Logo Villa pinedo small
Logo Villa pinedo small
Boek 'aan alle gescheiden ouders'

Boek 'aan alle gescheiden ouders'

Door: Elise

Geplaatst op: 30-09-2013

DEEL dit mediabericht MET ANDEREN

respond to letter

Meer mediaberichten voor jou

Scheiden zonder Schade met oud-politicus Rouvoet

Scheiden zonder Schade met oud-politicus Rouvoet

Vandaag presenteert oud-politicus André Rouvoet het adviesrapport 'Scheiden...en de kinderen dan?' aan minister Sander Dekker. Hij onderzocht als voorzitter van het platform 'Scheiden zonder Schade' afgelopen maanden hoe voorkomen kan worden dat kinderen het slachtoffer zijn van ouders die uit elkaar gaan. In het platform zitten ervaringsdeskundigen, wetenschappers, de Kinderombudsman, hulpverleners en vertegenwoordigers van onder andere de Raad voor de Kinderbescherming, advocatuur, rechtspraak en maatschappelijke organisaties. En Villa Pinedo is één van deze organisaties!Zes buddy's van Villa Pinedo en Marsha Pinedo zijn meerdere keren in gesprek gegaan met Rouvoet en zijn team. We zijn er trots op dat onze ervaringsdeskundige jongeren hun verhaal hebben gedeeld en op die manier input hebben gegeven voor de aanbevelingen in het rapport! Kyra, één van de jongeren, zal het rapport in aanwezigheid van de minister overhandigd krijgen van Rouvoet. In het rapport komt het buddyproject uitgebreid aan bod als aanbeveling aan het kabinet. Een buddy voor ieder kind met gescheiden ouders die daar behoefte aan heeft, dat zou pas fantastisch zijn!

22-02-2018

Lees nieuwsbericht
Wij zijn happy: Villa Pinedo centraal in nieuwe Happinez

Wij zijn happy: Villa Pinedo centraal in nieuwe Happinez

Op dit moment doen we een vreugdedansje, aangezien wij in de nieuwe editie van Happinez gekozen zijn als hét goede doel dat tot aan de volgende editie ondersteund wordt! Happinez is van mening dat je geluk altijd moet doorgeven, vandaar dat ze tien procent van het resultaat van de Happinez Webshop aan goede doelen doneren. Wij zijn heel blij dat wij uitgekozen zijn. In het artikel (check ‘m hier) wordt onze Marsha geïnterviewd. Ook zijn er foto’s bijgevoegd van een aantal van onze jonge ervaringsdeskundigen. Zeker tof om te bekijken!

23-04-2014

Lees nieuwsbericht
NRC: Kinderen met gescheiden ouders helpen elkaar

NRC: Kinderen met gescheiden ouders helpen elkaar

Lunchinterview - Sophie Mulder (26) en Demi Keppel (24) werden door NRC geïnterviewd over het boek'Je hoeft het niet alleen te doen' dat zij samen schreven met Marsha Pinedo. Daarbij putten zij uit eigen ervaring. Sophies verhaal gaat zo: ze was drie toen haar vader apart ging wonen, verderop in dezelfde straat in Utrecht. Zij woonde om en om bij allebei. Haar moeder en haar nieuwe man kregen een baby, haar halfbroertje. Ze was negen. In datzelfde jaar ging haar vader samenwonen met zijn nieuwe vriendin. „Bij mijn vader vond ik het toen leuker. Mijn stiefmoeder was cool, we gingen samen shoppen, naar de film.” Tot daar ook een baby kwam, een halfbroertje, en daarna nog een. Ondertussen was haar moeder weer gescheiden, verliefd en opnieuw gaan samenwonen. Die periode, zo tussen haar negende en achttiende, was wel „allenig”, zegt Sophie. „Ik hoorde nergens tot de kern van het gezin. ” Dat meisje, zegt ze, zat in haar hoofd toen ze aan het boek werkte. Lees het hele interview hier.

21-05-2021

Lees nieuwsbericht