Logo Villa pinedo small
Logo Villa pinedo small
Boek 'aan alle gescheiden ouders'

Boek 'aan alle gescheiden ouders'

Door: Elise

Geplaatst op: 30-09-2013

DEEL dit mediabericht MET ANDEREN

respond to letter

Meer mediaberichten voor jou

Villa Pinedo in dagblad Trouw

Villa Pinedo in dagblad Trouw

Afgelopen maandag besteedde dagblad Trouw aandacht aan het feit dat de Tweede Kamer deze week gepraat heeft over het verbeteren van hulp bij vechtscheidingen. In het artikel wordt de Brabantse familierechter Cees van Leuven geïnterviewd, die ingaat over hoe emoties aangepakt moeten worden in de rechtszaal. Een enorm interessant artikel, dat zeker de moeite waard is om te lezen.Klik hier om het artikel te lezen.

12-05-2014

Lees nieuwsbericht
Villa Pinedo in de Wendy

Villa Pinedo in de Wendy

Vanaf vandaag ligt het blad Wendy in de winkels met een inspirerend interview met Marsha Pinedo, buddy Kim en forum coördinator Yannick over hoe ouders te leren kijken door de ogen van kinderen.Klik op de afbeeldingen hieronder om het interview te lezen.   

29-11-2017

Lees nieuwsbericht
NPO Radio 1: Er moet wat gedaan worden aan 'ouderverstoting'

NPO Radio 1: Er moet wat gedaan worden aan 'ouderverstoting'

Tienduizenden ouders en grootouders zien hun kinderen of kleinkinderen niet meer. In politiek Den Haag willen ze wat gaan doen aan ouderverstoting, na een scheiding. Deze week ging verslaggever Roy Heerkens op pad om hier meer over te weten te komen. Vandaag in deel 2 van zijn reportage komen Marsha Pinedo en ervaringsdeskundige Esther aan het woord.Lees hier het verhaal van een volwassene die als kind ouderverstoting heeft door gemaakt.  

09-04-2019

Lees nieuwsbericht