Strijdend ten onder - de Volkskrant
Door: Villa Pinedo
Geplaatst op: 19-01-2021
DEEL dit mediabericht MET ANDEREN
Meer mediaberichten voor jou
Villa Pinedo in dagblad Trouw
Afgelopen maandag besteedde dagblad Trouw aandacht aan het feit dat de Tweede Kamer deze week gepraat heeft over het verbeteren van hulp bij vechtscheidingen. In het artikel wordt de Brabantse familierechter Cees van Leuven geïnterviewd, die ingaat over hoe emoties aangepakt moeten worden in de rechtszaal. Een enorm interessant artikel, dat zeker de moeite waard is om te lezen.Klik hier om het artikel te lezen.
12-05-2014
Villa Pinedo in 'Hoe overleef ik...'
Hoe overleef ik… Iedereen heeft wel eens een ‘Hoe overleef ik’-boek gelezen van Francine Oomen. Er bestaat ook een tijdschrift met de naam ‘Hoe overleef ik…’. In de mei/juni editie van dit tijdschrift is Villa Pinedo terug te vinden! Het tijdschrift bestaat uit een gedeelte voor jongeren en een gedeelte voor ouders.De puberteit als thema staat centraal in het tijdschrift. Het volledige stukje over Villa Pinedo vind je hier.
07-05-2014
Directeur Sanne in radioprogramma 'De Zeeuwse Kamer' over de Scheid-doos
Misschien heb je er wel eens over gehoord: onze Scheid-doos, met daarin allemaal informatie en spulletjes die wij graag hadden gekregen toen onze ouders uit elkaar gingen. In het radioprogramma De Zeeuwse Kamer praten kinderbehartiger Daniëlle Bakker en onze directeur Sanne Abrahams over de Scheid-doos en de impact van een scheiding op kinderen. Benieuwd naar de aflevering? Je vindt 'm hier!Met de speciale SCHEID💔DOOS willen we kinderen en jongeren ondersteunen in hun zoektocht naar informatie en hen een hart onder de riem steken als hun ouders uit elkaar gaan of al (een tijdje) zijn. In de doos zit het boek ‘Je hoeft het niet alleen te doen’, de nodige tips, het spel ‘Vraag-Maar!’ en verschillende leuke hebbedingetjes. Een doos vol informatie en spullen om het (over)leven met gescheiden ouders makkelijker te maken.Ken jij iemand die wel een steuntje in de rug kan gebruiken? Je bestelt de SCHEID💔DOOS hier!
21-11-2024
