NPO Radio 1 Spraakmakers: Marsha Pinedo over het Buddyprogramma
Door: Villa Pinedo
Geplaatst op: 26-05-2021
DEEL dit mediabericht MET ANDEREN
Meer mediaberichten voor jou
Villa Pinedo in het online magazine Puber.
In het online magazine Puber. worden maandelijks artikelen gepubliceerd om ouders hun puber beter te laten begrijpen. In juni-nummer komt Villa Pinedo ook met een artikel aan bod. Kritisch naar jezelf kijkenIn dit artikel doen verschillende jongeren van Villa Pinedo hun verhaal. Robin (16), Florine (22), Janina (21) en Rachel (13) geven advies over onderwerpen als 'kritisch naar jezelf kijken', 'open gesprek', 'rol van familie', 'school' en 'stiefouders'.  Tenslotte eindigt het artikel met een handjevol adviezen.Kun jij niet wachten om het artikel te lezen? Klik dan hier! Ook voor eerdere edities van het online magazines kun je op hun site terecht.Â
25-06-2015
Villa Pinedo op Radio 1
Afgelopen week heeft het radioprogramma âDe Ochtendâ op Radio 1 elke dag aandacht besteed aan de gevolgen van echtscheidingen. In de afleveringen van âKind van de Rekeningâ sprak Marsha elke ochtend op de radio met een aantal jongeren over deze traumatische gevolgen.Ook staatssecretaris Van Rijn kwam aan het woord om te spreken over de enorme kosten voor de maatschappij die de gevolgen van echtscheidingen met zich meebrengen. De afleveringen zijn hier terug te luisteren.
20-05-2015
Amber vertelt over de scheiding op FunX
Buddy Amber vertelde vandaag, op de Dag van de Scheiding, over de scheiding van haar ouders op radiostation FunX. Hoe was het om in een samengesteld gezin te wonen? Hoe deed ze het met spullen van het ene naar het andere huis krijgen? En hoe is het om deze ervaringen nu in te zetten om anderen te helpen als Buddy?Luister het fragment hier terug (vanaf 1 uur en 38 minuten).
13-09-2019
