Logo Villa pinedo small

Open Brief in de media

Door: Villa Pinedo

0

Geplaatst op: 30-06-2014

DEEL dit mediabericht MET ANDEREN

Reacties (0)

Reageer op dit mediabericht 📝

Laat ons weten wat je ervan vindt!

Meer mediaberichten voor jou

Villa Pinedo op Radio 1

Villa Pinedo op Radio 1

Afgelopen week heeft het radioprogramma ‘De Ochtend’ op Radio 1 elke dag aandacht besteed aan de gevolgen van echtscheidingen. In de afleveringen van ‘Kind van de Rekening’ sprak Marsha elke ochtend op de radio met een aantal jongeren over deze traumatische gevolgen.Ook staatssecretaris Van Rijn kwam aan het woord om te spreken over de enorme kosten voor de maatschappij die de gevolgen van echtscheidingen met zich meebrengen. De afleveringen zijn hier terug te luisteren.

20-05-2015

Lees nieuwsbericht
Villa Pinedo krijgt Appeltje van Oranje van Koningin Máxima

Villa Pinedo krijgt Appeltje van Oranje van Koningin Máxima

Vanmiddag heeft Koningin Máxima de Appeltjes van Oranje uitgereikt aan de drie beste maatjesprojecten. Drie initiatieven die op succesvolle wijze verschillende groepen mensen verbinden of die ervoor zorgen dat mensen weer meedoen in de maatschappij. Anders dan voorgaande jaren, werden de 3 winnaars dit keer pas bekend gemaakt op het moment van de uitreiking. Wat normaal in klein gezelschap plaatsvindt op Paleis Noordeinde, kon nu iedereen zien via smartphone of computer. De uitzending werd gepresenteerd door Giovanca Ostiana. Koningin Máxima koos zelf de winnaar van het grote Appeltje (voor het initiatief dat het meest opvalt) uit en dat is Villa Pinedo geworden!Een hele mooie prijs t.w.v. €15.000 die wij te danken hebben aan alle 360 vrijwilligers die als Buddy kinderen met gescheiden ouders steunen en hen een luisterend oor bieden. Wat zijn we trots!Na afloop besteedden verschillende media aandacht aan de Appeltjes van Oranje en de winst van Villa Pinedo, hieronder een overzicht: Hart van Nederland interviewde Buddy's Arne en Demi vlak na de uitreiking van het AppeltjeNU.nl plaatste een video waarin een deel van de uitzending te zien isBridget Maasland en Justine Marcella maakten er een item over in RTL BoulevardHet AD schreef over de uitreiking in een artikelOok de Telegraaf wijdde een stuk aan de Appeltjes van Oranje en Villa Pinedo

09-07-2020

Lees nieuwsbericht
Vrijwilliger Sabine vertelt haar verhaal bij Kinderpostzegels
Praten over de scheiding Villa Pinedo ervaringsverhaal kindperspectief

Vrijwilliger Sabine vertelt haar verhaal bij Kinderpostzegels

Onze vrijwilliger Sabine weet als geen ander hoe waardevol het is om iemand te hebben die je écht begrijpt. Zelf had ze vroeger een Buddy en inmiddels is zij zelf Buddy. In het interview met Kinderpostzegels vertelt Sabine openhartig wat dit voor haar heeft betekend en waarom zij zich inzet om andere kinderen die hetzelfde meemaken te ondersteunen.Benieuwd naar het volledige interview? Lees het op de website van onze partner Kinderpostzegels.

10-11-2025

Lees nieuwsbericht