Marsha Pinedo te gast bij Gijs Staverman op NPO Radio 2
Door: Villa Pinedo
Geplaatst op: 14-09-2018
DEEL dit mediabericht MET ANDEREN
Meer mediaberichten voor jou
De Telegraaf: Hoop en vertrouwen na scheiding
Marsha Pinedo, Demi Keppel en Sophie Mulder, alle drie zelf kind van gescheiden ouders, schreven samen met illustrator Marieke het boek 'Je hoeft het niet alleen te doen'. De Telegraafinterviewde hen over het boek en het omgaan met de scheiding van je ouders. Marsha Pinedo: "Voor mij was de grootste uitdaging loyaliteit. Ik was continu aan het opletten wat ik zei en wilde allebei mijn ouders tevreden houden. Dat is een enorm zware taak voor een kind. Je zit steeds in een soort spagaat.Begrijp me goed: ik ben niet tegen scheiden. En ik denk ook niet dat elk kind van gescheiden ouders getraumatiseerd is. Maar het is wel van belang dat ouders beseffen wat voor impact een scheiding op hun kinderen heeft."Het hele interview lees je of via deze link.
17-05-2021
NPO Radio 1 Spraakmakers: Marsha Pinedo over het Buddyprogramma
Marsha Pinedo was vandaag te gast bij het radioprogramma Spraakmakers, waarin zij onder andere vertelde over het Buddyprogramma van Villa Pinedo. Als je ouders bijna uit elkaar gaan, net uit elkaar zijn of al een tijdje gescheiden zijn, heb je als kind misschien behoefte om hierover te praten. Bij Villa Pinedo kan dat. Wij koppelen een kind aan een Buddy voor een luisterend oor, advies en antwoord op vragen via de MyBuddy App.Een Buddy is een jongere met gescheiden ouders, die trainingen heeft gevolgd om Buddy te worden. Met een Online-Buddy kunnen kinderen ervaringen over de scheiding uitwisselen. Zij kunnen hun Buddy via de MyBuddy App vertellen wat er in hun hoofd en hart omgaat.Beluister het fragment hier terug
26-05-2021
Open Brief in de media
Het einde van de schoolperiode zit eraan te komen, de examens zijn in volle gang. Wij publiceerden een nieuwe Open Brief met 6 tips voor een diploma-uitreiking zonder zorgen. Open Brief in de mediaOnze Open Brief voor gescheiden ouders van eindexamenkandidaten is afgelopen week erg goed opgepakt door de media. Check de artikelen die door Het Parool, Katholiek Nieuwsblad en de Telegraaf geschreven werden over de Open Brief.Onze Open Brief voor gescheiden ouders van eindexamenkandidaten is viral gegaan door Nederland én België! Zo werd Marsha deze week ook geïnterviewd door RTV Noord-Holland. Het interview (vanaf 18:30) is te beluisteren via deze link.
30-06-2014
