Van papa naar mama naar papa naar mama
Door: Elise
Geplaatst op: 26-02-2018
DEEL dit mediabericht MET ANDEREN
Meer mediaberichten voor jou
Lisa bij de Jeugdbescherming in Verbinding podcast
AFLEVERING 'HET LUISTERT NAUW - INTENTIE MAAKT HET VERSCHILIn deze aflevering van Jeugdbescherming in Verbinding gaat journalist en podcasthost Jessica Maas in gesprek met Lisa (Ervaringsdeskundige en werkzaam bij Villa Pinedo), Marjolein van Gils (Senior adviseur bij Expect Jeugd) en Petra (Jeugdbeschermer bij De Jeugd- en Gezinsbeschermers).Het gesprek gaat over de impact van complexe scheidingen op kinderen en ouders en over hoe professionals kunnen bijdragen aan meer rust, steun en perspectief. Hoe zorg je ervoor dat een kind zich gezien en gehoord voelt, zonder het gevoel te krijgen dat het moet kiezen tussen zijn ouders?In deze aflevering hoor je waarom het belangrijk is om verder te kijken dan het conflict en oog te hebben voor de verhalen en emoties die daaronder schuilgaan. Door ouders en kinderen Γ©cht te leren kennen, maatwerk te bieden en te investeren in duurzame steun, ontstaat ruimte om het ouderschap na een scheiding opnieuw vorm te geven.Benieuwd naar de aflevering? Je luistert 'm hier!
18-09-2026
EenVandaag
In het programma EenVandaag op NPO 2 vertelde Genevieve hoe het is om Buddy te zijn en gaf zij tips aan ouders. De uitzending kun je hier terugkijken (vanaf minuut 9.35).Een Buddy bij Villa Pinedo is een jongere met gescheiden ouders, die een training heeft gevolgd om Buddy te worden. Met een Online-Buddy aan jouw zijde, hoef je je niet alleen te voelen en kun je ervaringen over de scheiding uitwisselen. Je kunt jouw Buddy via een speciale app vertellen wat er in je hoofd en hart omgaat.
22-02-2018
Marsha Pinedo te gast bij Gijs Staverman op NPO Radio 2
Marsha Pinedo was bij Gijs Staverman te gast op NPO Radio 2. Vandaag, op de Dag van de Scheiding, vertelde zij over het Online-Buddyproject van Villa Pinedo.Luister het fragment hier terug (vanaf minuut 13).
14-09-2018
