Logo Villa pinedo small

Villa Pinedo in dagblad Trouw

Door: Villa Pinedo

0

Geplaatst op: 12-05-2014

DEEL dit mediabericht MET ANDEREN

Reacties (0)

Reageer op dit mediabericht 📝

Laat ons weten wat je ervan vindt!

Meer mediaberichten voor jou

Dit is de Dag

Dit is de Dag

Marsha Pinedo was samen met André Rouvoet en Vera Bergkamp, kamerlid van D66, te horen bij het programma ‘Dit is de Dag‘ op NPO radio 1. Zij spraken over de aanbevelingen in het rapport 'Scheiden...en de kinderen dan?' dat eerder vandaag is overhandigd door Rouvoet aan het kabinet.

22-02-2018

Lees nieuwsbericht
Dansoptreden Indy bij Superkids

Dansoptreden Indy bij Superkids

Wat was het een fantastisch optreden van Indy bij Superkids op SBS6! Een dans gebaseerd op de scheiding van haar ouders. Heel bijzonder dat ze onze open brief 'Aan alle gescheiden ouders' verwerkt heeft in haar dans. En wat een mooie reactie van jurylid Juvat. Indy gebruikte audiofragmenten van het optreden van Isa in de Ziggo Dome tijdens haar dans.https://vimeo.com/371081586 

05-11-2019

Lees nieuwsbericht
Bezoek van Koningin Máxima

Bezoek van Koningin Máxima

Vandaag kregen wij Koninklijk bezoek van Hare Majesteit de Koningin Máxima! Vorig jaar hebben wij met ons Buddyprogramma het Appeltje van Oranje gewonnen, die in verband met het Corona virus digitaal werd uitgereikt. Daarom kwam de Koningin (op afstand) alsnog bij ons langs. De Koningin ging in gesprek over het ontstaan van Villa Pinedo en de toekomstplannen met oprichter Marsha Pinedo en andere medewerkers. Ook sprak ze met verschillende Buddy's die aanwezig waren en mét het kind dat zij online steunen.Wij vonden het een geslaagde dag en zijn heel dankbaar dat de Koningin persoonlijk met ons in gesprek wilde gaan.Heel veel dank aan Oranje Fonds, het Koninklijkhuis en Buitenplaats Doornburgh voor de prachtige locatie en de goede zorgen.De volgende media besteedden aandacht aan het bezoek en publiceerden diverse interviews met de Buddy's en medewerkers:RTL Nieuws: Scheiden? Zo zorg je dat de kinderen er niet te veel onder lijden | RTL NieuwsRoyal TV: Koningin Máxima bezoekt Villa Pinedo - YouTubeAD: Sam (20) vertelde Máxima hoe heftig een scheiding kan zijn: ‘Leek zelfs of ze even emotioneel werd’ | Utrecht | AD.nlBlauw Bloed: Máxima prijst 'dappere' jongeren van gescheiden ouders - Blauw Bloed (eo.nl)

16-06-2021

Lees nieuwsbericht