Logo Villa pinedo small
Logo Villa pinedo small
Ouderschapsplan: Villa Pinedo bij Editie NL

Ouderschapsplan: Villa Pinedo bij Editie NL

Door: Elise

0

Geplaatst op: 28-03-2018

DEEL dit mediabericht MET ANDEREN

Reacties (0)

Reageer op dit mediabericht 📝

Laat ons weten wat je ervan vindt!

Meer mediaberichten voor jou

Tips aan gescheiden ouders in de Flair

Tips aan gescheiden ouders in de Flair

Deze week gaf onze collega Sophie Mulder in het tijdschrift Flair tips aan ouders die uit elkaar gaan of zijn. Lees het artikel hieronder.

13-11-2020

Lees nieuwsbericht
Dit is de Dag

Dit is de Dag

Marsha Pinedo was samen met André Rouvoet en Vera Bergkamp, kamerlid van D66, te horen bij het programma ‘Dit is de Dag‘ op NPO radio 1. Zij spraken over de aanbevelingen in het rapport 'Scheiden...en de kinderen dan?' dat eerder vandaag is overhandigd door Rouvoet aan het kabinet.

22-02-2018

Lees nieuwsbericht
Het Jeugdjournaal bij de Dag van de Scheiding

Het Jeugdjournaal bij de Dag van de Scheiding

Vandaag was er een speciale bijeenkomst met rechters, politici en hulpverleners op de speciale georganiseerde Dag van de Scheiding in Den Haag. Alle professionals luisterden deze dag naar de kinderen van gescheiden ouders. PratenHoe gaan kinderen om met een echtscheiding? En hoe kunnen ze geholpen worden als hun ouders scheiden? Nooit eerder waren zoveel deskundigen bij elkaar om met kinderen hierover te praten. ScheidenElk jaar zijn er 30 duizend scheidingen. Daarbij zijn bijna 20 duizend kinderen betrokken. En juist naar die kinderen wordt veel te weinig geluisterd, zeggen deskundigen. En dat moet volgens hen veranderen. Bekijk het filmpje van het Jeugdjournaal hieronder:<iframe width="550" height="309" src="http://jeugdjournaal.nl/embed/?id=v:550665" frameborder="0" scrolling="no" allowfullscreen></iframe>

12-09-2013

Lees nieuwsbericht