NU.nl: Kinderen met gescheiden ouders: 'Laat ons geen kant kiezen'
Door: Villa Pinedo
Geplaatst op: 22-05-2021
DEEL dit mediabericht MET ANDEREN
Meer mediaberichten voor jou
Sophie te gast in Koffietijd: Wat is het effect van scheiden op kinderen?
Januari is, naast september, dé maand waarin de meeste scheidingen plaatsvinden. In januari krijgen dus veel kinderen te horen dat hun ouders uit elkaar gaan. Wat is het effect van scheiden op kinderen en hoe kunnen ouders hier het beste mee omgaan?Vandaag schoof Sophie Mulder van Villa Pinedo aan bij Koffietijd. Sophie is pedagoog en scheidingsexpert, werkzaam bij Villa Pinedo. Zij was zelf 3 jaar oud toen haar ouders gingen scheiden. Beide ouders werden gelukkig met een nieuwe partner en stapten opnieuw in het huwelijksbootje: ook deze huwelijken strandden. Bij Villa Pinedo kan ze met haar ervaring andere kinderen van gescheiden ouders helpen.Bekijk het fragment bij Koffietijd hier.
10-01-2022
NPO Radio 1: Buddy Kim leest de open brief 'Aan alle gescheiden ouders voor'
Vandaag waren Buddy Kim en Marsha Pinedo te horen op NPO Radio 1. Kim las de open brief 'Aan alle gescheiden ouders' voor. Om ouders bewust te maken van wat er in het hoofd en hart van kinderen met gescheiden ouders om kan gaan.Hier luister je de uitzending terug.
13-09-2018
Villa Pinedo in 'Hoe overleef ik...'
Hoe overleef ik… Iedereen heeft wel eens een ‘Hoe overleef ik’-boek gelezen van Francine Oomen. Er bestaat ook een tijdschrift met de naam ‘Hoe overleef ik…’. In de mei/juni editie van dit tijdschrift is Villa Pinedo terug te vinden! Het tijdschrift bestaat uit een gedeelte voor jongeren en een gedeelte voor ouders.De puberteit als thema staat centraal in het tijdschrift. Het volledige stukje over Villa Pinedo vind je hier.
07-05-2014
