Podcast 'contactverlies' Kindbehartiger
Door: Villa Pinedo
Geplaatst op: 25-11-2022
DEEL dit mediabericht MET ANDEREN
Meer mediaberichten voor jou
Marsha Pinedo 'Stoere Vrouw'
Marsha Pinedo stond al in het Stoere Vrouwen-jubileumnummer van Margriet én was onderdeel van de tentoonstelling in het Amsterdam Museum. Haar verhaal inspireert. Daarom laat Margriet haar hier wat uitgebreider aan het woord. </div> </div>
24-06-2019
Strijdend ten onder - de Volkskrant
De ouders van Frénk van der Linden raakten ooit verzeild in een conflictueuze echtscheiding. Met 3 vrijwilligers van Villa Pinedo bespreekt hij wat het met je als kind doet als een huwelijk eindigt in een complexe echtscheiding.Dianne's (25) ouders moeten elkaar twintig jaar na hun uiteengaan nog steeds voor het eerst een hand geven. "Daar durf ik niet eens meer op te hopen. Vergeving komt niet voor in hun woordenboek. Ik houd minder en minder rekening met hun gevoelens. Eindelijk kom ik op voor mezelf. Het drukt op me dat ze niet samen naar mijn diploma-uitreiking komen, niet samen naar een begrafenis in de familie gaan, maar ik zeg nu in mezelf: fuck you two, zoek het maar uit."Tip van Dianne voor ouders in conflictscheidingen: ‘Zoek professionele hulp, zodat de kinderen geen last hebben van jullie emoties".Lees het hele artikel hier terug.
19-01-2021
Villa Pinedo in Brandpunt
Villa Pinedo in de aflevering van Brandpunt over 'Traumatische vechtscheidingen'. Met Lisa (20) en Kelsey (23) die vertellen over hun ervaring met de (v)echtscheiding van hun ouders.Bekijk hier de aflevering.
21-03-2016
