Logo Villa pinedo small
Logo Villa pinedo small
Volkskrant: birdnesting, aan te raden?

Volkskrant: birdnesting, aan te raden?

Door: Villa Pinedo

Geplaatst op: 17-01-2024

DEEL dit mediabericht MET ANDEREN

respond to letter

Meer mediaberichten voor jou

NPO Radio 1: Er moet wat gedaan worden aan 'ouderverstoting'

NPO Radio 1: Er moet wat gedaan worden aan 'ouderverstoting'

Tienduizenden ouders en grootouders zien hun kinderen of kleinkinderen niet meer. In politiek Den Haag willen ze wat gaan doen aan ouderverstoting, na een scheiding. Deze week ging verslaggever Roy Heerkens op pad om hier meer over te weten te komen. Vandaag in deel 2 van zijn reportage komen Marsha Pinedo en ervaringsdeskundige Esther aan het woord.Lees hier het verhaal van een volwassene die als kind ouderverstoting heeft door gemaakt.  

09-04-2019

Lees nieuwsbericht
RTL Late Night

RTL Late Night

Kyra, Buddy bij Villa Pinedo, was te gast bij RTL Late Night waar zij erop in ging hoe zij de scheiding van haar ouders heeft ervaren en aangaf dat zij een steunfiguur heeft gemist; een andere jongere die hetzelfde heeft meegemaakt waarmee ze ervaringen had kunnen uitwisselen. Beijk het fragment hier.Villa Pinedo heeft een heel team met Buddy's die ook gescheiden ouders hebben en graag ervaringen willen uitwisselen en advies geven. Klik hier voor meer informatie over het Buddyproject.   

22-02-2018

Lees nieuwsbericht
Vrijwilliger Thom te horen op Radio 1!

Vrijwilliger Thom te horen op Radio 1!

Uit een enqûete van de State of Youth NL en het kinderrechtencollectief blijkt dat jongeren in Nederland niet voldoende op de hoogte zijn hun rechten. Van de ruim duizend jongeren tussen de 12 en de 18 jaar geeft 56 procent aan niet te weten welke rechten zij hebben. En dat is een gevaar voor de democratie volgens Marc Dullaert van de Stichting KidsRights. Daarom werden hij én onze vrijwilliger Thom uitgenodigd bij Radio 1 om te vertellen hoe het zit met de rechten van Nederlandse kinderen en hoe dit anders aangepakt moet worden.Thom vertelde heel dapper over zijn ervaring met de rechter na de scheiding van zijn ouders en hoe dit voor hem was. Benieuwd naar het verhaal van Thom en hoe de rechten van kinderen eigenlijk werken in Nederland? Luister dan naar het fragment bij Radio 1!

07-04-2025

Lees nieuwsbericht