Tips aan gescheiden ouders in de Flair
Door: Villa Pinedo
Geplaatst op: 13-11-2020
DEEL dit mediabericht MET ANDEREN
Meer mediaberichten voor jou
Amber vertelt over de scheiding op FunX
Buddy Amber vertelde vandaag, op de Dag van de Scheiding, over de scheiding van haar ouders op radiostation FunX. Hoe was het om in een samengesteld gezin te wonen? Hoe deed ze het met spullen van het ene naar het andere huis krijgen? En hoe is het om deze ervaringen nu in te zetten om anderen te helpen als Buddy?Luister het fragment hier terug (vanaf 1 uur en 38 minuten).
13-09-2019
Op bezoek bij Koffietijd
Op vrijdag 24 februari waren Or (18) en Marsha te zien bij Koffietijd om te vertellen over ons Buddyproject n.a.v de steun van de VriendenLoterij. Hierbij de link naar de uitzending: http://www.koffietijd.nl/24_vl-villa-pinedo/
08-03-2017
Reporter Jeen in NOS Jeugdjournaal
Steeds vaker vertellen kinderen over de scheiding van hun ouders. In het TV-programma 'Van vader naar moeder' praten kinderen met Tatum Dagelet in de auto over de scheiding van hun ouders wanneer zij hen van de ene naar de andere ouder brengt. Er is een podcast waarin kinderen vertellen over hun ervaringen en in onze YouTube serie 'Expeditie Scheiding' gaat reporter Jeen op pad om in het land te onderzoeken hoe het gaat met kinderen die gescheiden ouders hebben. Het Jeugdjournaal maakte hier een item over. Mooi dat er steeds meer platformen zijn waar kinderen hun ervaringen kunnen delen om zo andere kinderen met gescheiden ouders te steunen!Bekijk het item hier terug.
16-01-2020
