Amber vertelt over de scheiding op FunX
Door: Villa Pinedo
Geplaatst op: 13-09-2019
DEEL dit mediabericht MET ANDEREN
Meer mediaberichten voor jou
NH Radio
Amber van Riessen van Villa Pinedo sprak met June Hoogcarspel tijdens het programma June tot Twaalf. De zomervakantie is aanleiding om het gesprek aan te gaan. De zomervakantie kan een lastige periode zijn: omdat de ene ouder gemist wordt tijdens de vakantie met de andere en het intens kan zijn om veel tijd door te brengen binnen het samengestelde of nieuwe gezin. Amber vertelt over het forum, het peer-to-peer-contact met kinderen en buddy’s, de producten die Villa Pinedo verkoopt en tips voor ouders.Luister het fragment hier terug: https://www.nhnieuws.nl/media/radio/programma/787 Kies voor woensdag 2 augustus 2023 om 09.00 uur > kies voor 'Uur 2'.
03-08-2023
Podcast 'contactverlies' Kindbehartiger
Kindbehartiger Marieke Lips maakt een podcast met verhalen. Ze biedt inzicht in de positie van kinderen en hun behoeftes. Vol met tips. In deze aflevering gaat Marieke in gesprek met twee jongeren van Villa Pinedo. Als Buddy ondersteunen zij kinderen rondom de scheiding van hun ouders. Binnen deze podcast staat het thema contactverlies centraal. Er kunnen verschillende redenen aan ten grondslag liggen waarom het contact tussen een kind en een ouder (tijdelijk of voor de langere termijn) verloren gaat. Twee jongeren vertellen hierover vanuit hun beleving als kind en hoe zij er nu als jongvolwassenen op terugblikken. Ze vertellen over de aanleiding van het contactverlies, over hoe oud ze waren, de gevoelens en gedachten die er speelden als ook over wat zij nodig hadden. Twee mooie kwetsbare en ook liefdevolle verhalen die zoveel meegeven.De podcast luister je hier.Ken je onze open brief 'Aan alle gescheiden ouders met wie wij het contact (even) zijn verloren' al?
25-11-2022
Renée op LINDA.nl over het Buddyschap
Het is vandaag de Dag van de Scheiding. Renée is Buddy en werd door LINDA.nl geïnterviewd. Zo vertelt zij: “Ik vond dat ik, met mijn eigen ervaring, andere kinderen die nog wel ergens mee zitten kan helpen. En ook al heb ik de scheiding van mijn ouders zelf inmiddels een plekje kunnen geven, dit werk helpt mij ook terugblikken op mijn eigen situatie. Toen ik in hun schoenen stond, hoe voelde ík mij toen?”Het hele artikel lees je hier.
13-09-2019
