Logo Villa pinedo small

Marsha bij NH radio: 'Je hoeft het niet alleen te doen'

Door: Villa Pinedo

0

Geplaatst op: 03-08-2021

DEEL dit mediabericht MET ANDEREN

Reacties (0)

Reageer op dit mediabericht 📝

Laat ons weten wat je ervan vindt!

Meer mediaberichten voor jou

Sophie te gast in Koffietijd: Wat is het effect van scheiden op kinderen?

Sophie te gast in Koffietijd: Wat is het effect van scheiden op kinderen?

Januari is, naast september, dé maand waarin de meeste scheidingen plaatsvinden. In januari krijgen dus veel kinderen te horen dat hun ouders uit elkaar gaan. Wat is het effect van scheiden op kinderen en hoe kunnen ouders hier het beste mee omgaan?Vandaag schoof Sophie Mulder van Villa Pinedo aan bij Koffietijd. Sophie is pedagoog en scheidingsexpert, werkzaam bij Villa Pinedo. Zij was zelf 3 jaar oud toen haar ouders gingen scheiden. Beide ouders werden gelukkig met een nieuwe partner en stapten opnieuw in het huwelijksbootje: ook deze huwelijken strandden. Bij Villa Pinedo kan ze met haar ervaring andere kinderen van gescheiden ouders helpen.Bekijk het fragment bij Koffietijd hier.

10-01-2022

Lees nieuwsbericht
LINDAnieuws over de Open Brief

LINDAnieuws over de Open Brief

Gisteren besteedde LINDAnieuws aandacht aan onze nieuwe Open Brief, waarin wij zes tips geven aan gescheiden ouders met kinderen die onlangs geslaagd zijn voor hun examens. We vinden het ontzettend tof dat de media deze brief zo snel en zo goed hebben opgepakt! We hopen dat er al ouders zijn die het verschil hebben gemaakt bij de diploma-uitreikingen deze week. Natuurlijk zijn nog niet alle uitreikingen geweest, dus de waarde van deze brief is nog steeds ontzettend hoog.Klik hier om het artikel op LINDAnieuws te bekijken!

26-06-2014

Lees nieuwsbericht
Het Jeugdjournaal bij de Dag van de Scheiding

Het Jeugdjournaal bij de Dag van de Scheiding

Vandaag was er een speciale bijeenkomst met rechters, politici en hulpverleners op de speciale georganiseerde Dag van de Scheiding in Den Haag. Alle professionals luisterden deze dag naar de kinderen van gescheiden ouders. PratenHoe gaan kinderen om met een echtscheiding? En hoe kunnen ze geholpen worden als hun ouders scheiden? Nooit eerder waren zoveel deskundigen bij elkaar om met kinderen hierover te praten. ScheidenElk jaar zijn er 30 duizend scheidingen. Daarbij zijn bijna 20 duizend kinderen betrokken. En juist naar die kinderen wordt veel te weinig geluisterd, zeggen deskundigen. En dat moet volgens hen veranderen. Bekijk het filmpje van het Jeugdjournaal hieronder:<iframe width="550" height="309" src="http://jeugdjournaal.nl/embed/?id=v:550665" frameborder="0" scrolling="no" allowfullscreen></iframe>

12-09-2013

Lees nieuwsbericht