Interview met Anna "Blijf dichtbij elkaar wonen"
Door: Villa Pinedo
Geplaatst op: 06-08-2015
DEEL dit mediabericht MET ANDEREN
Meer mediaberichten voor jou
NPO Radio 1: Buddy Kim leest de open brief 'Aan alle gescheiden ouders voor'
Vandaag waren Buddy Kim en Marsha Pinedo te horen op NPO Radio 1. Kim las de open brief 'Aan alle gescheiden ouders' voor. Om ouders bewust te maken van wat er in het hoofd en hart van kinderen met gescheiden ouders om kan gaan.Hier luister je de uitzending terug.
13-09-2018
De Telegraaf: Hoop en vertrouwen na scheiding
Marsha Pinedo, Demi Keppel en Sophie Mulder, alle drie zelf kind van gescheiden ouders, schreven samen met illustrator Marieke het boek 'Je hoeft het niet alleen te doen'. De Telegraafinterviewde hen over het boek en het omgaan met de scheiding van je ouders. Marsha Pinedo: "Voor mij was de grootste uitdaging loyaliteit. Ik was continu aan het opletten wat ik zei en wilde allebei mijn ouders tevreden houden. Dat is een enorm zware taak voor een kind. Je zit steeds in een soort spagaat.Begrijp me goed: ik ben niet tegen scheiden. En ik denk ook niet dat elk kind van gescheiden ouders getraumatiseerd is. Maar het is wel van belang dat ouders beseffen wat voor impact een scheiding op hun kinderen heeft."Het hele interview lees je of via deze link.
17-05-2021
Amber te horen bij Radio 1
Amber was namens Stichting Villa Pinedo te gast bij 'Dit is de Dag' op NPO Radio 1. Ze ging daar in gesprek over de over de nieuwe Sinterklaasreclame van Bol en het perspectief van kinderen met gescheiden ouders. Villa Pinedo is door Bol gevraagd feedback te geven op een concept versie van de reclame. Wij hebben gelet op het perspectief van kinderen. Wat ons raakte als kinderen met gescheiden ouders, was de hoopvolle boodschap waar veel kinderen naar verlangen: dat ouders ook na de scheiding respectvol met elkaar om kunnen gaan.Echter, hebben wij ook benadrukt dat dit voor veel gezinnen niet - of nog niet - de dagelijkse realiteit is. Het was voor ons belangrijk dat het voor de kijker duidelijk zou zijn dat de boodschap een wensbeeld is, geen verwachting of norm. Juist omdat veel kinderen teleurstelling, loyaliteitsconflicten en verdriet ervaren rondom dit soort momenten.Wat we hopen, is dat deze reclame een breder gesprek opent over wat kinderen écht nodig hebben bij een scheiding: liefde, aandacht en de ruimte om te praten over hun gevoelens. Ook tijdens de voor hen moeilijke feestdagen. Mooi dat er ruimte was voor meerdere perspectieven. Want geen situatie is hetzelfde, en dat mag er allemaal zijn.Benieuwd naar het hele gesprek? Luister dan naar het fragment bij Radio 1!
02-12-2025
