Logo Villa pinedo small

Ouderschapsplan: Villa Pinedo bij Editie NL

Door: Elise

0

Geplaatst op: 28-03-2018

DEEL dit mediabericht MET ANDEREN

Reacties (0)

Reageer op dit mediabericht 📝

Laat ons weten wat je ervan vindt!

Meer mediaberichten voor jou

NH Radio

NH Radio

Amber van Riessen van Villa Pinedo sprak met June Hoogcarspel tijdens het programma June tot Twaalf. De zomervakantie is aanleiding om het gesprek aan te gaan. De zomervakantie kan een lastige periode zijn: omdat de ene ouder gemist wordt tijdens de vakantie met de andere en het intens kan zijn om veel tijd door te brengen binnen het samengestelde of nieuwe gezin. Amber vertelt over het forum, het peer-to-peer-contact met kinderen en buddy’s, de producten die Villa Pinedo verkoopt en tips voor ouders.Luister het fragment hier terug: https://www.nhnieuws.nl/media/radio/programma/787 Kies voor woensdag 2 augustus 2023 om 09.00 uur > kies voor 'Uur 2'.

03-08-2023

Lees nieuwsbericht
Yannick bij Radio 1

Yannick bij Radio 1

Het CBS kwam vandaag met nieuwe cijfers naar buiten. 3 op 10 vijftienjarigen wonen niet met beide ouders. Tussen 1997 en 2017 is het percentage vijftienjarigen dat niet gezamenlijk met beide ouders op hetzelfde adres woont, gestegen van 20% naar 30%.Daarnaast lopen kinderen van ongehuwde ouders een groter risico dat hun ouders uit elkaar gaan dan kinderen van gehuwde ouders. Yannick (26), forumcoördinator bij Villa Pinedo, sprak hierover vanmiddag bij Radio 1. Je kunt het fragment hier terug luisteren, of lezen wat Yannick heeft verteld over zijn ervaringen als kind van gescheiden ouders.

01-05-2018

Lees nieuwsbericht
Suus te gast bij Radio Aalsmeer

Suus te gast bij Radio Aalsmeer

Suus is buddy bij Villa Pinedo. In het programma Let's Go op Radio Aalsmeer legt ze uit uit waarom deze tijd voor kinderen met gescheiden ouders nog lastiger is en hoe kinderen zich kunnen aanmelden voor een buddy.Beluister de gehele uitzending of bekijk hieronder de video met Suus. https://vimeo.com/409751845   

17-04-2020

Lees nieuwsbericht