Logo Villa pinedo small

Interview met Anna "Blijf dichtbij elkaar wonen"

Door: Villa Pinedo

0

Geplaatst op: 06-08-2015

DEEL dit mediabericht MET ANDEREN

Reacties (0)

Reageer op dit mediabericht 📝

Laat ons weten wat je ervan vindt!

Meer mediaberichten voor jou

Vrijwilliger Sabine vertelt haar verhaal bij Kinderpostzegels
Praten over de scheiding Villa Pinedo ervaringsverhaal kindperspectief

Vrijwilliger Sabine vertelt haar verhaal bij Kinderpostzegels

Onze vrijwilliger Sabine weet als geen ander hoe waardevol het is om iemand te hebben die je écht begrijpt. Zelf had ze vroeger een Buddy en inmiddels is zij zelf Buddy. In het interview met Kinderpostzegels vertelt Sabine openhartig wat dit voor haar heeft betekend en waarom zij zich inzet om andere kinderen die hetzelfde meemaken te ondersteunen.Benieuwd naar het volledige interview? Lees het op de website van onze partner Kinderpostzegels.

10-11-2025

Lees nieuwsbericht
Buddy Misha met haar vader bij Radio EenVandaag

Buddy Misha met haar vader bij Radio EenVandaag

Deze week was Buddy Misha samen met haar vader Bob Huisman, die zelf ook gescheiden ouders heeft, in een 3-delig portret te horen bij Radio EenVandaag."Ze hebben nooit de kracht of moed gehad om met elkaar in contact te blijven." Van co-ouderschap was dan ook geen sprake. "Het gebeurde gewoon niet dat ik bij mijn vader thuis kwam", vertelt Bob over zijn gescheiden ouders. Wat met hem gebeurde tijdens de scheiding van zijn ouders, wilde Bob voor zijn eigen kinderen in elk geval niet."Ik heb daardoor wel wat geleerd over hoe je met een scheiding moet omgaan. Ik denk alleen niet dat ik heb geleerd hoe je een goed huwelijk moet onderhouden."Tijdens haar jeugd zag Misha de scheiding eigenlijk nooit als iets negatiefs. "Mijn ouders wilden het vooral leuk maken. Het was voor mij altijd normaal."Beluister hier het verhaal van Bob en zijn dochter Misha

02-11-2018

Lees nieuwsbericht
Villa Pinedo in Belgie

Villa Pinedo in Belgie

Villa Pinedo werkt grensoverschrijdend en dat bewees de Belgische krant De Morgen gisteren! In een uitgebreid artikel is er aandacht besteed aan onze nieuwe Open Brief, waarbij gescheiden ouders met geslaagde kinderen worden aangesproken. Ook in België speelt hetzelfde probleem, al verplichten veel scholen ouders daar om allebei aanwezig te zijn op de diploma-uitreiking van hun zoon of dochter. Een echte eye-opener!Hier vind je het artikel in een groter formaat.

26-06-2014

Lees nieuwsbericht