Logo Villa pinedo small
Logo Villa pinedo small
NPO Radio 1 Spraakmakers: Marsha Pinedo over het Buddyprogramma

NPO Radio 1 Spraakmakers: Marsha Pinedo over het Buddyprogramma

Door: Villa Pinedo

Geplaatst op: 26-05-2021

DEEL dit mediabericht MET ANDEREN

respond to letter

Meer mediaberichten voor jou

Amber van Riessen over kind en scheiding: “Ik werd een verdrietig muisje”
Praten over de scheidingGevoelens van kinderen steun voor kinderen emoties bij scheidingkind en scheiding

Amber van Riessen over kind en scheiding: “Ik werd een verdrietig muisje”

In een persoonlijk en ontroerend artikel vertelt onze eigen Amber van Riessen hoe de scheiding van haar ouders haar van een vrolijk meisje veranderde in een stil “muisje”. Ze blikt terug op die periode en deelt hoe belangrijk het was dat er volwassenen waren die écht zagen hoe het met haar ging. Amber laat zien hoe pedagogisch medewerkers een verschil kunnen maken door oog te hebben voor de stille signalen van een kind en door er simpelweg te zijn.Benieuwd naar het volledige artikel? Je leest het hier!

14-10-2025

Lees nieuwsbericht
NH Radio

NH Radio

Amber van Riessen van Villa Pinedo sprak met June Hoogcarspel tijdens het programma June tot Twaalf. De zomervakantie is aanleiding om het gesprek aan te gaan. De zomervakantie kan een lastige periode zijn: omdat de ene ouder gemist wordt tijdens de vakantie met de andere en het intens kan zijn om veel tijd door te brengen binnen het samengestelde of nieuwe gezin. Amber vertelt over het forum, het peer-to-peer-contact met kinderen en buddy’s, de producten die Villa Pinedo verkoopt en tips voor ouders.Luister het fragment hier terug: https://www.nhnieuws.nl/media/radio/programma/787 Kies voor woensdag 2 augustus 2023 om 09.00 uur > kies voor 'Uur 2'.

03-08-2023

Lees nieuwsbericht
NOS Radio 1 en BNR over scheiden

NOS Radio 1 en BNR over scheiden

Marsha Pinedo was vanmorgen te horen bij Radio 1 over co-ouderschap en het belang van het inrichten van de maatschappij op scheidingen en kinderen van gescheiden ouders. Zo zou het voor kinderen van gescheiden ouders fijn zijn als post van school naar beide ouders gestuurd wordt, zodat kinderen niet de boodschapper worden en de informatie zelf bij beide ouders moeten zien te krijgen.Klik hier om het fragment te beluisteren (uitzending van 18 december, 8.00-9.00u, vanaf minuut 35).Vanmiddag was Villa Pinedo blogger Malou te gast in het programma 'Ask me anything' op Radio BNR. Luisteraars konden vragen stellen over scheiden. Malou gaf als ervaringsdeskundige antwoord op de vragen. Luister het fragment hier terug (Malou komt aan het woord vanaf minuut 34).  

18-12-2017

Lees nieuwsbericht