Marsha bij NH radio: 'Je hoeft het niet alleen te doen'
Door: Villa Pinedo
Geplaatst op: 03-08-2021
DEEL dit mediabericht MET ANDEREN
Meer mediaberichten voor jou
Villa Pinedo in Belgie
Villa Pinedo werkt grensoverschrijdend en dat bewees de Belgische krant De Morgen gisteren! In een uitgebreid artikel is er aandacht besteed aan onze nieuwe Open Brief, waarbij gescheiden ouders met geslaagde kinderen worden aangesproken. Ook in België speelt hetzelfde probleem, al verplichten veel scholen ouders daar om allebei aanwezig te zijn op de diploma-uitreiking van hun zoon of dochter. Een echte eye-opener!Hier vind je het artikel in een groter formaat.
26-06-2014
NPO Radio 1: Ouders blijven na scheiding vaak bij elkaar in de buurt wonen
Na een scheiding blijven ouders vaak bij elkaar in de buurt wonen, meldt het Centraal Bureau voor de Statistiek (CBS) vandaag op basis van nieuw onderzoek. CBS heeft onderzoek gedaan onder ruim 29.000 gescheiden ouders. Van ouders die in 2014 uit elkaar gingen, woonde zeker drie kwart binnen een straal van 10 kilometer bij de ex-partner vandaan in 2018. Maar ouders blijven niet altijd dicht bij elkaar wonen.Marsha Pinedo vertelt in het programma Stax & Toine op NPO Radio 1 (vanaf minuut 25:30) hoe het moeilijk het voor haar was toen haar ouders 200 kilometer uit elkaar gingen wonen en wat dit met kinderen kan doen. Buddy Demi hoort van de kinderen die zij als Buddy steunt vaak hoe lastig ze het vinden om in hun eentje van de ene naar de andere ouder te reizen en het gevoel te hebben dat zij de ene ouder achterlaten en verdriet doen.Luister het fragment hier terug.
23-01-2020
Koningin Maxima op bezoek bij Villa Pinedo
Niemand wist dat ze zou komen. De verrassing was dus erg groot toen koningin Máxima namens het Oranjefonds op bezoek kwam bij Villa Pinedo. Tijdens haar bezoek sprak Máxima met enkele van onze jongeren over de rol die Villa Pinedo speelt bij de verwerking van de scheiding van hun ouders.Zes jongeren hebben uitgebreid met koningin Máxima gesproken over de rol die Villa Pinedo speelt bij de verwerking van de scheiding van hun ouders. Koningin Máxima sprak met de jongeren over de trainingen die zij geven aan scheidingsprofessionals (rechters, mediators e.a.), hoe het is om op de redactie te werken en elke dag vragen van kinderen en gescheiden ouders op het forum te beantwoorden.Blauw Bloed zat in het complot en was er ook bij, die aflevering zie je vanaf 4.20 min hier. Het RTL Nieuws was er ook bij, deze uitzending kun je hier bekijken. Het Algemeen Dagblad heeft een artikel geschreven over het bezoek. Ook is Linda Nieuws op de hoogte van onze ontmoeting, evenals De Oranjes zelf!Het Oranje Fonds is in 2002 ontstaan toen het als cadeau werd aangeboden aan koning Willem-Alexander en koningin Máxima bij hun huwelijk. De twee zijn het beschermpaar van het fonds en ook heel betrokken bij het werk en de projecten die het doel steunt.Â
17-01-2015
