Logo Villa pinedo small
Logo Villa pinedo small
Online Workshop in De Telegraaf

Online Workshop in De Telegraaf

Door: Elise

Geplaatst op: 11-09-2014

DEEL dit mediabericht MET ANDEREN

respond to letter

Meer mediaberichten voor jou

Villa Pinedo in EditieNL

Villa Pinedo in EditieNL

Het was de afgelopen dagen meermaals in de media: bedenktijd voor een scheiding. In België hebben ze dit nu ingevoerd, daar heb je dus nog 30 dagen bedenktijd voordat de echtscheiding definitief is. Eén van de belangrijkste beslissingen die je kunt nemen, moet je terug kunnen draaien, hebben zij als gedachtegoed. Hoe denk jij daarover?Villa Pinedo was op 24 juni j.l. met dit onderwerp prominent  in beeld bij EditieNL. Heb jij het item al gezien? Je kunt de aflevering met Villa Pinedo hier vanaf 07.40 minuten bekijken. 

25-06-2015

Lees nieuwsbericht
Villa Pinedo in het RTL Nieuws

Villa Pinedo in het RTL Nieuws

Op 31 maart was onze Rachel (13) samen met Marsha Pinedo in RTL Nieuws te zien. De interviews waren naar aanleiding van de publicatie van de rapporten van de Kinderombudsman en staatssecretaris Van Rijn over vechtscheidingen.  Bekijk hier de aflevering terug. Vanaf 5.03 minuut.Rachel is ook 6 weken lang te zien in onze Villa Pinedo online workshop 'Voor alle gescheiden ouders - Leer kijken door de ogen van je kind'. Meer informatie? Bekijk dan ook deze pagina

31-03-2014

Lees nieuwsbericht
Villa Pinedo jongere Emilio geeft tips in NOS journaal

Villa Pinedo jongere Emilio geeft tips in NOS journaal

Emilio was samen met zijn gescheiden ouders vanavond te zien in het NOS journaal van 20.00u en gaf tips aan gescheiden ouders. Marsha Pinedo vertelde hoe belangrijk het is dat het kind centraal wordt gesteld tijdens en na de scheiding. Wil je meer tips van Emilio? Volg dan onze online training. Kijk hier de uitzending van het NOS journaal terug.Eerder vandaag schreef de NOS het artikel 'Scheiden is normaal, maar de maatschappij is er nog niet op ingericht':"Er is heel veel in de maatschappij veranderd. In 1970 moest je nog kunnen bewijzen dat een partner vreemdging om te kunnen scheiden, nu houdt bijna 40 procent van de huwelijken geen stand", somt Marsha Pinedo op. "Maar de maatschappij is nog niet ingericht op die veranderingen. Er is bijvoorbeeld meer voorlichting nodig over wat een scheiding of een nieuw gezin vormen inhoudt." Lees hier het volledige artikel van de NOS.Klik hier voor meer Villa Pinedo media fragmenten. 

18-12-2017

Lees nieuwsbericht