Logo Villa pinedo small
Logo Villa pinedo small
Villa Pinedo in de Volkskrant

Villa Pinedo in de Volkskrant

Door: Villa Pinedo

Geplaatst op: 01-03-2014

DEEL dit mediabericht MET ANDEREN

respond to letter

Meer mediaberichten voor jou

Nieuwe directeur Sanne Abrahams op Radio 1

Nieuwe directeur Sanne Abrahams op Radio 1

De nieuwe directeur van Villa Pinedo, Sanne Abrahams, was vanavond te gast op Radio 1 bij 'Langs de lijn en omstreken'. Sanne is de opvolger van Marsha Pinedo die de stichting na 10 jaar gaat verlaten. Samen met Buddy Floor vertelde Sanne hoe belangrijk het is voor kinderen met gescheiden ouders om gezien en gehoord te worden. Om naar de mening van kinderen te vragen en deze altijd serieus te nemen.Ook speelden zij samen met de andere tafelgasten het vragenspel 'Vraag Maar!' wat morgen op de Dag van de Scheiding wordt gelanceerd. Dit spel vol met gesprekskaarten voor ouders en kinderen helpt om samen het gesprek over de scheiding op een luchtige manier op gang te brengen.Klik hier om het interview terug te luisteren en bekijken.

09-09-2021

Lees nieuwsbericht
NPO Radio 1 Spraakmakers: Marsha Pinedo over het Buddyprogramma

NPO Radio 1 Spraakmakers: Marsha Pinedo over het Buddyprogramma

Marsha Pinedo was vandaag te gast bij het radioprogramma Spraakmakers, waarin zij onder andere vertelde over het Buddyprogramma van Villa Pinedo. Als je ouders bijna uit elkaar gaan, net uit elkaar zijn of al een tijdje gescheiden zijn, heb je als kind misschien behoefte om hierover te praten. Bij Villa Pinedo kan dat. Wij koppelen een kind aan een Buddy voor een luisterend oor, advies en antwoord op vragen via de MyBuddy App.Een Buddy is een jongere met gescheiden ouders, die trainingen heeft gevolgd om Buddy te worden. Met een Online-Buddy kunnen kinderen ervaringen over de scheiding uitwisselen. Zij kunnen hun Buddy via de MyBuddy App vertellen wat er in hun hoofd en hart omgaat.Beluister het fragment hier terug  

26-05-2021

Lees nieuwsbericht
Marsha Pinedo beantwoordt vragen over scheiden bij BNR Nieuwsradio

Marsha Pinedo beantwoordt vragen over scheiden bij BNR Nieuwsradio

In het programma 'Ask me anything' op BNR Nieuwsradio, gepresenteerd door Jörgen Raymann,  beantwoordde Marsha Pinedo vragen van luisteraars over scheiden.Ook kwam de video ter sprake waarin te zien is dat Isa voor duizenden mensen de brief 'Aan alle gescheiden ouders' voor las in de Ziggo Dome. Jörgen Raymann vindt dat de woorden van Isa je echt in de ziel raken.Luister het fragment terug.

14-09-2018

Lees nieuwsbericht