Logo Villa pinedo small
Logo Villa pinedo small
Villa Pinedo in Vrouw

Villa Pinedo in Vrouw

Door: Villa Pinedo

Geplaatst op: 10-07-2016

DEEL dit mediabericht MET ANDEREN

respond to letter

Meer mediaberichten voor jou

Open Brief in de media

Open Brief in de media

Het einde van de schoolperiode zit eraan te komen, de examens zijn in volle gang. Wij publiceerden een nieuwe Open Brief met 6 tips voor een diploma-uitreiking zonder zorgen. Open Brief in de mediaOnze Open Brief voor gescheiden ouders van eindexamenkandidaten is afgelopen week erg goed opgepakt door de media. Check de artikelen die door Het Parool, Katholiek Nieuwsblad en de Telegraaf geschreven werden over de Open Brief.Onze Open Brief voor gescheiden ouders van eindexamenkandidaten is viral gegaan door Nederland én België! Zo werd Marsha deze week ook geïnterviewd door RTV Noord-Holland. Het interview (vanaf 18:30) is te beluisteren via deze link.

30-06-2014

Lees nieuwsbericht
VP in Telegraaf: Wij willen twee ouders

VP in Telegraaf: Wij willen twee ouders

Vandaag in de Telegraaf: "Weten jullie wel hoe moeilijk het is om van jullie allebei te houden, terwijl dat soms van één van jullie niet mag?" Jongeren van stichting Villa Pinedo willen met een open brief, die 14 september op de Dag van de Scheiding verschijnt, gescheiden ouders wakker schudden.Download hier Villa Pinedo in de Telegraaf

12-09-2012

Lees nieuwsbericht
Interview in STIEF m/v magazine

Interview in STIEF m/v magazine

STIEF m/v is het magazine voor stiefouders en iedereen die met stiefouders te maken heeft. Het blad is bedoeld voor het delen van ervaringen en kennis en biedt ook praktische handvatten. In het tweede nummer staat een interview met Buddy Rosalee (19) waarin zij vertelt hoe het voor haar was toen haar ouders een nieuwe relatie kregen.Het magazine is nu verkrijgbaar in de winkels.  

03-04-2018

Lees nieuwsbericht