Logo Villa pinedo small
Logo Villa pinedo small
De Telegraaf: Hoop en vertrouwen na scheiding

De Telegraaf: Hoop en vertrouwen na scheiding

Door: Villa Pinedo

Geplaatst op: 17-05-2021

DEEL dit mediabericht MET ANDEREN

respond to letter

Meer mediaberichten voor jou

Wij zijn happy: Villa Pinedo centraal in nieuwe Happinez

Wij zijn happy: Villa Pinedo centraal in nieuwe Happinez

Op dit moment doen we een vreugdedansje, aangezien wij in de nieuwe editie van Happinez gekozen zijn als hét goede doel dat tot aan de volgende editie ondersteund wordt! Happinez is van mening dat je geluk altijd moet doorgeven, vandaar dat ze tien procent van het resultaat van de Happinez Webshop aan goede doelen doneren. Wij zijn heel blij dat wij uitgekozen zijn. In het artikel (check ‘m hier) wordt onze Marsha geïnterviewd. Ook zijn er foto’s bijgevoegd van een aantal van onze jonge ervaringsdeskundigen. Zeker tof om te bekijken!

23-04-2014

Lees nieuwsbericht
Terugluisteren 'Dit is de dag' van Radio 1

Terugluisteren 'Dit is de dag' van Radio 1

Afgelopen dinsdag was onze Marsha Pinedo te gast bij 'Dit is de dag' van Radio 1. Dit naar aanleiding van het debat van de Tweede Kamer op dezelfde dag over vechtscheidingen. In de uitzending vertelt Marsha over het belang van scheidingseducatie, omdat ouders vaak niet door hebben wat een scheiding met kinderen doet. 'Kinderen worden vaak verscheurd tussen beide ouders, terwijl een kind openlijk van beide ouders moet kunnen houden.' Ook mediator en advocaat Petra Slingenberg is aan het woord in het programma, evenals scheidingsonderzoeker Ed Spruijt. Klik hier om de uitzending terug te luisteren!

13-05-2014

Lees nieuwsbericht
Iris, Maite en Thom in het AD!

Iris, Maite en Thom in het AD!

Valt het AD bij jou thuis op de mat? Dan heb je de verhalen van onze vrijwilligers Iris, Maite en Thom misschien al wel voorbij zien komen in de Mezza. Ze vertellen heel dapper en krachtig welke de impact de scheiding van hun ouders op hen had en hoe ze de jaren daarna beleefd hebben. Waar liepen ze tegenaan? Hoe kijken ze er nu op terug en welke invloed heeft het jaren later nog? Welke rollen namen ze onbewust aan na de scheiding?Dat lees je in het artikel!

21-11-2024

Lees nieuwsbericht