Logo Villa pinedo small
Logo Villa pinedo small
De Telegraaf: Hoop en vertrouwen na scheiding

De Telegraaf: Hoop en vertrouwen na scheiding

Door: Villa Pinedo

Geplaatst op: 17-05-2021

DEEL dit mediabericht MET ANDEREN

respond to letter

Meer mediaberichten voor jou

De Publieke Tribune: de schade van scheiden

De Publieke Tribune: de schade van scheiden

Wat zijn de gevolgen van scheiden, voor de ouders, de kinderen en de samenleving? In deze aflevering van De Publieke Tribune praat Coen Verbraak daarover met vier gasten: Wilbert Wouters is gescheiden en heeft een dochter van 12, die hij door conflicten met haar moeder niet meer ziet.Sophie Mulder (werkzaam bij Villa Pinedo) was 3 jaar oud toen haar ouders uit elkaar gingen. Ze maakte in totaal drie scheidingen mee.Ramona Bleyie is mediator en bemiddelt in conflicten rondom een scheiding.Susanne Tempel is kinderrechter en behandelt zaken over het ouderlijk gezag en de omgang met kinderen na een scheiding.Luister de uitzending hier terug.

27-09-2021

Lees nieuwsbericht
Tips aan gescheiden ouders in de Flair

Tips aan gescheiden ouders in de Flair

Deze week gaf onze collega Sophie Mulder in het tijdschrift Flair tips aan ouders die uit elkaar gaan of zijn. Lees het artikel hieronder.

13-11-2020

Lees nieuwsbericht
Jeugdjournaal

Jeugdjournaal

Oud-minister André Rouvoet overhandigde vandaag het adviesrapport ‘Scheiden…en de kinderen dan?’ aan minister Sander Dekker en Villa Pinedo jongere Kyra. Hij onderzocht als voorzitter van het platform ‘Scheiden zonder Schade’ afgelopen maanden hoe voorkomen kan worden dat kinderen het slachtoffer zijn van ouders die uit elkaar gaan. Villa Pinedo was betrokken bij de totstandkoming van dit rapport.De zusjes Manal en Amaral mochten in het Jeugdjournaal vertellen hoe zij de scheiding hebben beleefd en hoe het nu met hen gaat. Hier kun je het bekijken.

22-02-2018

Lees nieuwsbericht