Logo Villa pinedo small
Logo Villa pinedo small
Marsha Pinedo te gast bij Gijs Staverman op NPO Radio 2

Marsha Pinedo te gast bij Gijs Staverman op NPO Radio 2

Door: Villa Pinedo

Geplaatst op: 14-09-2018

DEEL dit mediabericht MET ANDEREN

respond to letter

Meer mediaberichten voor jou

Online Workshop in De Telegraaf

Online Workshop in De Telegraaf

Gisteren werd het persbericht verstuurd naar alle media rondom een cadeautje voor alle gescheiden ouders. Vrijdag 12 september 2014 is de Dag van de Scheiding en schonken wij alle gescheiden ouders van Nederland een gratis online workshop. De workshop ‘leer kijken door de ogen van je kind’ wordt gesteund door de nieuwe ambassadeur Olympisch schaatskampioen –en tevens kind van gescheiden ouders- Mark Tuitert.Onder andere de Telegraaf pikte dit bericht op en schreef er een artikel over. Dit artikel kun je hier lezen. Het volledige persbericht dat we schreven lees je hier.

11-09-2014

Lees nieuwsbericht
Een brief vol stiekem verdriet

Een brief vol stiekem verdriet

Een brief vol stiekem verdriet. Dit artikel is geschreven naar aanleiding van de Open Brief aan ouders.Jaarlijks krijgen zo’n 70.000 kinderen in Nederland te maken met een scheiding. In de praktijk blijkt maar al te vaak dat er tijdens en zeker ook na dit proces te weinig aandacht bestaat voor de gedachten en gevoelens van kinderen. Om hier verandering in te brengen heeft Villa Pinedo samen met jongeren een open brief opgesteld. Deze open brief moet volwassenen bewust maken wat er in het hoofd en hart omgaat van kinderen tijdens het scheidingsproces.Het NRC schreef ook over onze Open Brief. Bron: ‘De open brief is een heel goed initiatief’ zegt pedagoog Inge van der Valk (Universiteit Utrecht) in het NRC van 29 augustus. Klik hier voor het hele artikel.Wil je de Open Brief voor ouders lezen?Klik dan hier.  

14-09-2012

Lees nieuwsbericht
Villa Pinedo in de Telegraaf

Villa Pinedo in de Telegraaf

Catherine Keyl schreef haar column in de Telegraaf deze week over Villa Pinedo. Ze licht toe waarom kinderen met gescheiden ouders het juist in deze coronatijd extra lastig kunnen hebben.Lees het artikel hier.

27-05-2020

Lees nieuwsbericht