Podcast 'contactverlies' Kindbehartiger
Door: Villa Pinedo
Geplaatst op: 25-11-2022
DEEL dit mediabericht MET ANDEREN
Meer mediaberichten voor jou
Amber van Riessen over kind en scheiding: “Ik werd een verdrietig muisje”
In een persoonlijk en ontroerend artikel vertelt onze eigen Amber van Riessen hoe de scheiding van haar ouders haar van een vrolijk meisje veranderde in een stil “muisje”. Ze blikt terug op die periode en deelt hoe belangrijk het was dat er volwassenen waren die écht zagen hoe het met haar ging. Amber laat zien hoe pedagogisch medewerkers een verschil kunnen maken door oog te hebben voor de stille signalen van een kind en door er simpelweg te zijn.Benieuwd naar het volledige artikel? Je leest het hier!
14-10-2025
Villa Pinedo op Amsterdam FM
Kim Solinge, één van onze jongeren, werd vandaag geïnterviewd door Amsterdam FM. Aanleiding hiervoor was onze nieuwe Open Brief, waarin wij zes tips geven aan gescheiden ouders met kinderen die onlangs geslaagd zijn voor hun examens. De open brief kun je hier vinden.Ben je benieuwd naar de opname met Kim? Klik dan hier om hem te beluisteren.
25-06-2014
Omroep Assen - Expeditie Scheiding
Met trots presenteerden wij vandaag aflevering #3 van de YouTube-serie Expeditie Scheiding!Met deze online campagne worden jongeren met gescheiden ouders ervan bewust gemaakt dat het goed is om te praten over de scheiding met iemand die zij vertrouwen. Als zij hun hart willen luchten bij een ervaringsdeskundige kunnen ze terecht bij Villa Pinedo. Villa Pinedo is hiermee de eerste die met behulp van een YouTube serie direct aansluit bij de doelgroep zelf. Door hen zelf aan hetwoord te laten bieden zij elkaar steun, tips en advies. Omroep Assen interviewde onze Coördinator Buddyprogramma Sophie Mulder over de campagne en de Buddy's. Luister het interview hier terug (vanaf minuut 45).
11-03-2020
