Logo Villa pinedo small
Logo Villa pinedo small
Het Jeugdjournaal bij de Dag van de Scheiding

Het Jeugdjournaal bij de Dag van de Scheiding

Door: Villa Pinedo

Geplaatst op: 12-09-2013

DEEL dit mediabericht MET ANDEREN

respond to letter

Meer mediaberichten voor jou

'Zeg gewoon hallo tegen papa' - Marsha Pinedo in Arts en Auto

'Zeg gewoon hallo tegen papa' - Marsha Pinedo in Arts en Auto

Marsha Pinedo vertelt in 'Arts en Auto' dat zij er voorstander van is om ceremonieel te scheiden. “We besteden een jaar voorbereiding aan het huwelijk. Maar als we gaan scheiden, dan is het vaak in een keer klaar. Ergens ook wel logisch. Als een van de twee aangeeft te willen scheiden, dan is de door boosheid en verdriet ingegeven reactie vaak: ‘Daar is de deur’. Maar meestal hebben echtgenoten óók goede jaren samen gehad. Je kunt elkaar ook bedanken voor die jaren. Ik denk dat een scheidingsceremonie steeds gebruikelijker zal worden. Het is ook goed en duidelijk voor de kinderen dat je naar elkaar uitspreekt: we stoppen als partners, maar we blijven ouders en we beloven elkaar te respecteren."Lees het hele artikel hier.

07-02-2019

Lees nieuwsbericht
Marsha Pinedo 'Stoere Vrouw'

Marsha Pinedo 'Stoere Vrouw'

Marsha Pinedo stond al in het Stoere Vrouwen-jubileumnummer van Margriet én was onderdeel van de tentoonstelling in het Amsterdam Museum. Haar verhaal inspireert. Daarom laat Margriet haar hier wat uitgebreider aan het woord. </div> </div>

24-06-2019

Lees nieuwsbericht
Omroep Assen - Expeditie Scheiding

Omroep Assen - Expeditie Scheiding

Met trots presenteerden wij vandaag aflevering #3 van de YouTube-serie Expeditie Scheiding!Met deze online campagne worden jongeren met gescheiden ouders ervan bewust gemaakt dat het goed is om te praten over de scheiding met iemand die zij vertrouwen. Als zij hun hart willen luchten bij een ervaringsdeskundige kunnen ze terecht bij Villa Pinedo. Villa Pinedo is hiermee de eerste die met behulp van een YouTube serie direct aansluit bij de doelgroep zelf. Door hen zelf aan hetwoord te laten bieden zij elkaar steun, tips en advies. Omroep Assen interviewde onze Coördinator Buddyprogramma Sophie Mulder over de campagne en de Buddy's. Luister het interview hier terug (vanaf minuut 45). 

11-03-2020

Lees nieuwsbericht