Logo Villa pinedo small
Logo Villa pinedo small
Terugluisteren 'Dit is de dag' van Radio 1

Terugluisteren 'Dit is de dag' van Radio 1

Door: Villa Pinedo

Geplaatst op: 13-05-2014

DEEL dit mediabericht MET ANDEREN

respond to letter

Meer mediaberichten voor jou

Manal geeft tips aan kinderen in Kidsweek

Manal geeft tips aan kinderen in Kidsweek

Twee huizen, gedoe met agenda's, nooit meer samen op vakantie... Als je ouders uit elkaar gaan verandert er opeens van alles in je leven. Manal (11) uit Amsterdam weet er alles van. Samen met Marsha Pinedo geeft ze 5 tips aan kinderen in de kinderkrant Kidsweek.Klik op de link hieronder om het artikel te lezen.Kidsweek_EersteHulpBijGescheidenOuders

06-12-2017

Lees nieuwsbericht
Villa Pinedo in de Volkskrant

Villa Pinedo in de Volkskrant

Kinderen hebben zelden belang bij een echtscheiding, ze presteren slechter op school, vertonen meer gedragsproblemen, zijn minder gelukkig, hebben een slechter zelfbeeld en moeizamere relaties dan kinderen uit ‘intacte’ gezinnen. Dat vond ook de Volkskrant. De Volkskrant schreef hierover een artikel in de krant van 1 maart. “Bedenk je tien keer voordat je besluit tot echtscheiding. Wie elkaar het licht in de ogen gunt, verstandige afspraken maakt en geen onrealistische verwachtingen heeft over eeuwig gelukt, heeft niet meteen een tophuwelijk maar hoeft misschien niet te scheiden”.Wat ons betreft een heel mooi advies!Lees hier het hele artikel.  

01-03-2014

Lees nieuwsbericht
Marsha Pinedo te gast bij Gijs Staverman op NPO Radio 2

Marsha Pinedo te gast bij Gijs Staverman op NPO Radio 2

Marsha Pinedo was bij Gijs Staverman te gast op NPO Radio 2. Vandaag, op de Dag van de Scheiding, vertelde zij over het Online-Buddyproject van Villa Pinedo.Luister het fragment hier terug (vanaf minuut 13).

14-09-2018

Lees nieuwsbericht