Logo Villa pinedo small
Logo Villa pinedo small
Villa Pinedo in Jeugdjournaal

Villa Pinedo in Jeugdjournaal

Door: Elise

Geplaatst op: 13-09-2016

DEEL dit mediabericht MET ANDEREN

respond to letter

Meer mediaberichten voor jou

Wat kan er gebeuren met de omgangsregeling als ouders er zelf niet uit komen?

Wat kan er gebeuren met de omgangsregeling als ouders er zelf niet uit komen?

Thomas (13 jaar) op het forum van Villa Pinedo: "Mijn ouders kunnen het maar niet eens worden over de omgangsregeling. Ze willen mij allebei in het weekend hebben." Wat kan er gebeuren in de situatie van Thomas als zijn ouders er zelf niet uitkomen?Familie- en Jeugdrechter Cees van Leuven legt het uit in dit filmpje⬇️[arve url="https://vimeo.com/user25500351/omgangsregeling?share=copy" title="Wat kan er gebeuren met de omgangsregeling als ouders er zelf niet uitkomen?" /]

28-11-2023

Lees nieuwsbericht
Interview in STIEF m/v magazine

Interview in STIEF m/v magazine

STIEF m/v is het magazine voor stiefouders en iedereen die met stiefouders te maken heeft. Het blad is bedoeld voor het delen van ervaringen en kennis en biedt ook praktische handvatten. In het tweede nummer staat een interview met Buddy Rosalee (19) waarin zij vertelt hoe het voor haar was toen haar ouders een nieuwe relatie kregen.Het magazine is nu verkrijgbaar in de winkels.  

03-04-2018

Lees nieuwsbericht
Vrijwilliger Sabine vertelt haar verhaal bij Kinderpostzegels
Praten over de scheiding Villa Pinedo ervaringsverhaal kindperspectief

Vrijwilliger Sabine vertelt haar verhaal bij Kinderpostzegels

Onze vrijwilliger Sabine weet als geen ander hoe waardevol het is om iemand te hebben die je écht begrijpt. Zelf had ze vroeger een Buddy en inmiddels is zij zelf Buddy. In het interview met Kinderpostzegels vertelt Sabine openhartig wat dit voor haar heeft betekend en waarom zij zich inzet om andere kinderen die hetzelfde meemaken te ondersteunen.Benieuwd naar het volledige interview? Lees het op de website van onze partner Kinderpostzegels.

10-11-2025

Lees nieuwsbericht