Logo Villa pinedo small

Omroep Assen - Expeditie Scheiding

Door: Villa Pinedo

0

Geplaatst op: 11-03-2020

DEEL dit mediabericht MET ANDEREN

Reacties (0)

Reageer op dit mediabericht 📝

Laat ons weten wat je ervan vindt!

Meer mediaberichten voor jou

Strijdend ten onder - de Volkskrant

Strijdend ten onder - de Volkskrant

De ouders van Frénk van der Linden raakten ooit verzeild in een conflictueuze echtscheiding. Met 3 vrijwilligers van Villa Pinedo bespreekt hij wat het met je als kind doet als een huwelijk eindigt in een complexe echtscheiding.Dianne's (25) ouders moeten elkaar twintig jaar na hun uiteengaan nog steeds voor het eerst een hand geven. "Daar durf ik niet eens meer op te hopen. Vergeving komt niet voor in hun woordenboek. Ik houd minder en minder rekening met hun gevoelens. Eindelijk kom ik op voor mezelf. Het drukt op me dat ze niet samen naar mijn diploma-uitreiking komen, niet samen naar een begrafenis in de familie gaan, maar ik zeg nu in mezelf: fuck you two, zoek het maar uit."Tip van Dianne voor ouders in conflictscheidingen: ‘Zoek professionele hulp, zodat de kinderen geen last hebben van jullie emoties".Lees het hele artikel hier terug.

19-01-2021

Lees nieuwsbericht
Wat kan er gebeuren met de omgangsregeling als ouders er zelf niet uit komen?

Wat kan er gebeuren met de omgangsregeling als ouders er zelf niet uit komen?

Thomas (13 jaar) op het forum van Villa Pinedo: "Mijn ouders kunnen het maar niet eens worden over de omgangsregeling. Ze willen mij allebei in het weekend hebben." Wat kan er gebeuren in de situatie van Thomas als zijn ouders er zelf niet uitkomen?Familie- en Jeugdrechter Cees van Leuven legt het uit in dit filmpje⬇️[arve url="https://vimeo.com/user25500351/omgangsregeling?share=copy" title="Wat kan er gebeuren met de omgangsregeling als ouders er zelf niet uitkomen?" /]

28-11-2023

Lees nieuwsbericht
Villa Pinedo jongere Emilio geeft tips in NOS journaal

Villa Pinedo jongere Emilio geeft tips in NOS journaal

Emilio was samen met zijn gescheiden ouders vanavond te zien in het NOS journaal van 20.00u en gaf tips aan gescheiden ouders. Marsha Pinedo vertelde hoe belangrijk het is dat het kind centraal wordt gesteld tijdens en na de scheiding. Wil je meer tips van Emilio? Volg dan onze online training. Kijk hier de uitzending van het NOS journaal terug.Eerder vandaag schreef de NOS het artikel 'Scheiden is normaal, maar de maatschappij is er nog niet op ingericht':"Er is heel veel in de maatschappij veranderd. In 1970 moest je nog kunnen bewijzen dat een partner vreemdging om te kunnen scheiden, nu houdt bijna 40 procent van de huwelijken geen stand", somt Marsha Pinedo op. "Maar de maatschappij is nog niet ingericht op die veranderingen. Er is bijvoorbeeld meer voorlichting nodig over wat een scheiding of een nieuw gezin vormen inhoudt." Lees hier het volledige artikel van de NOS.Klik hier voor meer Villa Pinedo media fragmenten. 

18-12-2017

Lees nieuwsbericht