Logo Villa pinedo small
Logo Villa pinedo small
NU.nl: Kinderen met gescheiden ouders: 'Laat ons geen kant kiezen'

NU.nl: Kinderen met gescheiden ouders: 'Laat ons geen kant kiezen'

Door: Villa Pinedo

Geplaatst op: 22-05-2021

DEEL dit mediabericht MET ANDEREN

respond to letter

Meer mediaberichten voor jou

Marsha Pinedo op Internationale Vrouwendag bij Margriet

Marsha Pinedo op Internationale Vrouwendag bij Margriet

Tijdschrift Margriet bestond afgelopen najaar 80 jaar en dat vierden zij door 80 stoere vrouwen in de spotlights te zetten.Marsha Pinedo is één van hen. Op Internationale Vrouwendag vertelde zij tijdens een evenement van Margriet over Villa Pinedo.Een mooie samenvatting van alles wat Villa Pinedo voor kinderen van gescheiden ouders te bieden heeft. Je ziet het hier.

08-03-2019

Lees nieuwsbericht
Nieuwe directeur Sanne Abrahams op Radio 1

Nieuwe directeur Sanne Abrahams op Radio 1

De nieuwe directeur van Villa Pinedo, Sanne Abrahams, was vanavond te gast op Radio 1 bij 'Langs de lijn en omstreken'. Sanne is de opvolger van Marsha Pinedo die de stichting na 10 jaar gaat verlaten. Samen met Buddy Floor vertelde Sanne hoe belangrijk het is voor kinderen met gescheiden ouders om gezien en gehoord te worden. Om naar de mening van kinderen te vragen en deze altijd serieus te nemen.Ook speelden zij samen met de andere tafelgasten het vragenspel 'Vraag Maar!' wat morgen op de Dag van de Scheiding wordt gelanceerd. Dit spel vol met gesprekskaarten voor ouders en kinderen helpt om samen het gesprek over de scheiding op een luchtige manier op gang te brengen.Klik hier om het interview terug te luisteren en bekijken.

09-09-2021

Lees nieuwsbericht
Villa Pinedo in Belgie

Villa Pinedo in Belgie

Villa Pinedo werkt grensoverschrijdend en dat bewees de Belgische krant De Morgen gisteren! In een uitgebreid artikel is er aandacht besteed aan onze nieuwe Open Brief, waarbij gescheiden ouders met geslaagde kinderen worden aangesproken. Ook in België speelt hetzelfde probleem, al verplichten veel scholen ouders daar om allebei aanwezig te zijn op de diploma-uitreiking van hun zoon of dochter. Een echte eye-opener!Hier vind je het artikel in een groter formaat.

26-06-2014

Lees nieuwsbericht