Logo Villa pinedo small
Logo Villa pinedo small
Amber vertelt over de scheiding op FunX

Amber vertelt over de scheiding op FunX

Door: Villa Pinedo

0

Geplaatst op: 13-09-2019

DEEL dit mediabericht MET ANDEREN

Reacties (0)

Reageer op dit mediabericht 📝

Laat ons weten wat je ervan vindt!

Meer mediaberichten voor jou

Dansoptreden Indy bij Superkids

Dansoptreden Indy bij Superkids

Wat was het een fantastisch optreden van Indy bij Superkids op SBS6! Een dans gebaseerd op de scheiding van haar ouders. Heel bijzonder dat ze onze open brief 'Aan alle gescheiden ouders' verwerkt heeft in haar dans. En wat een mooie reactie van jurylid Juvat. Indy gebruikte audiofragmenten van het optreden van Isa in de Ziggo Dome tijdens haar dans.https://vimeo.com/371081586 

05-11-2019

Lees nieuwsbericht
Villa Pinedo in de Wendy

Villa Pinedo in de Wendy

Vanaf vandaag ligt het blad Wendy in de winkels met een inspirerend interview met Marsha Pinedo, buddy Kim en forum coördinator Yannick over hoe ouders te leren kijken door de ogen van kinderen.Klik op de afbeeldingen hieronder om het interview te lezen.   

29-11-2017

Lees nieuwsbericht
Marsha Pinedo in AD over nieuwe cijfers CBS

Marsha Pinedo in AD over nieuwe cijfers CBS

Bijna de helft van de mensen van wie de ouders zijn gescheiden, ziet zijn stiefvader later als 'echte vader’. Eén op de vijf zag zijn biologische vader het afgelopen jaar helemaal niet. Dat blijkt uit onderzoek van het Centraal Bureau voor de Statistiek (CBS) en Universiteit van Amsterdam (UvA) dat vandaag verschijnt.Marsha Pinedo benadrukt in het AD dat een goede relatie met een stiefvader niets zegt over de kwaliteit van de band met hun biologische ouder. "Als een stiefvader dagelijks in het leven van kinderen is, kunnen die hem gaan zien als vaderfiguur. Als het contact met de biologische vader ook goed is, kunnen stiefvaders een hele mooie aanvulling zijn in het leven van kinderen.''Lees het hele artikel hier.

17-10-2018

Lees nieuwsbericht