Logo Villa pinedo small
Logo Villa pinedo small
Scheiden zonder Schade met oud-politicus Rouvoet

Scheiden zonder Schade met oud-politicus Rouvoet

Door: Elise

Geplaatst op: 22-02-2018

DEEL dit mediabericht MET ANDEREN

respond to letter

Meer mediaberichten voor jou

Villa Pinedo in gesprek met Nieuwegeinse kinderen

Villa Pinedo in gesprek met Nieuwegeinse kinderen

In samenwerking met de Gemeente Nieuwegein zijn we een campagne gestart om meer Nieuwegeinse jongeren te bereiken en bewustwording te creëren over de gevolgen van een scheiding voor kinderen. Nieuwegein is één van de eerste gemeenten die op deze manier de verantwoordelijkheid neemt voor de kinderen met gescheiden ouders in hun gemeente. Een voorbeeld voor anderen!Daarom vragen we vandaag in Nieuwegein aan de jongeren op straat: “Hoe overleef jij de scheiding van je ouders?”Buddycoördinator Sophie werd hierover geïnterviewd door Radio M Utrecht. Luister het fragment terug en lees meer over de campagne in dit artikel van RTV Utrecht.

21-02-2020

Lees nieuwsbericht
Hoe werk je duurzaam samen na een scheiding? - Van Vandaag naar Morgen podcast

Hoe werk je duurzaam samen na een scheiding? - Van Vandaag naar Morgen podcast

In de podcast Van Vandaag naar Morgen van Wyzer delen experts hun kennis, inzichten en ervaringen over actuele onderwerpen. Nederland is volop in beweging en staat voor grote opgaven bijvoorbeeld op het gebied van zorg, woningbouw en duurzaamheid. Gemeenten hebben hier een belangrijke rol in. Die rol staat in deze podcast centraal. We gaan in gesprek over wat we vandaag kunnen doen om morgen nog beter en mooier te maken.In de aflevering 'Jeugdpreventie: hoe werk je duurzaam samen na een scheiding?' gaan Marleen Heijsteeg, familiemediator, Sanne Abrahams, directeur Stichting Villa Pinedo en Christa Graafland, kwartiermaker relatie en scheidingsdesk regio Lekstroom in gesprek over duurzaam samenwerken na scheidingen.Luister de podcastaflevering hier!

13-06-2024

Lees nieuwsbericht
Terugluisteren 'Dit is de dag' van Radio 1

Terugluisteren 'Dit is de dag' van Radio 1

Afgelopen dinsdag was onze Marsha Pinedo te gast bij 'Dit is de dag' van Radio 1. Dit naar aanleiding van het debat van de Tweede Kamer op dezelfde dag over vechtscheidingen. In de uitzending vertelt Marsha over het belang van scheidingseducatie, omdat ouders vaak niet door hebben wat een scheiding met kinderen doet. 'Kinderen worden vaak verscheurd tussen beide ouders, terwijl een kind openlijk van beide ouders moet kunnen houden.' Ook mediator en advocaat Petra Slingenberg is aan het woord in het programma, evenals scheidingsonderzoeker Ed Spruijt. Klik hier om de uitzending terug te luisteren!

13-05-2014

Lees nieuwsbericht