Logo Villa pinedo small
Logo Villa pinedo small
NU.nl: Sanne werd gevraagd voor directeursrol: 'Gekozen om wie ik ben'

NU.nl: Sanne werd gevraagd voor directeursrol: 'Gekozen om wie ik ben'

Door: Villa Pinedo

Geplaatst op: 21-02-2022

DEEL dit mediabericht MET ANDEREN

respond to letter

Meer mediaberichten voor jou

Leeuwarder Courant: aangeboden, een maatje na de scheiding

Leeuwarder Courant: aangeboden, een maatje na de scheiding

Gewoon even kletsen, over de scheiding of andere zaken die spelen. Kinderen met gescheiden ouders kunnen een Online-Buddy krijgen: een jonge ervaringsdeskundige met wie ze chatten via onze app. Twee Buddy's- Rikst (24) uit Sneek en Henrik (22) uit Leeuwarden - vertellen in de Leeuwarder Courant over hun ervaringen als luisterend oor.Kinderen vertellen bijvoorbeeld over de coronamaatregelen en dat de ene ouder die veel strenger naleeft dan de andere. Of over de nieuwe partner van hun vader of moeder en dat ze ineens een slaapkamer moeten delen. Voor deze verwarrende situaties vragen ze steun van Buddy’s als Rikst en Henrik. Helend voor beide partijen: de Buddy’s zetten hun negatieve ervaringen om in iets positiefs en kinderen voelen zich gehoord.Lees het artikel hier.

16-01-2021

Lees nieuwsbericht
Villa Pinedo wint de Paul van Vliet Award!!

Villa Pinedo wint de Paul van Vliet Award!!

Villa Pinedo heeft de Paul van Vliet Award gewonnen! Deze prijs, een initiatief van Unicef en de Efteling, werd voor de tweede keer uitgereikt en is bestemd voor organisaties die zich op een bijzondere manier inzetten voor kinderen. Villa Pinedo won dit van vier andere genomineerden. Juryvoorzitter en cabaretier Paul van Vliet reikte de award uit. De prijs bestaat uit een kunstwerk en een geldbedrag van 10.000 euro.De jury was unaniem: “We prijzen Villa Pinedo voor de positieve en actieve aanpak”. Radio FM was er ook bij en sprak met Marsha over deze bijzondere dag. De uitzending van Amsterdam FM vindt je hier. Ook De Telegraaf en AT5 schreven artikelen over de uitreiking van de Paul van Vliet Award aan Villa Pinedo. Paul van Vliet AwardDe Paul van Vliet Award bestaat sinds vorig jaar naar aanleiding van het 20-jarig jubileum van de cabaretier als ambassadeur van Unicef. De prijs sluit aan bij de oproep van de VN- kinderrechtenorganisatie om samen te bouwen aan een betere wereld voor kinderen. 

04-11-2014

Lees nieuwsbericht
Echte Oogappels# Podcast: Scheiden of blijven

Echte Oogappels# Podcast: Scheiden of blijven

In het tweede seizoen van de dramaserie Oogappels worden vier verschillende gezinnen gevolgd die worstelen met de opvoeding van de kinderen. Samen met het nieuwe seizoen start ook een podcast. Margreet Reijntjes spreekt in Echte Oogappels wekelijks met experts over puberstress en ouderleed. In deze aflevering spreekt zij met Marsha Pinedo en Patricia Heije, oprichter van Stiefgoed Nederland (coachingspraktijken voor samengestelde gezinnen), over de vraag of je als ouders bij elkaar moet blijven voor de kinderen. Marsha en Patricia geven tips en handvatten hoe hier mee om te gaan.Luister naar deze podcast via Spotify.

02-03-2020

Lees nieuwsbericht