Logo Villa pinedo small
Logo Villa pinedo small
Jacobine op Zondag

Jacobine op Zondag

Door: Elise

Geplaatst op: 25-02-2018

DEEL dit mediabericht MET ANDEREN

respond to letter

Meer mediaberichten voor jou

NRC: Kinderen met gescheiden ouders helpen elkaar

NRC: Kinderen met gescheiden ouders helpen elkaar

Lunchinterview - Sophie Mulder (26) en Demi Keppel (24) werden door NRC geïnterviewd over het boek'Je hoeft het niet alleen te doen' dat zij samen schreven met Marsha Pinedo. Daarbij putten zij uit eigen ervaring. Sophies verhaal gaat zo: ze was drie toen haar vader apart ging wonen, verderop in dezelfde straat in Utrecht. Zij woonde om en om bij allebei. Haar moeder en haar nieuwe man kregen een baby, haar halfbroertje. Ze was negen. In datzelfde jaar ging haar vader samenwonen met zijn nieuwe vriendin. „Bij mijn vader vond ik het toen leuker. Mijn stiefmoeder was cool, we gingen samen shoppen, naar de film.” Tot daar ook een baby kwam, een halfbroertje, en daarna nog een. Ondertussen was haar moeder weer gescheiden, verliefd en opnieuw gaan samenwonen. Die periode, zo tussen haar negende en achttiende, was wel „allenig”, zegt Sophie. „Ik hoorde nergens tot de kern van het gezin. ” Dat meisje, zegt ze, zat in haar hoofd toen ze aan het boek werkte. Lees het hele interview hier.

21-05-2021

Lees nieuwsbericht
Vrijwilliger Mae in het Noordhollands Dagblad

Vrijwilliger Mae in het Noordhollands Dagblad

Mae is een van onze 400 (!) vrijwilligers die dagelijks haar ervaring inzet om andere kinderen met gescheiden ouders te steunen. In het Noordhollands Dagblad deelt ze haar verhaal en vertelt ze wat er in de tien jaar tijd dat haar ouders gescheiden zijn, is gebeurd. Waar worstelde ze mee? Wat heeft haar geholpen en hoe kijkt ze nu terug?Ze geeft een puur inkijkje wat er in haar hart en hoofd is omgegaan, iets dat ze ook doet als vrijwilliger bij Villa Pinedo. Zo is ze bijvoorbeeld spreker op bijeenkomsten voor ouders of beroepskrachten en chat ze online met kinderen die een zelfde soort verhaal hebben als zij. Ook daar vertelt ze uitgebreid over.Benieuwd naar het volledige artikel? Je leest het hier!

25-11-2024

Lees nieuwsbericht
Villa Pinedo in 'Hoe overleef ik...'

Villa Pinedo in 'Hoe overleef ik...'

Hoe overleef ik… Iedereen heeft wel eens een ‘Hoe overleef ik’-boek gelezen van Francine Oomen. Er bestaat ook een tijdschrift met de naam ‘Hoe overleef ik…’. In de mei/juni editie van dit tijdschrift is Villa Pinedo terug te vinden! Het tijdschrift bestaat uit een gedeelte voor jongeren en een gedeelte voor ouders.De puberteit als thema staat centraal in het tijdschrift. Het volledige stukje over Villa Pinedo vind je hier. 

07-05-2014

Lees nieuwsbericht