NOS Radio 1 en BNR over scheiden
Door: Elise
Geplaatst op: 18-12-2017
DEEL dit mediabericht MET ANDEREN
Meer mediaberichten voor jou
Op bezoek bij Koffietijd
Op vrijdag 24 februari waren Or (18) en Marsha te zien bij Koffietijd om te vertellen over ons Buddyproject n.a.v de steun van de VriendenLoterij. Hierbij de link naar de uitzending: http://www.koffietijd.nl/24_vl-villa-pinedo/
08-03-2017
'Kerst bij pa of ma?' Buddycoördinator Rianne geeft tips in VROUW
December een gezellige tijd? Dat gaat niet altijd op voor kinderen van gescheiden ouders. Voor hen is de periode rond de feestdagen soms juist extra stressvol. Deskundigen, waaronder Buddycoördinator Rianne, geven in dit artikel in VROUW tips om de feestdagen zo fijn mogelijk door te komen.
12-12-2018
Een brief vol stiekem verdriet
Een brief vol stiekem verdriet. Dit artikel is geschreven naar aanleiding van de Open Brief aan ouders.Jaarlijks krijgen zo’n 70.000 kinderen in Nederland te maken met een scheiding. In de praktijk blijkt maar al te vaak dat er tijdens en zeker ook na dit proces te weinig aandacht bestaat voor de gedachten en gevoelens van kinderen. Om hier verandering in te brengen heeft Villa Pinedo samen met jongeren een open brief opgesteld. Deze open brief moet volwassenen bewust maken wat er in het hoofd en hart omgaat van kinderen tijdens het scheidingsproces.Het NRC schreef ook over onze Open Brief. Bron: ‘De open brief is een heel goed initiatief’ zegt pedagoog Inge van der Valk (Universiteit Utrecht) in het NRC van 29 augustus. Klik hier voor het hele artikel.Wil je de Open Brief voor ouders lezen?Klik dan hier.
14-09-2012
