Het team van Villa Pinedo

Wie zijn wij?

Op het kantoor in Amsterdam zit het volwassen team van Villa Pinedo. Zij zorgen er weer voor, dat de jongeren hun werk kunnen doen. Villa Pinedo bestaat uit meer dan 250 jongeren die zich inzetten voor kinderen van gescheiden ouders. Zij zijn Buddy, beantwoorden vragen op het forum en maken vlogs. Allemaal met 1 reden; om kinderen te steunen in de moeilijke tijd rondom de scheiding van hun ouders. Alle jongeren hebben zelf ook gescheiden ouders, dus ze weten waar kinderen doorheen gaan.

Voel je thuis in onze Villa, wij zijn er voor jou!

Maak kennis met

Het jongerenteam van Villa Pinedo

IMG-20171211-WA0001
Maak kennis met

Het team van Villa Pinedo

marsha pinedo

Marsha Pinedo

Directeur van Villa Pinedo

info@villapinedo.nl

19149323_10203199881473720_8842279130451195709_n

Mies Timp

Operationeel Manager

mies@villapinedo.nl

Elise

Elise Straver

Communicatie Medewerker

elise@villapinedo.nl

WhatsApp Image 2018-10-10 at 13.24.50

Rianne de Haas

Buddy Community Manager

rianne@villapinedo.nl

WhatsApp Image 2018-10-10 at 13.24.36

Deborah Buhren-Brand

Buddy Community Manager

deborah@villapinedo.nl

WhatsApp Image 2018-10-10 at 11.48.01

Sophie Franken

Community Manager

sophie@villapinedo.nl

WhatsApp Image 2018-10-15 at 09.17.51

Sanne van Piggelen

Medewerker Buddyproject

sanne@villapinedo.nl

WhatsApp Image 2018-10-15 at 09.17.58

Misha Huisman

Medewerker Buddyproject

misha@villapinedo.nl

WhatsApp Image 2018-10-16 at 13.48.28

Laura Schultz

Medewerker Forum

laura@villapinedo.nl

Schermafbeelding 2018-10-10 om 13.40.23

Marlon Dijkhuizen

Projectondersteuner Buddyproject

marlon@villapinedo.nl

WhatsApp Image 2018-10-10 at 11.15.47

Simone Hoekzema

Stagiaire

simone@villapinedo.nl

WhatsApp Image 2018-10-10 at 11.16.07

Floor Lantink

Stagiaire

floor@villapinedo.nl

Maak kennis met

Het bestuur

villa-pinedo-marsha-pinedo

Marsha Pinedo

Directeur van Villa Pinedo

hanneke2

Hanneke Verburg

Voorzitter

Algemeen Directeur/CEO Make A Wish

esterzw

Ester van 't Hooft

Penningmeester

Director at Hooftwerk

villa-pinedo-edgar-wurfbain

Edgar Wurfbain

Secretaris

Owner Starsound Productions

Maak kennis met

Onze ambassadeurs

mark-tuitert-nieuwe-schaatscolumnist-nunl

Mark Tuitert

Langebaanschaatser

Frenk van der Linden

Frenk van der Linden

Journalist

Maak kennis met

Het comite van aanbeveling

Marc

Marc Dullaert

Voormalig kinderombudsman

Foto: Roy Beusker

Linda de Mol

Televisiepresentatrice en actrice

Maak kennis met

De partners van Villa Pinedo

Stichting Augeo, Universiteit Utrecht, Branddeli, Tribal DDB Amsterdam, Youngworks, Van Diepen Van der Kroef Advocaten, VDP Advies, Kindbehartiger, Scheiding-loket.nl, Dr. Woe, Kinderen uit de Knel, Lorentzhuis, Uitelkaar.nl, Gemeente Amstelveen, Gemeente Aalsmeer, Gemeente Amsterdam, Gemeente Haaglanden, Gemeente Haarlemmermeer, Gemeente Zevenaar.