De Telegraaf: Hoop en vertrouwen na scheiding
Door: Villa Pinedo
Geplaatst op: 17-05-2021
DEEL dit mediabericht MET ANDEREN
Meer mediaberichten voor jou
Vrijwilliger Mae in het Noordhollands Dagblad
Mae is een van onze 400 (!) vrijwilligers die dagelijks haar ervaring inzet om andere kinderen met gescheiden ouders te steunen. In het Noordhollands Dagblad deelt ze haar verhaal en vertelt ze wat er in de tien jaar tijd dat haar ouders gescheiden zijn, is gebeurd. Waar worstelde ze mee? Wat heeft haar geholpen en hoe kijkt ze nu terug?Ze geeft een puur inkijkje wat er in haar hart en hoofd is omgegaan, iets dat ze ook doet als vrijwilliger bij Villa Pinedo. Zo is ze bijvoorbeeld spreker op bijeenkomsten voor ouders of beroepskrachten en chat ze online met kinderen die een zelfde soort verhaal hebben als zij. Ook daar vertelt ze uitgebreid over.Benieuwd naar het volledige artikel? Je leest het hier!
25-11-2024
Villa Pinedo in Belgie
Villa Pinedo werkt grensoverschrijdend en dat bewees de Belgische krant De Morgen gisteren! In een uitgebreid artikel is er aandacht besteed aan onze nieuwe Open Brief, waarbij gescheiden ouders met geslaagde kinderen worden aangesproken. Ook in België speelt hetzelfde probleem, al verplichten veel scholen ouders daar om allebei aanwezig te zijn op de diploma-uitreiking van hun zoon of dochter. Een echte eye-opener!Hier vind je het artikel in een groter formaat.
26-06-2014
Marsha Pinedo in Jeugd en Co
In de rubriek 'Wie leest wat' in het blad Jeugd en Co (voor professionals in de jeugdsector) vertelt Marsha over het boek The Magic. Je spreekt je verlangens uit en het komt vanzelf goed, ooit. Dat is de boodschap van The Magic. Net als kinderen mag je vertrouwen op de magie dat dingen gebeuren, zonder dat je weet hoe het komt.Klik op de afbeelding om het hele interview met Marsha te lezen.
03-02-2018
