Boek 'aan alle gescheiden ouders'
Door: Elise
Geplaatst op: 30-09-2013
DEEL dit mediabericht MET ANDEREN
Meer mediaberichten voor jou
Online Buddy Dieke deelt haar persoonlijke verhaal
Stoer en krachtig In BN DeStem vertelt Dieke over de scheiding van haar ouders en hoe ze nu - als Online Buddy bij Villa Pinedo - zelf kinderen helpt tijdens en na de scheiding van hun ouders.Je leest het (Premium) artikel hier https://www.bndestem.nl/.../dieke-heeft-zelf-gescheiden.../Jouw ervaring ook inzetten om anderen te helpen?Word ook Online Buddy! De eerst volgende training is in januari, daarna kan je gelijkaan de slag!https://www.villapinedo.nl/vrijwilligerswerk/
28-11-2023
Renée op LINDA.nl over het Buddyschap
Het is vandaag de Dag van de Scheiding. Renée is Buddy en werd door LINDA.nl geïnterviewd. Zo vertelt zij: “Ik vond dat ik, met mijn eigen ervaring, andere kinderen die nog wel ergens mee zitten kan helpen. En ook al heb ik de scheiding van mijn ouders zelf inmiddels een plekje kunnen geven, dit werk helpt mij ook terugblikken op mijn eigen situatie. Toen ik in hun schoenen stond, hoe voelde ík mij toen?”Het hele artikel lees je hier.
13-09-2019
NOS Radio 1 en BNR over scheiden
Marsha Pinedo was vanmorgen te horen bij Radio 1 over co-ouderschap en het belang van het inrichten van de maatschappij op scheidingen en kinderen van gescheiden ouders. Zo zou het voor kinderen van gescheiden ouders fijn zijn als post van school naar beide ouders gestuurd wordt, zodat kinderen niet de boodschapper worden en de informatie zelf bij beide ouders moeten zien te krijgen.Klik hier om het fragment te beluisteren (uitzending van 18 december, 8.00-9.00u, vanaf minuut 35).Vanmiddag was Villa Pinedo blogger Malou te gast in het programma 'Ask me anything' op Radio BNR. Luisteraars konden vragen stellen over scheiden. Malou gaf als ervaringsdeskundige antwoord op de vragen. Luister het fragment hier terug (Malou komt aan het woord vanaf minuut 34).
18-12-2017
