Reporter Jeen in NOS Jeugdjournaal
Door: Villa Pinedo
Geplaatst op: 16-01-2020
DEEL dit mediabericht MET ANDEREN
Meer mediaberichten voor jou
Kruispunt NPO 2: Buddy Malou deelt haar ervaringen met de scheiding
De zussen Valerie (29) en Sophie (22), Jean-Marc (48), Feline (18) en Villa Pinedo Buddy Malou (25) vertellen in deze aflevering van Kruispunt openhartig hoe de onmacht van hun ouders hun leven heeft veranderd. Wat het met hun zelfvertrouwen heeft gedaan en hoe moeilijk het is vertrouwen in duurzame relaties en vriendschappen te hebben. Maar ook hoe ze zichzelf hebben teruggevonden en proberen hun ervaringen positief om te zetten in hun verdere leven.Naast de veranderingen die thuis plaatsvinden heeft een scheiding ook invloed op school. Malou: “Ik deed er alles aan om op school escalatie tussen mijn ouders te voorkomen. Een druk die eigenlijk niet bij mij hoort te liggen.” Maar Malou heeft ook geluk; zij heeft op haar school een mentrix die heel goed met haar meedenkt en bijvoorbeeld standaard twee mailtjes stuurt, naar beide ouders. “Het is zo fijn dat je niet steeds weer opnieuw hoeft uit te leggen dat je ouders gescheiden zijn. Leraren kunnen zoveel doen om het ons makkelijker te maken!” Bekijk de aflevering hier terug.</div>
18-11-2019
Wij zijn happy: Villa Pinedo centraal in nieuwe Happinez
Op dit moment doen we een vreugdedansje, aangezien wij in de nieuwe editie van Happinez gekozen zijn als hét goede doel dat tot aan de volgende editie ondersteund wordt! Happinez is van mening dat je geluk altijd moet doorgeven, vandaar dat ze tien procent van het resultaat van de Happinez Webshop aan goede doelen doneren. Wij zijn heel blij dat wij uitgekozen zijn. In het artikel (check ‘m hier) wordt onze Marsha geïnterviewd. Ook zijn er foto’s bijgevoegd van een aantal van onze jonge ervaringsdeskundigen. Zeker tof om te bekijken!
23-04-2014
Villa Pinedo op Amsterdam FM
Kim Solinge, één van onze jongeren, werd vandaag geïnterviewd door Amsterdam FM. Aanleiding hiervoor was onze nieuwe Open Brief, waarin wij zes tips geven aan gescheiden ouders met kinderen die onlangs geslaagd zijn voor hun examens. De open brief kun je hier vinden.Ben je benieuwd naar de opname met Kim? Klik dan hier om hem te beluisteren.
25-06-2014
