Logo Villa pinedo small
Logo Villa pinedo small
NPO Radio 1: Buddy Kim leest de open brief 'Aan alle gescheiden ouders voor'

NPO Radio 1: Buddy Kim leest de open brief 'Aan alle gescheiden ouders voor'

Door: Villa Pinedo

Geplaatst op: 13-09-2018

DEEL dit mediabericht MET ANDEREN

respond to letter

Meer mediaberichten voor jou

Villa Pinedo in De Telegraaf

Villa Pinedo in De Telegraaf

Het zal jullie vast niet ontgaan zijn dat De Telegraaf gisteren aandacht heeft besteed aan (v)echtscheidingen en dus ook aan Villa Pinedo. In het artikel gaat men in over de samenwerking tussen Kinderombudsman Marc Dullaert en Villa Pinedo, die samen met Fred Teeven (Justitie) en Martin van Rijn (VWS) de positie van kinderen bij (v)echtscheidingen willen gaan verbeteren.Onze Milo (11), Rachel (13), Robin (15) en Kiki (17) verschenen met foto en al in de krant, wat natuurlijk superleuk is! Maar dat is niet het belangrijkste. Als ‘ervaringsdeskundigen’ hebben ze met de verhalen over de scheiding van hun ouders aan heel Nederland laten zien dat kinderen meer weten dan dat de ouders eigenlijk weten.De lezers van De Telegraaf kregen de vraag wat zij meenemen van het advies dat gegeven is door Milo, Rachel, Robin en Kiki. Ook kregen ze de vraag of ze vinden dat er vaak te weinig aandacht is voor kinderen binnen een (vecht)scheiding. Hier kwam vaak naar voren dat co-ouderschap belangrijk wordt gevonden: dit omdat kinderen hierdoor evenveel tijd bij zowel hun vader als hun moeder aanwezig zijn.Maar het forse aantal reacties laat maar weer zien dat het gaat om een moeilijk onderwerp waarbij iedereen een andere mening heeft. Maar de boodschap is duidelijk: vergeet de kinderen niet.

14-04-2014

Lees nieuwsbericht
Koffietijd: Marsha Pinedo en Buddy Demi zijn te gast

Koffietijd: Marsha Pinedo en Buddy Demi zijn te gast

In januari besluiten veel mensen te gaan scheiden en krijgen veel kinderen dus te horen dat hun ouders uit elkaar gaan. Hoe ga je als ouder hier het beste mee om en hoe is dit voor de kinderen?Marsha Pinedo en Demi Keppel, Buddy bij Villa Pinedo, vertelden hier vandaag over in Koffietijd op RTL 4. Demi was 9 jaar toen haar ouders gingen scheiden en vertelt onder andere dat zij zich na de scheiding verantwoordelijk voelde voor het geluk van anderen waardoor zij haar eigen gevoelens weg stopte. Nu gebruikt zij deze ervaringen als Buddy om andere kinderen te steunen die hetzelfde meemaken.Bekijk het fragment hier terug.

07-01-2020

Lees nieuwsbericht
Bezoek van Koningin MĂĄxima

Bezoek van Koningin MĂĄxima

Vandaag kregen wij Koninklijk bezoek van Hare Majesteit de Koningin Máxima! Vorig jaar hebben wij met ons Buddyprogramma het Appeltje van Oranje gewonnen, die in verband met het Corona virus digitaal werd uitgereikt. Daarom kwam de Koningin (op afstand) alsnog bij ons langs. De Koningin ging in gesprek over het ontstaan van Villa Pinedo en de toekomstplannen met oprichter Marsha Pinedo en andere medewerkers. Ook sprak ze met verschillende Buddy's die aanwezig waren en mét het kind dat zij online steunen.Wij vonden het een geslaagde dag en zijn heel dankbaar dat de Koningin persoonlijk met ons in gesprek wilde gaan.Heel veel dank aan Oranje Fonds, het Koninklijkhuis en Buitenplaats Doornburgh voor de prachtige locatie en de goede zorgen.De volgende media besteedden aandacht aan het bezoek en publiceerden diverse interviews met de Buddy's en medewerkers:RTL Nieuws: Scheiden? Zo zorg je dat de kinderen er niet te veel onder lijden | RTL NieuwsRoyal TV: Koningin Máxima bezoekt Villa Pinedo - YouTubeAD: Sam (20) vertelde Máxima hoe heftig een scheiding kan zijn: ‘Leek zelfs of ze even emotioneel werd’ | Utrecht | AD.nlBlauw Bloed: Máxima prijst 'dappere' jongeren van gescheiden ouders - Blauw Bloed (eo.nl)

16-06-2021

Lees nieuwsbericht