Logo Villa pinedo small

VriendenLoterij steunt online-buddyproject

Door: Elise

0

Geplaatst op: 16-02-2017

DEEL dit mediabericht MET ANDEREN

Reacties (0)

Reageer op dit mediabericht 📝

Laat ons weten wat je ervan vindt!

Meer mediaberichten voor jou

VP in Telegraaf: Wij willen twee ouders

VP in Telegraaf: Wij willen twee ouders

Vandaag in de Telegraaf: "Weten jullie wel hoe moeilijk het is om van jullie allebei te houden, terwijl dat soms van één van jullie niet mag?" Jongeren van stichting Villa Pinedo willen met een open brief, die 14 september op de Dag van de Scheiding verschijnt, gescheiden ouders wakker schudden.Download hier Villa Pinedo in de Telegraaf

12-09-2012

Lees nieuwsbericht
Column: geraakt door een ervaringsdeskundige

Column: geraakt door een ervaringsdeskundige

Als Zorg+Welzijn redacteur Sterre onze Buddy Arne interviewt, gebeurt er ineens iets onverwachts.Een avondje eten met je broers en ouders. Het is voor veel kinderen heel normaal. Niet voor Arne. Zijn ouders zijn namelijk op zijn twaalfde gescheiden. Toen hij 21 was had hij desalniettemin een gezellige avond met zijn ouders en broers en in plaats van gelukkig kwam hij woedend thuis. ‘Ik begreep niet meer waarom ik dit had moeten missen al die jaren. Ik wist niet eens dat dit een behoefte van mij was. Ineens kwam alle onderdrukte boosheid naar boven.’HuilenToen hij dat zei moest Sterre huilen. Zij heeft inmiddels ruim 500 interviews gedaan in haar leven, en vaak genoeg over onderwerpen die haar naar de keel grepen, maar dit was de eerste keer dat het haar tijdens een interview te kwaad werd. Het kwam omdat Arne iets zei wat haar raakte. En net als Arne dacht ze: wat gebeurt me nou?Lees de volledige column van Sterre hier.

15-06-2020

Lees nieuwsbericht
Reactie op NRC commentaar

Reactie op NRC commentaar

Naar aanleiding van het artikel dat het NRC op 14 september (dag van de scheiding) plaatste is er een redactioneel stuk verschenen (op 17 september) in hetzelfde handelsblad met commentaar op de open brief van Villa Pinedo. Inmiddels is de reactie van Villa Pinedo op dit commentaar op 20 september ook in het NRC verschenen. Lees het bericht hieronder of download de gehele NRC pagina.

20-09-2012

Lees nieuwsbericht