Logo Villa pinedo small
Logo Villa pinedo small
Villa Pinedo in de Volkskrant

Villa Pinedo in de Volkskrant

Door: Villa Pinedo

Geplaatst op: 01-03-2014

DEEL dit mediabericht MET ANDEREN

respond to letter

Meer mediaberichten voor jou

RTL Late Night

RTL Late Night

Kyra, Buddy bij Villa Pinedo, was te gast bij RTL Late Night waar zij erop in ging hoe zij de scheiding van haar ouders heeft ervaren en aangaf dat zij een steunfiguur heeft gemist; een andere jongere die hetzelfde heeft meegemaakt waarmee ze ervaringen had kunnen uitwisselen. Beijk het fragment hier.Villa Pinedo heeft een heel team met Buddy's die ook gescheiden ouders hebben en graag ervaringen willen uitwisselen en advies geven. Klik hier voor meer informatie over het Buddyproject.   

22-02-2018

Lees nieuwsbericht
Vrijwilliger Sabine vertelt haar verhaal bij Kinderpostzegels
Praten over de scheiding Villa Pinedo ervaringsverhaal kindperspectief

Vrijwilliger Sabine vertelt haar verhaal bij Kinderpostzegels

Onze vrijwilliger Sabine weet als geen ander hoe waardevol het is om iemand te hebben die je écht begrijpt. Zelf had ze vroeger een Buddy en inmiddels is zij zelf Buddy. In het interview met Kinderpostzegels vertelt Sabine openhartig wat dit voor haar heeft betekend en waarom zij zich inzet om andere kinderen die hetzelfde meemaken te ondersteunen.Benieuwd naar het volledige interview? Lees het op de website van onze partner Kinderpostzegels.

10-11-2025

Lees nieuwsbericht
Yannick bij Radio 1

Yannick bij Radio 1

Het CBS kwam vandaag met nieuwe cijfers naar buiten. 3 op 10 vijftienjarigen wonen niet met beide ouders. Tussen 1997 en 2017 is het percentage vijftienjarigen dat niet gezamenlijk met beide ouders op hetzelfde adres woont, gestegen van 20% naar 30%.Daarnaast lopen kinderen van ongehuwde ouders een groter risico dat hun ouders uit elkaar gaan dan kinderen van gehuwde ouders. Yannick (26), forumcoördinator bij Villa Pinedo, sprak hierover vanmiddag bij Radio 1. Je kunt het fragment hier terug luisteren, of lezen wat Yannick heeft verteld over zijn ervaringen als kind van gescheiden ouders.

01-05-2018

Lees nieuwsbericht