Logo Villa pinedo small
Logo Villa pinedo small
Tips aan gescheiden ouders in de Flair

Tips aan gescheiden ouders in de Flair

Door: Villa Pinedo

Geplaatst op: 13-11-2020

DEEL dit mediabericht MET ANDEREN

respond to letter

Meer mediaberichten voor jou

Hollandse Zaken: Klem in een vechtscheiding

Hollandse Zaken: Klem in een vechtscheiding

Tachtig procent van de kinderen die in behandeling zijn bij Jeugdzorg hebben gescheiden ouders. Buddy Leonora was 4 jaar toen haar ouders gingen scheiden. In deze aflevering van Hollandse Zaken deelt zij, naast een andere jongere met gescheiden ouders en een gescheiden vader, haar ervaringen met de scheiding van haar ouders. Hoe zij op haar 13e in een crisis pleeggezin terecht kwam, 2,5 uur rijden van de plek waar zij woonde. Ook vertelt ze waarom de scheiding heeft bijgedragen aan haar studiekeuze: Rechten. Rechten geeft je heel erg het gevoel dat je in controle bent, dat je alles zelf kunt beslissen. Dat je altijd weet waar je aan toe bent. Het heeft me heel veel plezierige gevoelens opgeleverd dat ik dat nu kan doen. Ik had dat gevoel nooit in mijn jeugd en op deze manier heb ik het een beetje kunnen herpakken.Bekijk de uitzending van Hollandse Zaken hier.

30-06-2022

Lees nieuwsbericht
Amber vertelt over de scheiding op FunX

Amber vertelt over de scheiding op FunX

Buddy Amber vertelde vandaag, op de Dag van de Scheiding, over de scheiding van haar ouders op radiostation FunX. Hoe was het om in een samengesteld gezin te wonen? Hoe deed ze het met spullen van het ene naar het andere huis krijgen? En hoe is het om deze ervaringen nu in te zetten om anderen te helpen als Buddy?Luister het fragment hier terug (vanaf 1 uur en 38 minuten).

13-09-2019

Lees nieuwsbericht
Reporter Jeen in het AD

Reporter Jeen in het AD

Het AD publiceerde vandaag een artikel over de campagne 'Expeditie Scheiding' die Villa Pinedo in samenwerking met de Gemeente Nieuwegein in de gemeente heeft gelanceerd deze week.Rebecca Weisz-Hertsworm, tot voor kort tien jaar scheidingsmediator in Nieuwegein, zegt in het artikel: ,,Ik heb veel met mensen uit de lagere inkomensgroepen gewerkt, voor wie hulp vaak niet bereikbaar is. Kinderen komen vaak uit bij school, maar het zou mooier zijn als kinderen zelf ergens terecht kunnen. Het mooie van het buddysysteem is dat er veel ruimte is voor herkenning, dat iemand met ze meeloopt. De drempel is laag. Ik ben een groot fan van Villa Pinedo.”Lees het volledige artikel hier.

14-03-2020

Lees nieuwsbericht