Logo Villa pinedo small
Logo Villa pinedo small
NPO Radio 1 Spraakmakers: Marsha Pinedo over het Buddyprogramma

NPO Radio 1 Spraakmakers: Marsha Pinedo over het Buddyprogramma

Door: Villa Pinedo

Geplaatst op: 26-05-2021

DEEL dit mediabericht MET ANDEREN

respond to letter

Meer mediaberichten voor jou

Boek 'aan alle gescheiden ouders'

Boek 'aan alle gescheiden ouders'

Elk jaar krijgen 70.000 thuiswonende kinderen te horen dat hun ouders gaan scheiden. Soms gaat het goed, vaak ook niet. Dat kan anders.Ā  In Aan alle gescheiden ouders laat Marsha de kinderen zelf aan het woord, in persoonlijke verhalen die iedere ouder zullen raken: wat zij meemaken, voelen en denken. Op een indringende manier openen deze kinderen je de ogen, aangevuld met tips en adviezen van deskundigenĀ en oefeningen waar je meteen iets mee kunt. Zodat jouw kind later kan zeggen: ā€˜Mijn ouders? Die zijn echt goed gescheiden.’In dit boek laat Marsha Pinedo de kinderen zelf aan het woord, in persoonlijke verhalen die elke ouder zullen raken: wat zij meemaken, voelen en denken omtrent de scheiding van hun ouders. Met tips en adviezen van deskundigen inclusief oefeningen! Heb jij het boek gelezen of wil je het boek graag lezen? Word vrienden met ons op Facebook en blijf altijd op de hoogte van de nieuwste ontwikkelingen.Wist je dat Villa Pinedo ook workshops en trainingen geeft? Als je je aanmeldt voor de workshop, krijg je dit boek gratis. Kijk voor meer informatie kijk je op deze pagina.

30-09-2013

Lees nieuwsbericht
Koffietijd: Marsha Pinedo en Buddy Demi zijn te gast

Koffietijd: Marsha Pinedo en Buddy Demi zijn te gast

In januari besluiten veel mensen te gaan scheiden en krijgen veel kinderen dus te horen dat hun ouders uit elkaar gaan. Hoe ga je als ouder hier het beste mee om en hoe is dit voor de kinderen?Marsha Pinedo en Demi Keppel, Buddy bij Villa Pinedo, vertelden hier vandaag over in Koffietijd op RTL 4. Demi was 9 jaar toen haar ouders gingen scheiden en vertelt onder andere dat zij zich na de scheiding verantwoordelijk voelde voor het geluk van anderen waardoor zij haar eigen gevoelens weg stopte. Nu gebruikt zij deze ervaringen als Buddy om andere kinderen te steunen die hetzelfde meemaken.Bekijk het fragment hier terug.

07-01-2020

Lees nieuwsbericht
Dit is de Dag

Dit is de Dag

Marsha Pinedo was samen met AndrĆ© Rouvoet en Vera Bergkamp, kamerlid van D66, te horen bij het programma ā€˜Dit is de Dagā€˜ op NPO radio 1. Zij spraken over de aanbevelingen in het rapport 'Scheiden...en de kinderen dan?' dat eerder vandaag is overhandigd door Rouvoet aan het kabinet.

22-02-2018

Lees nieuwsbericht