Open Brief in de media
Door: Villa Pinedo
Geplaatst op: 30-06-2014
DEEL dit mediabericht MET ANDEREN
Meer mediaberichten voor jou
Buddyproject op EenVandaag tv
In EenVandaag uitgebreid aandacht voor ons Buddyproject. Het idee is ontstaan uit het feit dat veel kinderen zich alleen voelen wanneer ouders gaan scheiden. Ze moeten vaak een kant kiezen of komen tussen de ouders in te staan. Een Buddy is een luisterend oor en kan adviezen geven.In de uitzending komt het Buddykoppel Thijs (13) en Yannick (24) aan het woord. Zij zijn sinds september een koppel en vertellen over hun ervaringen en wat er nou zo fijn is aan een Buddy.Bekijk hier de televisie-uitzending.
21-11-2016
Interview in STIEF m/v magazine
STIEF m/v is het magazine voor stiefouders en iedereen die met stiefouders te maken heeft. Het blad is bedoeld voor het delen van ervaringen en kennis en biedt ook praktische handvatten. In het tweede nummer staat een interview met Buddy Rosalee (19) waarin zij vertelt hoe het voor haar was toen haar ouders een nieuwe relatie kregen.Het magazine is nu verkrijgbaar in de winkels.
03-04-2018
Nieuwe directeur Sanne Abrahams op Radio 1
De nieuwe directeur van Villa Pinedo, Sanne Abrahams, was vanavond te gast op Radio 1 bij 'Langs de lijn en omstreken'. Sanne is de opvolger van Marsha Pinedo die de stichting na 10 jaar gaat verlaten. Samen met Buddy Floor vertelde Sanne hoe belangrijk het is voor kinderen met gescheiden ouders om gezien en gehoord te worden. Om naar de mening van kinderen te vragen en deze altijd serieus te nemen.Ook speelden zij samen met de andere tafelgasten het vragenspel 'Vraag Maar!' wat morgen op de Dag van de Scheiding wordt gelanceerd. Dit spel vol met gesprekskaarten voor ouders en kinderen helpt om samen het gesprek over de scheiding op een luchtige manier op gang te brengen.Klik hier om het interview terug te luisteren en bekijken.
09-09-2021
