Logo Villa pinedo small
Logo Villa pinedo small
Volkskrant: birdnesting, aan te raden?

Volkskrant: birdnesting, aan te raden?

Door: Villa Pinedo

Geplaatst op: 17-01-2024

DEEL dit mediabericht MET ANDEREN

respond to letter

Meer mediaberichten voor jou

Villa Pinedo bij RTL Late Night

Villa Pinedo bij RTL Late Night

Het zal je vast niet zijn ontgaan dat onze Robin, Marsha en onze kersverse, nieuwe ambassadeur Mark Tuitert gisteravond te gast waren bij Humberto Tan in het programma RTL Late Night. Ook Marsha was aanwezig en vertelde over de vaak traumatische ervaringen van kinderen met gescheiden ouders. Mark TuitertOok Olympisch schaatskampioen Mark Tuitert zet zich in voor kinderen met gescheiden ouders. Hij is zelf een kind van gescheiden ouders en weet hoe belangrijk het is als er naar je wordt geluisterd. Als ambassadeur van Villa Pinedo geeft hij advies: “Het kind is vaak de enige die verstandige dingen weet te zeggen. Zet je emoties als ouder zijnde aan de kant en blijf met elkaar praten." De uitzending van RTL Late Night is hieronder te bekijken.

12-09-2014

Lees nieuwsbericht
Jeugdjournaal

Jeugdjournaal

Oud-minister André Rouvoet overhandigde vandaag het adviesrapport ‘Scheiden…en de kinderen dan?’ aan minister Sander Dekker en Villa Pinedo jongere Kyra. Hij onderzocht als voorzitter van het platform ‘Scheiden zonder Schade’ afgelopen maanden hoe voorkomen kan worden dat kinderen het slachtoffer zijn van ouders die uit elkaar gaan. Villa Pinedo was betrokken bij de totstandkoming van dit rapport.De zusjes Manal en Amaral mochten in het Jeugdjournaal vertellen hoe zij de scheiding hebben beleefd en hoe het nu met hen gaat. Hier kun je het bekijken.

22-02-2018

Lees nieuwsbericht
Vechtscheiding in het NOS journaal

Vechtscheiding in het NOS journaal

Villa Pinedo jongere Jennifer vertelt over de vechtscheiding van haar ouders. Jennifer was drie toen de vechtscheiding van haar ouders begon. 20 rechtszaken in tien jaar, met 18 verschillende rechters.Bekijk hier het fragment in het NOS journaal

30-11-2016

Lees nieuwsbericht