Logo Villa pinedo small
Logo Villa pinedo small
Open Brief in de media

Open Brief in de media

Door: Villa Pinedo

Geplaatst op: 30-06-2014

DEEL dit mediabericht MET ANDEREN

respond to letter

Meer mediaberichten voor jou

Buddyproject op Radio EenVandaag

Buddyproject op Radio EenVandaag

Op Radio EenVandaag aandacht voor ons buddyproject. Bij dit project worden kinderen met gescheiden ouders aan een student met een sociale opleiding gekoppeld die in dezelfde situatie heeft gezeten. In deze uitzending van Radio EenVandaag komt het buddykoppel Jennifer (21) en Brechtje (11) aan het woord om uitleg te geven over het project en over hun ervaringen.Klik hier om het radiofragment te beluisteren (even naar beneden scrollen)

21-11-2016

Lees nieuwsbericht
Hoe werk je duurzaam samen na een scheiding? - Van Vandaag naar Morgen podcast

Hoe werk je duurzaam samen na een scheiding? - Van Vandaag naar Morgen podcast

In de podcast Van Vandaag naar Morgen van Wyzer delen experts hun kennis, inzichten en ervaringen over actuele onderwerpen. Nederland is volop in beweging en staat voor grote opgaven bijvoorbeeld op het gebied van zorg, woningbouw en duurzaamheid. Gemeenten hebben hier een belangrijke rol in. Die rol staat in deze podcast centraal. We gaan in gesprek over wat we vandaag kunnen doen om morgen nog beter en mooier te maken.In de aflevering 'Jeugdpreventie: hoe werk je duurzaam samen na een scheiding?' gaan Marleen Heijsteeg, familiemediator, Sanne Abrahams, directeur Stichting Villa Pinedo en Christa Graafland, kwartiermaker relatie en scheidingsdesk regio Lekstroom in gesprek over duurzaam samenwerken na scheidingen.Luister de podcastaflevering hier!

13-06-2024

Lees nieuwsbericht
Online Buddy Dieke deelt haar persoonlijke verhaal

Online Buddy Dieke deelt haar persoonlijke verhaal

Stoer en krachtig In BN DeStem vertelt Dieke over de scheiding van haar ouders en hoe ze nu - als Online Buddy bij Villa Pinedo - zelf kinderen helpt tijdens en na de scheiding van hun ouders.Je leest het (Premium) artikel hier https://www.bndestem.nl/.../dieke-heeft-zelf-gescheiden.../Jouw ervaring ook inzetten om anderen te helpen?Word ook Online Buddy! De eerst volgende training is in januari, daarna kan je gelijkaan de slag!https://www.villapinedo.nl/vrijwilligerswerk/

28-11-2023

Lees nieuwsbericht