Logo Villa pinedo small
Logo Villa pinedo small
Jacobine op Zondag

Jacobine op Zondag

Door: Elise

Geplaatst op: 25-02-2018

DEEL dit mediabericht MET ANDEREN

respond to letter

Meer mediaberichten voor jou

De Publieke Tribune: de schade van scheiden

De Publieke Tribune: de schade van scheiden

Wat zijn de gevolgen van scheiden, voor de ouders, de kinderen en de samenleving? In deze aflevering van De Publieke Tribune praat Coen Verbraak daarover met vier gasten: Wilbert Wouters is gescheiden en heeft een dochter van 12, die hij door conflicten met haar moeder niet meer ziet.Sophie Mulder (werkzaam bij Villa Pinedo) was 3 jaar oud toen haar ouders uit elkaar gingen. Ze maakte in totaal drie scheidingen mee.Ramona Bleyie is mediator en bemiddelt in conflicten rondom een scheiding.Susanne Tempel is kinderrechter en behandelt zaken over het ouderlijk gezag en de omgang met kinderen na een scheiding.Luister de uitzending hier terug.

27-09-2021

Lees nieuwsbericht
Tips aan gescheiden ouders in de Flair

Tips aan gescheiden ouders in de Flair

Deze week gaf onze collega Sophie Mulder in het tijdschrift Flair tips aan ouders die uit elkaar gaan of zijn. Lees het artikel hieronder.

13-11-2020

Lees nieuwsbericht
Villa Pinedo op Radio 1

Villa Pinedo op Radio 1

Afgelopen week heeft het radioprogramma ‘De Ochtend’ op Radio 1 elke dag aandacht besteed aan de gevolgen van echtscheidingen. In de afleveringen van ‘Kind van de Rekening’ sprak Marsha elke ochtend op de radio met een aantal jongeren over deze traumatische gevolgen.Ook staatssecretaris Van Rijn kwam aan het woord om te spreken over de enorme kosten voor de maatschappij die de gevolgen van echtscheidingen met zich meebrengen. De afleveringen zijn hier terug te luisteren.

20-05-2015

Lees nieuwsbericht