Interview met Anna "Blijf dichtbij elkaar wonen"
Door: Villa Pinedo
Geplaatst op: 06-08-2015
DEEL dit mediabericht MET ANDEREN
Meer mediaberichten voor jou
Lisa bij de Jeugdbescherming in Verbinding podcast
AFLEVERING 'HET LUISTERT NAUW - INTENTIE MAAKT HET VERSCHILIn deze aflevering van Jeugdbescherming in Verbinding gaat journalist en podcasthost Jessica Maas in gesprek met Lisa (Ervaringsdeskundige en werkzaam bij Villa Pinedo), Marjolein van Gils (Senior adviseur bij Expect Jeugd) en Petra (Jeugdbeschermer bij De Jeugd- en Gezinsbeschermers).Het gesprek gaat over de impact van complexe scheidingen op kinderen en ouders en over hoe professionals kunnen bijdragen aan meer rust, steun en perspectief. Hoe zorg je ervoor dat een kind zich gezien en gehoord voelt, zonder het gevoel te krijgen dat het moet kiezen tussen zijn ouders?In deze aflevering hoor je waarom het belangrijk is om verder te kijken dan het conflict en oog te hebben voor de verhalen en emoties die daaronder schuilgaan. Door ouders en kinderen écht te leren kennen, maatwerk te bieden en te investeren in duurzame steun, ontstaat ruimte om het ouderschap na een scheiding opnieuw vorm te geven.Benieuwd naar de aflevering? Je luistert 'm hier!
18-09-2026
Dit is de Dag
Marsha Pinedo was samen met André Rouvoet en Vera Bergkamp, kamerlid van D66, te horen bij het programma ‘Dit is de Dag‘ op NPO radio 1. Zij spraken over de aanbevelingen in het rapport 'Scheiden...en de kinderen dan?' dat eerder vandaag is overhandigd door Rouvoet aan het kabinet.
22-02-2018
Reporter Jeen in NOS Jeugdjournaal
Steeds vaker vertellen kinderen over de scheiding van hun ouders. In het TV-programma 'Van vader naar moeder' praten kinderen met Tatum Dagelet in de auto over de scheiding van hun ouders wanneer zij hen van de ene naar de andere ouder brengt. Er is een podcast waarin kinderen vertellen over hun ervaringen en in onze YouTube serie 'Expeditie Scheiding' gaat reporter Jeen op pad om in het land te onderzoeken hoe het gaat met kinderen die gescheiden ouders hebben. Het Jeugdjournaal maakte hier een item over. Mooi dat er steeds meer platformen zijn waar kinderen hun ervaringen kunnen delen om zo andere kinderen met gescheiden ouders te steunen!Bekijk het item hier terug.
16-01-2020
