Villa Pinedo in de Volkskrant
Door: Villa Pinedo
Geplaatst op: 01-03-2014
DEEL dit mediabericht MET ANDEREN
Meer mediaberichten voor jou
NRC: Kinderen met gescheiden ouders helpen elkaar
Lunchinterview - Sophie Mulder (26) en Demi Keppel (24) werden door NRC geïnterviewd over het boek'Je hoeft het niet alleen te doen' dat zij samen schreven met Marsha Pinedo. Daarbij putten zij uit eigen ervaring. Sophies verhaal gaat zo: ze was drie toen haar vader apart ging wonen, verderop in dezelfde straat in Utrecht. Zij woonde om en om bij allebei. Haar moeder en haar nieuwe man kregen een baby, haar halfbroertje. Ze was negen. In datzelfde jaar ging haar vader samenwonen met zijn nieuwe vriendin. „Bij mijn vader vond ik het toen leuker. Mijn stiefmoeder was cool, we gingen samen shoppen, naar de film.” Tot daar ook een baby kwam, een halfbroertje, en daarna nog een. Ondertussen was haar moeder weer gescheiden, verliefd en opnieuw gaan samenwonen. Die periode, zo tussen haar negende en achttiende, was wel „allenig”, zegt Sophie. „Ik hoorde nergens tot de kern van het gezin. ” Dat meisje, zegt ze, zat in haar hoofd toen ze aan het boek werkte. Lees het hele interview hier.
21-05-2021
Terugluisteren 'Dit is de dag' van Radio 1
Afgelopen dinsdag was onze Marsha Pinedo te gast bij 'Dit is de dag' van Radio 1. Dit naar aanleiding van het debat van de Tweede Kamer op dezelfde dag over vechtscheidingen. In de uitzending vertelt Marsha over het belang van scheidingseducatie, omdat ouders vaak niet door hebben wat een scheiding met kinderen doet. 'Kinderen worden vaak verscheurd tussen beide ouders, terwijl een kind openlijk van beide ouders moet kunnen houden.' Ook mediator en advocaat Petra Slingenberg is aan het woord in het programma, evenals scheidingsonderzoeker Ed Spruijt. Klik hier om de uitzending terug te luisteren!
13-05-2014
Villa Pinedo op Amsterdam FM
Kim Solinge, één van onze jongeren, werd vandaag geïnterviewd door Amsterdam FM. Aanleiding hiervoor was onze nieuwe Open Brief, waarin wij zes tips geven aan gescheiden ouders met kinderen die onlangs geslaagd zijn voor hun examens. De open brief kun je hier vinden.Ben je benieuwd naar de opname met Kim? Klik dan hier om hem te beluisteren.
25-06-2014
