Logo Villa pinedo small
Logo Villa pinedo small
Volkskrant: birdnesting, aan te raden?

Volkskrant: birdnesting, aan te raden?

Door: Villa Pinedo

0

Geplaatst op: 17-01-2024

DEEL dit mediabericht MET ANDEREN

Reacties (0)

Reageer op dit mediabericht 📝

Laat ons weten wat je ervan vindt!

Meer mediaberichten voor jou

Villa Pinedo in de krant

Villa Pinedo in de krant

Dat kinderen van gescheiden ouders het soms heel moeilijk kunnen hebben, blijkt wel uit de cijfers die het CBS elk jaar publiceert. Op dit moment gaat één op de drie gezinnen scheiden en dit aantal lijkt enkel maar op te lopen. Om ouders bewust te maken van alle rompslomp die kinderen moeten doorstaan, heeft Wegener Media er een artikel over geschreven. "De zomervakantie is voor kinderen van gescheiden ouders niet altijd even leuk. Ze moeten hun moeder drie weken missen of gaan helemaal niet op vakantie omdat hun ouders ruziemaken over geld. Villa Pinedo biedt steun."Het hele artikel kun je hieronder terug lezen. Klik op de afbeelding voor een vergroting.

18-08-2014

Lees nieuwsbericht
Sophie te gast in Koffietijd: Wat is het effect van scheiden op kinderen?

Sophie te gast in Koffietijd: Wat is het effect van scheiden op kinderen?

Januari is, naast september, dé maand waarin de meeste scheidingen plaatsvinden. In januari krijgen dus veel kinderen te horen dat hun ouders uit elkaar gaan. Wat is het effect van scheiden op kinderen en hoe kunnen ouders hier het beste mee omgaan?Vandaag schoof Sophie Mulder van Villa Pinedo aan bij Koffietijd. Sophie is pedagoog en scheidingsexpert, werkzaam bij Villa Pinedo. Zij was zelf 3 jaar oud toen haar ouders gingen scheiden. Beide ouders werden gelukkig met een nieuwe partner en stapten opnieuw in het huwelijksbootje: ook deze huwelijken strandden. Bij Villa Pinedo kan ze met haar ervaring andere kinderen van gescheiden ouders helpen.Bekijk het fragment bij Koffietijd hier.

10-01-2022

Lees nieuwsbericht
Villa Pinedo in de Wendy

Villa Pinedo in de Wendy

Vanaf vandaag ligt het blad Wendy in de winkels met een inspirerend interview met Marsha Pinedo, buddy Kim en forum coördinator Yannick over hoe ouders te leren kijken door de ogen van kinderen.Klik op de afbeeldingen hieronder om het interview te lezen.   

29-11-2017

Lees nieuwsbericht