Podcast 'contactverlies' Kindbehartiger
Door: Villa Pinedo
Geplaatst op: 25-11-2022
DEEL dit mediabericht MET ANDEREN
Meer mediaberichten voor jou
Villa Pinedo in de Volkskrant Magazine
Vandaag een artikel in het Volkskrant Magazine: āDe kunst van het co-ouderenā. āIn 2001 gold een co-ouderschap nog maar voor 5% van de scheidingskinderen- het overgrote deel woonde bij de moeder en ging om het weekend naar de vader.Tegenwoordig leeft ruim een kwart van de 70.000 thuiswonende kinderen die jaarlijks met een scheiding te maken krijgen in co-ouderschap.ā Lees hier het hele artikel.
10-05-2014
Villa Pinedo in jongerenkrant 7Days
In het artikel 'Gescheiden ouders: zo overleef je het' in jongerenkrant 7Days geven Villa Pinedo vlogger Yael en Marsha Pinedo 7 tips aan kinderen over hoe zij om kunnen gaan met de scheiding van hun ouders.7Days is een Nederlands nieuwsplatform voor jongeren van twaalf tot en met achttien jaar.Ā Klik op de link hieronder om het artikel te lezen.7Days-GescheidenOuders:ZoOverleefJeHet
05-12-2017
Jeugdjournaal
Oud-minister AndrĆ© Rouvoet overhandigde vandaag het adviesrapport āScheidenā¦en de kinderen dan?ā aan minister Sander Dekker en Villa Pinedo jongere Kyra. Hij onderzocht als voorzitter van het platform āScheiden zonder Schadeā afgelopen maanden hoe voorkomen kan worden dat kinderen het slachtoffer zijn van ouders die uit elkaar gaan. Villa Pinedo was betrokken bij de totstandkoming van dit rapport.De zusjes Manal en Amaral mochten in het Jeugdjournaal vertellen hoe zij de scheiding hebben beleefd en hoe het nu met hen gaat. Hier kun je het bekijken.
22-02-2018
