Open Brief in de media
Door: Villa Pinedo
Geplaatst op: 30-06-2014
DEEL dit mediabericht MET ANDEREN
Meer mediaberichten voor jou
Yannick bij Radio 1
Het CBS kwam vandaag met nieuwe cijfers naar buiten. 3 op 10 vijftienjarigen wonen niet met beide ouders. Tussen 1997 en 2017 is het percentage vijftienjarigen dat niet gezamenlijk met beide ouders op hetzelfde adres woont, gestegen van 20% naar 30%.Daarnaast lopen kinderen van ongehuwde ouders een groter risico dat hun ouders uit elkaar gaan dan kinderen van gehuwde ouders. Yannick (26), forumcoördinator bij Villa Pinedo, sprak hierover vanmiddag bij Radio 1. Je kunt het fragment hier terug luisteren, of lezen wat Yannick heeft verteld over zijn ervaringen als kind van gescheiden ouders.
01-05-2018
Mijn gelukkige ingewikkelde familie
In de documentaire Mijn Gelukkige Ingewikkelde Familie staan drie jonge meisjes centraal die opgroeien in bijzondere gezinnen met meerdere halfbroertjes, halfzusjes, extra moeders, bonus-moeders en half-moeders. De meisjes introduceren hun gezin en confronteren hun ouders voor het eerst met hun onbeantwoorde vragen, maar uiten ook hun bewondering voor hoe ze het aangepakt hebben.Isa is één van deze meiden. Isa is actief bij Villa Pinedo in de redactie en schrijft regelmatig blogs. Daarnaast beantwoordt zij vragen op het forum. Wat mooi om te zien hoe Isa hier over haar familie vertelt!Klik hier om de uitzending terug te kijken (uitgezonden op zondag 19 november om 19.25u op NPO3).
20-11-2017
Lancering Villa Pinedo
‘Papa en mama gaan scheiden.’ Maar liefst 70.000 kinderen per jaar krijgen deze nare boodschap te horen. Vaak vergeten de ouders tijdens het geruzie en getouwtrek, dat de kinderen gewoon meeluisteren. Die krijgen hierdoor last van schuldgevoelens, boosheid en schaamte. Daarom is er nu een online platform waar iedereen met gescheiden ouders lief en leed kan delen met lotgenoten.Hart van Nederland maakte er een item over, dat hier is terug te zien. Op de Dag van de Scheiding ging Villa Pinedo van start.
15-09-2011
