Logo Villa pinedo small

Radio L1 en TV L1mburg Centraal

Door: Villa Pinedo

0

Geplaatst op: 18-01-2023

DEEL dit mediabericht MET ANDEREN

Reacties (0)

Reageer op dit mediabericht 📝

Laat ons weten wat je ervan vindt!

Meer mediaberichten voor jou

Amber vertelt over de scheiding op FunX

Amber vertelt over de scheiding op FunX

Buddy Amber vertelde vandaag, op de Dag van de Scheiding, over de scheiding van haar ouders op radiostation FunX. Hoe was het om in een samengesteld gezin te wonen? Hoe deed ze het met spullen van het ene naar het andere huis krijgen? En hoe is het om deze ervaringen nu in te zetten om anderen te helpen als Buddy?Luister het fragment hier terug (vanaf 1 uur en 38 minuten).

13-09-2019

Lees nieuwsbericht
Podcasts Villa Pinedo

Podcasts Villa Pinedo

De ontwikkeling van de podcast in Nederland heeft het afgelopen half jaar een flinke vlucht genomen. Inmiddels luisteren miljoenen Nederlanders naar podcasts. Medewerkers en vrijwilligers van Villa Pinedo worden ook steeds vaker gevraagd om mee te denken en praten in podcasts over scheiden. Op deze pagina vind je de podcasts waar Villa Pinedo aan heeft mee gewerkt. NOS Jeugdjournaal: Sophie was te gast in een podcast van het Jeugdjournaal. Ze beantwoordt vragen als: waarom gaan ouders uit elkaar? Hoe ga je om met ruzie in huis? Wat moet je doen als je je moeder met je nieuwe stiefvader ziet zoenen? De aflevering luister je hier.  RTV Stichtse Vecht: Demi is manager van het Buddyprogramma bij Villa Pinedo. Deze Buddy's zijn allemaal jongeren met gescheiden ouders en steunen als vrijwilliger én ervaringsdeskundige kinderen die met de scheiding van hun ouders te maken hebben. In deze podcast hoor je hier alles over.  De Opvoedcast: Een scheiding is een impactvolle gebeurtenis voor zowel ouders als kinderen. Er verandert veel in het gezin. Daarnaast kun je als ouder worstelen met je eigen gevoelens en wil je je kind hier zo min mogelijk mee belasten. Vanaf welke leeftijd kun je kinderen betrekken bij het scheidingsproces? En hoe ga je met de emoties van je kind om? Laurie, Pedagoog bij CompaNanny bespreekt dit en nog meer luisteraars-vragen met gastspreker Amber van Villa Pinedo. Deze podcast luister je hier terug.  Kindbehartiger, Kind en scheiding: In deze aflevering gaat Marieke Lips, Kindbehartiger, in gesprek met Sanne, Ella en Julian. Sanne vertelt over haar werk als directeur van Villa Pinedo en haar dromen en wensen voor de toekomst. Buddy’s Ella en Julian delen hun persoonlijke ervaringen over de scheiding en geven tips voor ouders en beroepskrachten over het luisteren naar kinderen. Luister de podcast hier.</div>  

28-04-2022

Lees nieuwsbericht
Ouderschapsplan: Villa Pinedo bij Editie NL

Ouderschapsplan: Villa Pinedo bij Editie NL

Familierechters in Overijssel gaan ouders die in scheiding liggen, verplichten om met hun kinderen te overleggen over toekomstige zorgtaken. Buddy Simone (19) was 16 toen haar ouders scheidden en heeft nooit zo'n gesprek gehad maar had dit best graag willen hebben. "Het was bij mijn ouders echt een vechtscheiding, daarom was het niet mogelijk voor hen om goed met elkaar te communiceren. Ik moest met mijn broer en zus veel zelf opknappen. Zo waren er geen afspraken gemaakt over waar we welke feestdagen vierden."Bij Editie NL vertelt Simone hier meer over en ook Marsha Pinedo vertelt hoe zij denkt over inspraak van kinderen bij het ouderschapsplan.Bekijk de uitzending hier (vanaf minuut 3.13).

28-03-2018

Lees nieuwsbericht