Terugluisteren 'Dit is de dag' van Radio 1
Door: Villa Pinedo
Geplaatst op: 13-05-2014
DEEL dit mediabericht MET ANDEREN
Meer mediaberichten voor jou
Villa Pinedo op Radio 1
Afgelopen week heeft het radioprogramma âDe Ochtendâ op Radio 1 elke dag aandacht besteed aan de gevolgen van echtscheidingen. In de afleveringen van âKind van de Rekeningâ sprak Marsha elke ochtend op de radio met een aantal jongeren over deze traumatische gevolgen.Ook staatssecretaris Van Rijn kwam aan het woord om te spreken over de enorme kosten voor de maatschappij die de gevolgen van echtscheidingen met zich meebrengen. De afleveringen zijn hier terug te luisteren.
20-05-2015
NU.nl: Sanne werd gevraagd voor directeursrol: 'Gekozen om wie ik ben'
Of het nu om een boerderij of een organisatie met honderden werknemers gaat, het overnemen van een bedrijf is geen sinecure. In een reeks met verschillende artikelen vraagt NU.nl (kersverse) opvolgers hoe het ze vergaat in hun nieuwe rol. Sanne Abrahams (36), directeur van Villa Pinedo, vertelt hoe het voor haar is om deze rol van Marsha Pinedo over te nemen. Ik kan het niet voor iedereen 100 procent goed doen, maar ik kan wel luisteren naar de verschillende perspectieven.Wat hoop je de komende tijd te bereiken met de stichting?"Nog meer verschil maken voor kinderen en jongeren met gescheiden ouders. Ze voelen zich vaak alleen of verantwoordelijk voor volwassen zaken. Er gebeurt veel meer achter de voordeur dan we op het eerste gezicht kunnen zien, maar we lijken onze ogen er ook voor te willen sluiten of pas te openen als specialistische hulp nodig blijkt."Lees het artikel op NU.nl hier.
21-02-2022
Villa Pinedo krijgt Appeltje van Oranje van Koningin MĂĄxima
Vanmiddag heeft Koningin MĂĄxima de Appeltjes van Oranje uitgereikt aan de drie beste maatjesprojecten. Drie initiatieven die op succesvolle wijze verschillende groepen mensen verbinden of die ervoor zorgen dat mensen weer meedoen in de maatschappij. Anders dan voorgaande jaren, werden de 3 winnaars dit keer pas bekend gemaakt op het moment van de uitreiking. Wat normaal in klein gezelschap plaatsvindt op Paleis Noordeinde, kon nu iedereen zien via smartphone of computer. De uitzending werd gepresenteerd door Giovanca Ostiana. Koningin MĂĄxima koos zelf de winnaar van het grote Appeltje (voor het initiatief dat het meest opvalt) uit en dat is Villa Pinedo geworden!Een hele mooie prijs t.w.v. âŹ15.000 die wij te danken hebben aan alle 360 vrijwilligers die als Buddy kinderen met gescheiden ouders steunen en hen een luisterend oor bieden. Wat zijn we trots!Na afloop besteedden verschillende media aandacht aan de Appeltjes van Oranje en de winst van Villa Pinedo, hieronder een overzicht: Hart van Nederland interviewde Buddy's Arne en Demi vlak na de uitreiking van het AppeltjeNU.nl plaatste een video waarin een deel van de uitzending te zien isBridget Maasland en Justine Marcella maakten er een item over in RTL BoulevardHet AD schreef over de uitreiking in een artikelOok de Telegraaf wijdde een stuk aan de Appeltjes van Oranje en Villa Pinedo
09-07-2020
