Logo Villa pinedo small
Logo Villa pinedo small
Online Workshop in De Telegraaf

Online Workshop in De Telegraaf

Door: Elise

Geplaatst op: 11-09-2014

DEEL dit mediabericht MET ANDEREN

respond to letter

Meer mediaberichten voor jou

Open brief 'Aan alle nieuwe partners' op VROUW.nl

Open brief 'Aan alle nieuwe partners' op VROUW.nl

De nieuwe open brief 'Aan alle nieuwe partners van gescheiden ouders' is ook opgevallen bij VROUW. Zij schreven er dit artikel over.

02-11-2018

Lees nieuwsbericht
RTL Late Night

RTL Late Night

Kyra, Buddy bij Villa Pinedo, was te gast bij RTL Late Night waar zij erop in ging hoe zij de scheiding van haar ouders heeft ervaren en aangaf dat zij een steunfiguur heeft gemist; een andere jongere die hetzelfde heeft meegemaakt waarmee ze ervaringen had kunnen uitwisselen. Beijk het fragment hier.Villa Pinedo heeft een heel team met Buddy's die ook gescheiden ouders hebben en graag ervaringen willen uitwisselen en advies geven. Klik hier voor meer informatie over het Buddyproject.Β Β Β 

22-02-2018

Lees nieuwsbericht
Radio L1 en TV L1mburg Centraal

Radio L1 en TV L1mburg Centraal

Farah Ysebaert van Villa Pinedo was te gast bij Radio L1 en Buddy Jasper bij het programma L1mburg Centraal van L1 TV, de lokale zender in Limburg. Tijdens de radio uitzending vertelde Farah hoe belangrijk het is voor kinderen dat ouders elkaar blijven zien als mede-ouders en niet alleen als ex-partners zodra zij uit elkaar zijn. Communicatie tussen de ouders en over elkaar is hierbij essentieel.Luister het fragment hier terug:[audio mp3="https://www.villapinedo.nl/wp-content/uploads/2023/01/003A606D.mp3"\]\[/audio\]Jasper deelt in de TV uitzending zijn ervaringen met de scheiding. Hij heeft als kind meerdere rechtszaken tussen zijn ouders meegemaakt. Zijn ouders hadden verschillende verwachtingen van hem, waardoor Jasper het gevoel had dat hij het nooit goed kon doen. Zijn zelfvertrouwen kreeg hierdoor een deuk.Bekijk hier het fragment.

18-01-2023

Lees nieuwsbericht