Logo Villa pinedo small
Logo Villa pinedo small
Villa Pinedo in jongerenkrant 7Days

Villa Pinedo in jongerenkrant 7Days

Door: Elise

Geplaatst op: 05-12-2017

DEEL dit mediabericht MET ANDEREN

respond to letter

Meer mediaberichten voor jou

NH Radio

NH Radio

Amber van Riessen van Villa Pinedo sprak met June Hoogcarspel tijdens het programma June tot Twaalf. De zomervakantie is aanleiding om het gesprek aan te gaan. De zomervakantie kan een lastige periode zijn: omdat de ene ouder gemist wordt tijdens de vakantie met de andere en het intens kan zijn om veel tijd door te brengen binnen het samengestelde of nieuwe gezin. Amber vertelt over het forum, het peer-to-peer-contact met kinderen en buddy’s, de producten die Villa Pinedo verkoopt en tips voor ouders.Luister het fragment hier terug: https://www.nhnieuws.nl/media/radio/programma/787 Kies voor woensdag 2 augustus 2023 om 09.00 uur > kies voor 'Uur 2'.

03-08-2023

Lees nieuwsbericht
Amber en Sophie over Eenoudervakanties in het Nederlands Dagblad
VakantieKinderen met gescheiden ouders vakantie en scheiding omgaan met gemis

Amber en Sophie over Eenoudervakanties in het Nederlands Dagblad

In een openhartig interview vertellen onze eigen Amber van Riessen en Sophie Mulder hoe vakanties voor kinderen met gescheiden ouders zowel mooie herinneringen als stressvolle momenten kunnen brengen. Amber deelt hoe zij als kind steun vond tijdens vakanties met eenoudergezinnen en hoe ze omging met het gemis van haar vader of moeder. Sophie benadrukt hoe belangrijk het is dat kinderen ruimte krijgen om hun gevoelens te uiten en dat ouders hun eigen emoties bij iemand anders kwijt kunnen. Samen laten zij zien hoe vakanties niet alleen ontspanning, maar ook waardevolle steun en herkenning kunnen bieden.Benieuwd naar het volledige artikel? Je leest het hier!

09-09-2025

Lees nieuwsbericht
Editie NL

Editie NL

Veel mensen zijn ontroerd door de nieuwe kerstreclame van de PLUS. Daarin zorgt een meisje dat haar gescheiden ouders voor een avond weer samen zijn. Editie NL vroeg Marsha Pinedo naar haar mening over de commercial. Je ziet het terug in dit fragment. Reacties van de jongeren van Villa Pinedo: www.villapinedo.nl/blog/kerstreclame-plus-vind-moeilijkWil jouw kind een buddy?: www.villapinedo.nl/buddyOpen brief 'Aan alle gescheiden ouders': www.villapinedo.nl/open-brief-aan-alle-gescheiden-ouders

12-12-2017

Lees nieuwsbericht