Logo Villa pinedo small
Logo Villa pinedo small
Van papa naar mama naar papa naar mama

Van papa naar mama naar papa naar mama

Door: Elise

Geplaatst op: 26-02-2018

DEEL dit mediabericht MET ANDEREN

respond to letter

Meer mediaberichten voor jou

Mijn gelukkige ingewikkelde familie

Mijn gelukkige ingewikkelde familie

In de documentaire Mijn Gelukkige Ingewikkelde Familie staan drie jonge meisjes centraal die opgroeien in bijzondere gezinnen met meerdere halfbroertjes, halfzusjes, extra moeders, bonus-moeders en half-moeders. De meisjes introduceren hun gezin en confronteren hun ouders voor het eerst met hun onbeantwoorde vragen, maar uiten ook hun bewondering voor hoe ze het aangepakt hebben.Isa is één van deze meiden. Isa is actief bij Villa Pinedo in de redactie en schrijft regelmatig blogs. Daarnaast beantwoordt zij vragen op het forum. Wat mooi om te zien hoe Isa hier over haar familie vertelt!Klik hier om de uitzending terug te kijken (uitgezonden op zondag 19 november om 19.25u op NPO3). 

20-11-2017

Lees nieuwsbericht
Terugluisteren 'Dit is de dag' van Radio 1

Terugluisteren 'Dit is de dag' van Radio 1

Afgelopen dinsdag was onze Marsha Pinedo te gast bij 'Dit is de dag' van Radio 1. Dit naar aanleiding van het debat van de Tweede Kamer op dezelfde dag over vechtscheidingen. In de uitzending vertelt Marsha over het belang van scheidingseducatie, omdat ouders vaak niet door hebben wat een scheiding met kinderen doet. 'Kinderen worden vaak verscheurd tussen beide ouders, terwijl een kind openlijk van beide ouders moet kunnen houden.' Ook mediator en advocaat Petra Slingenberg is aan het woord in het programma, evenals scheidingsonderzoeker Ed Spruijt. Klik hier om de uitzending terug te luisteren!

13-05-2014

Lees nieuwsbericht
NPO Radio 1: Wetsvoorstel deelgezag, hoe wenselijk is dit?

NPO Radio 1: Wetsvoorstel deelgezag, hoe wenselijk is dit?

Als het aan Sander Dekker ligt, onze minister voor Rechtsbescherming, komt er een regeling voor deelgezag van opvoeders zodat ze een grotere rol kunnen gaan spelen bij hun stiefkind. De regeling deelgezag kan voor sommige mensen een uitkomst zijn, maar niet iedereen is blij met deze ontwikkeling. In De Nieuws BV praatte Patrick Lodiers erover met Levi van Dam, orthopedagoog aan de Universiteit van Amsterdam en zelf stiefouder, en met Buddy Floor.Floor nam deel aan het gesprek om de stem van het kind te laten horen. Iedereen kan namelijk reageren op de regeling via internetconsultatie, dat is een mooi instrument, maar de mening van kinderen wordt hier niet meegenomen. Dit terwijl deze wetswijziging over de vertegenwoordiging van hun belangen gaat.Luister het fragment hier terug.

19-05-2020

Lees nieuwsbericht