Logo Villa pinedo small
Logo Villa pinedo small
Tijd voor MAX: Marsha en Demi over hun boek voor kinderen met gescheiden ouders

Tijd voor MAX: Marsha en Demi over hun boek voor kinderen met gescheiden ouders

Door: Villa Pinedo

Geplaatst op: 26-05-2021

DEEL dit mediabericht MET ANDEREN

respond to letter

Meer mediaberichten voor jou

Villa Pinedo op Radio 1

Villa Pinedo op Radio 1

Afgelopen week heeft het radioprogramma ‘De Ochtend’ op Radio 1 elke dag aandacht besteed aan de gevolgen van echtscheidingen. In de afleveringen van ‘Kind van de Rekening’ sprak Marsha elke ochtend op de radio met een aantal jongeren over deze traumatische gevolgen.Ook staatssecretaris Van Rijn kwam aan het woord om te spreken over de enorme kosten voor de maatschappij die de gevolgen van echtscheidingen met zich meebrengen. De afleveringen zijn hier terug te luisteren.

20-05-2015

Lees nieuwsbericht
Marsha Pinedo op Internationale Vrouwendag bij Margriet

Marsha Pinedo op Internationale Vrouwendag bij Margriet

Tijdschrift Margriet bestond afgelopen najaar 80 jaar en dat vierden zij door 80 stoere vrouwen in de spotlights te zetten.Marsha Pinedo is één van hen. Op Internationale Vrouwendag vertelde zij tijdens een evenement van Margriet over Villa Pinedo.Een mooie samenvatting van alles wat Villa Pinedo voor kinderen van gescheiden ouders te bieden heeft. Je ziet het hier.

08-03-2019

Lees nieuwsbericht
Van papa naar mama naar papa naar mama

Van papa naar mama naar papa naar mama

Afgelopen zaterdag stond in NRC een special van 8 pagina's over co-ouderschap: 'Twintig jaar co-ouderschap, wat levert het de kinderen op?' Is co-ouderschap de beste oplossing? Buddy's Misha en Esther hebben allebei te maken (gehad) met co-ouderschap en vertellen uitgebreid hoe het voor hen is. Hier kun je de volledige special lezen.Foto: Misha op de fiets met haar spullen op weg van haar ene ouder naar de andere.    

26-02-2018

Lees nieuwsbericht