Logo Villa pinedo small
Logo Villa pinedo small
Tips aan gescheiden ouders in de Flair

Tips aan gescheiden ouders in de Flair

Door: Villa Pinedo

Geplaatst op: 13-11-2020

DEEL dit mediabericht MET ANDEREN

respond to letter

Meer mediaberichten voor jou

Marsha Pinedo beantwoordt vragen over scheiden bij BNR Nieuwsradio

Marsha Pinedo beantwoordt vragen over scheiden bij BNR Nieuwsradio

In het programma 'Ask me anything' op BNR Nieuwsradio, gepresenteerd door Jörgen Raymann,  beantwoordde Marsha Pinedo vragen van luisteraars over scheiden.Ook kwam de video ter sprake waarin te zien is dat Isa voor duizenden mensen de brief 'Aan alle gescheiden ouders' voor las in de Ziggo Dome. Jörgen Raymann vindt dat de woorden van Isa je echt in de ziel raken.Luister het fragment terug.

14-09-2018

Lees nieuwsbericht
Kinderpsycholoog Marga Akkerman en Buddy Isabelle over kinderen in vechtscheidingen

Kinderpsycholoog Marga Akkerman en Buddy Isabelle over kinderen in vechtscheidingen

Er is nog steeds te weinig aandacht voor de positie van het kind in een complexe scheiding zegt kinderpsycholoog Marga Akkerman. Reporter Radio van NPO Radio 1 deed dit jaar uitgebreid onderzoek naar complexe scheidingen. Daaruit bleek dat ouders die weigeren mee te werken aan een omgangsregeling vaak resultaat boeken. Ook al heeft een rechter iets anders beslist.Ondertussen raken kinderen getraumatiseerd door ouders die vastlopen in hun onderlinge strijd. Dat is een groot probleem, want jaarlijks krijgen ruim tienduizend kinderen te maken met een complexe scheiding. Marga Akkerman bespreekt de uitzendingen van Reporter Radio en geeft haar visie op het probleem. Onze Buddy Isabelle komt ook aan het woord en deelt haar verhaal. Je hoort Isabelle vanaf minuut 7.25.Luister de uitzending hier terug.

21-12-2020

Lees nieuwsbericht
RTL Late Night

RTL Late Night

Kyra, Buddy bij Villa Pinedo, was te gast bij RTL Late Night waar zij erop in ging hoe zij de scheiding van haar ouders heeft ervaren en aangaf dat zij een steunfiguur heeft gemist; een andere jongere die hetzelfde heeft meegemaakt waarmee ze ervaringen had kunnen uitwisselen. Beijk het fragment hier.Villa Pinedo heeft een heel team met Buddy's die ook gescheiden ouders hebben en graag ervaringen willen uitwisselen en advies geven. Klik hier voor meer informatie over het Buddyproject.   

22-02-2018

Lees nieuwsbericht