Buddy Kaylee in Hart van Nederland
Door: Villa Pinedo
Geplaatst op: 18-10-2018
DEEL dit mediabericht MET ANDEREN
Meer mediaberichten voor jou
Radio L1 en TV L1mburg Centraal
Farah Ysebaert van Villa Pinedo was te gast bij Radio L1 en Buddy Jasper bij het programma L1mburg Centraal van L1 TV, de lokale zender in Limburg. Tijdens de radio uitzending vertelde Farah hoe belangrijk het is voor kinderen dat ouders elkaar blijven zien als mede-ouders en niet alleen als ex-partners zodra zij uit elkaar zijn. Communicatie tussen de ouders en over elkaar is hierbij essentieel.Luister het fragment hier terug:[audio mp3="https://www.villapinedo.nl/wp-content/uploads/2023/01/003A606D.mp3"\]\[/audio\]Jasper deelt in de TV uitzending zijn ervaringen met de scheiding. Hij heeft als kind meerdere rechtszaken tussen zijn ouders meegemaakt. Zijn ouders hadden verschillende verwachtingen van hem, waardoor Jasper het gevoel had dat hij het nooit goed kon doen. Zijn zelfvertrouwen kreeg hierdoor een deuk.Bekijk hier het fragment.
18-01-2023
Column: geraakt door een ervaringsdeskundige
Als Zorg+Welzijn redacteur Sterre onze Buddy Arne interviewt, gebeurt er ineens iets onverwachts.Een avondje eten met je broers en ouders. Het is voor veel kinderen heel normaal. Niet voor Arne. Zijn ouders zijn namelijk op zijn twaalfde gescheiden. Toen hij 21 was had hij desalniettemin een gezellige avond met zijn ouders en broers en in plaats van gelukkig kwam hij woedend thuis. āIk begreep niet meer waarom ik dit had moeten missen al die jaren. Ik wist niet eens dat dit een behoefte van mij was. Ineens kwam alle onderdrukte boosheid naar boven.āHuilenToen hij dat zei moest Sterre huilen. Zij heeft inmiddels ruim 500 interviews gedaan in haar leven, en vaak genoeg over onderwerpen die haar naar de keel grepen, maar dit was de eerste keer dat het haar tijdens een interview te kwaad werd. Het kwam omdat Arne iets zei wat haar raakte. En net als Arne dacht ze: wat gebeurt me nou?Lees de volledige column van Sterre hier.
15-06-2020
Villa Pinedo in de Wendy
Vanaf vandaag ligt het blad WendyĀ in de winkels met een inspirerend interview met Marsha Pinedo, buddy Kim en forum coƶrdinator YannickĀ over hoe ouders te leren kijken door de ogen van kinderen.Klik op de afbeeldingen hieronder om het interview te lezen.Ā Ā Ā
29-11-2017
