Logo Villa pinedo small
Logo Villa pinedo small
VriendenLoterij steunt online-buddyproject

VriendenLoterij steunt online-buddyproject

Door: Elise

Geplaatst op: 16-02-2017

DEEL dit mediabericht MET ANDEREN

respond to letter

Meer mediaberichten voor jou

Villa Pinedo in gesprek met Nieuwegeinse kinderen

Villa Pinedo in gesprek met Nieuwegeinse kinderen

In samenwerking met de Gemeente Nieuwegein zijn we een campagne gestart om meer Nieuwegeinse jongeren te bereiken en bewustwording te creëren over de gevolgen van een scheiding voor kinderen. Nieuwegein is één van de eerste gemeenten die op deze manier de verantwoordelijkheid neemt voor de kinderen met gescheiden ouders in hun gemeente. Een voorbeeld voor anderen!Daarom vragen we vandaag in Nieuwegein aan de jongeren op straat: “Hoe overleef jij de scheiding van je ouders?”Buddycoördinator Sophie werd hierover geïnterviewd door Radio M Utrecht. Luister het fragment terug en lees meer over de campagne in dit artikel van RTV Utrecht.

21-02-2020

Lees nieuwsbericht
Villa Pinedo in de krant

Villa Pinedo in de krant

Dat kinderen van gescheiden ouders het soms heel moeilijk kunnen hebben, blijkt wel uit de cijfers die het CBS elk jaar publiceert. Op dit moment gaat één op de drie gezinnen scheiden en dit aantal lijkt enkel maar op te lopen. Om ouders bewust te maken van alle rompslomp die kinderen moeten doorstaan, heeft Wegener Media er een artikel over geschreven. "De zomervakantie is voor kinderen van gescheiden ouders niet altijd even leuk. Ze moeten hun moeder drie weken missen of gaan helemaal niet op vakantie omdat hun ouders ruziemaken over geld. Villa Pinedo biedt steun."Het hele artikel kun je hieronder terug lezen. Klik op de afbeelding voor een vergroting.

18-08-2014

Lees nieuwsbericht
Marsha Pinedo te gast bij Gijs Staverman op NPO Radio 2

Marsha Pinedo te gast bij Gijs Staverman op NPO Radio 2

Marsha Pinedo was bij Gijs Staverman te gast op NPO Radio 2. Vandaag, op de Dag van de Scheiding, vertelde zij over het Online-Buddyproject van Villa Pinedo.Luister het fragment hier terug (vanaf minuut 13).

14-09-2018

Lees nieuwsbericht