Villa Pinedo in de Volkskrant
Door: Villa Pinedo
Geplaatst op: 01-03-2014
DEEL dit mediabericht MET ANDEREN
Meer mediaberichten voor jou
Leeuwarder Courant: aangeboden, een maatje na de scheiding
Gewoon even kletsen, over de scheiding of andere zaken die spelen. Kinderen met gescheiden ouders kunnen een Online-Buddy krijgen: een jonge ervaringsdeskundige met wie ze chatten via onze app. Twee Buddy's- Rikst (24) uit Sneek en Henrik (22) uit Leeuwarden - vertellen in de Leeuwarder Courant over hun ervaringen als luisterend oor.Kinderen vertellen bijvoorbeeld over de coronamaatregelen en dat de ene ouder die veel strenger naleeft dan de andere. Of over de nieuwe partner van hun vader of moeder en dat ze ineens een slaapkamer moeten delen. Voor deze verwarrende situaties vragen ze steun van Buddy’s als Rikst en Henrik. Helend voor beide partijen: de Buddy’s zetten hun negatieve ervaringen om in iets positiefs en kinderen voelen zich gehoord.Lees het artikel hier.
16-01-2021
Mijn gelukkige ingewikkelde familie
In de documentaire Mijn Gelukkige Ingewikkelde Familie staan drie jonge meisjes centraal die opgroeien in bijzondere gezinnen met meerdere halfbroertjes, halfzusjes, extra moeders, bonus-moeders en half-moeders. De meisjes introduceren hun gezin en confronteren hun ouders voor het eerst met hun onbeantwoorde vragen, maar uiten ook hun bewondering voor hoe ze het aangepakt hebben.Isa is één van deze meiden. Isa is actief bij Villa Pinedo in de redactie en schrijft regelmatig blogs. Daarnaast beantwoordt zij vragen op het forum. Wat mooi om te zien hoe Isa hier over haar familie vertelt!Klik hier om de uitzending terug te kijken (uitgezonden op zondag 19 november om 19.25u op NPO3).
20-11-2017
Buddy Pieter in Zembla
Het televisieprogramma Zembla maakte een aflevering over stiefgezinnen. Pieter, buddy bij Villa Pinedo, werd geïnterviewd voor deze aflevering die uitgezonden werd op 6 december op NPO 2. Klik hier om de uitzending 'Stiefkind van de rekening' te bekijken.
07-12-2017
