Dansoptreden Indy bij Superkids
Door: Villa Pinedo
Geplaatst op: 05-11-2019
DEEL dit mediabericht MET ANDEREN
Meer mediaberichten voor jou
Directeur Sanne in radioprogramma 'De Zeeuwse Kamer' over de Scheid-doos
Misschien heb je er wel eens over gehoord: onze Scheid-doos, met daarin allemaal informatie en spulletjes die wij graag hadden gekregen toen onze ouders uit elkaar gingen. In het radioprogramma De Zeeuwse Kamer praten kinderbehartiger Daniëlle Bakker en onze directeur Sanne Abrahams over de Scheid-doos en de impact van een scheiding op kinderen. Benieuwd naar de aflevering? Je vindt 'm hier!Met de speciale SCHEID💔DOOS willen we kinderen en jongeren ondersteunen in hun zoektocht naar informatie en hen een hart onder de riem steken als hun ouders uit elkaar gaan of al (een tijdje) zijn. In de doos zit het boek ‘Je hoeft het niet alleen te doen’, de nodige tips, het spel ‘Vraag-Maar!’ en verschillende leuke hebbedingetjes. Een doos vol informatie en spullen om het (over)leven met gescheiden ouders makkelijker te maken.Ken jij iemand die wel een steuntje in de rug kan gebruiken? Je bestelt de SCHEID💔DOOS hier!
21-11-2024
NPO Radio 1: Ouders blijven na scheiding vaak bij elkaar in de buurt wonen
Na een scheiding blijven ouders vaak bij elkaar in de buurt wonen, meldt het Centraal Bureau voor de Statistiek (CBS) vandaag op basis van nieuw onderzoek. CBS heeft onderzoek gedaan onder ruim 29.000 gescheiden ouders. Van ouders die in 2014 uit elkaar gingen, woonde zeker drie kwart binnen een straal van 10 kilometer bij de ex-partner vandaan in 2018. Maar ouders blijven niet altijd dicht bij elkaar wonen.Marsha Pinedo vertelt in het programma Stax & Toine op NPO Radio 1 (vanaf minuut 25:30) hoe het moeilijk het voor haar was toen haar ouders 200 kilometer uit elkaar gingen wonen en wat dit met kinderen kan doen. Buddy Demi hoort van de kinderen die zij als Buddy steunt vaak hoe lastig ze het vinden om in hun eentje van de ene naar de andere ouder te reizen en het gevoel te hebben dat zij de ene ouder achterlaten en verdriet doen.Luister het fragment hier terug.
23-01-2020
Villa Pinedo in Jeugdjournaal
Op de Dag van de Scheiding op 9 september, werd er uitgebreid aandacht besteed aan Villa Pinedo in het Jeugdjournaal. Heb je het gemist? Kijk hier het fragment terug via deze link.
13-09-2016
