Logo Villa pinedo small

Villa Pinedo in de Volkskrant

Door: Villa Pinedo

0

Geplaatst op: 01-03-2014

DEEL dit mediabericht MET ANDEREN

Reacties (0)

Reageer op dit mediabericht 📝

Laat ons weten wat je ervan vindt!

Meer mediaberichten voor jou

NOS Radio 1 en BNR over scheiden

NOS Radio 1 en BNR over scheiden

Marsha Pinedo was vanmorgen te horen bij Radio 1 over co-ouderschap en het belang van het inrichten van de maatschappij op scheidingen en kinderen van gescheiden ouders. Zo zou het voor kinderen van gescheiden ouders fijn zijn als post van school naar beide ouders gestuurd wordt, zodat kinderen niet de boodschapper worden en de informatie zelf bij beide ouders moeten zien te krijgen.Klik hier om het fragment te beluisteren (uitzending van 18 december, 8.00-9.00u, vanaf minuut 35).Vanmiddag was Villa Pinedo blogger Malou te gast in het programma 'Ask me anything' op Radio BNR. Luisteraars konden vragen stellen over scheiden. Malou gaf als ervaringsdeskundige antwoord op de vragen. Luister het fragment hier terug (Malou komt aan het woord vanaf minuut 34).  

18-12-2017

Lees nieuwsbericht
Villa Pinedo op Amsterdam FM

Villa Pinedo op Amsterdam FM

Kim Solinge, één van onze jongeren, werd vandaag geïnterviewd door Amsterdam FM. Aanleiding hiervoor was onze nieuwe Open Brief, waarin wij zes tips geven aan gescheiden ouders met kinderen die onlangs geslaagd zijn voor hun examens. De open brief kun je hier vinden.Ben je benieuwd naar de opname met Kim? Klik dan hier om hem te beluisteren. 

25-06-2014

Lees nieuwsbericht
Vrijwilliger Sabine vertelt haar verhaal bij Kinderpostzegels
Praten over de scheiding Villa Pinedo ervaringsverhaal kindperspectief

Vrijwilliger Sabine vertelt haar verhaal bij Kinderpostzegels

Onze vrijwilliger Sabine weet als geen ander hoe waardevol het is om iemand te hebben die je écht begrijpt. Zelf had ze vroeger een Buddy en inmiddels is zij zelf Buddy. In het interview met Kinderpostzegels vertelt Sabine openhartig wat dit voor haar heeft betekend en waarom zij zich inzet om andere kinderen die hetzelfde meemaken te ondersteunen.Benieuwd naar het volledige interview? Lees het op de website van onze partner Kinderpostzegels.

10-11-2025

Lees nieuwsbericht