Het team van Villa Pinedo

Wie zijn wij?

Op het kantoor in Amsterdam zit het volwassen team van Villa Pinedo. Zij zorgen er weer voor, dat de jongeren hun werk kunnen doen. Villa Pinedo bestaat uit bijna 450 jongeren die zich inzetten voor kinderen met gescheiden ouders. Zij zijn Buddy in de chat, beantwoorden vragen op het forum en maken vlogs. Allemaal met 1 reden; om kinderen te steunen in de moeilijke tijd rondom de scheiding van hun ouders. Alle jongeren hebben zelf ook gescheiden ouders, dus ze weten waar kinderen doorheen gaan.

Maak kennis met

Het jongerenteam van Villa Pinedo

IMG-20171211-WA0001
Schermafbeelding 2019-01-14 om 11.00.45

Marsha Pinedo

Oprichter van Villa Pinedo

Het team van Villa Pinedo

Maak kennis met
def-0519

Sanne Abrahams

Directeur

sanne@villapinedo.nl

def-0295

Elise Straver

Communicatie en fondsenwerving

elise@villapinedo.nl

def-0226

Sophie Mulder

Gemeenten en PR

sophie.mulder@villapinedo.nl

def-1063

Amber van Riessen

Social media en Communicatie

amber@villapinedo.nl

def-1241

Demi Keppel

Manager Buddyprogramma

demi@villapinedo.nl

def-1389

Misha Huisman

Officemanagement Buddyprogramma

misha@villapinedo.nl

Foto voor website

Nikki Fluit

Coördinator Buddyprogramma

nikki@villapinedo.nl

def-0981

Floor Lantink

Coördinator Buddyprogramma

floor@villapinedo.nl

Maak kennis met

Het bestuur

Foto Philip light

Philip van Lookeren Campagne

Voorzitter

Hoofd Onderzoekscommunicatie bij Eindhoven University of Technology

0-2

Frits Brand

Penningmeester

Voormalig Private Banker bij Bank Labouchere

SvH-20190514-90

Bernadette Vehmeijer

Secretaris

Maak kennis met

Onze ambassadeurs

mark-tuitert-nieuwe-schaatscolumnist-nunl

Mark Tuitert

Langebaanschaatser

Auteursfoto-Frenk-van-der-Linden-©Oscar-Seykens-460x608

Frénk van der Linden

Journalist