Logo Villa pinedo small

Kinderpsycholoog Marga Akkerman en Buddy Isabelle over kinderen in vechtscheidingen

Door: Villa Pinedo

0

Geplaatst op: 21-12-2020

DEEL dit mediabericht MET ANDEREN

Reacties (0)

Reageer op dit mediabericht 📝

Laat ons weten wat je ervan vindt!

Meer mediaberichten voor jou

Editie NL

Editie NL

Veel mensen zijn ontroerd door de nieuwe kerstreclame van de PLUS. Daarin zorgt een meisje dat haar gescheiden ouders voor een avond weer samen zijn. Editie NL vroeg Marsha Pinedo naar haar mening over de commercial. Je ziet het terug in dit fragment. Reacties van de jongeren van Villa Pinedo: www.villapinedo.nl/blog/kerstreclame-plus-vind-moeilijkWil jouw kind een buddy?: www.villapinedo.nl/buddyOpen brief 'Aan alle gescheiden ouders': www.villapinedo.nl/open-brief-aan-alle-gescheiden-ouders

12-12-2017

Lees nieuwsbericht
Villa Pinedo op Amsterdam FM

Villa Pinedo op Amsterdam FM

Kim Solinge, één van onze jongeren, werd vandaag geïnterviewd door Amsterdam FM. Aanleiding hiervoor was onze nieuwe Open Brief, waarin wij zes tips geven aan gescheiden ouders met kinderen die onlangs geslaagd zijn voor hun examens. De open brief kun je hier vinden.Ben je benieuwd naar de opname met Kim? Klik dan hier om hem te beluisteren. 

25-06-2014

Lees nieuwsbericht
Dit is de Dag

Dit is de Dag

Marsha Pinedo was samen met André Rouvoet en Vera Bergkamp, kamerlid van D66, te horen bij het programma ‘Dit is de Dag‘ op NPO radio 1. Zij spraken over de aanbevelingen in het rapport 'Scheiden...en de kinderen dan?' dat eerder vandaag is overhandigd door Rouvoet aan het kabinet.

22-02-2018

Lees nieuwsbericht