Logo Villa pinedo small
Logo Villa pinedo small
Dansoptreden Indy bij Superkids

Dansoptreden Indy bij Superkids

Door: Villa Pinedo

Geplaatst op: 05-11-2019

DEEL dit mediabericht MET ANDEREN

respond to letter

Meer mediaberichten voor jou

Gemeente Amstelveen: Heb je gescheiden ouders en hulp nodig?

Gemeente Amstelveen: Heb je gescheiden ouders en hulp nodig?

De Gemeente Amstelveen plaatste vandaag een artikel in hun krant met organisaties waar kinderen met gescheiden ouders terecht kunnen. Villa Pinedo wordt genoemd als één van deze organisaties. 

28-02-2018

Lees nieuwsbericht
Villa Pinedo wint de Paul van Vliet Award!!

Villa Pinedo wint de Paul van Vliet Award!!

Villa Pinedo heeft de Paul van Vliet Award gewonnen! Deze prijs, een initiatief van Unicef en de Efteling, werd voor de tweede keer uitgereikt en is bestemd voor organisaties die zich op een bijzondere manier inzetten voor kinderen. Villa Pinedo won dit van vier andere genomineerden. Juryvoorzitter en cabaretier Paul van Vliet reikte de award uit. De prijs bestaat uit een kunstwerk en een geldbedrag van 10.000 euro.De jury was unaniem: “We prijzen Villa Pinedo voor de positieve en actieve aanpak”. Radio FM was er ook bij en sprak met Marsha over deze bijzondere dag. De uitzending van Amsterdam FM vindt je hier. Ook De Telegraaf en AT5 schreven artikelen over de uitreiking van de Paul van Vliet Award aan Villa Pinedo. Paul van Vliet AwardDe Paul van Vliet Award bestaat sinds vorig jaar naar aanleiding van het 20-jarig jubileum van de cabaretier als ambassadeur van Unicef. De prijs sluit aan bij de oproep van de VN- kinderrechtenorganisatie om samen te bouwen aan een betere wereld voor kinderen. 

04-11-2014

Lees nieuwsbericht
Villa Pinedo bij DWDD

Villa Pinedo bij DWDD

Wat hebben wij als Villa Pinedo toch een fantastische ambassadeurs! Eén van onze ambassadeurs Frénk van der Linden vertelde vrijdagavond in De Wereld Draait Door over zijn ervaring als kind van gescheiden ouders. Zo vertelde hij bijvoorbeeld dat hij zijn moeder 10 jaar niet heeft gezien, omdat hij loyaal wilde zijn naar zijn vader.Ook vertelde Frénk hoe de jongeren van Villa Pinedo advocaten, mediators, kinderrechters en jeugdzorg trainen door ervaringen te delen. Het fragment is hier te bekijken (17.20-21.45 minuut). 

23-05-2014

Lees nieuwsbericht