Logo Villa pinedo small
Logo Villa pinedo small
Villa Pinedo in Jeugdjournaal

Villa Pinedo in Jeugdjournaal

Door: Elise

Geplaatst op: 13-09-2016

DEEL dit mediabericht MET ANDEREN

respond to letter

Meer mediaberichten voor jou

Villa Pinedo op Amsterdam FM

Villa Pinedo op Amsterdam FM

Kim Solinge, één van onze jongeren, werd vandaag geïnterviewd door Amsterdam FM. Aanleiding hiervoor was onze nieuwe Open Brief, waarin wij zes tips geven aan gescheiden ouders met kinderen die onlangs geslaagd zijn voor hun examens. De open brief kun je hier vinden.Ben je benieuwd naar de opname met Kim? Klik dan hier om hem te beluisteren. 

25-06-2014

Lees nieuwsbericht
Tips aan gescheiden ouders in de Flair

Tips aan gescheiden ouders in de Flair

Deze week gaf onze collega Sophie Mulder in het tijdschrift Flair tips aan ouders die uit elkaar gaan of zijn. Lees het artikel hieronder.

13-11-2020

Lees nieuwsbericht
Interview Noord-Hollands Dagblad

Interview Noord-Hollands Dagblad

‘Goede scheiding is niet slecht’ kopt het Noord-Hollands Dagblad boven het interview met Villa Pinedo collega Floor Lantink. Het interview werd gedaan naar aanleiding van de online bijeenkomst voor gescheiden ouders die GGD Hollands Noorden organiseert in samenwerking met Villa Pinedo.Je leest het artikel hier.

16-04-2023

Lees nieuwsbericht