Online Workshop in De Telegraaf
Door: Elise
Geplaatst op: 11-09-2014
DEEL dit mediabericht MET ANDEREN
Meer mediaberichten voor jou
Marsha Pinedo in Jeugd en Co
In de rubriek 'Wie leest wat' in het blad Jeugd en Co (voor professionals in de jeugdsector) vertelt Marsha over het boek The Magic. Je spreekt je verlangens uit en het komt vanzelf goed, ooit. Dat is de boodschap van The Magic. Net als kinderen mag je vertrouwen op de magie dat dingen gebeuren, zonder dat je weet hoe het komt.Klik op de afbeelding om het hele interview met Marsha te lezen.
03-02-2018
Amber en Sophie over Eenoudervakanties in het Nederlands Dagblad
In een openhartig interview vertellen onze eigen Amber van Riessen en Sophie Mulder hoe vakanties voor kinderen met gescheiden ouders zowel mooie herinneringen als stressvolle momenten kunnen brengen. Amber deelt hoe zij als kind steun vond tijdens vakanties met eenoudergezinnen en hoe ze omging met het gemis van haar vader of moeder. Sophie benadrukt hoe belangrijk het is dat kinderen ruimte krijgen om hun gevoelens te uiten en dat ouders hun eigen emoties bij iemand anders kwijt kunnen. Samen laten zij zien hoe vakanties niet alleen ontspanning, maar ook waardevolle steun en herkenning kunnen bieden.Benieuwd naar het volledige artikel? Je leest het hier!
09-09-2025
Vechtscheiding in het NOS journaal
Villa Pinedo jongere Jennifer vertelt over de vechtscheiding van haar ouders. Jennifer was drie toen de vechtscheiding van haar ouders begon. 20 rechtszaken in tien jaar, met 18 verschillende rechters.Bekijk hier het fragment in het NOS journaal
30-11-2016
