Logo Villa pinedo small

Online Workshop in De Telegraaf

Door: Elise

0

Geplaatst op: 11-09-2014

DEEL dit mediabericht MET ANDEREN

Reacties (0)

Reageer op dit mediabericht 📝

Laat ons weten wat je ervan vindt!

Meer mediaberichten voor jou

Buddy Fenna in het Jeugdjournaal over kindgesprekken

Buddy Fenna in het Jeugdjournaal over kindgesprekken

Ook Fenna kan beamen dat het niet altijd goed gaat met de kindgesprekken. Ze was 12 toen haar ouders gingen scheiden en vond het kindgesprek niet zo fijn. Benieuwd wat ze hierover te zeggen heeft? Kijk hier de aflevering terug! Heeft jouw kind ooit een brief gekregen van de rechter? Dan zijn we benieuwd naar zijn of haar ervaring! Samen kunnen we er namelijk voor zorgen dat de processen in de rechtbank kindvriendelijker worden én beter aansluiten. Daar hebben we jullie hulp bij nodig. Laat je jouw kind de enquête ook invullen? Dankjewel alvast!</div> Fenna was niet alleen te zien in het Jeugdjournaal, maar is ook te horen in de speciale podcast-serie over scheiden van het Jeugdjournaal. In de tweede aflevering gaat het over de gesprekken met de rechter en komen verschillende kinderen aan het woord om hierover te vertellen, waaronder Fenna. Je luistert de aflevering hier!

17-07-2024

Lees nieuwsbericht
Villa Pinedo in de Telegraaf

Villa Pinedo in de Telegraaf

Catherine Keyl schreef haar column in de Telegraaf deze week over Villa Pinedo. Ze licht toe waarom kinderen met gescheiden ouders het juist in deze coronatijd extra lastig kunnen hebben.Lees het artikel hier.

27-05-2020

Lees nieuwsbericht
Open brief 'Aan alle nieuwe partners' op VROUW.nl

Open brief 'Aan alle nieuwe partners' op VROUW.nl

De nieuwe open brief 'Aan alle nieuwe partners van gescheiden ouders' is ook opgevallen bij VROUW. Zij schreven er dit artikel over.

02-11-2018

Lees nieuwsbericht