Logo Villa pinedo small

NPO Radio 1 Spraakmakers: Marsha Pinedo over het Buddyprogramma

Door: Villa Pinedo

0

Geplaatst op: 26-05-2021

DEEL dit mediabericht MET ANDEREN

Reacties (0)

Reageer op dit mediabericht 📝

Laat ons weten wat je ervan vindt!

Meer mediaberichten voor jou

Villa Pinedo wint de Paul van Vliet Award!!

Villa Pinedo wint de Paul van Vliet Award!!

Villa Pinedo heeft de Paul van Vliet Award gewonnen! Deze prijs, een initiatief van Unicef en de Efteling, werd voor de tweede keer uitgereikt en is bestemd voor organisaties die zich op een bijzondere manier inzetten voor kinderen. Villa Pinedo won dit van vier andere genomineerden. Juryvoorzitter en cabaretier Paul van Vliet reikte de award uit. De prijs bestaat uit een kunstwerk en een geldbedrag van 10.000 euro.De jury was unaniem: “We prijzen Villa Pinedo voor de positieve en actieve aanpak”. Radio FM was er ook bij en sprak met Marsha over deze bijzondere dag. De uitzending van Amsterdam FM vindt je hier. Ook De Telegraaf en AT5 schreven artikelen over de uitreiking van de Paul van Vliet Award aan Villa Pinedo. Paul van Vliet AwardDe Paul van Vliet Award bestaat sinds vorig jaar naar aanleiding van het 20-jarig jubileum van de cabaretier als ambassadeur van Unicef. De prijs sluit aan bij de oproep van de VN- kinderrechtenorganisatie om samen te bouwen aan een betere wereld voor kinderen. 

04-11-2014

Lees nieuwsbericht
Jacobine op Zondag

Jacobine op Zondag

Villa Pinedo ambassadeur Frénk van der Linden, Buddy Arne en André Rouvoet vertelden in het programma Jacobine op Zondag over hun ervaringen met scheiden en bespraken de belangrijkste punten uit het rapport van Rouvoet dat hij eerder deze week presenteerde aan de ministers. Hier kun je de uitzending terugkijken.

25-02-2018

Lees nieuwsbericht
Isa leest open brief voor aan 5000+ in de Ziggo Dome

Isa leest open brief voor aan 5000+ in de Ziggo Dome

Isa leest aan duizenden mensen in de Ziggo Dome de brief 'Aan alle gescheiden ouders' voor tijdens het Superrelatie Weekend van 365 Dagen Succesvol. In deze brief staat wat veel van de 70.000 thuiswonende kinderen die jaarlijks te horen krijgen dat hun ouders gaan scheiden, denken en voelen. “Ze liep het podium op en ze kwam binnen... recht in ons hart gelopen”, aldus één van de bezoekers.Klik hier om de open brief 'Aan alle gescheiden ouders' te downloaden.https://www.youtube.com/watch?v=yaQArzVKDvc Stel je vraag aan kinderen van gescheiden oudersOp ons forum voor ouders hebben al meer dan 1300 gescheiden ouders hun vraag gesteld met betrekking tot de scheiding en hun kinderen. Ons team van ervaringsdeskundige jongeren beantwoordt al deze vragen vanuit hun eigen ervaringen. Zij geven je tips en advies. Heb je ook een vraag? Stel deze hier.Wij hebben een geschenk voor jouVandaag is de Dag van de Scheiding. Op deze dag staan kinderen van gescheiden ouders centraal. Daarom geven we vandaag graag aan alle gescheiden ouders onze online training 'Communicatie' cadeau. Omdat we alle ouders de kans willen geven op een manier te communiceren waarbij hun kind centraal staat.Wil je de training 'Communicatie' gratis volgen? Klik dan hier.

14-09-2018

Lees nieuwsbericht