Logo Villa pinedo small
Logo Villa pinedo small
Jacobine op Zondag

Jacobine op Zondag

Door: Elise

Geplaatst op: 25-02-2018

DEEL dit mediabericht MET ANDEREN

respond to letter

Meer mediaberichten voor jou

Villa Pinedo in de Volkskrant

Villa Pinedo in de Volkskrant

Kinderen hebben zelden belang bij een echtscheiding, ze presteren slechter op school, vertonen meer gedragsproblemen, zijn minder gelukkig, hebben een slechter zelfbeeld en moeizamere relaties dan kinderen uit ‘intacte’ gezinnen. Dat vond ook de Volkskrant. De Volkskrant schreef hierover een artikel in de krant van 1 maart. “Bedenk je tien keer voordat je besluit tot echtscheiding. Wie elkaar het licht in de ogen gunt, verstandige afspraken maakt en geen onrealistische verwachtingen heeft over eeuwig gelukt, heeft niet meteen een tophuwelijk maar hoeft misschien niet te scheiden”.Wat ons betreft een heel mooi advies!Lees hier het hele artikel.  

01-03-2014

Lees nieuwsbericht
Amber van Riessen over kind en scheiding: “Ik werd een verdrietig muisje”
Praten over de scheidingGevoelens van kinderen steun voor kinderen emoties bij scheidingkind en scheiding

Amber van Riessen over kind en scheiding: “Ik werd een verdrietig muisje”

In een persoonlijk en ontroerend artikel vertelt onze eigen Amber van Riessen hoe de scheiding van haar ouders haar van een vrolijk meisje veranderde in een stil “muisje”. Ze blikt terug op die periode en deelt hoe belangrijk het was dat er volwassenen waren die écht zagen hoe het met haar ging. Amber laat zien hoe pedagogisch medewerkers een verschil kunnen maken door oog te hebben voor de stille signalen van een kind en door er simpelweg te zijn.Benieuwd naar het volledige artikel? Je leest het hier!

14-10-2025

Lees nieuwsbericht
Villa Pinedo bij RTL Late Night

Villa Pinedo bij RTL Late Night

Het zal je vast niet zijn ontgaan dat onze Robin, Marsha en onze kersverse, nieuwe ambassadeur Mark Tuitert gisteravond te gast waren bij Humberto Tan in het programma RTL Late Night. Ook Marsha was aanwezig en vertelde over de vaak traumatische ervaringen van kinderen met gescheiden ouders. Mark TuitertOok Olympisch schaatskampioen Mark Tuitert zet zich in voor kinderen met gescheiden ouders. Hij is zelf een kind van gescheiden ouders en weet hoe belangrijk het is als er naar je wordt geluisterd. Als ambassadeur van Villa Pinedo geeft hij advies: “Het kind is vaak de enige die verstandige dingen weet te zeggen. Zet je emoties als ouder zijnde aan de kant en blijf met elkaar praten." De uitzending van RTL Late Night is hieronder te bekijken.

12-09-2014

Lees nieuwsbericht