Logo Villa pinedo small

Wendy Online: ‘Kinderen van gescheiden ouders kunnen zich zo alleen voelen’

Door: Villa Pinedo

0

Geplaatst op: 26-05-2021

DEEL dit mediabericht MET ANDEREN

Reacties (0)

Reageer op dit mediabericht 📝

Laat ons weten wat je ervan vindt!

Meer mediaberichten voor jou

Jacobine op Zondag

Jacobine op Zondag

Villa Pinedo ambassadeur Frénk van der Linden, Buddy Arne en André Rouvoet vertelden in het programma Jacobine op Zondag over hun ervaringen met scheiden en bespraken de belangrijkste punten uit het rapport van Rouvoet dat hij eerder deze week presenteerde aan de ministers. Hier kun je de uitzending terugkijken.

25-02-2018

Lees nieuwsbericht
Kinderpsycholoog Marga Akkerman en Buddy Isabelle over kinderen in vechtscheidingen

Kinderpsycholoog Marga Akkerman en Buddy Isabelle over kinderen in vechtscheidingen

Er is nog steeds te weinig aandacht voor de positie van het kind in een complexe scheiding zegt kinderpsycholoog Marga Akkerman. Reporter Radio van NPO Radio 1 deed dit jaar uitgebreid onderzoek naar complexe scheidingen. Daaruit bleek dat ouders die weigeren mee te werken aan een omgangsregeling vaak resultaat boeken. Ook al heeft een rechter iets anders beslist.Ondertussen raken kinderen getraumatiseerd door ouders die vastlopen in hun onderlinge strijd. Dat is een groot probleem, want jaarlijks krijgen ruim tienduizend kinderen te maken met een complexe scheiding. Marga Akkerman bespreekt de uitzendingen van Reporter Radio en geeft haar visie op het probleem. Onze Buddy Isabelle komt ook aan het woord en deelt haar verhaal. Je hoort Isabelle vanaf minuut 7.25.Luister de uitzending hier terug.

21-12-2020

Lees nieuwsbericht
Jeugdjournaal: Buddy Suzanne vertelt wat voor vragen kinderen nu stellen

Jeugdjournaal: Buddy Suzanne vertelt wat voor vragen kinderen nu stellen

De hele dag thuisblijven met het gezin kan best onhandig zijn. Voor kinderen met gescheiden ouders zijn er soms extra zorgen en stress. Sommige kinderen maken zich zorgen of ze beide ouders wel kunnen blijven zien. En het gebeurt dat corona-regels bij de een heel anders zijn dan bij de ander. Ook zijn de schema's waar kinderen zich aan moeten houden soms heel verschillend.Jochem en Leanne vertellen in het Jeugdjournaal hoe zij dat ervaren. En onze Buddy Suzanne vertelt wat voor vragen kinderen nu stellen aan Buddy's: Er zijn bijvoorbeeld kinderen die bij hun moeder wel mogen buitenspelen, maar bij hun vader niet. Ze vragen, wat moet ik nu doen?Bekijk het fragment hier terug. Wil jij ook graag een luisterend oor van een Buddy waarbij je je hart kunt luchten en waaraan je vragen kunt stellen? Meld je dan hier aan.

23-04-2020

Lees nieuwsbericht