Logo Villa pinedo small
Logo Villa pinedo small
Radio L1 en TV L1mburg Centraal

Radio L1 en TV L1mburg Centraal

Door: Villa Pinedo

Geplaatst op: 18-01-2023

DEEL dit mediabericht MET ANDEREN

respond to letter

Meer mediaberichten voor jou

Villa Pinedo bij RTL Late Night

Villa Pinedo bij RTL Late Night

Het zal je vast niet zijn ontgaan dat onze Robin, Marsha en onze kersverse, nieuwe ambassadeur Mark Tuitert gisteravond te gast waren bij Humberto Tan in het programma RTL Late Night. Ook Marsha was aanwezig en vertelde over de vaak traumatische ervaringen van kinderen met gescheiden ouders. Mark TuitertOok Olympisch schaatskampioen Mark Tuitert zet zich in voor kinderen met gescheiden ouders. Hij is zelf een kind van gescheiden ouders en weet hoe belangrijk het is als er naar je wordt geluisterd. Als ambassadeur van Villa Pinedo geeft hij advies: “Het kind is vaak de enige die verstandige dingen weet te zeggen. Zet je emoties als ouder zijnde aan de kant en blijf met elkaar praten." De uitzending van RTL Late Night is hieronder te bekijken.

12-09-2014

Lees nieuwsbericht
'Kerst bij pa of ma?' Buddycoördinator Rianne geeft tips in VROUW

'Kerst bij pa of ma?' Buddycoördinator Rianne geeft tips in VROUW

December een gezellige tijd? Dat gaat niet altijd op voor kinderen van gescheiden ouders. Voor hen is de periode rond de feestdagen soms juist extra stressvol. Deskundigen, waaronder Buddycoördinator Rianne, geven in dit artikel in VROUW tips om de feestdagen zo fijn mogelijk door te komen. 

12-12-2018

Lees nieuwsbericht
RTL Late Night

RTL Late Night

Kyra, Buddy bij Villa Pinedo, was te gast bij RTL Late Night waar zij erop in ging hoe zij de scheiding van haar ouders heeft ervaren en aangaf dat zij een steunfiguur heeft gemist; een andere jongere die hetzelfde heeft meegemaakt waarmee ze ervaringen had kunnen uitwisselen. Beijk het fragment hier.Villa Pinedo heeft een heel team met Buddy's die ook gescheiden ouders hebben en graag ervaringen willen uitwisselen en advies geven. Klik hier voor meer informatie over het Buddyproject.   

22-02-2018

Lees nieuwsbericht