Logo Villa pinedo small
Logo Villa pinedo small
Marsha Pinedo te gast bij Gijs Staverman op NPO Radio 2

Marsha Pinedo te gast bij Gijs Staverman op NPO Radio 2

Door: Villa Pinedo

Geplaatst op: 14-09-2018

DEEL dit mediabericht MET ANDEREN

respond to letter

Meer mediaberichten voor jou

Radiofragment RTV NoordHolland

Radiofragment RTV NoordHolland

In de uitzending op 9 september was Marsha te gast bij RTV NoordHolland om te vertellen over Villa Pinedo en de campagne aansluitend op de Dag van de Scheiding. Via de volgende link kun je het fragment en de uitzending beluisteren:http://www.rtvnh.nl/gemist/radio/495/219687/-Check ook dit artikel, waarin 2 jongeren van Villa Pinedo terugblikken op de dag en waar je ook alle opgenomen filmpjes kunt bekijken!

14-09-2015

Lees nieuwsbericht
Vrijwilliger Thom te horen op Radio 1!

Vrijwilliger Thom te horen op Radio 1!

Uit een enqûete van de State of Youth NL en het kinderrechtencollectief blijkt dat jongeren in Nederland niet voldoende op de hoogte zijn hun rechten. Van de ruim duizend jongeren tussen de 12 en de 18 jaar geeft 56 procent aan niet te weten welke rechten zij hebben. En dat is een gevaar voor de democratie volgens Marc Dullaert van de Stichting KidsRights. Daarom werden hij én onze vrijwilliger Thom uitgenodigd bij Radio 1 om te vertellen hoe het zit met de rechten van Nederlandse kinderen en hoe dit anders aangepakt moet worden.Thom vertelde heel dapper over zijn ervaring met de rechter na de scheiding van zijn ouders en hoe dit voor hem was. Benieuwd naar het verhaal van Thom en hoe de rechten van kinderen eigenlijk werken in Nederland? Luister dan naar het fragment bij Radio 1!

07-04-2025

Lees nieuwsbericht
Hoe werk je duurzaam samen na een scheiding? - Van Vandaag naar Morgen podcast

Hoe werk je duurzaam samen na een scheiding? - Van Vandaag naar Morgen podcast

In de podcast Van Vandaag naar Morgen van Wyzer delen experts hun kennis, inzichten en ervaringen over actuele onderwerpen. Nederland is volop in beweging en staat voor grote opgaven bijvoorbeeld op het gebied van zorg, woningbouw en duurzaamheid. Gemeenten hebben hier een belangrijke rol in. Die rol staat in deze podcast centraal. We gaan in gesprek over wat we vandaag kunnen doen om morgen nog beter en mooier te maken.In de aflevering 'Jeugdpreventie: hoe werk je duurzaam samen na een scheiding?' gaan Marleen Heijsteeg, familiemediator, Sanne Abrahams, directeur Stichting Villa Pinedo en Christa Graafland, kwartiermaker relatie en scheidingsdesk regio Lekstroom in gesprek over duurzaam samenwerken na scheidingen.Luister de podcastaflevering hier!

13-06-2024

Lees nieuwsbericht