Logo Villa pinedo small
Logo Villa pinedo small
Online Workshop in De Telegraaf

Online Workshop in De Telegraaf

Door: Elise

Geplaatst op: 11-09-2014

DEEL dit mediabericht MET ANDEREN

respond to letter

Meer mediaberichten voor jou

NRC- Even chatten over de scheiding, of gewoon over voetbal

NRC- Even chatten over de scheiding, of gewoon over voetbal

Vandaag verscheen een artikel in NRC waarin Buddy's Ivo en Jet vertellen over het Buddyschap. Jet had eerst zelf een Buddy en zegt hierover: "Er kwamen emoties boven, ik was onzeker en ging gebukt onder een groot schuldgevoel. Als ik bij mijn vader was over dat ik niet bij mijn moeder was en andersom. Ik had het gevoel dat ik altijd iemand teleurstelde.” Op advies van haar moeder schreef ze zich in voor een Buddy. Dat hielp. "We chatten aanvankelijk een paar keer per week, later eens per week. Dat iemand luisterde was eigenlijk al genoeg, een oplossing was niet eens echt nodig. Ik voelde me begrepen.”Nu is Jet zelf Buddy en blij dat ze andere kinderen in dezelfde situatie kan helpen. Wil je ook Buddy worden? Meld je dan hier aan.Lees het volledige interview, waarin Buddy Coördinator Sophie meer vertelt over het Buddyprogramma, hier.

31-10-2019

Lees nieuwsbericht
Sophie te gast in Koffietijd: Wat is het effect van scheiden op kinderen?

Sophie te gast in Koffietijd: Wat is het effect van scheiden op kinderen?

Januari is, naast september, dé maand waarin de meeste scheidingen plaatsvinden. In januari krijgen dus veel kinderen te horen dat hun ouders uit elkaar gaan. Wat is het effect van scheiden op kinderen en hoe kunnen ouders hier het beste mee omgaan?Vandaag schoof Sophie Mulder van Villa Pinedo aan bij Koffietijd. Sophie is pedagoog en scheidingsexpert, werkzaam bij Villa Pinedo. Zij was zelf 3 jaar oud toen haar ouders gingen scheiden. Beide ouders werden gelukkig met een nieuwe partner en stapten opnieuw in het huwelijksbootje: ook deze huwelijken strandden. Bij Villa Pinedo kan ze met haar ervaring andere kinderen van gescheiden ouders helpen.Bekijk het fragment bij Koffietijd hier.

10-01-2022

Lees nieuwsbericht
Villa Pinedo krijgt Appeltje van Oranje van Koningin Máxima

Villa Pinedo krijgt Appeltje van Oranje van Koningin Máxima

Vanmiddag heeft Koningin Máxima de Appeltjes van Oranje uitgereikt aan de drie beste maatjesprojecten. Drie initiatieven die op succesvolle wijze verschillende groepen mensen verbinden of die ervoor zorgen dat mensen weer meedoen in de maatschappij. Anders dan voorgaande jaren, werden de 3 winnaars dit keer pas bekend gemaakt op het moment van de uitreiking. Wat normaal in klein gezelschap plaatsvindt op Paleis Noordeinde, kon nu iedereen zien via smartphone of computer. De uitzending werd gepresenteerd door Giovanca Ostiana. Koningin Máxima koos zelf de winnaar van het grote Appeltje (voor het initiatief dat het meest opvalt) uit en dat is Villa Pinedo geworden!Een hele mooie prijs t.w.v. €15.000 die wij te danken hebben aan alle 360 vrijwilligers die als Buddy kinderen met gescheiden ouders steunen en hen een luisterend oor bieden. Wat zijn we trots!Na afloop besteedden verschillende media aandacht aan de Appeltjes van Oranje en de winst van Villa Pinedo, hieronder een overzicht: Hart van Nederland interviewde Buddy's Arne en Demi vlak na de uitreiking van het AppeltjeNU.nl plaatste een video waarin een deel van de uitzending te zien isBridget Maasland en Justine Marcella maakten er een item over in RTL BoulevardHet AD schreef over de uitreiking in een artikelOok de Telegraaf wijdde een stuk aan de Appeltjes van Oranje en Villa Pinedo

09-07-2020

Lees nieuwsbericht