Logo Villa pinedo small
Logo Villa pinedo small
NPO Radio 1 Spraakmakers: Marsha Pinedo over het Buddyprogramma

NPO Radio 1 Spraakmakers: Marsha Pinedo over het Buddyprogramma

Door: Villa Pinedo

Geplaatst op: 26-05-2021

DEEL dit mediabericht MET ANDEREN

respond to letter

Meer mediaberichten voor jou

De Publieke Tribune: de schade van scheiden

De Publieke Tribune: de schade van scheiden

Wat zijn de gevolgen van scheiden, voor de ouders, de kinderen en de samenleving? In deze aflevering van De Publieke Tribune praat Coen Verbraak daarover met vier gasten: Wilbert Wouters is gescheiden en heeft een dochter van 12, die hij door conflicten met haar moeder niet meer ziet.Sophie Mulder (werkzaam bij Villa Pinedo) was 3 jaar oud toen haar ouders uit elkaar gingen. Ze maakte in totaal drie scheidingen mee.Ramona Bleyie is mediator en bemiddelt in conflicten rondom een scheiding.Susanne Tempel is kinderrechter en behandelt zaken over het ouderlijk gezag en de omgang met kinderen na een scheiding.Luister de uitzending hier terug.

27-09-2021

Lees nieuwsbericht
Villa Pinedo in de Volkskrant

Villa Pinedo in de Volkskrant

Kinderen hebben zelden belang bij een echtscheiding, ze presteren slechter op school, vertonen meer gedragsproblemen, zijn minder gelukkig, hebben een slechter zelfbeeld en moeizamere relaties dan kinderen uit ‘intacte’ gezinnen. Dat vond ook de Volkskrant. De Volkskrant schreef hierover een artikel in de krant van 1 maart. “Bedenk je tien keer voordat je besluit tot echtscheiding. Wie elkaar het licht in de ogen gunt, verstandige afspraken maakt en geen onrealistische verwachtingen heeft over eeuwig gelukt, heeft niet meteen een tophuwelijk maar hoeft misschien niet te scheiden”.Wat ons betreft een heel mooi advies!Lees hier het hele artikel.  

01-03-2014

Lees nieuwsbericht
Editie NL

Editie NL

Veel mensen zijn ontroerd door de nieuwe kerstreclame van de PLUS. Daarin zorgt een meisje dat haar gescheiden ouders voor een avond weer samen zijn. Editie NL vroeg Marsha Pinedo naar haar mening over de commercial. Je ziet het terug in dit fragment. Reacties van de jongeren van Villa Pinedo: www.villapinedo.nl/blog/kerstreclame-plus-vind-moeilijkWil jouw kind een buddy?: www.villapinedo.nl/buddyOpen brief 'Aan alle gescheiden ouders': www.villapinedo.nl/open-brief-aan-alle-gescheiden-ouders

12-12-2017

Lees nieuwsbericht