Logo Villa pinedo small
Logo Villa pinedo small
Radio L1 en TV L1mburg Centraal

Radio L1 en TV L1mburg Centraal

Door: Villa Pinedo

Geplaatst op: 18-01-2023

DEEL dit mediabericht MET ANDEREN

respond to letter

Meer mediaberichten voor jou

Mijn gelukkige ingewikkelde familie

Mijn gelukkige ingewikkelde familie

In de documentaire Mijn Gelukkige Ingewikkelde Familie staan drie jonge meisjes centraal die opgroeien in bijzondere gezinnen met meerdere halfbroertjes, halfzusjes, extra moeders, bonus-moeders en half-moeders. De meisjes introduceren hun gezin en confronteren hun ouders voor het eerst met hun onbeantwoorde vragen, maar uiten ook hun bewondering voor hoe ze het aangepakt hebben.Isa is één van deze meiden. Isa is actief bij Villa Pinedo in de redactie en schrijft regelmatig blogs. Daarnaast beantwoordt zij vragen op het forum. Wat mooi om te zien hoe Isa hier over haar familie vertelt!Klik hier om de uitzending terug te kijken (uitgezonden op zondag 19 november om 19.25u op NPO3). 

20-11-2017

Lees nieuwsbericht
Buddy Pieter in Zembla

Buddy Pieter in Zembla

Het televisieprogramma Zembla maakte een aflevering over stiefgezinnen. Pieter, buddy bij Villa Pinedo, werd geïnterviewd voor deze aflevering die uitgezonden werd op 6 december op NPO 2. Klik hier om de uitzending 'Stiefkind van de rekening' te bekijken.   

07-12-2017

Lees nieuwsbericht
Een brief vol stiekem verdriet

Een brief vol stiekem verdriet

Een brief vol stiekem verdriet. Dit artikel is geschreven naar aanleiding van de Open Brief aan ouders.Jaarlijks krijgen zo’n 70.000 kinderen in Nederland te maken met een scheiding. In de praktijk blijkt maar al te vaak dat er tijdens en zeker ook na dit proces te weinig aandacht bestaat voor de gedachten en gevoelens van kinderen. Om hier verandering in te brengen heeft Villa Pinedo samen met jongeren een open brief opgesteld. Deze open brief moet volwassenen bewust maken wat er in het hoofd en hart omgaat van kinderen tijdens het scheidingsproces.Het NRC schreef ook over onze Open Brief. Bron: ‘De open brief is een heel goed initiatief’ zegt pedagoog Inge van der Valk (Universiteit Utrecht) in het NRC van 29 augustus. Klik hier voor het hele artikel.Wil je de Open Brief voor ouders lezen?Klik dan hier.  

14-09-2012

Lees nieuwsbericht