Logo Villa pinedo small

Reporter Jeen in NOS Jeugdjournaal

Door: Villa Pinedo

0

Geplaatst op: 16-01-2020

DEEL dit mediabericht MET ANDEREN

Reacties (0)

Reageer op dit mediabericht 📝

Laat ons weten wat je ervan vindt!

Meer mediaberichten voor jou

Villa Pinedo bij Radio 1

Villa Pinedo bij Radio 1

Op 11 september werden Marsha, Dara, Zara en Mark Tuitert uitgenodigd om bij Radio 1 hun verhaal en ervaring te vertellen rondom de gang naar de rechtbank tijdens een scheiding bij Radio 1.Aanleiding was namelijk de Dag van de Scheiding, die op dezelfde dag viel. Marsha, Dara, Zara en Mark Tuitert waren aanwezig in Utrecht  om hun verhaal te komen vertellen bij Radio 1. Daarna werd op de rechtbank in Utrecht aan de twee voorzitters van het LOVF de kindvriendelijke uitnodiging voor een kindgesprek aangeboden, die in samenwerking met vele Villa Pinedo jongeren en rechters was opgesteld. Hierbij was RTV Utrecht aanwezig, zij maakten graag verslag van de overhandiging van de brief.Voor meer informatie over de dag, kun je dit artikel lezen waarin alle jongeren aan het woord komen. Ook kun je de filmpjes in het artikel bekijken en de aflevering van het NOS Jeugdjournaal zien. In onderstaande geluidsfragment kun je het hele interview met Marsha, de jongeren én Mark Tuitert luisteren.[audio mp3="http://www.villapinedo.nl//wp-content/uploads/2015/09/Vechtscheiding-Radio-1-11-09-2015.mp3"\]\[/audio\]

14-09-2015

Lees nieuwsbericht
Amber vertelt over de scheiding op FunX

Amber vertelt over de scheiding op FunX

Buddy Amber vertelde vandaag, op de Dag van de Scheiding, over de scheiding van haar ouders op radiostation FunX. Hoe was het om in een samengesteld gezin te wonen? Hoe deed ze het met spullen van het ene naar het andere huis krijgen? En hoe is het om deze ervaringen nu in te zetten om anderen te helpen als Buddy?Luister het fragment hier terug (vanaf 1 uur en 38 minuten).

13-09-2019

Lees nieuwsbericht
Van papa naar mama naar papa naar mama

Van papa naar mama naar papa naar mama

Afgelopen zaterdag stond in NRC een special van 8 pagina's over co-ouderschap: 'Twintig jaar co-ouderschap, wat levert het de kinderen op?' Is co-ouderschap de beste oplossing? Buddy's Misha en Esther hebben allebei te maken (gehad) met co-ouderschap en vertellen uitgebreid hoe het voor hen is. Hier kun je de volledige special lezen.Foto: Misha op de fiets met haar spullen op weg van haar ene ouder naar de andere.    

26-02-2018

Lees nieuwsbericht