Tijd voor MAX: Marsha en Demi over hun boek voor kinderen met gescheiden ouders
Door: Villa Pinedo
Geplaatst op: 26-05-2021
DEEL dit mediabericht MET ANDEREN
Meer mediaberichten voor jou
Villa Pinedo in De Telegraaf
Het zal jullie vast niet ontgaan zijn dat De Telegraaf gisteren aandacht heeft besteed aan (v)echtscheidingen en dus ook aan Villa Pinedo. In het artikel gaat men in over de samenwerking tussen Kinderombudsman Marc Dullaert en Villa Pinedo, die samen met Fred Teeven (Justitie) en Martin van Rijn (VWS) de positie van kinderen bij (v)echtscheidingen willen gaan verbeteren.Onze Milo (11), Rachel (13), Robin (15) en Kiki (17) verschenen met foto en al in de krant, wat natuurlijk superleuk is! Maar dat is niet het belangrijkste. Als ‘ervaringsdeskundigen’ hebben ze met de verhalen over de scheiding van hun ouders aan heel Nederland laten zien dat kinderen meer weten dan dat de ouders eigenlijk weten.De lezers van De Telegraaf kregen de vraag wat zij meenemen van het advies dat gegeven is door Milo, Rachel, Robin en Kiki. Ook kregen ze de vraag of ze vinden dat er vaak te weinig aandacht is voor kinderen binnen een (vecht)scheiding. Hier kwam vaak naar voren dat co-ouderschap belangrijk wordt gevonden: dit omdat kinderen hierdoor evenveel tijd bij zowel hun vader als hun moeder aanwezig zijn.Maar het forse aantal reacties laat maar weer zien dat het gaat om een moeilijk onderwerp waarbij iedereen een andere mening heeft. Maar de boodschap is duidelijk: vergeet de kinderen niet.
14-04-2014
Op bezoek bij Koffietijd
Op vrijdag 24 februari waren Or (18) en Marsha te zien bij Koffietijd om te vertellen over ons Buddyproject n.a.v de steun van de VriendenLoterij. Hierbij de link naar de uitzending: http://www.koffietijd.nl/24_vl-villa-pinedo/
08-03-2017
Echte Oogappels# Podcast: Scheiden of blijven
In het tweede seizoen van de dramaserie Oogappels worden vier verschillende gezinnen gevolgd die worstelen met de opvoeding van de kinderen. Samen met het nieuwe seizoen start ook een podcast. Margreet Reijntjes spreekt in Echte Oogappels wekelijks met experts over puberstress en ouderleed. In deze aflevering spreekt zij met Marsha Pinedo en Patricia Heije, oprichter van Stiefgoed Nederland (coachingspraktijken voor samengestelde gezinnen), over de vraag of je als ouders bij elkaar moet blijven voor de kinderen. Marsha en Patricia geven tips en handvatten hoe hier mee om te gaan.Luister naar deze podcast via Spotify.
02-03-2020
