Logo Villa pinedo small

Reporter Jeen in NOS Jeugdjournaal

Door: Villa Pinedo

0

Geplaatst op: 16-01-2020

DEEL dit mediabericht MET ANDEREN

Reacties (0)

Reageer op dit mediabericht 📝

Laat ons weten wat je ervan vindt!

Meer mediaberichten voor jou

Online Workshop in De Telegraaf

Online Workshop in De Telegraaf

Gisteren werd het persbericht verstuurd naar alle media rondom een cadeautje voor alle gescheiden ouders. Vrijdag 12 september 2014 is de Dag van de Scheiding en schonken wij alle gescheiden ouders van Nederland een gratis online workshop. De workshop ‘leer kijken door de ogen van je kind’ wordt gesteund door de nieuwe ambassadeur Olympisch schaatskampioen –en tevens kind van gescheiden ouders- Mark Tuitert.Onder andere de Telegraaf pikte dit bericht op en schreef er een artikel over. Dit artikel kun je hier lezen. Het volledige persbericht dat we schreven lees je hier.

11-09-2014

Lees nieuwsbericht
Gemeente Amstelveen: Heb je gescheiden ouders en hulp nodig?

Gemeente Amstelveen: Heb je gescheiden ouders en hulp nodig?

De Gemeente Amstelveen plaatste vandaag een artikel in hun krant met organisaties waar kinderen met gescheiden ouders terecht kunnen. Villa Pinedo wordt genoemd als één van deze organisaties. 

28-02-2018

Lees nieuwsbericht
NPO Radio 1: Ouders blijven na scheiding vaak bij elkaar in de buurt wonen

NPO Radio 1: Ouders blijven na scheiding vaak bij elkaar in de buurt wonen

Na een scheiding blijven ouders vaak bij elkaar in de buurt wonen, meldt het Centraal Bureau voor de Statistiek (CBS) vandaag op basis van nieuw onderzoek. CBS heeft onderzoek gedaan onder ruim 29.000 gescheiden ouders. Van ouders die in 2014 uit elkaar gingen, woonde zeker drie kwart binnen een straal van 10 kilometer bij de ex-partner vandaan in 2018. Maar ouders blijven niet altijd dicht bij elkaar wonen.Marsha Pinedo vertelt in het programma Stax & Toine op NPO Radio 1 (vanaf minuut 25:30) hoe het moeilijk het voor haar was toen haar ouders 200 kilometer uit elkaar gingen wonen en wat dit met kinderen kan doen. Buddy Demi hoort van de kinderen die zij als Buddy steunt vaak hoe lastig ze het vinden om in hun eentje van de ene naar de andere ouder te reizen en het gevoel te hebben dat zij de ene ouder achterlaten en verdriet doen.Luister het fragment hier terug.

23-01-2020

Lees nieuwsbericht