Onderzoek Buddyprogramma Universiteit Utrecht
Door: Villa Pinedo
Geplaatst op: 06-04-2021
DEEL dit mediabericht MET ANDEREN
Meer mediaberichten voor jou
Erin in Alphens Dagblad: 'Elke scheiding heeft een eigen verhaal'
Je ziet ze niet altijd, maar ze zijn er wel: mensen die, vaak naast hun werk, studie of dagelijkse bezigheden, iets extra's doen voor de samenleving. Erin is zo'n persoon en vertelt in het Alphens Dagblad over haar vrijwilligerswerk als Buddy."Op dit moment begeleid ik drie kinderen in de Buddy App, De vragen zijn heel uiteenlopend. ze kunnen gaan over emoties, maar ook bijvoorbeeld over een toets of verliefdheid. Een scheiding verloopt nauwelijks positief en ook heeft elke scheiding een eigen verhaal. Soms zijn de contacten kort, een andere keer ben ik een hele avond aan het appen."
30-07-2021
Buddyproject op EenVandaag tv
In EenVandaag uitgebreid aandacht voor ons Buddyproject. Het idee is ontstaan uit het feit dat veel kinderen zich alleen voelen wanneer ouders gaan scheiden. Ze moeten vaak een kant kiezen of komen tussen de ouders in te staan. Een Buddy is een luisterend oor en kan adviezen geven.In de uitzending komt het Buddykoppel Thijs (13) en Yannick (24) aan het woord. Zij zijn sinds september een koppel en vertellen over hun ervaringen en wat er nou zo fijn is aan een Buddy.Bekijk hier de televisie-uitzending.
21-11-2016
Open brief 'Aan alle nieuwe partners' op VROUW.nl
De nieuwe open brief 'Aan alle nieuwe partners van gescheiden ouders' is ook opgevallen bij VROUW. Zij schreven er dit artikel over.
02-11-2018
