Logo Villa pinedo small

Online Workshop in De Telegraaf

Door: Elise

0

Geplaatst op: 11-09-2014

DEEL dit mediabericht MET ANDEREN

Reacties (0)

Reageer op dit mediabericht 📝

Laat ons weten wat je ervan vindt!

Meer mediaberichten voor jou

Van papa naar mama naar papa naar mama

Van papa naar mama naar papa naar mama

Afgelopen zaterdag stond in NRC een special van 8 pagina's over co-ouderschap: 'Twintig jaar co-ouderschap, wat levert het de kinderen op?' Is co-ouderschap de beste oplossing? Buddy's Misha en Esther hebben allebei te maken (gehad) met co-ouderschap en vertellen uitgebreid hoe het voor hen is. Hier kun je de volledige special lezen.Foto: Misha op de fiets met haar spullen op weg van haar ene ouder naar de andere.    

26-02-2018

Lees nieuwsbericht
Dansoptreden Indy bij Superkids

Dansoptreden Indy bij Superkids

Wat was het een fantastisch optreden van Indy bij Superkids op SBS6! Een dans gebaseerd op de scheiding van haar ouders. Heel bijzonder dat ze onze open brief 'Aan alle gescheiden ouders' verwerkt heeft in haar dans. En wat een mooie reactie van jurylid Juvat. Indy gebruikte audiofragmenten van het optreden van Isa in de Ziggo Dome tijdens haar dans.https://vimeo.com/371081586 

05-11-2019

Lees nieuwsbericht
Interview Noord-Hollands Dagblad

Interview Noord-Hollands Dagblad

‘Goede scheiding is niet slecht’ kopt het Noord-Hollands Dagblad boven het interview met Villa Pinedo collega Floor Lantink. Het interview werd gedaan naar aanleiding van de online bijeenkomst voor gescheiden ouders die GGD Hollands Noorden organiseert in samenwerking met Villa Pinedo.Je leest het artikel hier.

16-04-2023

Lees nieuwsbericht