Marsha Pinedo te gast bij Gijs Staverman op NPO Radio 2
Door: Villa Pinedo
Geplaatst op: 14-09-2018
DEEL dit mediabericht MET ANDEREN
Meer mediaberichten voor jou
Podcast NOS Jeugdjournaal - Wat als je ouders uit elkaar gaan?
Waarom gaan mensen scheiden? Hoe voelt het om je ouders gescheiden te zien? Wordt er ook naar kinderen geluisterd als ouders gaan scheiden? Dat zijn allemaal vragen die kinderen stelden aan het Jeugdjournaal. Tijd voor een podcast over gescheiden ouders!Bart en Pien van het Jeugdjournaal zijn in het Parentshouse in Amsterdam. Dat is een huis waar een ouder tijdelijk kan wonen als ze gaan scheiden.Β De moeder van Noor en Pleun woont er en zij vertellen hun verhaal in de podcast.Ook is deskundige Sophie van Villa Pinedo te gast.Ze beantwoordt vragen als: waarom gaan ouders uit elkaar? Hoe ga je om met ruzie in huis? Wat moet je doen als je je moeder met je nieuwe stiefvader ziet zoenen? De aflevering luister je hier.</div>
14-04-2022
Column: geraakt door een ervaringsdeskundige
Als Zorg+Welzijn redacteur Sterre onze Buddy Arne interviewt, gebeurt er ineens iets onverwachts.Een avondje eten met je broers en ouders. Het is voor veel kinderen heel normaal. Niet voor Arne. Zijn ouders zijn namelijk op zijn twaalfde gescheiden. Toen hij 21 was had hij desalniettemin een gezellige avond met zijn ouders en broers en in plaats van gelukkig kwam hij woedend thuis. βIk begreep niet meer waarom ik dit had moeten missen al die jaren. Ik wist niet eens dat dit een behoefte van mij was. Ineens kwam alle onderdrukte boosheid naar boven.βHuilenToen hij dat zei moest Sterre huilen. Zij heeft inmiddels ruim 500 interviews gedaan in haar leven, en vaak genoeg over onderwerpen die haar naar de keel grepen, maar dit was de eerste keer dat het haar tijdens een interview te kwaad werd. Het kwam omdat Arne iets zei wat haar raakte. En net als Arne dacht ze: wat gebeurt me nou?Lees de volledige column van Sterre hier.
15-06-2020
Reporter Jeen in het AD
Het AD publiceerde vandaag een artikel over de campagne 'Expeditie Scheiding' die Villa Pinedo in samenwerking met de Gemeente Nieuwegein in de gemeente heeft gelanceerd deze week.Rebecca Weisz-Hertsworm, tot voor kort tien jaar scheidingsmediator in Nieuwegein, zegt in het artikel: ,,Ik heb veel met mensen uit de lagere inkomensgroepen gewerkt, voor wie hulp vaak niet bereikbaar is. Kinderen komen vaak uit bij school, maar het zou mooier zijn als kinderen zelf ergens terecht kunnen. Het mooie van het buddysysteem is dat er veel ruimte is voor herkenning, dat iemand met ze meeloopt. De drempel is laag. Ik ben een groot fan van Villa Pinedo.βLees het volledige artikel hier.
14-03-2020
