De Telegraaf: Hoop en vertrouwen na scheiding
Door: Villa Pinedo
Geplaatst op: 17-05-2021
DEEL dit mediabericht MET ANDEREN
Meer mediaberichten voor jou
Buddyproject op Radio EenVandaag
Op Radio EenVandaag aandacht voor ons buddyproject. Bij dit project worden kinderen met gescheiden ouders aan een student met een sociale opleiding gekoppeld die in dezelfde situatie heeft gezeten. In deze uitzending van Radio EenVandaag komt het buddykoppel Jennifer (21) en Brechtje (11) aan het woord om uitleg te geven over het project en over hun ervaringen.Klik hier om het radiofragment te beluisteren (even naar beneden scrollen)
21-11-2016
Marsha Pinedo in AD over nieuwe cijfers CBS
Bijna de helft van de mensen van wie de ouders zijn gescheiden, ziet zijn stiefvader later als 'echte vader’. Eén op de vijf zag zijn biologische vader het afgelopen jaar helemaal niet. Dat blijkt uit onderzoek van het Centraal Bureau voor de Statistiek (CBS) en Universiteit van Amsterdam (UvA) dat vandaag verschijnt.Marsha Pinedo benadrukt in het AD dat een goede relatie met een stiefvader niets zegt over de kwaliteit van de band met hun biologische ouder. "Als een stiefvader dagelijks in het leven van kinderen is, kunnen die hem gaan zien als vaderfiguur. Als het contact met de biologische vader ook goed is, kunnen stiefvaders een hele mooie aanvulling zijn in het leven van kinderen.''Lees het hele artikel hier.
17-10-2018
Villa Pinedo in dagblad Trouw
Afgelopen maandag besteedde dagblad Trouw aandacht aan het feit dat de Tweede Kamer deze week gepraat heeft over het verbeteren van hulp bij vechtscheidingen. In het artikel wordt de Brabantse familierechter Cees van Leuven geïnterviewd, die ingaat over hoe emoties aangepakt moeten worden in de rechtszaal. Een enorm interessant artikel, dat zeker de moeite waard is om te lezen.Klik hier om het artikel te lezen.
12-05-2014
