Het team van Villa Pinedo

Wie zijn wij?

Op het kantoor in Amsterdam zit het volwassen team van Villa Pinedo. Zij zorgen er weer voor, dat de jongeren hun werk kunnen doen. Villa Pinedo bestaat uit meer dan 250 jongeren die zich inzetten voor kinderen van gescheiden ouders. Zij zijn Buddy, beantwoorden vragen op het forum en maken vlogs. Allemaal met 1 reden; om kinderen te steunen in de moeilijke tijd rondom de scheiding van hun ouders. Alle jongeren hebben zelf ook gescheiden ouders, dus ze weten waar kinderen doorheen gaan.

Voel je thuis in onze Villa, wij zijn er voor jou!

Maak kennis met

Het jongerenteam van Villa Pinedo

IMG-20171211-WA0001
Maak kennis met

Het team van Villa Pinedo

Schermafbeelding 2019-01-14 om 11.00.45

Marsha Pinedo

Kindertherapeut en oprichter van Villa Pinedo

info@villapinedo.nl

Unknown

Lotte van der Linden

Operationeel Manager

lotte@villapinedo.nl

Elise

Elise Straver

Communicatiemedewerker

elise@villapinedo.nl

WhatsApp Image 2018-10-10 at 11.48.01

Sophie Franken

Educatie, Vrijwilligersmanager

sophie@villapinedo.nl

Schermafbeelding 2018-10-10 om 13.40.23

Marlon Dijkhuizen

Projectmanager Gemeenten

marlon@villapinedo.nl

Schermafbeelding 2019-05-22 om 17.01.46

Sophie Mulder

Pedagoog, Buddycoördinator 

sophie.mulder@villapinedo.nl

WhatsApp Image 2018-10-15 at 09.17.58

Misha Huisman

Pedagoog, Medewerker Buddyprogramma

misha@villapinedo.nl

Schermafbeelding 2019-02-07 om 16.31.48

Demi Keppel

Toegepast Psycholoog, Medewerker Buddyprogramma en onderzoek

demi@villapinedo.nl

WhatsApp Image 2018-10-16 at 13.48.28

Laura Schultz

Medewerker Forum

laura@villapinedo.nl

WhatsApp Image 2018-10-10 at 11.15.47

Simone Hoekzema

Stagiaire

info@villapinedo.nl

WhatsApp Image 2018-10-10 at 11.16.07

Floor Lantink

Stagiaire

info@villapinedo.nl

Maak kennis met

Het bestuur

villa-pinedo-marsha-pinedo

Marsha Pinedo

Directeur van Villa Pinedo

hanneke2

Hanneke Verburg

Voorzitter

Algemeen Directeur/CEO Make A Wish

0-2

Frits Brand

Penningmeester

Voormalig Private Banker bij Bank Labouchere

ss-lts-vraagteken

Bernadette Vehmeijer

Secretaris

Maak kennis met

Onze ambassadeurs

mark-tuitert-nieuwe-schaatscolumnist-nunl

Mark Tuitert

Langebaanschaatser

Frenk van der Linden

Frenk van der Linden

Journalist

Maak kennis met

Het comite van aanbeveling

Marc

Marc Dullaert

Voormalig kinderombudsman

Foto: Roy Beusker

Linda de Mol

Televisiepresentatrice en actrice

Maak kennis met

De partners van Villa Pinedo

Stichting Augeo, Universiteit Utrecht, Branddeli, Tribal DDB Amsterdam, Youngworks, Van Diepen Van der Kroef Advocaten, VDP Advies, Kindbehartiger, Scheiding-loket.nl, Dr. Woe, Kinderen uit de Knel, Lorentzhuis, Uitelkaar.nl, Gemeente Amstelveen, Gemeente Aalsmeer, Gemeente Haaglanden, Gemeente Haarlemmermeer, Gemeente Zevenaar.