Logo Villa pinedo small

In gesprek met staatssecretaris Van Rijn & interview op Radio1

Door: Villa Pinedo

0

Geplaatst op: 07-05-2014

DEEL dit mediabericht MET ANDEREN

Reacties (0)

Reageer op dit mediabericht 📝

Laat ons weten wat je ervan vindt!

Meer mediaberichten voor jou

Radiofragment RTV NoordHolland

Radiofragment RTV NoordHolland

In de uitzending op 9 september was Marsha te gast bij RTV NoordHolland om te vertellen over Villa Pinedo en de campagne aansluitend op de Dag van de Scheiding. Via de volgende link kun je het fragment en de uitzending beluisteren:http://www.rtvnh.nl/gemist/radio/495/219687/-Check ook dit artikel, waarin 2 jongeren van Villa Pinedo terugblikken op de dag en waar je ook alle opgenomen filmpjes kunt bekijken!

14-09-2015

Lees nieuwsbericht
Leeuwarder Courant: aangeboden, een maatje na de scheiding

Leeuwarder Courant: aangeboden, een maatje na de scheiding

Gewoon even kletsen, over de scheiding of andere zaken die spelen. Kinderen met gescheiden ouders kunnen een Online-Buddy krijgen: een jonge ervaringsdeskundige met wie ze chatten via onze app. Twee Buddy's- Rikst (24) uit Sneek en Henrik (22) uit Leeuwarden - vertellen in de Leeuwarder Courant over hun ervaringen als luisterend oor.Kinderen vertellen bijvoorbeeld over de coronamaatregelen en dat de ene ouder die veel strenger naleeft dan de andere. Of over de nieuwe partner van hun vader of moeder en dat ze ineens een slaapkamer moeten delen. Voor deze verwarrende situaties vragen ze steun van Buddy’s als Rikst en Henrik. Helend voor beide partijen: de Buddy’s zetten hun negatieve ervaringen om in iets positiefs en kinderen voelen zich gehoord.Lees het artikel hier.

16-01-2021

Lees nieuwsbericht
NPO Radio 1 Spraakmakers: Marsha Pinedo over het Buddyprogramma

NPO Radio 1 Spraakmakers: Marsha Pinedo over het Buddyprogramma

Marsha Pinedo was vandaag te gast bij het radioprogramma Spraakmakers, waarin zij onder andere vertelde over het Buddyprogramma van Villa Pinedo. Als je ouders bijna uit elkaar gaan, net uit elkaar zijn of al een tijdje gescheiden zijn, heb je als kind misschien behoefte om hierover te praten. Bij Villa Pinedo kan dat. Wij koppelen een kind aan een Buddy voor een luisterend oor, advies en antwoord op vragen via de MyBuddy App.Een Buddy is een jongere met gescheiden ouders, die trainingen heeft gevolgd om Buddy te worden. Met een Online-Buddy kunnen kinderen ervaringen over de scheiding uitwisselen. Zij kunnen hun Buddy via de MyBuddy App vertellen wat er in hun hoofd en hart omgaat.Beluister het fragment hier terug  

26-05-2021

Lees nieuwsbericht