Logo Villa pinedo small
Logo Villa pinedo small
Jacobine op Zondag

Jacobine op Zondag

Door: Elise

Geplaatst op: 25-02-2018

DEEL dit mediabericht MET ANDEREN

respond to letter

Meer mediaberichten voor jou

Buddy Misha met haar vader bij Radio EenVandaag

Buddy Misha met haar vader bij Radio EenVandaag

Deze week was Buddy Misha samen met haar vader Bob Huisman, die zelf ook gescheiden ouders heeft, in een 3-delig portret te horen bij Radio EenVandaag."Ze hebben nooit de kracht of moed gehad om met elkaar in contact te blijven." Van co-ouderschap was dan ook geen sprake. "Het gebeurde gewoon niet dat ik bij mijn vader thuis kwam", vertelt Bob over zijn gescheiden ouders. Wat met hem gebeurde tijdens de scheiding van zijn ouders, wilde Bob voor zijn eigen kinderen in elk geval niet."Ik heb daardoor wel wat geleerd over hoe je met een scheiding moet omgaan. Ik denk alleen niet dat ik heb geleerd hoe je een goed huwelijk moet onderhouden."Tijdens haar jeugd zag Misha de scheiding eigenlijk nooit als iets negatiefs. "Mijn ouders wilden het vooral leuk maken. Het was voor mij altijd normaal."Beluister hier het verhaal van Bob en zijn dochter Misha

02-11-2018

Lees nieuwsbericht
Strijdend ten onder - de Volkskrant

Strijdend ten onder - de Volkskrant

De ouders van Frénk van der Linden raakten ooit verzeild in een conflictueuze echtscheiding. Met 3 vrijwilligers van Villa Pinedo bespreekt hij wat het met je als kind doet als een huwelijk eindigt in een complexe echtscheiding.Dianne's (25) ouders moeten elkaar twintig jaar na hun uiteengaan nog steeds voor het eerst een hand geven. "Daar durf ik niet eens meer op te hopen. Vergeving komt niet voor in hun woordenboek. Ik houd minder en minder rekening met hun gevoelens. Eindelijk kom ik op voor mezelf. Het drukt op me dat ze niet samen naar mijn diploma-uitreiking komen, niet samen naar een begrafenis in de familie gaan, maar ik zeg nu in mezelf: fuck you two, zoek het maar uit."Tip van Dianne voor ouders in conflictscheidingen: ‘Zoek professionele hulp, zodat de kinderen geen last hebben van jullie emoties".Lees het hele artikel hier terug.

19-01-2021

Lees nieuwsbericht
Villa Pinedo in de krant

Villa Pinedo in de krant

Dat kinderen van gescheiden ouders het soms heel moeilijk kunnen hebben, blijkt wel uit de cijfers die het CBS elk jaar publiceert. Op dit moment gaat één op de drie gezinnen scheiden en dit aantal lijkt enkel maar op te lopen. Om ouders bewust te maken van alle rompslomp die kinderen moeten doorstaan, heeft Wegener Media er een artikel over geschreven. "De zomervakantie is voor kinderen van gescheiden ouders niet altijd even leuk. Ze moeten hun moeder drie weken missen of gaan helemaal niet op vakantie omdat hun ouders ruziemaken over geld. Villa Pinedo biedt steun."Het hele artikel kun je hieronder terug lezen. Klik op de afbeelding voor een vergroting.

18-08-2014

Lees nieuwsbericht