Logo Villa pinedo small
Logo Villa pinedo small
Van papa naar mama naar papa naar mama

Van papa naar mama naar papa naar mama

Door: Elise

Geplaatst op: 26-02-2018

DEEL dit mediabericht MET ANDEREN

respond to letter

Meer mediaberichten voor jou

Yannick bij Radio 1

Yannick bij Radio 1

Het CBS kwam vandaag met nieuwe cijfers naar buiten. 3 op 10 vijftienjarigen wonen niet met beide ouders. Tussen 1997 en 2017 is het percentage vijftienjarigen dat niet gezamenlijk met beide ouders op hetzelfde adres woont, gestegen van 20% naar 30%.Daarnaast lopen kinderen van ongehuwde ouders een groter risico dat hun ouders uit elkaar gaan dan kinderen van gehuwde ouders. Yannick (26), forumcoördinator bij Villa Pinedo, sprak hierover vanmiddag bij Radio 1. Je kunt het fragment hier terug luisteren, of lezen wat Yannick heeft verteld over zijn ervaringen als kind van gescheiden ouders.

01-05-2018

Lees nieuwsbericht
Open brief 'Aan alle nieuwe partners' op VROUW.nl

Open brief 'Aan alle nieuwe partners' op VROUW.nl

De nieuwe open brief 'Aan alle nieuwe partners van gescheiden ouders' is ook opgevallen bij VROUW. Zij schreven er dit artikel over.

02-11-2018

Lees nieuwsbericht
Marsha Pinedo in Jeugd en Co

Marsha Pinedo in Jeugd en Co

In de rubriek 'Wie leest wat' in het blad Jeugd en Co (voor professionals in de jeugdsector) vertelt Marsha over het boek The Magic. Je spreekt je verlangens uit en het komt vanzelf goed, ooit. Dat is de boodschap van The Magic. Net als kinderen mag je vertrouwen op de magie dat dingen gebeuren, zonder dat je weet hoe het komt.Klik op de afbeelding om het hele interview met Marsha te lezen.

03-02-2018

Lees nieuwsbericht