Logo Villa pinedo small

Directeur Sanne in radioprogramma 'De Zeeuwse Kamer' over de Scheid-doos

Door: Bo

0

Geplaatst op: 21-11-2024

DEEL dit mediabericht MET ANDEREN

Reacties (0)

Reageer op dit mediabericht 📝

Laat ons weten wat je ervan vindt!

Meer mediaberichten voor jou

Villa Pinedo in de Volkskrant

Villa Pinedo in de Volkskrant

Kinderen hebben zelden belang bij een echtscheiding, ze presteren slechter op school, vertonen meer gedragsproblemen, zijn minder gelukkig, hebben een slechter zelfbeeld en moeizamere relaties dan kinderen uit ‘intacte’ gezinnen. Dat vond ook de Volkskrant. De Volkskrant schreef hierover een artikel in de krant van 1 maart. “Bedenk je tien keer voordat je besluit tot echtscheiding. Wie elkaar het licht in de ogen gunt, verstandige afspraken maakt en geen onrealistische verwachtingen heeft over eeuwig gelukt, heeft niet meteen een tophuwelijk maar hoeft misschien niet te scheiden”.Wat ons betreft een heel mooi advies!Lees hier het hele artikel.  

01-03-2014

Lees nieuwsbericht
Villa Pinedo in het online magazine Puber.

Villa Pinedo in het online magazine Puber.

In het online magazine Puber. worden maandelijks artikelen gepubliceerd om ouders hun puber beter te laten begrijpen. In juni-nummer komt Villa Pinedo ook met een artikel aan bod. Kritisch naar jezelf kijkenIn dit artikel doen verschillende jongeren van Villa Pinedo hun verhaal. Robin (16), Florine (22), Janina (21) en Rachel (13) geven advies over onderwerpen als 'kritisch naar jezelf kijken', 'open gesprek', 'rol van familie', 'school' en 'stiefouders'.  Tenslotte eindigt het artikel met een handjevol adviezen.Kun jij niet wachten om het artikel te lezen? Klik dan hier! Ook voor eerdere edities van het online magazines kun je op hun site terecht. 

25-06-2015

Lees nieuwsbericht
Kinderpsycholoog Marga Akkerman en Buddy Isabelle over kinderen in vechtscheidingen

Kinderpsycholoog Marga Akkerman en Buddy Isabelle over kinderen in vechtscheidingen

Er is nog steeds te weinig aandacht voor de positie van het kind in een complexe scheiding zegt kinderpsycholoog Marga Akkerman. Reporter Radio van NPO Radio 1 deed dit jaar uitgebreid onderzoek naar complexe scheidingen. Daaruit bleek dat ouders die weigeren mee te werken aan een omgangsregeling vaak resultaat boeken. Ook al heeft een rechter iets anders beslist.Ondertussen raken kinderen getraumatiseerd door ouders die vastlopen in hun onderlinge strijd. Dat is een groot probleem, want jaarlijks krijgen ruim tienduizend kinderen te maken met een complexe scheiding. Marga Akkerman bespreekt de uitzendingen van Reporter Radio en geeft haar visie op het probleem. Onze Buddy Isabelle komt ook aan het woord en deelt haar verhaal. Je hoort Isabelle vanaf minuut 7.25.Luister de uitzending hier terug.

21-12-2020

Lees nieuwsbericht