Logo Villa pinedo small
Logo Villa pinedo small
Villa Pinedo in de Volkskrant

Villa Pinedo in de Volkskrant

Door: Villa Pinedo

Geplaatst op: 01-03-2014

DEEL dit mediabericht MET ANDEREN

respond to letter

Meer mediaberichten voor jou

Amber en Sophie over Eenoudervakanties in het Nederlands Dagblad
VakantieKinderen met gescheiden ouders vakantie en scheiding omgaan met gemis

Amber en Sophie over Eenoudervakanties in het Nederlands Dagblad

In een openhartig interview vertellen onze eigen Amber van Riessen en Sophie Mulder hoe vakanties voor kinderen met gescheiden ouders zowel mooie herinneringen als stressvolle momenten kunnen brengen. Amber deelt hoe zij als kind steun vond tijdens vakanties met eenoudergezinnen en hoe ze omging met het gemis van haar vader of moeder. Sophie benadrukt hoe belangrijk het is dat kinderen ruimte krijgen om hun gevoelens te uiten en dat ouders hun eigen emoties bij iemand anders kwijt kunnen. Samen laten zij zien hoe vakanties niet alleen ontspanning, maar ook waardevolle steun en herkenning kunnen bieden.Benieuwd naar het volledige artikel? Je leest het hier!

09-09-2025

Lees nieuwsbericht
Suus te gast bij Radio Aalsmeer

Suus te gast bij Radio Aalsmeer

Suus is buddy bij Villa Pinedo. In het programma Let's Go op Radio Aalsmeer legt ze uit uit waarom deze tijd voor kinderen met gescheiden ouders nog lastiger is en hoe kinderen zich kunnen aanmelden voor een buddy.Beluister de gehele uitzending of bekijk hieronder de video met Suus. https://vimeo.com/409751845   

17-04-2020

Lees nieuwsbericht
Radio L1 en TV L1mburg Centraal

Radio L1 en TV L1mburg Centraal

Farah Ysebaert van Villa Pinedo was te gast bij Radio L1 en Buddy Jasper bij het programma L1mburg Centraal van L1 TV, de lokale zender in Limburg. Tijdens de radio uitzending vertelde Farah hoe belangrijk het is voor kinderen dat ouders elkaar blijven zien als mede-ouders en niet alleen als ex-partners zodra zij uit elkaar zijn. Communicatie tussen de ouders en over elkaar is hierbij essentieel.Luister het fragment hier terug:[audio mp3="https://www.villapinedo.nl/wp-content/uploads/2023/01/003A606D.mp3"\]\[/audio\]Jasper deelt in de TV uitzending zijn ervaringen met de scheiding. Hij heeft als kind meerdere rechtszaken tussen zijn ouders meegemaakt. Zijn ouders hadden verschillende verwachtingen van hem, waardoor Jasper het gevoel had dat hij het nooit goed kon doen. Zijn zelfvertrouwen kreeg hierdoor een deuk.Bekijk hier het fragment.

18-01-2023

Lees nieuwsbericht