Podcast 'contactverlies' Kindbehartiger
Door: Villa Pinedo
Geplaatst op: 25-11-2022
DEEL dit mediabericht MET ANDEREN
Meer mediaberichten voor jou
Buddyproject op Radio EenVandaag
Op Radio EenVandaag aandacht voor ons buddyproject. Bij dit project worden kinderen met gescheiden ouders aan een student met een sociale opleiding gekoppeld die in dezelfde situatie heeft gezeten. In deze uitzending van Radio EenVandaag komt het buddykoppel Jennifer (21) en Brechtje (11) aan het woord om uitleg te geven over het project en over hun ervaringen.Klik hier om het radiofragment te beluisteren (even naar beneden scrollen)
21-11-2016
Lancering Villa Pinedo
‘Papa en mama gaan scheiden.’ Maar liefst 70.000 kinderen per jaar krijgen deze nare boodschap te horen. Vaak vergeten de ouders tijdens het geruzie en getouwtrek, dat de kinderen gewoon meeluisteren. Die krijgen hierdoor last van schuldgevoelens, boosheid en schaamte. Daarom is er nu een online platform waar iedereen met gescheiden ouders lief en leed kan delen met lotgenoten.Hart van Nederland maakte er een item over, dat hier is terug te zien. Op de Dag van de Scheiding ging Villa Pinedo van start.
15-09-2011
Marsha Pinedo op Internationale Vrouwendag bij Margriet
Tijdschrift Margriet bestond afgelopen najaar 80 jaar en dat vierden zij door 80 stoere vrouwen in de spotlights te zetten.Marsha Pinedo is één van hen. Op Internationale Vrouwendag vertelde zij tijdens een evenement van Margriet over Villa Pinedo.Een mooie samenvatting van alles wat Villa Pinedo voor kinderen van gescheiden ouders te bieden heeft. Je ziet het hier.
08-03-2019
