Reporter Jeen in NOS Jeugdjournaal
Door: Villa Pinedo
Geplaatst op: 16-01-2020
DEEL dit mediabericht MET ANDEREN
Meer mediaberichten voor jou
Marsha Pinedo te gast bij Gijs Staverman op NPO Radio 2
Marsha Pinedo was bij Gijs Staverman te gast op NPO Radio 2. Vandaag, op de Dag van de Scheiding, vertelde zij over het Online-Buddyproject van Villa Pinedo.Luister het fragment hier terug (vanaf minuut 13).
14-09-2018
Tips aan gescheiden ouders in de Flair
Deze week gaf onze collega Sophie Mulder in het tijdschrift Flair tips aan ouders die uit elkaar gaan of zijn. Lees het artikel hieronder.
13-11-2020
Marsha Pinedo beantwoordt vragen over scheiden bij BNR Nieuwsradio
In het programma 'Ask me anything' op BNR Nieuwsradio, gepresenteerd door Jörgen Raymann, beantwoordde Marsha Pinedo vragen van luisteraars over scheiden.Ook kwam de video ter sprake waarin te zien is dat Isa voor duizenden mensen de brief 'Aan alle gescheiden ouders' voor las in de Ziggo Dome. Jörgen Raymann vindt dat de woorden van Isa je echt in de ziel raken.Luister het fragment terug.
14-09-2018
