Logo Villa pinedo small

NU.nl: Sanne werd gevraagd voor directeursrol: 'Gekozen om wie ik ben'

Door: Villa Pinedo

0

Geplaatst op: 21-02-2022

DEEL dit mediabericht MET ANDEREN

Reacties (0)

Reageer op dit mediabericht 📝

Laat ons weten wat je ervan vindt!

Meer mediaberichten voor jou

Amber van Riessen over kind en scheiding: “Ik werd een verdrietig muisje”
Praten over de scheidingGevoelens van kinderen steun voor kinderen emoties bij scheidingkind en scheiding

Amber van Riessen over kind en scheiding: “Ik werd een verdrietig muisje”

In een persoonlijk en ontroerend artikel vertelt onze eigen Amber van Riessen hoe de scheiding van haar ouders haar van een vrolijk meisje veranderde in een stil “muisje”. Ze blikt terug op die periode en deelt hoe belangrijk het was dat er volwassenen waren die écht zagen hoe het met haar ging. Amber laat zien hoe pedagogisch medewerkers een verschil kunnen maken door oog te hebben voor de stille signalen van een kind en door er simpelweg te zijn.Benieuwd naar het volledige artikel? Je leest het hier!

14-10-2025

Lees nieuwsbericht
Koffietijd: Marsha Pinedo en Buddy Demi zijn te gast

Koffietijd: Marsha Pinedo en Buddy Demi zijn te gast

In januari besluiten veel mensen te gaan scheiden en krijgen veel kinderen dus te horen dat hun ouders uit elkaar gaan. Hoe ga je als ouder hier het beste mee om en hoe is dit voor de kinderen?Marsha Pinedo en Demi Keppel, Buddy bij Villa Pinedo, vertelden hier vandaag over in Koffietijd op RTL 4. Demi was 9 jaar toen haar ouders gingen scheiden en vertelt onder andere dat zij zich na de scheiding verantwoordelijk voelde voor het geluk van anderen waardoor zij haar eigen gevoelens weg stopte. Nu gebruikt zij deze ervaringen als Buddy om andere kinderen te steunen die hetzelfde meemaken.Bekijk het fragment hier terug.

07-01-2020

Lees nieuwsbericht
NU.nl: Kinderen met gescheiden ouders: 'Laat ons geen kant kiezen'

NU.nl: Kinderen met gescheiden ouders: 'Laat ons geen kant kiezen'

Woensdag is het de Dag van het gescheiden kind: een dag waarop aandacht wordt gevraagd voor deze grote groep voor wie alles verandert. Naar aanleiding hiervan interviewde nu.nl Marsha Pinedo.Meestal moeten kinderen van ouders die in scheiding liggen verhuizen, soms krijgen ze ook een nieuwe school. Vaak wisselen ze om de zoveel dagen van ouder en soms krijgen ze er bijvoorbeeld een nieuwe stiefouder bij. Steeds afscheid moeten nemen, schuldgevoelens, zorgen hebben om de ouder die alleen is. "Voor kinderen met gescheiden ouders zijn het herkenbare, terugkerende thema's die hen bezighouden", stelt Marsha Pinedo.Geen kant kiezenVeel kinderen zijn volgens Marsha Pinedo, zelf ook kind met gescheiden ouders, bang dat ze moeten kiezen tussen hun ouders. "Dat komt ook naar voren in het eerste boek voor en door kinderen van gescheiden ouders: Je hoeft het niet alleen te doen", vertelt ze. In het net verschenen boek vertellen kinderen van gescheiden ouders waar zij zoal doorheen gingen, delen ze tips en staan speelse opdrachten om de scheiding te verwerken. "Zo schrijven de kinderen: laat ons geen kant kiezen, maak geen ruzie waar we bij zijn, praat niet negatief over elkaar en geef ons de ruimte om van jullie allebei te houden."Lees hier het hele artikel.

22-05-2021

Lees nieuwsbericht