Logo Villa pinedo small

NPO Radio 1 Spraakmakers: Marsha Pinedo over het Buddyprogramma

Door: Villa Pinedo

0

Geplaatst op: 26-05-2021

DEEL dit mediabericht MET ANDEREN

Reacties (0)

Reageer op dit mediabericht 📝

Laat ons weten wat je ervan vindt!

Meer mediaberichten voor jou

In gesprek met staatssecretaris Van Rijn & interview op Radio1

In gesprek met staatssecretaris Van Rijn & interview op Radio1

Naar aanleiding van een Tweede Kamerdebat over vechtscheidingen dat op woensdag 14 mei 2014 heeft plaatsgevonden, nodigde Staatssecretaris Van Rijn Villa Pinedo uit om te horen en te zien voor wie hij zijn uitvoeringsplan ter voorkoming van vechtscheidingen heeft geschreven. Janina Groen was één van de jongeren die vandaag duidelijk mocht maken wat de beleveniswereld van een kind van gescheiden ouders is. Samen met Dara, Marleen, Nichal en Marsha Pinedo gingen zij vol goede moed het gesprek in.Het gesprek verliep op een open en eerlijke manier en gericht op zowel de emotionele kant als de praktische kant met concrete adviezen. Het mooiste advies wat de jongeren aan dhr. Van Rijn gaven was: “Vergeet ons niet want er wordt in een scheiding veel gepraat over ons, maar niet met ons.”Na dit gesprek gingen Janina en Marsha naar de Tweede Kamer om live bij Radio1 verslag uit te brengen over het gesprek. Bijna een kwartier lang werden er door de koptelefoon vragen gesteld die zij vanuit hun eigen ervaring zo konden beantwoorden. Hopelijk is het werk van Villa Pinedo hierdoor weer iets bekender geworden en zorgen we voor een nog groter bereik om vervolgens zoveel mogelijk mensen bewust te maken. Luister hier het fragment van Radio1 terug.Luister hierhet fragment van Radio1 terug. 

07-05-2014

Lees nieuwsbericht
Villa Pinedo in Brandpunt

Villa Pinedo in Brandpunt

Villa Pinedo in de aflevering van Brandpunt over 'Traumatische vechtscheidingen'.  Met Lisa (20) en Kelsey (23) die vertellen over hun ervaring met de (v)echtscheiding van hun ouders.Bekijk hier de aflevering.

21-03-2016

Lees nieuwsbericht
Villa Pinedo in het online magazine Puber.

Villa Pinedo in het online magazine Puber.

In het online magazine Puber. worden maandelijks artikelen gepubliceerd om ouders hun puber beter te laten begrijpen. In juni-nummer komt Villa Pinedo ook met een artikel aan bod. Kritisch naar jezelf kijkenIn dit artikel doen verschillende jongeren van Villa Pinedo hun verhaal. Robin (16), Florine (22), Janina (21) en Rachel (13) geven advies over onderwerpen als 'kritisch naar jezelf kijken', 'open gesprek', 'rol van familie', 'school' en 'stiefouders'.  Tenslotte eindigt het artikel met een handjevol adviezen.Kun jij niet wachten om het artikel te lezen? Klik dan hier! Ook voor eerdere edities van het online magazines kun je op hun site terecht. 

25-06-2015

Lees nieuwsbericht