Buddy Kaylee in Hart van Nederland
Door: Villa Pinedo
Geplaatst op: 18-10-2018
DEEL dit mediabericht MET ANDEREN
Meer mediaberichten voor jou
Villa Pinedo in Belgie
Villa Pinedo werkt grensoverschrijdend en dat bewees de Belgische krant De Morgen gisteren! In een uitgebreid artikel is er aandacht besteed aan onze nieuwe Open Brief, waarbij gescheiden ouders met geslaagde kinderen worden aangesproken. Ook in België speelt hetzelfde probleem, al verplichten veel scholen ouders daar om allebei aanwezig te zijn op de diploma-uitreiking van hun zoon of dochter. Een echte eye-opener!Hier vind je het artikel in een groter formaat.
26-06-2014
Marsha Pinedo op Internationale Vrouwendag bij Margriet
Tijdschrift Margriet bestond afgelopen najaar 80 jaar en dat vierden zij door 80 stoere vrouwen in de spotlights te zetten.Marsha Pinedo is één van hen. Op Internationale Vrouwendag vertelde zij tijdens een evenement van Margriet over Villa Pinedo.Een mooie samenvatting van alles wat Villa Pinedo voor kinderen van gescheiden ouders te bieden heeft. Je ziet het hier.
08-03-2019
Villa Pinedo bij DWDD
Wat hebben wij als Villa Pinedo toch een fantastische ambassadeurs! Eén van onze ambassadeurs Frénk van der Linden vertelde vrijdagavond in De Wereld Draait Door over zijn ervaring als kind van gescheiden ouders. Zo vertelde hij bijvoorbeeld dat hij zijn moeder 10 jaar niet heeft gezien, omdat hij loyaal wilde zijn naar zijn vader.Ook vertelde Frénk hoe de jongeren van Villa Pinedo advocaten, mediators, kinderrechters en jeugdzorg trainen door ervaringen te delen. Het fragment is hier te bekijken (17.20-21.45 minuut).
23-05-2014
