Logo Villa pinedo small
Logo Villa pinedo small
Jacobine op Zondag

Jacobine op Zondag

Door: Elise

Geplaatst op: 25-02-2018

DEEL dit mediabericht MET ANDEREN

respond to letter

Meer mediaberichten voor jou

Marsha Pinedo als stoere vrouw in Margriet

Marsha Pinedo als stoere vrouw in Margriet

Het tijdschrift Margriet bestaat 80 jaar. Om dit te vieren heeft Margriet 80 vrouwen geselecteerd voor de expositie 'Gewoon Stoer'in het Amsterdam Museum. Ter gelegenheid van dit jubileum mag Marsha Pinedo van 1 tot en met 8 november samen met 15 andere ‘stoere vrouwen’ schitteren op het Museumplein. Deze reizende tentoonstelling is daarna te zien in Den Haag en gaat later in november nog naar Groningen en Den Bosch. Fotografe Sacha de Boer heeft de kracht van de stoere vrouwen vastgelegd in bijzondere portretten. Alle 80 vrouwen zijn hier te zien.

01-11-2018

Lees nieuwsbericht
Sophie te gast in Koffietijd: Wat is het effect van scheiden op kinderen?

Sophie te gast in Koffietijd: Wat is het effect van scheiden op kinderen?

Januari is, naast september, dé maand waarin de meeste scheidingen plaatsvinden. In januari krijgen dus veel kinderen te horen dat hun ouders uit elkaar gaan. Wat is het effect van scheiden op kinderen en hoe kunnen ouders hier het beste mee omgaan?Vandaag schoof Sophie Mulder van Villa Pinedo aan bij Koffietijd. Sophie is pedagoog en scheidingsexpert, werkzaam bij Villa Pinedo. Zij was zelf 3 jaar oud toen haar ouders gingen scheiden. Beide ouders werden gelukkig met een nieuwe partner en stapten opnieuw in het huwelijksbootje: ook deze huwelijken strandden. Bij Villa Pinedo kan ze met haar ervaring andere kinderen van gescheiden ouders helpen.Bekijk het fragment bij Koffietijd hier.

10-01-2022

Lees nieuwsbericht
Hollandse Zaken: Klem in een vechtscheiding

Hollandse Zaken: Klem in een vechtscheiding

Tachtig procent van de kinderen die in behandeling zijn bij Jeugdzorg hebben gescheiden ouders. Buddy Leonora was 4 jaar toen haar ouders gingen scheiden. In deze aflevering van Hollandse Zaken deelt zij, naast een andere jongere met gescheiden ouders en een gescheiden vader, haar ervaringen met de scheiding van haar ouders. Hoe zij op haar 13e in een crisis pleeggezin terecht kwam, 2,5 uur rijden van de plek waar zij woonde. Ook vertelt ze waarom de scheiding heeft bijgedragen aan haar studiekeuze: Rechten. Rechten geeft je heel erg het gevoel dat je in controle bent, dat je alles zelf kunt beslissen. Dat je altijd weet waar je aan toe bent. Het heeft me heel veel plezierige gevoelens opgeleverd dat ik dat nu kan doen. Ik had dat gevoel nooit in mijn jeugd en op deze manier heb ik het een beetje kunnen herpakken.Bekijk de uitzending van Hollandse Zaken hier.

30-06-2022

Lees nieuwsbericht