Van papa naar mama naar papa naar mama
Door: Elise
Geplaatst op: 26-02-2018
DEEL dit mediabericht MET ANDEREN
Meer mediaberichten voor jou
Boek 'aan alle gescheiden ouders'
Elk jaar krijgen 70.000 thuiswonende kinderen te horen dat hun ouders gaan scheiden. Soms gaat het goed, vaak ook niet. Dat kan anders.Ā In Aan alle gescheiden ouders laat Marsha de kinderen zelf aan het woord, in persoonlijke verhalen die iedere ouder zullen raken: wat zij meemaken, voelen en denken. Op een indringende manier openen deze kinderen je de ogen, aangevuld met tips en adviezen van deskundigenĀ en oefeningen waar je meteen iets mee kunt. Zodat jouw kind later kan zeggen: āMijn ouders? Die zijn echt goed gescheiden.āIn dit boek laat Marsha Pinedo de kinderen zelf aan het woord, in persoonlijke verhalen die elke ouder zullen raken: wat zij meemaken, voelen en denken omtrent de scheiding van hun ouders. Met tips en adviezen van deskundigen inclusief oefeningen! Heb jij het boek gelezen of wil je het boek graag lezen? Word vrienden met ons op Facebook en blijf altijd op de hoogte van de nieuwste ontwikkelingen.Wist je dat Villa Pinedo ook workshops en trainingen geeft? Als je je aanmeldt voor de workshop, krijg je dit boek gratis. Kijk voor meer informatie kijk je op deze pagina.
30-09-2013
Jeugdjournaal
Oud-minister AndrĆ© Rouvoet overhandigde vandaag het adviesrapport āScheidenā¦en de kinderen dan?ā aan minister Sander Dekker en Villa Pinedo jongere Kyra. Hij onderzocht als voorzitter van het platform āScheiden zonder Schadeā afgelopen maanden hoe voorkomen kan worden dat kinderen het slachtoffer zijn van ouders die uit elkaar gaan. Villa Pinedo was betrokken bij de totstandkoming van dit rapport.De zusjes Manal en Amaral mochten in het Jeugdjournaal vertellen hoe zij de scheiding hebben beleefd en hoe het nu met hen gaat. Hier kun je het bekijken.
22-02-2018
Marsha Pinedo beantwoordt vragen over scheiden bij BNR Nieuwsradio
In het programma 'Ask me anything' op BNR Nieuwsradio, gepresenteerd door Jörgen Raymann, beantwoordde Marsha Pinedo vragen van luisteraars over scheiden.Ook kwam de video ter sprake waarin te zien is dat Isa voor duizenden mensen de brief 'Aan alle gescheiden ouders' voor las in de Ziggo Dome. Jörgen Raymann vindt dat de woorden van Isa je echt in de ziel raken.Luister het fragment terug.
14-09-2018
