Logo Villa pinedo small

Villa Pinedo in Vrouw

Door: Villa Pinedo

0

Geplaatst op: 10-07-2016

DEEL dit mediabericht MET ANDEREN

Reacties (0)

Reageer op dit mediabericht 📝

Laat ons weten wat je ervan vindt!

Meer mediaberichten voor jou

Open Brief in de media

Open Brief in de media

Het einde van de schoolperiode zit eraan te komen, de examens zijn in volle gang. Wij publiceerden een nieuwe Open Brief met 6 tips voor een diploma-uitreiking zonder zorgen. Open Brief in de mediaOnze Open Brief voor gescheiden ouders van eindexamenkandidaten is afgelopen week erg goed opgepakt door de media. Check de artikelen die door Het Parool, Katholiek Nieuwsblad en de Telegraaf geschreven werden over de Open Brief.Onze Open Brief voor gescheiden ouders van eindexamenkandidaten is viral gegaan door Nederland én België! Zo werd Marsha deze week ook geïnterviewd door RTV Noord-Holland. Het interview (vanaf 18:30) is te beluisteren via deze link.

30-06-2014

Lees nieuwsbericht
NPO Radio 1: Wetsvoorstel deelgezag, hoe wenselijk is dit?

NPO Radio 1: Wetsvoorstel deelgezag, hoe wenselijk is dit?

Als het aan Sander Dekker ligt, onze minister voor Rechtsbescherming, komt er een regeling voor deelgezag van opvoeders zodat ze een grotere rol kunnen gaan spelen bij hun stiefkind. De regeling deelgezag kan voor sommige mensen een uitkomst zijn, maar niet iedereen is blij met deze ontwikkeling. In De Nieuws BV praatte Patrick Lodiers erover met Levi van Dam, orthopedagoog aan de Universiteit van Amsterdam en zelf stiefouder, en met Buddy Floor.Floor nam deel aan het gesprek om de stem van het kind te laten horen. Iedereen kan namelijk reageren op de regeling via internetconsultatie, dat is een mooi instrument, maar de mening van kinderen wordt hier niet meegenomen. Dit terwijl deze wetswijziging over de vertegenwoordiging van hun belangen gaat.Luister het fragment hier terug.

19-05-2020

Lees nieuwsbericht
Villa Pinedo in Jeugdjournaal

Villa Pinedo in Jeugdjournaal

Op de Dag van de Scheiding op 9 september, werd er uitgebreid aandacht besteed aan Villa Pinedo in het Jeugdjournaal. Heb je het gemist? Kijk hier het fragment terug via deze link.    

13-09-2016

Lees nieuwsbericht