Logo Villa pinedo small
Logo Villa pinedo small
Van papa naar mama naar papa naar mama

Van papa naar mama naar papa naar mama

Door: Elise

Geplaatst op: 26-02-2018

DEEL dit mediabericht MET ANDEREN

respond to letter

Meer mediaberichten voor jou

Jeugdjournaal

Jeugdjournaal

Oud-minister André Rouvoet overhandigde vandaag het adviesrapport ‘Scheiden…en de kinderen dan?’ aan minister Sander Dekker en Villa Pinedo jongere Kyra. Hij onderzocht als voorzitter van het platform ‘Scheiden zonder Schade’ afgelopen maanden hoe voorkomen kan worden dat kinderen het slachtoffer zijn van ouders die uit elkaar gaan. Villa Pinedo was betrokken bij de totstandkoming van dit rapport.De zusjes Manal en Amaral mochten in het Jeugdjournaal vertellen hoe zij de scheiding hebben beleefd en hoe het nu met hen gaat. Hier kun je het bekijken.

22-02-2018

Lees nieuwsbericht
De eerste kerst na de scheiding

De eerste kerst na de scheiding

De eerste kerst na de scheiding, altijd een van de meest pijnlijke momenten. Danielle (19) vertelt in het artikel van Het Parool hoe zij de eerste kerst na de scheiding vierde.Als ouders tijdens de feestdagen opeens niet meer samen zijn, is dat voor kinderen moeilijk genoeg. Goede afspraken en heldere communicatie kunnen helpen bij de verwerking van de echtscheiding. 

18-12-2012

Lees nieuwsbericht
Vechtscheiding in het NOS journaal

Vechtscheiding in het NOS journaal

Villa Pinedo jongere Jennifer vertelt over de vechtscheiding van haar ouders. Jennifer was drie toen de vechtscheiding van haar ouders begon. 20 rechtszaken in tien jaar, met 18 verschillende rechters.Bekijk hier het fragment in het NOS journaal

30-11-2016

Lees nieuwsbericht