EO Eva: 'Je hoeft het niet alleen te doen' voor en door kinderen met gescheiden ouders
Door: Villa Pinedo
Geplaatst op: 26-05-2021
DEEL dit mediabericht MET ANDEREN
Meer mediaberichten voor jou
Marsha Pinedo op Internationale Vrouwendag bij Margriet
Tijdschrift Margriet bestond afgelopen najaar 80 jaar en dat vierden zij door 80 stoere vrouwen in de spotlights te zetten.Marsha Pinedo is één van hen. Op Internationale Vrouwendag vertelde zij tijdens een evenement van Margriet over Villa Pinedo.Een mooie samenvatting van alles wat Villa Pinedo voor kinderen van gescheiden ouders te bieden heeft. Je ziet het hier.
08-03-2019
Online Workshop in De Telegraaf
Gisteren werd het persbericht verstuurd naar alle media rondom een cadeautje voor alle gescheiden ouders. Vrijdag 12 september 2014 is de Dag van de Scheiding en schonken wij alle gescheiden ouders van Nederland een gratis online workshop. De workshop ‘leer kijken door de ogen van je kind’ wordt gesteund door de nieuwe ambassadeur Olympisch schaatskampioen –en tevens kind van gescheiden ouders- Mark Tuitert.Onder andere de Telegraaf pikte dit bericht op en schreef er een artikel over. Dit artikel kun je hier lezen. Het volledige persbericht dat we schreven lees je hier.
11-09-2014
Villa Pinedo jongere Emilio geeft tips in NOS journaal
Emilio was samen met zijn gescheiden ouders vanavond te zien in het NOS journaal van 20.00u en gaf tips aan gescheiden ouders. Marsha Pinedo vertelde hoe belangrijk het is dat het kind centraal wordt gesteld tijdens en na de scheiding. Wil je meer tips van Emilio? Volg dan onze online training. Kijk hier de uitzending van het NOS journaal terug.Eerder vandaag schreef de NOS het artikel 'Scheiden is normaal, maar de maatschappij is er nog niet op ingericht':"Er is heel veel in de maatschappij veranderd. In 1970 moest je nog kunnen bewijzen dat een partner vreemdging om te kunnen scheiden, nu houdt bijna 40 procent van de huwelijken geen stand", somt Marsha Pinedo op. "Maar de maatschappij is nog niet ingericht op die veranderingen. Er is bijvoorbeeld meer voorlichting nodig over wat een scheiding of een nieuw gezin vormen inhoudt." Lees hier het volledige artikel van de NOS.Klik hier voor meer Villa Pinedo media fragmenten.
18-12-2017
