Logo Villa pinedo small
Logo Villa pinedo small
Persbericht: Kado voor alle gescheiden ouders

Persbericht: Kado voor alle gescheiden ouders

Door: Villa Pinedo

Geplaatst op: 10-09-2014

DEEL dit mediabericht MET ANDEREN

respond to letter

Meer mediaberichten voor jou

Online Workshop in De Telegraaf

Online Workshop in De Telegraaf

Gisteren werd het persbericht verstuurd naar alle media rondom een cadeautje voor alle gescheiden ouders. Vrijdag 12 september 2014 is de Dag van de Scheiding en schonken wij alle gescheiden ouders van Nederland een gratis online workshop. De workshop ‘leer kijken door de ogen van je kind’ wordt gesteund door de nieuwe ambassadeur Olympisch schaatskampioen –en tevens kind van gescheiden ouders- Mark Tuitert.Onder andere de Telegraaf pikte dit bericht op en schreef er een artikel over. Dit artikel kun je hier lezen. Het volledige persbericht dat we schreven lees je hier.

11-09-2014

Lees nieuwsbericht
NH Radio

NH Radio

Amber van Riessen van Villa Pinedo sprak met June Hoogcarspel tijdens het programma June tot Twaalf. De zomervakantie is aanleiding om het gesprek aan te gaan. De zomervakantie kan een lastige periode zijn: omdat de ene ouder gemist wordt tijdens de vakantie met de andere en het intens kan zijn om veel tijd door te brengen binnen het samengestelde of nieuwe gezin. Amber vertelt over het forum, het peer-to-peer-contact met kinderen en buddy’s, de producten die Villa Pinedo verkoopt en tips voor ouders.Luister het fragment hier terug: https://www.nhnieuws.nl/media/radio/programma/787 Kies voor woensdag 2 augustus 2023 om 09.00 uur > kies voor 'Uur 2'.

03-08-2023

Lees nieuwsbericht
Vechtscheiding in het NOS journaal

Vechtscheiding in het NOS journaal

Villa Pinedo jongere Jennifer vertelt over de vechtscheiding van haar ouders. Jennifer was drie toen de vechtscheiding van haar ouders begon. 20 rechtszaken in tien jaar, met 18 verschillende rechters.Bekijk hier het fragment in het NOS journaal

30-11-2016

Lees nieuwsbericht