Strijdend ten onder - de Volkskrant
Door: Villa Pinedo
Geplaatst op: 19-01-2021
DEEL dit mediabericht MET ANDEREN
Meer mediaberichten voor jou
VriendenLoterij steunt online-buddyproject
Beschadiging bij kinderen door (v)echtscheidingVilla Pinedo krijgt een eenmalige schenking van € 250.000,- om beschadiging bij kinderen in (v)echtscheidingen te voorkomen of verzachten. De eenmalige schenking wordt ingezet om ons online-buddyproject landelijk uit te rollen en het aantal buddy’s te vergroten.De buddy’s zijn leeftijdgenoten met dezelfde ervaring en opgeleid om kinderen en jongeren tussen 12 en 24 jaar te begeleiden in het verwerken van de scheiding van hun ouders. Gedurende een aantal maanden worden deze kinderen en jongeren online bijgestaan door hun buddy. Klik hier voor meer informatie over ons online-buddyproject.Bron: http://www.vriendenloterij.nl/goede-doelen/goed-geld-gala-2017.htm
16-02-2017
Amber vertelt over de scheiding op FunX
Buddy Amber vertelde vandaag, op de Dag van de Scheiding, over de scheiding van haar ouders op radiostation FunX. Hoe was het om in een samengesteld gezin te wonen? Hoe deed ze het met spullen van het ene naar het andere huis krijgen? En hoe is het om deze ervaringen nu in te zetten om anderen te helpen als Buddy?Luister het fragment hier terug (vanaf 1 uur en 38 minuten).
13-09-2019
Villa Pinedo in de Telegraaf
Catherine Keyl schreef haar column in de Telegraaf deze week over Villa Pinedo. Ze licht toe waarom kinderen met gescheiden ouders het juist in deze coronatijd extra lastig kunnen hebben.Lees het artikel hier.
27-05-2020
