Logo Villa pinedo small
Logo Villa pinedo small
Interview met Anna "Blijf dichtbij elkaar wonen"

Interview met Anna "Blijf dichtbij elkaar wonen"

Door: Villa Pinedo

Geplaatst op: 06-08-2015

DEEL dit mediabericht MET ANDEREN

respond to letter

Meer mediaberichten voor jou

Vrijwilliger Sabine vertelt haar verhaal bij Kinderpostzegels
Praten over de scheiding Villa Pinedo ervaringsverhaal kindperspectief

Vrijwilliger Sabine vertelt haar verhaal bij Kinderpostzegels

Onze vrijwilliger Sabine weet als geen ander hoe waardevol het is om iemand te hebben die je écht begrijpt. Zelf had ze vroeger een Buddy en inmiddels is zij zelf Buddy. In het interview met Kinderpostzegels vertelt Sabine openhartig wat dit voor haar heeft betekend en waarom zij zich inzet om andere kinderen die hetzelfde meemaken te ondersteunen.Benieuwd naar het volledige interview? Lees het op de website van onze partner Kinderpostzegels.

10-11-2025

Lees nieuwsbericht
Buddyproject op EenVandaag tv

Buddyproject op EenVandaag tv

In EenVandaag uitgebreid aandacht voor ons Buddyproject. Het idee is ontstaan uit het feit dat veel kinderen zich alleen voelen wanneer ouders gaan scheiden. Ze moeten vaak een kant kiezen of komen tussen de ouders in te staan. Een Buddy is een luisterend oor en kan adviezen geven.In de uitzending komt het Buddykoppel Thijs (13) en Yannick (24) aan het woord. Zij zijn sinds september een koppel en vertellen over hun ervaringen en wat er nou zo fijn is aan een Buddy.Bekijk hier de televisie-uitzending.

21-11-2016

Lees nieuwsbericht
Villa Pinedo bij Nieuwsuur

Villa Pinedo bij Nieuwsuur

Familierechters van de Rechtbank Overijssel verplichten ouders die in scheiding liggen om met hun kinderen afspraken te maken over het ouderschapsplan.Buddy Misha vertelt in Nieuwsuur hoe het bij haar thuis is gegaan bij het opstellen van het ouderschapsplan. Wat vond zij fijn en wat had zij graag anders gezien? Bekijk de uitzending hier. (vanaf minuut 31)

29-03-2018

Lees nieuwsbericht