Van papa naar mama naar papa naar mama
Door: Elise
Geplaatst op: 26-02-2018
DEEL dit mediabericht MET ANDEREN
Meer mediaberichten voor jou
Reactie op NRC commentaar
Naar aanleiding van het artikel dat het NRC op 14 september (dag van de scheiding) plaatste is er een redactioneel stuk verschenen (op 17 september) in hetzelfde handelsblad met commentaar op de open brief van Villa Pinedo. Inmiddels is de reactie van Villa Pinedo op dit commentaar op 20 september ook in het NRC verschenen. Lees het bericht hieronder of download de gehele NRC pagina.
20-09-2012
Radio L1 en TV L1mburg Centraal
Farah Ysebaert van Villa Pinedo was te gast bij Radio L1 en Buddy Jasper bij het programma L1mburg Centraal van L1 TV, de lokale zender in Limburg. Tijdens de radio uitzending vertelde Farah hoe belangrijk het is voor kinderen dat ouders elkaar blijven zien als mede-ouders en niet alleen als ex-partners zodra zij uit elkaar zijn. Communicatie tussen de ouders en over elkaar is hierbij essentieel.Luister het fragment hier terug:[audio mp3="https://www.villapinedo.nl/wp-content/uploads/2023/01/003A606D.mp3"\]\[/audio\]Jasper deelt in de TV uitzending zijn ervaringen met de scheiding. Hij heeft als kind meerdere rechtszaken tussen zijn ouders meegemaakt. Zijn ouders hadden verschillende verwachtingen van hem, waardoor Jasper het gevoel had dat hij het nooit goed kon doen. Zijn zelfvertrouwen kreeg hierdoor een deuk.Bekijk hier het fragment.
18-01-2023
Directeur Sanne in radioprogramma 'De Zeeuwse Kamer' over de Scheid-doos
Misschien heb je er wel eens over gehoord: onze Scheid-doos, met daarin allemaal informatie en spulletjes die wij graag hadden gekregen toen onze ouders uit elkaar gingen. In het radioprogramma De Zeeuwse Kamer praten kinderbehartiger Daniëlle Bakker en onze directeur Sanne Abrahams over de Scheid-doos en de impact van een scheiding op kinderen. Benieuwd naar de aflevering? Je vindt 'm hier!Met de speciale SCHEID💔DOOS willen we kinderen en jongeren ondersteunen in hun zoektocht naar informatie en hen een hart onder de riem steken als hun ouders uit elkaar gaan of al (een tijdje) zijn. In de doos zit het boek ‘Je hoeft het niet alleen te doen’, de nodige tips, het spel ‘Vraag-Maar!’ en verschillende leuke hebbedingetjes. Een doos vol informatie en spullen om het (over)leven met gescheiden ouders makkelijker te maken.Ken jij iemand die wel een steuntje in de rug kan gebruiken? Je bestelt de SCHEID💔DOOS hier!
21-11-2024
