Logo Villa pinedo small
Logo Villa pinedo small
Volkskrant: birdnesting, aan te raden?

Volkskrant: birdnesting, aan te raden?

Door: Villa Pinedo

Geplaatst op: 17-01-2024

DEEL dit mediabericht MET ANDEREN

respond to letter

Meer mediaberichten voor jou

Marsha Pinedo: "Kinderen wijzer dan ouders"

Marsha Pinedo: "Kinderen wijzer dan ouders"

Dat zelfs kleine kinderen in staat zijn om ouders simpele adviezen te geven, kon Marsha in de uitzending van ‘Dit is de Dag’ op Radio 1 bevestigen. “Kinderen zijn heel wijs. Zeker op het moment dat ouders gaan scheiden is hun wijsheid vaak ver weg. Ook kleine kinderen zijn in staat om hele simpele adviezen te geven”. Het was dan ook geen toeval dat Marsha op deze dag bij de radio aanschoof, 12 september is namelijk de nationale Dag van de Scheiding. Dag van de ScheidingDe laatste jaren is het onderwerp ‘echtscheiden’ volop in het nieuws. En dat is niet voor niets, want één op de drie huwelijken strandt, zo blijkt uit cijfers van het CBS. Daarom heeft de vereniging van Familierecht Advocaten Scheidingsmediators, kortweg vFAS genoemd, de jaarlijkse ‘Dag van de Scheiding’ in het leven geroepen. Online WorkshopVilla Pinedo heeft op de ‘Dag van de Scheiding 2014’ een gratis online workshop en het e-book beschikbaar gesteld, voor iedereen die daar belang bij heeft. Je kunt nog steeds de workshop volgen, klik hier voor meer informatie over de online workshop.

12-09-2014

Lees nieuwsbericht
Villa Pinedo te gast in Utopia

Villa Pinedo te gast in Utopia

Marsha Pinedo was met Buddy's Sophie, Demi en Misha te gast in het programma Utopia op SBS6 waar ze in gesprek gingen met de bewoners. Sophie las de open brief 'Aan alle gescheiden ouders' voor en raakte de bewoners hiermee. Sommige hebben zelf gescheiden ouders en een aantal van hen zijn gescheiden. Het gesprek maakte allerlei emoties los. Bekijk het fragment hieronder terug.https://vimeo.com/365015263 Wil je de hele aflevering bekijken? Klik dan hier.  

07-10-2019

Lees nieuwsbericht
Villa Pinedo in de krant

Villa Pinedo in de krant

Dat kinderen van gescheiden ouders het soms heel moeilijk kunnen hebben, blijkt wel uit de cijfers die het CBS elk jaar publiceert. Op dit moment gaat één op de drie gezinnen scheiden en dit aantal lijkt enkel maar op te lopen. Om ouders bewust te maken van alle rompslomp die kinderen moeten doorstaan, heeft Wegener Media er een artikel over geschreven. "De zomervakantie is voor kinderen van gescheiden ouders niet altijd even leuk. Ze moeten hun moeder drie weken missen of gaan helemaal niet op vakantie omdat hun ouders ruziemaken over geld. Villa Pinedo biedt steun."Het hele artikel kun je hieronder terug lezen. Klik op de afbeelding voor een vergroting.

18-08-2014

Lees nieuwsbericht