Logo Villa pinedo small
Logo Villa pinedo small
Amber vertelt over de scheiding op FunX

Amber vertelt over de scheiding op FunX

Door: Villa Pinedo

Geplaatst op: 13-09-2019

DEEL dit mediabericht MET ANDEREN

respond to letter

Meer mediaberichten voor jou

Radiofragment RTV NoordHolland

Radiofragment RTV NoordHolland

In de uitzending op 9 september was Marsha te gast bij RTV NoordHolland om te vertellen over Villa Pinedo en de campagne aansluitend op de Dag van de Scheiding.Β Via de volgende link kun je het fragment en de uitzending beluisteren:http://www.rtvnh.nl/gemist/radio/495/219687/-Check ook dit artikel, waarin 2 jongeren van Villa Pinedo terugblikken op de dag en waar je ook alle opgenomen filmpjes kunt bekijken!

14-09-2015

Lees nieuwsbericht
Kinderpsycholoog Marga Akkerman en Buddy Isabelle over kinderen in vechtscheidingen

Kinderpsycholoog Marga Akkerman en Buddy Isabelle over kinderen in vechtscheidingen

Er is nog steeds te weinig aandacht voor de positie van het kind in een complexe scheiding zegt kinderpsycholoog Marga Akkerman. Reporter Radio van NPO Radio 1 deed dit jaar uitgebreid onderzoek naar complexe scheidingen. Daaruit bleek dat ouders die weigeren mee te werken aan een omgangsregeling vaak resultaat boeken. Ook al heeft een rechter iets anders beslist.Ondertussen raken kinderen getraumatiseerd door ouders die vastlopen in hun onderlinge strijd. Dat is een groot probleem, want jaarlijks krijgen ruim tienduizend kinderen te maken met een complexe scheiding. Marga Akkerman bespreekt de uitzendingen van Reporter Radio en geeft haar visie op het probleem. Onze Buddy Isabelle komt ook aan het woord en deelt haar verhaal. Je hoort Isabelle vanaf minuut 7.25.Luister de uitzending hier terug.

21-12-2020

Lees nieuwsbericht
LINDAnieuws over de Open Brief

LINDAnieuws over de Open Brief

Gisteren besteedde LINDAnieuws aandacht aan onze nieuwe Open Brief, waarin wij zes tips geven aan gescheiden ouders met kinderen die onlangs geslaagd zijn voor hun examens. We vinden het ontzettend tof dat de media deze brief zo snel en zo goed hebben opgepakt! We hopen dat er al ouders zijn die het verschil hebben gemaakt bij de diploma-uitreikingen deze week. Natuurlijk zijn nog niet alle uitreikingen geweest, dus de waarde van deze brief is nog steeds ontzettend hoog.Klik hier om het artikel op LINDAnieuws te bekijken!

26-06-2014

Lees nieuwsbericht