Logo Villa pinedo small
Logo Villa pinedo small
Villa Pinedo in Jeugdjournaal

Villa Pinedo in Jeugdjournaal

Door: Elise

Geplaatst op: 13-09-2016

DEEL dit mediabericht MET ANDEREN

respond to letter

Meer mediaberichten voor jou

Strijdend ten onder - de Volkskrant

Strijdend ten onder - de Volkskrant

De ouders van Frénk van der Linden raakten ooit verzeild in een conflictueuze echtscheiding. Met 3 vrijwilligers van Villa Pinedo bespreekt hij wat het met je als kind doet als een huwelijk eindigt in een complexe echtscheiding.Dianne's (25) ouders moeten elkaar twintig jaar na hun uiteengaan nog steeds voor het eerst een hand geven. "Daar durf ik niet eens meer op te hopen. Vergeving komt niet voor in hun woordenboek. Ik houd minder en minder rekening met hun gevoelens. Eindelijk kom ik op voor mezelf. Het drukt op me dat ze niet samen naar mijn diploma-uitreiking komen, niet samen naar een begrafenis in de familie gaan, maar ik zeg nu in mezelf: fuck you two, zoek het maar uit."Tip van Dianne voor ouders in conflictscheidingen: ‘Zoek professionele hulp, zodat de kinderen geen last hebben van jullie emoties".Lees het hele artikel hier terug.

19-01-2021

Lees nieuwsbericht
Vrijwilliger Mae in het Noordhollands Dagblad

Vrijwilliger Mae in het Noordhollands Dagblad

Mae is een van onze 400 (!) vrijwilligers die dagelijks haar ervaring inzet om andere kinderen met gescheiden ouders te steunen. In het Noordhollands Dagblad deelt ze haar verhaal en vertelt ze wat er in de tien jaar tijd dat haar ouders gescheiden zijn, is gebeurd. Waar worstelde ze mee? Wat heeft haar geholpen en hoe kijkt ze nu terug?Ze geeft een puur inkijkje wat er in haar hart en hoofd is omgegaan, iets dat ze ook doet als vrijwilliger bij Villa Pinedo. Zo is ze bijvoorbeeld spreker op bijeenkomsten voor ouders of beroepskrachten en chat ze online met kinderen die een zelfde soort verhaal hebben als zij. Ook daar vertelt ze uitgebreid over.Benieuwd naar het volledige artikel? Je leest het hier!

25-11-2024

Lees nieuwsbericht
Marsha Pinedo en Buddy Rosalee op RTL4 over samengestelde gezinnen

Marsha Pinedo en Buddy Rosalee op RTL4 over samengestelde gezinnen

Vanmiddag waren Marsha Pinedo en Buddy Rosalee (19) te gast in het programma 5 Uur Live op RTL4. De uitzending stond volledig in het teken van samengestelde gezinnen. Rosalee is opgegroeid in een samengesteld gezin en kan hier dus veel over vertellen vanuit haar eigen ervaringen. Ook vertelt zij dat ze haar ervaringen van de afgelopen 11 jaar inzet om andere kinderen te steunen als Buddy.Bekijk het fragment hier terug.

21-12-2018

Lees nieuwsbericht