Logo Villa pinedo small
Logo Villa pinedo small
Buddy Kaylee in Hart van Nederland

Buddy Kaylee in Hart van Nederland

Door: Villa Pinedo

0

Geplaatst op: 18-10-2018

DEEL dit mediabericht MET ANDEREN

Reacties (0)

Reageer op dit mediabericht 📝

Laat ons weten wat je ervan vindt!

Meer mediaberichten voor jou

Dit is de Dag

Dit is de Dag

Marsha Pinedo was samen met André Rouvoet en Vera Bergkamp, kamerlid van D66, te horen bij het programma ‘Dit is de Dag‘ op NPO radio 1. Zij spraken over de aanbevelingen in het rapport 'Scheiden...en de kinderen dan?' dat eerder vandaag is overhandigd door Rouvoet aan het kabinet.

22-02-2018

Lees nieuwsbericht
'Kerst bij pa of ma?' Buddycoördinator Rianne geeft tips in VROUW

'Kerst bij pa of ma?' Buddycoördinator Rianne geeft tips in VROUW

December een gezellige tijd? Dat gaat niet altijd op voor kinderen van gescheiden ouders. Voor hen is de periode rond de feestdagen soms juist extra stressvol. Deskundigen, waaronder Buddycoördinator Rianne, geven in dit artikel in VROUW tips om de feestdagen zo fijn mogelijk door te komen. 

12-12-2018

Lees nieuwsbericht
Koffietijd: Marsha Pinedo en Buddy Demi zijn te gast

Koffietijd: Marsha Pinedo en Buddy Demi zijn te gast

In januari besluiten veel mensen te gaan scheiden en krijgen veel kinderen dus te horen dat hun ouders uit elkaar gaan. Hoe ga je als ouder hier het beste mee om en hoe is dit voor de kinderen?Marsha Pinedo en Demi Keppel, Buddy bij Villa Pinedo, vertelden hier vandaag over in Koffietijd op RTL 4. Demi was 9 jaar toen haar ouders gingen scheiden en vertelt onder andere dat zij zich na de scheiding verantwoordelijk voelde voor het geluk van anderen waardoor zij haar eigen gevoelens weg stopte. Nu gebruikt zij deze ervaringen als Buddy om andere kinderen te steunen die hetzelfde meemaken.Bekijk het fragment hier terug.

07-01-2020

Lees nieuwsbericht