Logo Villa pinedo small
Logo Villa pinedo small
Terugluisteren 'Dit is de dag' van Radio 1

Terugluisteren 'Dit is de dag' van Radio 1

Door: Villa Pinedo

Geplaatst op: 13-05-2014

DEEL dit mediabericht MET ANDEREN

respond to letter

Meer mediaberichten voor jou

Alle scholen in Nederland ontvangen boek Villa Pinedo

Alle scholen in Nederland ontvangen boek Villa Pinedo

Een echtscheiding heeft veel invloed op kinderen en hun leerprestaties. Leraren kunnen de kinderen hierbij helpen. Docenten kunnen voor de leerlingen het verschil maken door te weten wat er aan de hand is en er voor de leerling zijn als dat nodig is.Lees verderĀ op de website van de Nationale Onderwijs Gids

08-09-2016

Lees nieuwsbericht
Marsha Pinedo: "Kinderen wijzer dan ouders"

Marsha Pinedo: "Kinderen wijzer dan ouders"

Dat zelfs kleine kinderen in staat zijn om ouders simpele adviezen te geven, kon Marsha in de uitzending van ā€˜Dit is de Dag’ op Radio 1 bevestigen. ā€œKinderen zijn heel wijs. Zeker op het moment dat ouders gaan scheiden is hun wijsheid vaak ver weg. Ook kleine kinderen zijn in staat om hele simpele adviezen te gevenā€. Het was dan ook geen toeval dat Marsha op deze dag bij de radio aanschoof, 12 september is namelijk de nationale Dag van de Scheiding. Dag van de ScheidingDe laatste jaren is het onderwerp ā€˜echtscheiden’ volop in het nieuws. En dat is niet voor niets, want ƩƩn op de drie huwelijken strandt, zo blijkt uit cijfers van het CBS. Daarom heeft de vereniging van Familierecht Advocaten Scheidingsmediators, kortweg vFAS genoemd, de jaarlijkse ā€˜Dag van de Scheiding’ in het leven geroepen. Online WorkshopVilla Pinedo heeft op de ā€˜Dag van de Scheiding 2014’ een gratis online workshop en het e-book beschikbaar gesteld, voor iedereen die daar belang bij heeft. Je kunt nog steeds de workshop volgen, klik hier voor meer informatie over de online workshop.

12-09-2014

Lees nieuwsbericht
Hollandse Zaken: Klem in een vechtscheiding

Hollandse Zaken: Klem in een vechtscheiding

Tachtig procent van de kinderen die in behandeling zijn bij Jeugdzorg hebben gescheiden ouders. Buddy Leonora was 4 jaar toen haar ouders gingen scheiden. In deze aflevering van Hollandse Zaken deelt zij, naast een andere jongere met gescheiden ouders en een gescheiden vader, haar ervaringen met de scheiding van haar ouders. Hoe zij op haar 13e in een crisis pleeggezin terecht kwam, 2,5 uur rijden van de plek waar zij woonde. Ook vertelt ze waarom de scheiding heeft bijgedragen aan haar studiekeuze: Rechten. Rechten geeft je heel erg het gevoel dat je in controle bent, dat je alles zelf kunt beslissen. Dat je altijd weet waar je aan toe bent. Het heeft me heel veel plezierige gevoelens opgeleverd dat ik dat nu kan doen. Ik had dat gevoel nooit in mijn jeugd en op deze manier heb ik het een beetje kunnen herpakken.Bekijk de uitzending van Hollandse Zaken hier.

30-06-2022

Lees nieuwsbericht