Logo Villa pinedo small
Logo Villa pinedo small
VriendenLoterij steunt online-buddyproject

VriendenLoterij steunt online-buddyproject

Door: Elise

Geplaatst op: 16-02-2017

DEEL dit mediabericht MET ANDEREN

respond to letter

Meer mediaberichten voor jou

Villa Pinedo bij Radio 1

Villa Pinedo bij Radio 1

Op 11 september werden Marsha, Dara, Zara en Mark Tuitert uitgenodigd om bij Radio 1 hun verhaal en ervaring te vertellen rondom de gang naar de rechtbank tijdens een scheiding bij Radio 1.Aanleiding was namelijk de Dag van de Scheiding, die op dezelfde dag viel. Marsha, Dara, Zara en Mark Tuitert waren aanwezig in Utrecht  om hun verhaal te komen vertellen bij Radio 1. Daarna werd op de rechtbank in Utrecht aan de twee voorzitters van het LOVF de kindvriendelijke uitnodiging voor een kindgesprek aangeboden, die in samenwerking met vele Villa Pinedo jongeren en rechters was opgesteld. Hierbij was RTV Utrecht aanwezig, zij maakten graag verslag van de overhandiging van de brief.Voor meer informatie over de dag, kun je dit artikel lezen waarin alle jongeren aan het woord komen. Ook kun je de filmpjes in het artikel bekijken en de aflevering van het NOS Jeugdjournaal zien. In onderstaande geluidsfragment kun je het hele interview met Marsha, de jongeren én Mark Tuitert luisteren.[audio mp3="http://www.villapinedo.nl//wp-content/uploads/2015/09/Vechtscheiding-Radio-1-11-09-2015.mp3"\]\[/audio\]

14-09-2015

Lees nieuwsbericht
Villa Pinedo in de Volkskrant Magazine

Villa Pinedo in de Volkskrant Magazine

Vandaag een artikel in het Volkskrant Magazine: ‘De kunst van het co-ouderen’. “In 2001 gold een co-ouderschap nog maar voor 5% van de scheidingskinderen- het overgrote deel woonde bij de moeder en ging om het weekend naar de vader.Tegenwoordig leeft ruim een kwart van de 70.000 thuiswonende kinderen die jaarlijks met een scheiding te maken krijgen in co-ouderschap.” Lees hier het hele artikel.

10-05-2014

Lees nieuwsbericht
In gesprek met Buddy George

In gesprek met Buddy George

George (22 jaar) uit Meerssen is sinds twee jaar Buddy. In dit interview met CJG 043, een platform voor opgroei en opvoedvragen in Limburg, vertelt hij hoe het precies in z’n werk gaat om Buddy te zijn en wat hem zo aanspreekt.“Wat ik het mooiste vind aan het Buddy zijn? Ik had heel erg het gevoel dat ik iets wilde betekenen voor kinderen in deze situaties. Waarbij ik heel erg de drive had om mijn eigen ervaring daarin mee te nemen, het te kunnen omzetten naar iets positiefs. En dat kan als Buddy. Want juist door je eigen ervaring kun je beter aanvoelen hoe iets is voor een kind. Je kunt het beter plaatsen. En je staat er totaal buiten. Je bent onafhankelijk, dat maakt dat het voor een kind vaak ook veilig voelt om iets met jou als buddy te delen."

24-06-2019

Lees nieuwsbericht