Omroep Assen - Expeditie Scheiding
Door: Villa Pinedo
Geplaatst op: 11-03-2020
DEEL dit mediabericht MET ANDEREN
Meer mediaberichten voor jou
Open brief 'Aan alle nieuwe partners' op VROUW.nl
De nieuwe open brief 'Aan alle nieuwe partners van gescheiden ouders' is ook opgevallen bij VROUW. Zij schreven er dit artikel over.
02-11-2018
Vrijwilliger Sabine vertelt haar verhaal bij Kinderpostzegels
Onze vrijwilliger Sabine weet als geen ander hoe waardevol het is om iemand te hebben die je écht begrijpt. Zelf had ze vroeger een Buddy en inmiddels is zij zelf Buddy. In het interview met Kinderpostzegels vertelt Sabine openhartig wat dit voor haar heeft betekend en waarom zij zich inzet om andere kinderen die hetzelfde meemaken te ondersteunen.Benieuwd naar het volledige interview? Lees het op de website van onze partner Kinderpostzegels.
10-11-2025
Tips aan gescheiden ouders in de Flair
Deze week gaf onze collega Sophie Mulder in het tijdschrift Flair tips aan ouders die uit elkaar gaan of zijn. Lees het artikel hieronder.
13-11-2020
