Logo Villa pinedo small

In gesprek met staatssecretaris Van Rijn & interview op Radio1

Door: Villa Pinedo

0

Geplaatst op: 07-05-2014

DEEL dit mediabericht MET ANDEREN

Reacties (0)

Reageer op dit mediabericht 📝

Laat ons weten wat je ervan vindt!

Meer mediaberichten voor jou

Inzicht en erkenning: onze vrijwilliger Juliette in NEMO Kennislink
Praten over de scheiding

Inzicht en erkenning: onze vrijwilliger Juliette in NEMO Kennislink

Wat helpt kinderen écht wanneer hun ouders uit elkaar gaan? Onze vrijwilliger Juliette weet uit eigen ervaring hoe groot de impact van een scheiding kan zijn. In het artikel van NEMO Kennislink vertelt Juliette openhartig over haar jeugd, wat zij toen miste en waarom ze zich nu als vrijwilliger bij Villa Pinedo inzet om andere kinderen te steunen die hetzelfde meemaken. Haar verhaal sluit prachtig aan bij de inzichten van wetenschappers en professionals in het stuk: met begrip, erkenning en een luisterend oor kun je als volwassene echt het verschil maken.Benieuwd naar het hele artikel en Juliettes ervaring? Lees het op de website van NEMO Kennislink.

18-11-2025

Lees nieuwsbericht
Op bezoek bij Koffietijd

Op bezoek bij Koffietijd

Op vrijdag 24 februari waren Or (18) en Marsha te zien bij Koffietijd om te vertellen over ons Buddyproject n.a.v de steun van de VriendenLoterij. Hierbij de link naar de uitzending: http://www.koffietijd.nl/24_vl-villa-pinedo/ 

08-03-2017

Lees nieuwsbericht
Reporter Jeen in het AD

Reporter Jeen in het AD

Het AD publiceerde vandaag een artikel over de campagne 'Expeditie Scheiding' die Villa Pinedo in samenwerking met de Gemeente Nieuwegein in de gemeente heeft gelanceerd deze week.Rebecca Weisz-Hertsworm, tot voor kort tien jaar scheidingsmediator in Nieuwegein, zegt in het artikel: ,,Ik heb veel met mensen uit de lagere inkomensgroepen gewerkt, voor wie hulp vaak niet bereikbaar is. Kinderen komen vaak uit bij school, maar het zou mooier zijn als kinderen zelf ergens terecht kunnen. Het mooie van het buddysysteem is dat er veel ruimte is voor herkenning, dat iemand met ze meeloopt. De drempel is laag. Ik ben een groot fan van Villa Pinedo.”Lees het volledige artikel hier.

14-03-2020

Lees nieuwsbericht