Logo Villa pinedo small

Villa Pinedo in Vrouw

Door: Villa Pinedo

0

Geplaatst op: 10-07-2016

DEEL dit mediabericht MET ANDEREN

Reacties (0)

Reageer op dit mediabericht 📝

Laat ons weten wat je ervan vindt!

Meer mediaberichten voor jou

Terugluisteren 'Dit is de dag' van Radio 1

Terugluisteren 'Dit is de dag' van Radio 1

Afgelopen dinsdag was onze Marsha Pinedo te gast bij 'Dit is de dag' van Radio 1. Dit naar aanleiding van het debat van de Tweede Kamer op dezelfde dag over vechtscheidingen. In de uitzending vertelt Marsha over het belang van scheidingseducatie, omdat ouders vaak niet door hebben wat een scheiding met kinderen doet. 'Kinderen worden vaak verscheurd tussen beide ouders, terwijl een kind openlijk van beide ouders moet kunnen houden.' Ook mediator en advocaat Petra Slingenberg is aan het woord in het programma, evenals scheidingsonderzoeker Ed Spruijt. Klik hier om de uitzending terug te luisteren!

13-05-2014

Lees nieuwsbericht
Yannick bij Radio 1

Yannick bij Radio 1

Het CBS kwam vandaag met nieuwe cijfers naar buiten. 3 op 10 vijftienjarigen wonen niet met beide ouders. Tussen 1997 en 2017 is het percentage vijftienjarigen dat niet gezamenlijk met beide ouders op hetzelfde adres woont, gestegen van 20% naar 30%.Daarnaast lopen kinderen van ongehuwde ouders een groter risico dat hun ouders uit elkaar gaan dan kinderen van gehuwde ouders. Yannick (26), forumcoördinator bij Villa Pinedo, sprak hierover vanmiddag bij Radio 1. Je kunt het fragment hier terug luisteren, of lezen wat Yannick heeft verteld over zijn ervaringen als kind van gescheiden ouders.

01-05-2018

Lees nieuwsbericht
Vrijwilliger Sabine vertelt haar verhaal bij Kinderpostzegels
Praten over de scheiding Villa Pinedo ervaringsverhaal kindperspectief

Vrijwilliger Sabine vertelt haar verhaal bij Kinderpostzegels

Onze vrijwilliger Sabine weet als geen ander hoe waardevol het is om iemand te hebben die je écht begrijpt. Zelf had ze vroeger een Buddy en inmiddels is zij zelf Buddy. In het interview met Kinderpostzegels vertelt Sabine openhartig wat dit voor haar heeft betekend en waarom zij zich inzet om andere kinderen die hetzelfde meemaken te ondersteunen.Benieuwd naar het volledige interview? Lees het op de website van onze partner Kinderpostzegels.

10-11-2025

Lees nieuwsbericht