Logo Villa pinedo small
Logo Villa pinedo small
Marsha bij NH radio: 'Je hoeft het niet alleen te doen'

Marsha bij NH radio: 'Je hoeft het niet alleen te doen'

Door: Villa Pinedo

Geplaatst op: 03-08-2021

DEEL dit mediabericht MET ANDEREN

respond to letter

Meer mediaberichten voor jou

Reactie op NRC commentaar

Reactie op NRC commentaar

Naar aanleiding van het artikel dat het NRC op 14 september (dag van de scheiding) plaatste is er een redactioneel stuk verschenen (op 17 september) in hetzelfde handelsblad met commentaar op de open brief van Villa Pinedo. Inmiddels is de reactie van Villa Pinedo op dit commentaar op 20 september ook in het NRC verschenen. Lees het bericht hieronder of download de gehele NRC pagina.

20-09-2012

Lees nieuwsbericht
Koningin Maxima op bezoek bij Villa Pinedo

Koningin Maxima op bezoek bij Villa Pinedo

Niemand wist dat ze zou komen. De verrassing was dus erg groot toen koningin Máxima namens het Oranjefonds op bezoek kwam bij Villa Pinedo. Tijdens haar bezoek sprak Máxima met enkele van onze jongeren over de rol die Villa Pinedo speelt bij de verwerking van de scheiding van hun ouders.Zes jongeren hebben uitgebreid met koningin Máxima gesproken over de rol die Villa Pinedo speelt bij de verwerking van de scheiding van hun ouders. Koningin Máxima sprak met de jongeren over de trainingen die zij geven aan scheidingsprofessionals (rechters, mediators e.a.), hoe het is om op de redactie te werken en elke dag vragen van kinderen en gescheiden ouders op het forum te beantwoorden.Blauw Bloed zat in het complot en was er ook bij, die aflevering zie je vanaf 4.20 min hier. Het RTL Nieuws was er ook bij, deze uitzending kun je hier bekijken. Het Algemeen Dagblad heeft een artikel geschreven over het bezoek. Ook is Linda Nieuws op de hoogte van onze ontmoeting, evenals De Oranjes zelf!Het Oranje Fonds is in 2002 ontstaan toen het als cadeau werd aangeboden aan koning Willem-Alexander en koningin Máxima bij hun huwelijk. De twee zijn het beschermpaar van het fonds en ook heel betrokken bij het werk en de projecten die het doel steunt. 

17-01-2015

Lees nieuwsbericht
Vrijwilliger Thom te horen op Radio 1!

Vrijwilliger Thom te horen op Radio 1!

Uit een enqûete van de State of Youth NL en het kinderrechtencollectief blijkt dat jongeren in Nederland niet voldoende op de hoogte zijn hun rechten. Van de ruim duizend jongeren tussen de 12 en de 18 jaar geeft 56 procent aan niet te weten welke rechten zij hebben. En dat is een gevaar voor de democratie volgens Marc Dullaert van de Stichting KidsRights. Daarom werden hij én onze vrijwilliger Thom uitgenodigd bij Radio 1 om te vertellen hoe het zit met de rechten van Nederlandse kinderen en hoe dit anders aangepakt moet worden.Thom vertelde heel dapper over zijn ervaring met de rechter na de scheiding van zijn ouders en hoe dit voor hem was. Benieuwd naar het verhaal van Thom en hoe de rechten van kinderen eigenlijk werken in Nederland? Luister dan naar het fragment bij Radio 1!

07-04-2025

Lees nieuwsbericht