Logo Villa pinedo small
Logo Villa pinedo small
Online Workshop in De Telegraaf

Online Workshop in De Telegraaf

Door: Elise

0

Geplaatst op: 11-09-2014

DEEL dit mediabericht MET ANDEREN

Reacties (0)

Reageer op dit mediabericht 📝

Laat ons weten wat je ervan vindt!

Meer mediaberichten voor jou

Online Buddy Dieke deelt haar persoonlijke verhaal

Online Buddy Dieke deelt haar persoonlijke verhaal

Stoer en krachtig In BN DeStem vertelt Dieke over de scheiding van haar ouders en hoe ze nu - als Online Buddy bij Villa Pinedo - zelf kinderen helpt tijdens en na de scheiding van hun ouders.Je leest het (Premium) artikel hier https://www.bndestem.nl/.../dieke-heeft-zelf-gescheiden.../Jouw ervaring ook inzetten om anderen te helpen?Word ook Online Buddy! De eerst volgende training is in januari, daarna kan je gelijkaan de slag!https://www.villapinedo.nl/vrijwilligerswerk/

28-11-2023

Lees nieuwsbericht
Buddy Fenna in het Jeugdjournaal over kindgesprekken

Buddy Fenna in het Jeugdjournaal over kindgesprekken

Ook Fenna kan beamen dat het niet altijd goed gaat met de kindgesprekken. Ze was 12 toen haar ouders gingen scheiden en vond het kindgesprek niet zo fijn. Benieuwd wat ze hierover te zeggen heeft? Kijk hier de aflevering terug! Heeft jouw kind ooit een brief gekregen van de rechter? Dan zijn we benieuwd naar zijn of haar ervaring! Samen kunnen we er namelijk voor zorgen dat de processen in de rechtbank kindvriendelijker worden Ă©n beter aansluiten. Daar hebben we jullie hulp bij nodig. Laat je jouw kind de enquĂȘte ook invullen? Dankjewel alvast!</div> Fenna was niet alleen te zien in het Jeugdjournaal, maar is ook te horen in de speciale podcast-serie over scheiden van het Jeugdjournaal. In de tweede aflevering gaat het over de gesprekken met de rechter en komen verschillende kinderen aan het woord om hierover te vertellen, waaronder Fenna. Je luistert de aflevering hier!

17-07-2024

Lees nieuwsbericht
Koningin Maxima op bezoek bij Villa Pinedo

Koningin Maxima op bezoek bij Villa Pinedo

Niemand wist dat ze zou komen. De verrassing was dus erg groot toen koningin Måxima namens het Oranjefonds op bezoek kwam bij Villa Pinedo. Tijdens haar bezoek sprak Måxima met enkele van onze jongeren over de rol die Villa Pinedo speelt bij de verwerking van de scheiding van hun ouders.Zes jongeren hebben uitgebreid met koningin Måxima gesproken over de rol die Villa Pinedo speelt bij de verwerking van de scheiding van hun ouders. Koningin Måxima sprak met de jongeren over de trainingen die zij geven aan scheidingsprofessionals (rechters, mediators e.a.), hoe het is om op de redactie te werken en elke dag vragen van kinderen en gescheiden ouders op het forum te beantwoorden.Blauw Bloed zat in het complot en was er ook bij, die aflevering zie je vanaf 4.20 min hier. Het RTL Nieuws was er ook bij, deze uitzending kun je hier bekijken. Het Algemeen Dagblad heeft een artikel geschreven over het bezoek. Ook is Linda Nieuws op de hoogte van onze ontmoeting, evenals De Oranjes zelf!Het Oranje Fonds is in 2002 ontstaan toen het als cadeau werd aangeboden aan koning Willem-Alexander en koningin Måxima bij hun huwelijk. De twee zijn het beschermpaar van het fonds en ook heel betrokken bij het werk en de projecten die het doel steunt. 

17-01-2015

Lees nieuwsbericht