Logo Villa pinedo small
Logo Villa pinedo small
Villa Pinedo in Vrouw

Villa Pinedo in Vrouw

Door: Villa Pinedo

0

Geplaatst op: 10-07-2016

DEEL dit mediabericht MET ANDEREN

Reacties (0)

Reageer op dit mediabericht 📝

Laat ons weten wat je ervan vindt!

Meer mediaberichten voor jou

Marsha bij NH radio: 'Je hoeft het niet alleen te doen'

Marsha bij NH radio: 'Je hoeft het niet alleen te doen'

Marsha Pinedo was vandaag te gast bij NH radio waarin zij vertelde hoe belangrijk het is dat de 86.000 kinderen die per jaar te horen krijgen dat hun ouders uit elkaar gaan weten dat zij niet de enige zijn die dit doormaken en er altijd met anderen over kunnen praten. Het boek 'Je hoeft 't niet alleen te doen' helpt hen hierbij.In dit boek lees je allemaal echte verhalen van onszelf en andere kinderen met gescheiden ouders. Het boek gaat over heen en weer gaan tussen ouders. Over schuldgevoel. Over de hoop dat ze weer bij elkaar komen (of juist he-le-maal niet!). En al die andere dingen die je door de scheiding van je ouders meemaakt en voelt. We hebben dit boek met veel liefde gemaakt om het leven voor kinderen iets makkelijker te maken.Luister de uitzending hier terug (vanaf minuut 8.30).

03-08-2021

Lees nieuwsbericht
VriendenLoterij steunt online-buddyproject

VriendenLoterij steunt online-buddyproject

Beschadiging bij kinderen door (v)echtscheidingVilla Pinedo krijgt een eenmalige schenking van € 250.000,- om beschadiging bij kinderen in (v)echtscheidingen te voorkomen of verzachten. De eenmalige schenking wordt ingezet om ons online-buddyproject landelijk uit te rollen en het aantal buddy’s te vergroten.De buddy’s zijn leeftijdgenoten met dezelfde ervaring en opgeleid om kinderen en jongeren tussen 12 en 24 jaar te begeleiden in het verwerken van de scheiding van hun ouders. Gedurende een aantal maanden worden deze kinderen en jongeren online bijgestaan door hun buddy. Klik hier voor meer informatie over ons online-buddyproject.Bron: http://www.vriendenloterij.nl/goede-doelen/goed-geld-gala-2017.htm

16-02-2017

Lees nieuwsbericht
Villa Pinedo in Jeugdjournaal

Villa Pinedo in Jeugdjournaal

Op de Dag van de Scheiding op 9 september, werd er uitgebreid aandacht besteed aan Villa Pinedo in het Jeugdjournaal. Heb je het gemist? Kijk hier het fragment terug via deze link.    

13-09-2016

Lees nieuwsbericht