Dansoptreden Indy bij Superkids
Door: Villa Pinedo
Geplaatst op: 05-11-2019
DEEL dit mediabericht MET ANDEREN
Meer mediaberichten voor jou
Villa Pinedo in dagblad Trouw
Afgelopen maandag besteedde dagblad Trouw aandacht aan het feit dat de Tweede Kamer deze week gepraat heeft over het verbeteren van hulp bij vechtscheidingen. In het artikel wordt de Brabantse familierechter Cees van Leuven geïnterviewd, die ingaat over hoe emoties aangepakt moeten worden in de rechtszaal. Een enorm interessant artikel, dat zeker de moeite waard is om te lezen.Klik hier om het artikel te lezen.
12-05-2014
Jeugdjournaal
Oud-minister André Rouvoet overhandigde vandaag het adviesrapport ‘Scheiden…en de kinderen dan?’ aan minister Sander Dekker en Villa Pinedo jongere Kyra. Hij onderzocht als voorzitter van het platform ‘Scheiden zonder Schade’ afgelopen maanden hoe voorkomen kan worden dat kinderen het slachtoffer zijn van ouders die uit elkaar gaan. Villa Pinedo was betrokken bij de totstandkoming van dit rapport.De zusjes Manal en Amaral mochten in het Jeugdjournaal vertellen hoe zij de scheiding hebben beleefd en hoe het nu met hen gaat. Hier kun je het bekijken.
22-02-2018
Tips aan gescheiden ouders in de Flair
Deze week gaf onze collega Sophie Mulder in het tijdschrift Flair tips aan ouders die uit elkaar gaan of zijn. Lees het artikel hieronder.
13-11-2020
