Logo Villa pinedo small
Logo Villa pinedo small
Buddy Kaylee in Hart van Nederland

Buddy Kaylee in Hart van Nederland

Door: Villa Pinedo

0

Geplaatst op: 18-10-2018

DEEL dit mediabericht MET ANDEREN

Reacties (0)

Reageer op dit mediabericht 📝

Laat ons weten wat je ervan vindt!

Meer mediaberichten voor jou

Jeugdjournaal: Buddy Suzanne vertelt wat voor vragen kinderen nu stellen

Jeugdjournaal: Buddy Suzanne vertelt wat voor vragen kinderen nu stellen

De hele dag thuisblijven met het gezin kan best onhandig zijn. Voor kinderen met gescheiden ouders zijn er soms extra zorgen en stress. Sommige kinderen maken zich zorgen of ze beide ouders wel kunnen blijven zien. En het gebeurt dat corona-regels bij de een heel anders zijn dan bij de ander. Ook zijn de schema's waar kinderen zich aan moeten houden soms heel verschillend.Jochem en Leanne vertellen in het Jeugdjournaal hoe zij dat ervaren. En onze Buddy Suzanne vertelt wat voor vragen kinderen nu stellen aan Buddy's: Er zijn bijvoorbeeld kinderen die bij hun moeder wel mogen buitenspelen, maar bij hun vader niet. Ze vragen, wat moet ik nu doen?Bekijk het fragment hier terug. Wil jij ook graag een luisterend oor van een Buddy waarbij je je hart kunt luchten en waaraan je vragen kunt stellen? Meld je dan hier aan.

23-04-2020

Lees nieuwsbericht
VP in Telegraaf: Wij willen twee ouders

VP in Telegraaf: Wij willen twee ouders

Vandaag in de Telegraaf: "Weten jullie wel hoe moeilijk het is om van jullie allebei te houden, terwijl dat soms van één van jullie niet mag?" Jongeren van stichting Villa Pinedo willen met een open brief, die 14 september op de Dag van de Scheiding verschijnt, gescheiden ouders wakker schudden.Download hier Villa Pinedo in de Telegraaf

12-09-2012

Lees nieuwsbericht
Vrijwilliger Thom te horen op Radio 1!

Vrijwilliger Thom te horen op Radio 1!

Uit een enqûete van de State of Youth NL en het kinderrechtencollectief blijkt dat jongeren in Nederland niet voldoende op de hoogte zijn hun rechten. Van de ruim duizend jongeren tussen de 12 en de 18 jaar geeft 56 procent aan niet te weten welke rechten zij hebben. En dat is een gevaar voor de democratie volgens Marc Dullaert van de Stichting KidsRights. Daarom werden hij én onze vrijwilliger Thom uitgenodigd bij Radio 1 om te vertellen hoe het zit met de rechten van Nederlandse kinderen en hoe dit anders aangepakt moet worden.Thom vertelde heel dapper over zijn ervaring met de rechter na de scheiding van zijn ouders en hoe dit voor hem was. Benieuwd naar het verhaal van Thom en hoe de rechten van kinderen eigenlijk werken in Nederland? Luister dan naar het fragment bij Radio 1!

07-04-2025

Lees nieuwsbericht