Logo Villa pinedo small

Radio L1 en TV L1mburg Centraal

Door: Villa Pinedo

0

Geplaatst op: 18-01-2023

DEEL dit mediabericht MET ANDEREN

Reacties (0)

Reageer op dit mediabericht 📝

Laat ons weten wat je ervan vindt!

Meer mediaberichten voor jou

Villa Pinedo in jongerenkrant 7Days

Villa Pinedo in jongerenkrant 7Days

In het artikel 'Gescheiden ouders: zo overleef je het' in jongerenkrant 7Days geven Villa Pinedo vlogger Yael en Marsha Pinedo 7 tips aan kinderen over hoe zij om kunnen gaan met de scheiding van hun ouders.7Days is een Nederlands nieuwsplatform voor jongeren van twaalf tot en met achttien jaar. Klik op de link hieronder om het artikel te lezen.7Days-GescheidenOuders:ZoOverleefJeHet

05-12-2017

Lees nieuwsbericht
'Zeg gewoon hallo tegen papa' - Marsha Pinedo in Arts en Auto

'Zeg gewoon hallo tegen papa' - Marsha Pinedo in Arts en Auto

Marsha Pinedo vertelt in 'Arts en Auto' dat zij er voorstander van is om ceremonieel te scheiden. “We besteden een jaar voorbereiding aan het huwelijk. Maar als we gaan scheiden, dan is het vaak in een keer klaar. Ergens ook wel logisch. Als een van de twee aangeeft te willen scheiden, dan is de door boosheid en verdriet ingegeven reactie vaak: ‘Daar is de deur’. Maar meestal hebben echtgenoten óók goede jaren samen gehad. Je kunt elkaar ook bedanken voor die jaren. Ik denk dat een scheidingsceremonie steeds gebruikelijker zal worden. Het is ook goed en duidelijk voor de kinderen dat je naar elkaar uitspreekt: we stoppen als partners, maar we blijven ouders en we beloven elkaar te respecteren."Lees het hele artikel hier.

07-02-2019

Lees nieuwsbericht
Villa Pinedo in EditieNL

Villa Pinedo in EditieNL

Het was de afgelopen dagen meermaals in de media: bedenktijd voor een scheiding. In België hebben ze dit nu ingevoerd, daar heb je dus nog 30 dagen bedenktijd voordat de echtscheiding definitief is. Eén van de belangrijkste beslissingen die je kunt nemen, moet je terug kunnen draaien, hebben zij als gedachtegoed. Hoe denk jij daarover?Villa Pinedo was op 24 juni j.l. met dit onderwerp prominent  in beeld bij EditieNL. Heb jij het item al gezien? Je kunt de aflevering met Villa Pinedo hier vanaf 07.40 minuten bekijken. 

25-06-2015

Lees nieuwsbericht