Logo Villa pinedo small
Logo Villa pinedo small
Amber vertelt over de scheiding op FunX

Amber vertelt over de scheiding op FunX

Door: Villa Pinedo

Geplaatst op: 13-09-2019

DEEL dit mediabericht MET ANDEREN

respond to letter

Meer mediaberichten voor jou

Vrijwilliger Mae in het Noordhollands Dagblad

Vrijwilliger Mae in het Noordhollands Dagblad

Mae is een van onze 400 (!) vrijwilligers die dagelijks haar ervaring inzet om andere kinderen met gescheiden ouders te steunen. In het Noordhollands Dagblad deelt ze haar verhaal en vertelt ze wat er in de tien jaar tijd dat haar ouders gescheiden zijn, is gebeurd. Waar worstelde ze mee? Wat heeft haar geholpen en hoe kijkt ze nu terug?Ze geeft een puur inkijkje wat er in haar hart en hoofd is omgegaan, iets dat ze ook doet als vrijwilliger bij Villa Pinedo. Zo is ze bijvoorbeeld spreker op bijeenkomsten voor ouders of beroepskrachten en chat ze online met kinderen die een zelfde soort verhaal hebben als zij. Ook daar vertelt ze uitgebreid over.Benieuwd naar het volledige artikel? Je leest het hier!

25-11-2024

Lees nieuwsbericht
Tips aan gescheiden ouders in de Flair

Tips aan gescheiden ouders in de Flair

Deze week gaf onze collega Sophie Mulder in het tijdschrift Flair tips aan ouders die uit elkaar gaan of zijn. Lees het artikel hieronder.

13-11-2020

Lees nieuwsbericht
Villa Pinedo in Het Parool

Villa Pinedo in Het Parool

Scheiden kΓ‘n goed gaan, zegt Marsha Pinedo (45). Β Als ouders maar door de ogen van hun kroost willen kijken. Op Villapinedo.nl leren kinderen dat ze niet voor hun ouders moeten zorgen.Bekijk het volledige artikel

08-09-2016

Lees nieuwsbericht