Marsha Pinedo te gast bij Gijs Staverman op NPO Radio 2
Door: Villa Pinedo
Geplaatst op: 14-09-2018
DEEL dit mediabericht MET ANDEREN
Meer mediaberichten voor jou
'Zeg gewoon hallo tegen papa' - Marsha Pinedo in Arts en Auto
Marsha Pinedo vertelt in 'Arts en Auto' dat zij er voorstander van is om ceremonieel te scheiden. “We besteden een jaar voorbereiding aan het huwelijk. Maar als we gaan scheiden, dan is het vaak in een keer klaar. Ergens ook wel logisch. Als een van de twee aangeeft te willen scheiden, dan is de door boosheid en verdriet ingegeven reactie vaak: ‘Daar is de deur’. Maar meestal hebben echtgenoten óók goede jaren samen gehad. Je kunt elkaar ook bedanken voor die jaren. Ik denk dat een scheidingsceremonie steeds gebruikelijker zal worden. Het is ook goed en duidelijk voor de kinderen dat je naar elkaar uitspreekt: we stoppen als partners, maar we blijven ouders en we beloven elkaar te respecteren."Lees het hele artikel hier.
07-02-2019
Strijdend ten onder - de Volkskrant
De ouders van Frénk van der Linden raakten ooit verzeild in een conflictueuze echtscheiding. Met 3 vrijwilligers van Villa Pinedo bespreekt hij wat het met je als kind doet als een huwelijk eindigt in een complexe echtscheiding.Dianne's (25) ouders moeten elkaar twintig jaar na hun uiteengaan nog steeds voor het eerst een hand geven. "Daar durf ik niet eens meer op te hopen. Vergeving komt niet voor in hun woordenboek. Ik houd minder en minder rekening met hun gevoelens. Eindelijk kom ik op voor mezelf. Het drukt op me dat ze niet samen naar mijn diploma-uitreiking komen, niet samen naar een begrafenis in de familie gaan, maar ik zeg nu in mezelf: fuck you two, zoek het maar uit."Tip van Dianne voor ouders in conflictscheidingen: ‘Zoek professionele hulp, zodat de kinderen geen last hebben van jullie emoties".Lees het hele artikel hier terug.
19-01-2021
Dansoptreden Indy bij Superkids
Wat was het een fantastisch optreden van Indy bij Superkids op SBS6! Een dans gebaseerd op de scheiding van haar ouders. Heel bijzonder dat ze onze open brief 'Aan alle gescheiden ouders' verwerkt heeft in haar dans. En wat een mooie reactie van jurylid Juvat. Indy gebruikte audiofragmenten van het optreden van Isa in de Ziggo Dome tijdens haar dans.https://vimeo.com/371081586
05-11-2019
