Logo Villa pinedo small
Logo Villa pinedo small
NU.nl: Sanne werd gevraagd voor directeursrol: 'Gekozen om wie ik ben'

NU.nl: Sanne werd gevraagd voor directeursrol: 'Gekozen om wie ik ben'

Door: Villa Pinedo

Geplaatst op: 21-02-2022

DEEL dit mediabericht MET ANDEREN

respond to letter

Meer mediaberichten voor jou

Villa Pinedo in 'Hoe overleef ik...'

Villa Pinedo in 'Hoe overleef ik...'

Hoe overleef ik… Iedereen heeft wel eens een ‘Hoe overleef ik’-boek gelezen van Francine Oomen. Er bestaat ook een tijdschrift met de naam ‘Hoe overleef ik…’. In de mei/juni editie van dit tijdschrift is Villa Pinedo terug te vinden! Het tijdschrift bestaat uit een gedeelte voor jongeren en een gedeelte voor ouders.De puberteit als thema staat centraal in het tijdschrift. Het volledige stukje over Villa Pinedo vind je hier. 

07-05-2014

Lees nieuwsbericht
Yannick bij Radio 1

Yannick bij Radio 1

Het CBS kwam vandaag met nieuwe cijfers naar buiten. 3 op 10 vijftienjarigen wonen niet met beide ouders. Tussen 1997 en 2017 is het percentage vijftienjarigen dat niet gezamenlijk met beide ouders op hetzelfde adres woont, gestegen van 20% naar 30%.Daarnaast lopen kinderen van ongehuwde ouders een groter risico dat hun ouders uit elkaar gaan dan kinderen van gehuwde ouders. Yannick (26), forumcoördinator bij Villa Pinedo, sprak hierover vanmiddag bij Radio 1. Je kunt het fragment hier terug luisteren, of lezen wat Yannick heeft verteld over zijn ervaringen als kind van gescheiden ouders.

01-05-2018

Lees nieuwsbericht
EenVandaag

EenVandaag

In het programma EenVandaag op NPO 2 vertelde Genevieve hoe het is om Buddy te zijn en gaf zij tips aan ouders. De uitzending kun je hier terugkijken (vanaf minuut 9.35).Een Buddy bij Villa Pinedo is een jongere met gescheiden ouders, die een training heeft gevolgd om Buddy te worden. Met een Online-Buddy aan jouw zijde, hoef je je niet alleen te voelen en kun je ervaringen over de scheiding uitwisselen. Je kunt jouw Buddy via een speciale app vertellen wat er in je hoofd en hart omgaat.

22-02-2018

Lees nieuwsbericht