Villa Pinedo in Jeugdjournaal
Door: Elise
Geplaatst op: 13-09-2016
DEEL dit mediabericht MET ANDEREN
Meer mediaberichten voor jou
Tijd voor MAX: Marsha en Demi over hun boek voor kinderen met gescheiden ouders
Marsha Pinedo en Demi Keppel, samen met Sophie Mulder auteurs van het boek 'Je hoeft het niet alleen te doen', zijn te gast bij Tijd voor MAX. Zij vertellen hoe dit boek, wat vol staat met illustraties van Marieke de Goeij, er voor kinderen is als hun ouders uit elkaar gaan.In het boek lezen kinderen allemaal echte verhalen van kinderen met gescheiden ouders. Want er gebeurt tijdens een scheiding superveel in een korte tijd. De een moet verhuizen, bij de ander praten de ouders (even) niet meer met elkaar of maken ze juist veel ruzie. Dit boek is met veel liefde gemaakt om het leven voor kinderen iets makkelijker te maken.Want hoe je je ook voelt, weet dat je niet alleen bent. En als je het even niet meer weet: dan weten wij de weg.Je bestelt het boek nu online of je vindt het in de boekhandel.Bekijk de uitzending van Tijd voor MAX hier terug.
26-05-2021
Buddy Kaylee in Hart van Nederland
Wat doet een echtscheiding met het contact tussen kinderen, hun biologische ouders en hun stiefouders als kinderen volwassen zijn? Dat hebben onderzoekers van de UvA en het CBS uitgezocht.Zo blijkt dat 44 procent van de nu volwassen kinderen hun stiefvader als vader ziet.ย Buddy Kaylee (25) sprak gisteren over dit onderwerp in Hart van Nederland op SBS 6. Bekijk het fragment hier terug.</div> Kaylee moest eerst wel even wennen aan haar stiefmoeder maar heeft nu een goede band met haar en schreef hier hele lieve woorden over.
18-10-2018
Kruispunt NPO 2: Buddy Malou deelt haar ervaringen met de scheiding
De zussen Valerie (29) en Sophie (22), Jean-Marc (48), Feline (18) en Villa Pinedo Buddy Malou (25) vertellen in deze aflevering van Kruispunt openhartig hoe de onmacht van hun ouders hun leven heeft veranderd. Wat het met hun zelfvertrouwen heeft gedaan en hoe moeilijk het is vertrouwen in duurzame relaties en vriendschappen te hebben. Maar ook hoe ze zichzelf hebben teruggevonden en proberen hun ervaringen positief om te zetten in hun verdere leven.Naast de veranderingen die thuis plaatsvinden heeft een scheiding ook invloed op school. Malou: โIk deed er alles aan om op school escalatie tussen mijn ouders te voorkomen. Een druk die eigenlijk niet bij mij hoort te liggen.โ Maar Malou heeft ook geluk; zij heeft op haar school een mentrix die heel goed met haar meedenkt en bijvoorbeeld standaard twee mailtjes stuurt, naar beide ouders. โHet is zo fijn dat je niet steeds weer opnieuw hoeft uit te leggen dat je ouders gescheiden zijn. Leraren kunnen zoveel doen om het ons makkelijker te maken!โ Bekijk de aflevering hier terug.</div>
18-11-2019
