Villa Pinedo in Vrouw
Door: Villa Pinedo
Geplaatst op: 10-07-2016
DEEL dit mediabericht MET ANDEREN
Meer mediaberichten voor jou
Online Workshop in De Telegraaf
Gisteren werd het persbericht verstuurd naar alle media rondom een cadeautje voor alle gescheiden ouders. Vrijdag 12 september 2014 is de Dag van de Scheiding en schonken wij alle gescheiden ouders van Nederland een gratis online workshop. De workshop ‘leer kijken door de ogen van je kind’ wordt gesteund door de nieuwe ambassadeur Olympisch schaatskampioen –en tevens kind van gescheiden ouders- Mark Tuitert.Onder andere de Telegraaf pikte dit bericht op en schreef er een artikel over. Dit artikel kun je hier lezen. Het volledige persbericht dat we schreven lees je hier.
11-09-2014
Villa Pinedo bij RTL Late Night
Het zal je vast niet zijn ontgaan dat onze Robin, Marsha en onze kersverse, nieuwe ambassadeur Mark Tuitert gisteravond te gast waren bij Humberto Tan in het programma RTL Late Night. Ook Marsha was aanwezig en vertelde over de vaak traumatische ervaringen van kinderen met gescheiden ouders. Mark TuitertOok Olympisch schaatskampioen Mark Tuitert zet zich in voor kinderen met gescheiden ouders. Hij is zelf een kind van gescheiden ouders en weet hoe belangrijk het is als er naar je wordt geluisterd. Als ambassadeur van Villa Pinedo geeft hij advies: “Het kind is vaak de enige die verstandige dingen weet te zeggen. Zet je emoties als ouder zijnde aan de kant en blijf met elkaar praten." De uitzending van RTL Late Night is hieronder te bekijken.
12-09-2014
Interview in STIEF m/v magazine
STIEF m/v is het magazine voor stiefouders en iedereen die met stiefouders te maken heeft. Het blad is bedoeld voor het delen van ervaringen en kennis en biedt ook praktische handvatten. In het tweede nummer staat een interview met Buddy Rosalee (19) waarin zij vertelt hoe het voor haar was toen haar ouders een nieuwe relatie kregen.Het magazine is nu verkrijgbaar in de winkels.
03-04-2018
