Logo Villa pinedo small

Kinderpsycholoog Marga Akkerman en Buddy Isabelle over kinderen in vechtscheidingen

Door: Villa Pinedo

0

Geplaatst op: 21-12-2020

DEEL dit mediabericht MET ANDEREN

Reacties (0)

Reageer op dit mediabericht 📝

Laat ons weten wat je ervan vindt!

Meer mediaberichten voor jou

Echte Oogappels# Podcast: Scheiden of blijven

Echte Oogappels# Podcast: Scheiden of blijven

In het tweede seizoen van de dramaserie Oogappels worden vier verschillende gezinnen gevolgd die worstelen met de opvoeding van de kinderen. Samen met het nieuwe seizoen start ook een podcast. Margreet Reijntjes spreekt in Echte Oogappels wekelijks met experts over puberstress en ouderleed. In deze aflevering spreekt zij met Marsha Pinedo en Patricia Heije, oprichter van Stiefgoed Nederland (coachingspraktijken voor samengestelde gezinnen), over de vraag of je als ouders bij elkaar moet blijven voor de kinderen. Marsha en Patricia geven tips en handvatten hoe hier mee om te gaan.Luister naar deze podcast via Spotify.

02-03-2020

Lees nieuwsbericht
Vrijwilliger Mae in het Noordhollands Dagblad

Vrijwilliger Mae in het Noordhollands Dagblad

Mae is een van onze 400 (!) vrijwilligers die dagelijks haar ervaring inzet om andere kinderen met gescheiden ouders te steunen. In het Noordhollands Dagblad deelt ze haar verhaal en vertelt ze wat er in de tien jaar tijd dat haar ouders gescheiden zijn, is gebeurd. Waar worstelde ze mee? Wat heeft haar geholpen en hoe kijkt ze nu terug?Ze geeft een puur inkijkje wat er in haar hart en hoofd is omgegaan, iets dat ze ook doet als vrijwilliger bij Villa Pinedo. Zo is ze bijvoorbeeld spreker op bijeenkomsten voor ouders of beroepskrachten en chat ze online met kinderen die een zelfde soort verhaal hebben als zij. Ook daar vertelt ze uitgebreid over.Benieuwd naar het volledige artikel? Je leest het hier!

25-11-2024

Lees nieuwsbericht
Isa leest open brief voor aan 5000+ in de Ziggo Dome

Isa leest open brief voor aan 5000+ in de Ziggo Dome

Isa leest aan duizenden mensen in de Ziggo Dome de brief 'Aan alle gescheiden ouders' voor tijdens het Superrelatie Weekend van 365 Dagen Succesvol. In deze brief staat wat veel van de 70.000 thuiswonende kinderen die jaarlijks te horen krijgen dat hun ouders gaan scheiden, denken en voelen. “Ze liep het podium op en ze kwam binnen... recht in ons hart gelopen”, aldus één van de bezoekers.Klik hier om de open brief 'Aan alle gescheiden ouders' te downloaden.https://www.youtube.com/watch?v=yaQArzVKDvc Stel je vraag aan kinderen van gescheiden oudersOp ons forum voor ouders hebben al meer dan 1300 gescheiden ouders hun vraag gesteld met betrekking tot de scheiding en hun kinderen. Ons team van ervaringsdeskundige jongeren beantwoordt al deze vragen vanuit hun eigen ervaringen. Zij geven je tips en advies. Heb je ook een vraag? Stel deze hier.Wij hebben een geschenk voor jouVandaag is de Dag van de Scheiding. Op deze dag staan kinderen van gescheiden ouders centraal. Daarom geven we vandaag graag aan alle gescheiden ouders onze online training 'Communicatie' cadeau. Omdat we alle ouders de kans willen geven op een manier te communiceren waarbij hun kind centraal staat.Wil je de training 'Communicatie' gratis volgen? Klik dan hier.

14-09-2018

Lees nieuwsbericht