Het team van Villa Pinedo

Wie zijn wij?

Op het kantoor in Amsterdam zit het volwassen team van Villa Pinedo. Zij zorgen er weer voor, dat de jongeren hun werk kunnen doen. Villa Pinedo bestaat uit meer dan 300 jongeren die zich inzetten voor kinderen met gescheiden ouders. Zij zijn Buddy in de chat, beantwoorden vragen op het forum en maken vlogs. Allemaal met 1 reden; om kinderen te steunen in de moeilijke tijd rondom de scheiding van hun ouders. Alle jongeren hebben zelf ook gescheiden ouders, dus ze weten waar kinderen doorheen gaan.

Voel je thuis in onze Villa, wij zijn er voor jou!

Maak kennis met

Het jongerenteam van Villa Pinedo

IMG-20171211-WA0001
Maak kennis met

Het team van Villa Pinedo

Schermafbeelding 2019-01-14 om 11.00.45

Marsha Pinedo

Oprichter en directeur van Villa Pinedo

info@villapinedo.nl

Unknown

Lotte van der Linden

Operationeel Manager

lotte@villapinedo.nl

Elise

Elise Straver

Communicatiemedewerker

elise@villapinedo.nl

WhatsApp Image 2018-10-10 at 11.48.01

Sophie Franken

Educatie, Vrijwilligersmanager

sophie@villapinedo.nl

Schermafbeelding 2019-05-22 om 17.01.46

Sophie Mulder

Pedagoog, Coördinator Buddyprogramma 

sophie.mulder@villapinedo.nl

Alessandra

Alessandra Morabito

Relatiemanager

alessandra@villapinedo.nl

WhatsApp Image 2018-10-15 at 09.17.58

Misha Huisman

Pedagoog, Medewerker Buddyprogramma

misha@villapinedo.nl

Schermafbeelding 2019-02-07 om 16.31.48

Demi Keppel

Toegepast Psycholoog, Medewerker Buddyprogramma

demi@villapinedo.nl

Schermafbeelding 2019-11-07 om 10.05.22

Renée Akemann

Stagiaire Buddyprogramma

info@villapinedo.nl

Maak kennis met

Het bestuur

Foto Philip light

Philip van Lookeren Campagne

Voorzitter

Hoofd Onderzoekscommunicatie bij Eindhoven University of Technology

0-2

Frits Brand

Penningmeester

Voormalig Private Banker bij Bank Labouchere

SvH-20190514-90

Bernadette Vehmeijer

Secretaris

Maak kennis met

Onze ambassadeurs

mark-tuitert-nieuwe-schaatscolumnist-nunl

Mark Tuitert

Langebaanschaatser

Frenk van der Linden

Frenk van der Linden

Journalist

Maak kennis met

Het comite van aanbeveling

Marc

Marc Dullaert

Voormalig kinderombudsman

Foto: Roy Beusker

Linda de Mol

Televisiepresentatrice en actrice

Maak kennis met

De partners van Villa Pinedo

Universiteit Utrecht, Branddeli, Tribal DDB Amsterdam, Van Diepen Van der Kroef Advocaten, Kindbehartiger, Scheiding-loket.nl, Dr. Woe, Kinderen uit de Knel, Lorentzhuis, Uitelkaar.nl.