Onderzoek Buddyprogramma Universiteit Utrecht
Door: Villa Pinedo
Geplaatst op: 06-04-2021
DEEL dit mediabericht MET ANDEREN
Meer mediaberichten voor jou
VriendenLoterij steunt online-buddyproject
Beschadiging bij kinderen door (v)echtscheidingVilla Pinedo krijgt een eenmalige schenking van € 250.000,- om beschadiging bij kinderen in (v)echtscheidingen te voorkomen of verzachten. De eenmalige schenking wordt ingezet om ons online-buddyproject landelijk uit te rollen en het aantal buddy’s te vergroten.De buddy’s zijn leeftijdgenoten met dezelfde ervaring en opgeleid om kinderen en jongeren tussen 12 en 24 jaar te begeleiden in het verwerken van de scheiding van hun ouders. Gedurende een aantal maanden worden deze kinderen en jongeren online bijgestaan door hun buddy. Klik hier voor meer informatie over ons online-buddyproject.Bron: http://www.vriendenloterij.nl/goede-doelen/goed-geld-gala-2017.htm
16-02-2017
Marsha Pinedo beantwoordt vragen over scheiden bij BNR Nieuwsradio
In het programma 'Ask me anything' op BNR Nieuwsradio, gepresenteerd door Jörgen Raymann, beantwoordde Marsha Pinedo vragen van luisteraars over scheiden.Ook kwam de video ter sprake waarin te zien is dat Isa voor duizenden mensen de brief 'Aan alle gescheiden ouders' voor las in de Ziggo Dome. Jörgen Raymann vindt dat de woorden van Isa je echt in de ziel raken.Luister het fragment terug.
14-09-2018
Marsha Pinedo en Buddy Dionne in Editie NL
Gisteren kwam de film 'Vechtmeisje' voor het eerst in de bioscoop. In deze film zie je hoe een meisje omgaat met de vechtscheiding van haar ouders. Buddy Dionne (23) vertelde in Editie NL wat deze film met haar doet. "Het gevoel wat het meisje ervaart, 'Ik moet het allemaal zelf dragen, niks gaat goed, hoe kom ik hier uit?' Dat was voor mij heel erg herkenbaar."Dionne had achteraf gewild dat ze vroeger over de scheiding had gepraat en niet had gedaan of alles goed met haar ging. Daarom is ze erg blij dat ze nu als Buddy zelf andere kinderen kan helpen die een vechtscheiding mee maken.Ook Marsha Pinedo komt aan het woord en vertelt hoe fijn het voor kinderen is om te merken dat ze niet de enige zijn en terecht kunnen bij iemand die het ook heeft meegemaakt. Meer informatie over het Buddyproject vind je hier.Bekijk het fragment in Editie NL hier terug (vanaf minuut 10 minuut 30). Dionne schreef ook een blog over de film waarin zij uitgebreider vertelt wat de film met haar doet en hoe zij zich er in herkent.
19-10-2018
