Jacobine op Zondag
Door: Elise
Geplaatst op: 25-02-2018
DEEL dit mediabericht MET ANDEREN
Meer mediaberichten voor jou
Jeugdjournaal: Buddy Suzanne vertelt wat voor vragen kinderen nu stellen
De hele dag thuisblijven met het gezin kan best onhandig zijn. Voor kinderen met gescheiden ouders zijn er soms extra zorgen en stress. Sommige kinderen maken zich zorgen of ze beide ouders wel kunnen blijven zien. En het gebeurt dat corona-regels bij de een heel anders zijn dan bij de ander. Ook zijn de schema's waar kinderen zich aan moeten houden soms heel verschillend.Jochem en Leanne vertellen in het Jeugdjournaal hoe zij dat ervaren. En onze Buddy Suzanne vertelt wat voor vragen kinderen nu stellen aan Buddy's: Er zijn bijvoorbeeld kinderen die bij hun moeder wel mogen buitenspelen, maar bij hun vader niet. Ze vragen, wat moet ik nu doen?Bekijk het fragment hier terug. Wil jij ook graag een luisterend oor van een Buddy waarbij je je hart kunt luchten en waaraan je vragen kunt stellen? Meld je dan hier aan.
23-04-2020
Manal geeft tips aan kinderen in Kidsweek
Twee huizen, gedoe met agenda's, nooit meer samen op vakantie... Als je ouders uit elkaar gaan verandert er opeens van alles in je leven. Manal (11) uit Amsterdam weet er alles van. Samen met Marsha Pinedo geeft ze 5 tips aan kinderen in de kinderkrant Kidsweek.Klik op de link hieronder om het artikel te lezen.Kidsweek_EersteHulpBijGescheidenOuders
06-12-2017
Hoe schadelijk is zo'n scheiding? - Help, ik heb een puber podcast
In Help, ik heb een puber! de podcast hoor je hoe het er bij Kluun en co-host Yvanka van der Zwaan thuis aan toe gaat. Pubers met paarse wallen aan de ontbijttafel, een vloedgolf aan Tikkies en altijd maar die telefoon als een verlengstuk aan de puber vastgeplakt. Heerlijk herkenbare situaties, maar hoe ga je d'r mee om? Elke week bespreken Kluun en Yvanka een nieuw puberthema met ook elke week een nieuwe expert, zij leggen het uit!Kluun en Yvanka maakten beiden een scheiding mee. Net als de puberteit, is zo'n scheiding soms ook struikelen. Hoe vertel je het aan je kinderen? En hoe maak je de periode daarna voor hen zo makkelijk mogelijk? In aflevering 19 is onze eigen Sophie Mulder (pedagoog en werkzaam bij Villa Pinedo) te gast om te vertellen over het perspectief van het kind in de scheiding. Luister de podcastaflevering hier!
17-06-2024
