Logo Villa pinedo small
Logo Villa pinedo small
Open Brief in de media

Open Brief in de media

Door: Villa Pinedo

Geplaatst op: 30-06-2014

DEEL dit mediabericht MET ANDEREN

respond to letter

Meer mediaberichten voor jou

Villa Pinedo in Jeugdjournaal

Villa Pinedo in Jeugdjournaal

Op de Dag van de Scheiding op 11 september, werd er uitgebreid aandacht besteed aan Villa Pinedo in het Jeugdjournaal. Heb je het gemist? Kijk het fragment terug via deze link: http://www.npo.nl/nos-jeugdjournaal/11-09-2015/POW_00943868Check ook dit artikel, waarin 2 jongeren van Villa Pinedo terugblikken op de dag en waar je ook alle opgenomen filmpjes kunt bekijken! </div>

14-09-2015

Lees nieuwsbericht
EenVandaag

EenVandaag

In het programma EenVandaag op NPO 2 vertelde Genevieve hoe het is om Buddy te zijn en gaf zij tips aan ouders. De uitzending kun je hier terugkijken (vanaf minuut 9.35).Een Buddy bij Villa Pinedo is een jongere met gescheiden ouders, die een training heeft gevolgd om Buddy te worden. Met een Online-Buddy aan jouw zijde, hoef je je niet alleen te voelen en kun je ervaringen over de scheiding uitwisselen. Je kunt jouw Buddy via een speciale app vertellen wat er in je hoofd en hart omgaat.

22-02-2018

Lees nieuwsbericht
Villa Pinedo in de Volkskrant Magazine

Villa Pinedo in de Volkskrant Magazine

Vandaag een artikel in het Volkskrant Magazine: ‘De kunst van het co-ouderen’. “In 2001 gold een co-ouderschap nog maar voor 5% van de scheidingskinderen- het overgrote deel woonde bij de moeder en ging om het weekend naar de vader.Tegenwoordig leeft ruim een kwart van de 70.000 thuiswonende kinderen die jaarlijks met een scheiding te maken krijgen in co-ouderschap.” Lees hier het hele artikel.

10-05-2014

Lees nieuwsbericht