Logo Villa pinedo small
Logo Villa pinedo small

NU.nl: Kinderen met gescheiden ouders: 'Laat ons geen kant kiezen'

Door: Villa Pinedo

0

Geplaatst op: 22-05-2021

DEEL dit mediabericht MET ANDEREN

Reacties (0)

Reageer op dit mediabericht 📝

Laat ons weten wat je ervan vindt!

Meer mediaberichten voor jou

Ouderschapsplan: Villa Pinedo bij Editie NL

Ouderschapsplan: Villa Pinedo bij Editie NL

Familierechters in Overijssel gaan ouders die in scheiding liggen, verplichten om met hun kinderen te overleggen over toekomstige zorgtaken. Buddy Simone (19) was 16 toen haar ouders scheidden en heeft nooit zo'n gesprek gehad maar had dit best graag willen hebben. "Het was bij mijn ouders echt een vechtscheiding, daarom was het niet mogelijk voor hen om goed met elkaar te communiceren. Ik moest met mijn broer en zus veel zelf opknappen. Zo waren er geen afspraken gemaakt over waar we welke feestdagen vierden."Bij Editie NL vertelt Simone hier meer over en ook Marsha Pinedo vertelt hoe zij denkt over inspraak van kinderen bij het ouderschapsplan.Bekijk de uitzending hier (vanaf minuut 3.13).

28-03-2018

Lees nieuwsbericht
Villa Pinedo in EditieNL

Villa Pinedo in EditieNL

Het was de afgelopen dagen meermaals in de media: bedenktijd voor een scheiding. In België hebben ze dit nu ingevoerd, daar heb je dus nog 30 dagen bedenktijd voordat de echtscheiding definitief is. Eén van de belangrijkste beslissingen die je kunt nemen, moet je terug kunnen draaien, hebben zij als gedachtegoed. Hoe denk jij daarover?Villa Pinedo was op 24 juni j.l. met dit onderwerp prominent  in beeld bij EditieNL. Heb jij het item al gezien? Je kunt de aflevering met Villa Pinedo hier vanaf 07.40 minuten bekijken. 

25-06-2015

Lees nieuwsbericht
Villa Pinedo bij Nieuwsuur

Villa Pinedo bij Nieuwsuur

Familierechters van de Rechtbank Overijssel verplichten ouders die in scheiding liggen om met hun kinderen afspraken te maken over het ouderschapsplan.Buddy Misha vertelt in Nieuwsuur hoe het bij haar thuis is gegaan bij het opstellen van het ouderschapsplan. Wat vond zij fijn en wat had zij graag anders gezien? Bekijk de uitzending hier. (vanaf minuut 31)

29-03-2018

Lees nieuwsbericht