Logo Villa pinedo small
Logo Villa pinedo small
Online Workshop in De Telegraaf

Online Workshop in De Telegraaf

Door: Elise

Geplaatst op: 11-09-2014

DEEL dit mediabericht MET ANDEREN

respond to letter

Meer mediaberichten voor jou

Villa Pinedo bij Nieuwsuur

Villa Pinedo bij Nieuwsuur

Familierechters van de Rechtbank Overijssel verplichten ouders die in scheiding liggen om met hun kinderen afspraken te maken over het ouderschapsplan.Buddy Misha vertelt in Nieuwsuur hoe het bij haar thuis is gegaan bij het opstellen van het ouderschapsplan. Wat vond zij fijn en wat had zij graag anders gezien? Bekijk de uitzending hier. (vanaf minuut 31)

29-03-2018

Lees nieuwsbericht
Villa Pinedo jongere Emilio geeft tips in NOS journaal

Villa Pinedo jongere Emilio geeft tips in NOS journaal

Emilio was samen met zijn gescheiden ouders vanavond te zien in het NOS journaal van 20.00u en gaf tips aan gescheiden ouders. Marsha Pinedo vertelde hoe belangrijk het is dat het kind centraal wordt gesteld tijdens en na de scheiding. Wil je meer tips van Emilio? Volg dan onze online training. Kijk hier de uitzending van het NOS journaal terug.Eerder vandaag schreef de NOS het artikel 'Scheiden is normaal, maar de maatschappij is er nog niet op ingericht':"Er is heel veel in de maatschappij veranderd. In 1970 moest je nog kunnen bewijzen dat een partner vreemdging om te kunnen scheiden, nu houdt bijna 40 procent van de huwelijken geen stand", somt Marsha Pinedo op. "Maar de maatschappij is nog niet ingericht op die veranderingen. Er is bijvoorbeeld meer voorlichting nodig over wat een scheiding of een nieuw gezin vormen inhoudt." Lees hier het volledige artikel van de NOS.Klik hier voor meer Villa Pinedo media fragmenten. 

18-12-2017

Lees nieuwsbericht
Renée op LINDA.nl over het Buddyschap

Renée op LINDA.nl over het Buddyschap

Het is vandaag de Dag van de Scheiding. RenĂ©e is Buddy en werd door LINDA.nl geĂŻnterviewd. Zo vertelt zij: “Ik vond dat ik, met mijn eigen ervaring, andere kinderen die nog wel ergens mee zitten kan helpen. En ook al heb ik de scheiding van mijn ouders zelf inmiddels een plekje kunnen geven, dit werk helpt mij ook terugblikken op mijn eigen situatie. Toen ik in hun schoenen stond, hoe voelde Ă­k mij toen?”Het hele artikel lees je hier.

13-09-2019

Lees nieuwsbericht