Volkskrant: birdnesting, aan te raden?
Door: Villa Pinedo
Geplaatst op: 17-01-2024
DEEL dit mediabericht MET ANDEREN
Meer mediaberichten voor jou
Marsha bij NH radio: 'Je hoeft het niet alleen te doen'
Marsha Pinedo was vandaag te gast bij NH radio waarin zij vertelde hoe belangrijk het is dat de 86.000 kinderen die per jaar te horen krijgen dat hun ouders uit elkaar gaan weten dat zij niet de enige zijn die dit doormaken en er altijd met anderen over kunnen praten. Het boek 'Je hoeft 't niet alleen te doen' helpt hen hierbij.In dit boek lees je allemaal echte verhalen van onszelf en andere kinderen met gescheiden ouders. Het boek gaat over heen en weer gaan tussen ouders. Over schuldgevoel. Over de hoop dat ze weer bij elkaar komen (of juist he-le-maal niet!). En al die andere dingen die je door de scheiding van je ouders meemaakt en voelt. We hebben dit boek met veel liefde gemaakt om het leven voor kinderen iets makkelijker te maken.Luister de uitzending hier terug (vanaf minuut 8.30).
03-08-2021
Reporter Jeen in het AD
Het AD publiceerde vandaag een artikel over de campagne 'Expeditie Scheiding' die Villa Pinedo in samenwerking met de Gemeente Nieuwegein in de gemeente heeft gelanceerd deze week.Rebecca Weisz-Hertsworm, tot voor kort tien jaar scheidingsmediator in Nieuwegein, zegt in het artikel: ,,Ik heb veel met mensen uit de lagere inkomensgroepen gewerkt, voor wie hulp vaak niet bereikbaar is. Kinderen komen vaak uit bij school, maar het zou mooier zijn als kinderen zelf ergens terecht kunnen. Het mooie van het buddysysteem is dat er veel ruimte is voor herkenning, dat iemand met ze meeloopt. De drempel is laag. Ik ben een groot fan van Villa Pinedo.”Lees het volledige artikel hier.
14-03-2020
Villa Pinedo in de Wendy
Vanaf vandaag ligt het blad Wendy in de winkels met een inspirerend interview met Marsha Pinedo, buddy Kim en forum coördinator Yannick over hoe ouders te leren kijken door de ogen van kinderen.Klik op de afbeeldingen hieronder om het interview te lezen.
29-11-2017
