Logo Villa pinedo small
Logo Villa pinedo small
Omroep Assen - Expeditie Scheiding

Omroep Assen - Expeditie Scheiding

Door: Villa Pinedo

Geplaatst op: 11-03-2020

DEEL dit mediabericht MET ANDEREN

respond to letter

Meer mediaberichten voor jou

Isa leest open brief voor aan 5000+ in de Ziggo Dome

Isa leest open brief voor aan 5000+ in de Ziggo Dome

Isa leest aan duizenden mensen in de Ziggo Dome de brief 'Aan alle gescheiden ouders' voor tijdens het Superrelatie Weekend van 365 Dagen Succesvol. In deze brief staat wat veel van de 70.000 thuiswonende kinderen die jaarlijks te horen krijgen dat hun ouders gaan scheiden, denken en voelen. “Ze liep het podium op en ze kwam binnen... recht in ons hart gelopen”, aldus één van de bezoekers.Klik hier om de open brief 'Aan alle gescheiden ouders' te downloaden.https://www.youtube.com/watch?v=yaQArzVKDvc Stel je vraag aan kinderen van gescheiden oudersOp ons forum voor ouders hebben al meer dan 1300 gescheiden ouders hun vraag gesteld met betrekking tot de scheiding en hun kinderen. Ons team van ervaringsdeskundige jongeren beantwoordt al deze vragen vanuit hun eigen ervaringen. Zij geven je tips en advies. Heb je ook een vraag? Stel deze hier.Wij hebben een geschenk voor jouVandaag is de Dag van de Scheiding. Op deze dag staan kinderen van gescheiden ouders centraal. Daarom geven we vandaag graag aan alle gescheiden ouders onze online training 'Communicatie' cadeau. Omdat we alle ouders de kans willen geven op een manier te communiceren waarbij hun kind centraal staat.Wil je de training 'Communicatie' gratis volgen? Klik dan hier.

14-09-2018

Lees nieuwsbericht
Villa Pinedo in Belgie

Villa Pinedo in Belgie

Villa Pinedo werkt grensoverschrijdend en dat bewees de Belgische krant De Morgen gisteren! In een uitgebreid artikel is er aandacht besteed aan onze nieuwe Open Brief, waarbij gescheiden ouders met geslaagde kinderen worden aangesproken. Ook in België speelt hetzelfde probleem, al verplichten veel scholen ouders daar om allebei aanwezig te zijn op de diploma-uitreiking van hun zoon of dochter. Een echte eye-opener!Hier vind je het artikel in een groter formaat.

26-06-2014

Lees nieuwsbericht
Villa Pinedo in Het Parool

Villa Pinedo in Het Parool

Scheiden kán goed gaan, zegt Marsha Pinedo (45).  Als ouders maar door de ogen van hun kroost willen kijken. Op Villapinedo.nl leren kinderen dat ze niet voor hun ouders moeten zorgen.Bekijk het volledige artikel

08-09-2016

Lees nieuwsbericht