Logo Villa pinedo small

Onderzoek Buddyprogramma Universiteit Utrecht

Door: Villa Pinedo

0

Geplaatst op: 06-04-2021

DEEL dit mediabericht MET ANDEREN

Reacties (0)

Reageer op dit mediabericht 📝

Laat ons weten wat je ervan vindt!

Meer mediaberichten voor jou

Dansoptreden Indy bij Superkids

Dansoptreden Indy bij Superkids

Wat was het een fantastisch optreden van Indy bij Superkids op SBS6! Een dans gebaseerd op de scheiding van haar ouders. Heel bijzonder dat ze onze open brief 'Aan alle gescheiden ouders' verwerkt heeft in haar dans. En wat een mooie reactie van jurylid Juvat. Indy gebruikte audiofragmenten van het optreden van Isa in de Ziggo Dome tijdens haar dans.https://vimeo.com/371081586 

05-11-2019

Lees nieuwsbericht
NPO Radio 1: Er moet wat gedaan worden aan 'ouderverstoting'

NPO Radio 1: Er moet wat gedaan worden aan 'ouderverstoting'

Tienduizenden ouders en grootouders zien hun kinderen of kleinkinderen niet meer. In politiek Den Haag willen ze wat gaan doen aan ouderverstoting, na een scheiding. Deze week ging verslaggever Roy Heerkens op pad om hier meer over te weten te komen. Vandaag in deel 2 van zijn reportage komen Marsha Pinedo en ervaringsdeskundige Esther aan het woord.Lees hier het verhaal van een volwassene die als kind ouderverstoting heeft door gemaakt.  

09-04-2019

Lees nieuwsbericht
NPO Radio 1: Buddy Kim leest de open brief 'Aan alle gescheiden ouders voor'

NPO Radio 1: Buddy Kim leest de open brief 'Aan alle gescheiden ouders voor'

Vandaag waren Buddy Kim en Marsha Pinedo te horen op NPO Radio 1. Kim las de open brief 'Aan alle gescheiden ouders' voor. Om ouders bewust te maken van wat er in het hoofd en hart van kinderen met gescheiden ouders om kan gaan.Hier luister je de uitzending terug.

13-09-2018

Lees nieuwsbericht