Het team van Villa Pinedo

Wie zijn wij?

Op het kantoor in Amsterdam zit het volwassen team van Villa Pinedo. Zij zorgen er weer voor, dat de jongeren hun werk kunnen doen. Villa Pinedo bestaat uit meer dan 400 jongeren die zich inzetten voor kinderen met gescheiden ouders. Zij zijn Buddy in de chat, beantwoorden vragen op het forum en maken vlogs. Allemaal met 1 reden; om kinderen te steunen in de moeilijke tijd rondom de scheiding van hun ouders. Alle jongeren hebben zelf ook gescheiden ouders, dus ze weten waar kinderen doorheen gaan.

Maak kennis met

Het jongerenteam van Villa Pinedo

IMG-20171211-WA0001
Maak kennis met

Het team van Villa Pinedo

Schermafbeelding 2019-01-14 om 11.00.45

Marsha Pinedo

Oprichter en directeur van Villa Pinedo

info@villapinedo.nl

Unknown

Lotte van der Linden

Operationeel Manager

lotte@villapinedo.nl

Elise

Elise Straver

Communicatie en fondsenwerving

elise@villapinedo.nl

WhatsApp Image 2021-01-19 at 10.55.53 (1)

Sophie Mulder

Gemeenten en PR

sophie.mulder@villapinedo.nl

Schermafbeelding 2019-02-07 om 16.31.48

Demi Keppel

Manager Buddyprogramma

demi@villapinedo.nl

WhatsApp Image 2018-10-15 at 09.17.58

Misha Huisman

Officemanagement Buddyprogramma

misha@villapinedo.nl

Nikki

Nikki Fluit

Coördinator Buddyprogramma

nikki@villapinedo.nl

IMG_2021

Floor Lantink

Coördinator Buddyprogramma

floor@villapinedo.nl

Maak kennis met

Het bestuur

Foto Philip light

Philip van Lookeren Campagne

Voorzitter

Hoofd Onderzoekscommunicatie bij Eindhoven University of Technology

0-2

Frits Brand

Penningmeester

Voormalig Private Banker bij Bank Labouchere

SvH-20190514-90

Bernadette Vehmeijer

Secretaris

Maak kennis met

Onze ambassadeurs

mark-tuitert-nieuwe-schaatscolumnist-nunl

Mark Tuitert

Langebaanschaatser

Frenk van der Linden

Frenk van der Linden

Journalist

Maak kennis met

Het comite van aanbeveling

Marc

Marc Dullaert

Voormalig kinderombudsman

Foto: Roy Beusker

Linda de Mol

Televisiepresentatrice en actrice