Logo Villa pinedo small
Logo Villa pinedo small
Villa Pinedo in de Volkskrant

Villa Pinedo in de Volkskrant

Door: Villa Pinedo

Geplaatst op: 01-03-2014

DEEL dit mediabericht MET ANDEREN

respond to letter

Meer mediaberichten voor jou

Dansoptreden Indy bij Superkids

Dansoptreden Indy bij Superkids

Wat was het een fantastisch optreden van Indy bij Superkids op SBS6! Een dans gebaseerd op de scheiding van haar ouders. Heel bijzonder dat ze onze open brief 'Aan alle gescheiden ouders' verwerkt heeft in haar dans. En wat een mooie reactie van jurylid Juvat. Indy gebruikte audiofragmenten van het optreden van Isa in de Ziggo Dome tijdens haar dans.https://vimeo.com/371081586 

05-11-2019

Lees nieuwsbericht
Marsha Pinedo in Jeugd en Co

Marsha Pinedo in Jeugd en Co

In de rubriek 'Wie leest wat' in het blad Jeugd en Co (voor professionals in de jeugdsector) vertelt Marsha over het boek The Magic. Je spreekt je verlangens uit en het komt vanzelf goed, ooit. Dat is de boodschap van The Magic. Net als kinderen mag je vertrouwen op de magie dat dingen gebeuren, zonder dat je weet hoe het komt.Klik op de afbeelding om het hele interview met Marsha te lezen.

03-02-2018

Lees nieuwsbericht
Nieuwsuur: complexe echtscheidingen voorkomen

Nieuwsuur: complexe echtscheidingen voorkomen

Ruim 7.000 scheidingen per jaar worden gezien als een complexe echtscheiding. Ouders hebben dan aanhoudende conflicten en verliezen het welzijn en belang van hun kinderen uit het oog. Jaarlijks ervaren 10.000 tot 14.000 kinderen ernstige hinder van de scheiding van hun ouders. Deze kinderen worden steeds vaker onder toezicht gesteld door de rechter en krijgen dan een jeugdbeschermer toegewezen. Minister Weerwind wil een alternatieve scheidingsroute, via de vrijwillige hulpverlening. Om zo te voorkomen dat deze gezinnen in een complexe echtscheiding terecht komen.In deze aflevering van Nieuwsuur vertelt Iris, vrijwilliger bij Villa Pinedo, over haar ervaringen met de scheiding. De ouders van Iris hielden zich na de scheiding allebei niet aan de gemaakte afspraken, vertelt Iris. Ze zag veel hulpverleners. Uiteindelijk greep de kinderrechter in. Haar belangrijkste boodschap: Mijn wens is dat hulpverleners en rechters beter naar de wensen en behoeften van kinderen gaan luisteren.Naast Iris komen een jeugdbeschermer, kinderrechter en trainer in jeugdzorg aan het woord.Bekijk de uitzending hier terug.

19-10-2022

Lees nieuwsbericht