Logo Villa pinedo small
Logo Villa pinedo small
Gemeente Amstelveen: Heb je gescheiden ouders en hulp nodig?

Gemeente Amstelveen: Heb je gescheiden ouders en hulp nodig?

Door: Villa Pinedo

0

Geplaatst op: 28-02-2018

DEEL dit mediabericht MET ANDEREN

Reacties (0)

Reageer op dit mediabericht 📝

Laat ons weten wat je ervan vindt!

Meer mediaberichten voor jou

Marsha Pinedo: "Kinderen wijzer dan ouders"

Marsha Pinedo: "Kinderen wijzer dan ouders"

Dat zelfs kleine kinderen in staat zijn om ouders simpele adviezen te geven, kon Marsha in de uitzending van ‘Dit is de Dag’ op Radio 1 bevestigen. “Kinderen zijn heel wijs. Zeker op het moment dat ouders gaan scheiden is hun wijsheid vaak ver weg. Ook kleine kinderen zijn in staat om hele simpele adviezen te geven”. Het was dan ook geen toeval dat Marsha op deze dag bij de radio aanschoof, 12 september is namelijk de nationale Dag van de Scheiding. Dag van de ScheidingDe laatste jaren is het onderwerp ‘echtscheiden’ volop in het nieuws. En dat is niet voor niets, want één op de drie huwelijken strandt, zo blijkt uit cijfers van het CBS. Daarom heeft de vereniging van Familierecht Advocaten Scheidingsmediators, kortweg vFAS genoemd, de jaarlijkse ‘Dag van de Scheiding’ in het leven geroepen. Online WorkshopVilla Pinedo heeft op de ‘Dag van de Scheiding 2014’ een gratis online workshop en het e-book beschikbaar gesteld, voor iedereen die daar belang bij heeft. Je kunt nog steeds de workshop volgen, klik hier voor meer informatie over de online workshop.

12-09-2014

Lees nieuwsbericht
Nieuwe directeur Sanne Abrahams op Radio 1

Nieuwe directeur Sanne Abrahams op Radio 1

De nieuwe directeur van Villa Pinedo, Sanne Abrahams, was vanavond te gast op Radio 1 bij 'Langs de lijn en omstreken'. Sanne is de opvolger van Marsha Pinedo die de stichting na 10 jaar gaat verlaten. Samen met Buddy Floor vertelde Sanne hoe belangrijk het is voor kinderen met gescheiden ouders om gezien en gehoord te worden. Om naar de mening van kinderen te vragen en deze altijd serieus te nemen.Ook speelden zij samen met de andere tafelgasten het vragenspel 'Vraag Maar!' wat morgen op de Dag van de Scheiding wordt gelanceerd. Dit spel vol met gesprekskaarten voor ouders en kinderen helpt om samen het gesprek over de scheiding op een luchtige manier op gang te brengen.Klik hier om het interview terug te luisteren en bekijken.

09-09-2021

Lees nieuwsbericht
De Telegraaf: Hoop en vertrouwen na scheiding

De Telegraaf: Hoop en vertrouwen na scheiding

Marsha Pinedo, Demi Keppel en Sophie Mulder, alle drie zelf kind van gescheiden ouders, schreven samen met illustrator Marieke het boek 'Je hoeft het niet alleen te doen'. De Telegraafinterviewde hen over het boek en het omgaan met de scheiding van je ouders. Marsha Pinedo: "Voor mij was de grootste uitdaging loyaliteit. Ik was continu aan het opletten wat ik zei en wilde allebei mijn ouders tevreden houden. Dat is een enorm zware taak voor een kind. Je zit steeds in een soort spagaat.Begrijp me goed: ik ben niet tegen scheiden. En ik denk ook niet dat elk kind van gescheiden ouders getraumatiseerd is. Maar het is wel van belang dat ouders beseffen wat voor impact een scheiding op hun kinderen heeft."Het hele interview lees je of via deze link.

17-05-2021

Lees nieuwsbericht