Dansoptreden Indy bij Superkids
Door: Villa Pinedo
Geplaatst op: 05-11-2019
DEEL dit mediabericht MET ANDEREN
Meer mediaberichten voor jou
Reporter Jeen in NOS Jeugdjournaal
Steeds vaker vertellen kinderen over de scheiding van hun ouders. In het TV-programma 'Van vader naar moeder' praten kinderen met Tatum Dagelet in de auto over de scheiding van hun ouders wanneer zij hen van de ene naar de andere ouder brengt. Er is een podcast waarin kinderen vertellen over hun ervaringen en in onze YouTube serie 'Expeditie Scheiding' gaat reporter Jeen op pad om in het land te onderzoeken hoe het gaat met kinderen die gescheiden ouders hebben. Het Jeugdjournaal maakte hier een item over. Mooi dat er steeds meer platformen zijn waar kinderen hun ervaringen kunnen delen om zo andere kinderen met gescheiden ouders te steunen!Bekijk het item hier terug.
16-01-2020
Radiofragment RTV NoordHolland
In de uitzending op 9 september was Marsha te gast bij RTV NoordHolland om te vertellen over Villa Pinedo en de campagne aansluitend op de Dag van de Scheiding. Via de volgende link kun je het fragment en de uitzending beluisteren:http://www.rtvnh.nl/gemist/
14-09-2015
Bezoek van Koningin Máxima
Vandaag kregen wij Koninklijk bezoek van Hare Majesteit de Koningin Máxima! Vorig jaar hebben wij met ons Buddyprogramma het Appeltje van Oranje gewonnen, die in verband met het Corona virus digitaal werd uitgereikt. Daarom kwam de Koningin (op afstand) alsnog bij ons langs. De Koningin ging in gesprek over het ontstaan van Villa Pinedo en de toekomstplannen met oprichter Marsha Pinedo en andere medewerkers. Ook sprak ze met verschillende Buddy's die aanwezig waren en mét het kind dat zij online steunen.Wij vonden het een geslaagde dag en zijn heel dankbaar dat de Koningin persoonlijk met ons in gesprek wilde gaan.Heel veel dank aan Oranje Fonds, het Koninklijkhuis en Buitenplaats Doornburgh voor de prachtige locatie en de goede zorgen.De volgende media besteedden aandacht aan het bezoek en publiceerden diverse interviews met de Buddy's en medewerkers:RTL Nieuws: Scheiden? Zo zorg je dat de kinderen er niet te veel onder lijden | RTL NieuwsRoyal TV: Koningin Máxima bezoekt Villa Pinedo - YouTubeAD: Sam (20) vertelde Máxima hoe heftig een scheiding kan zijn: ‘Leek zelfs of ze even emotioneel werd’ | Utrecht | AD.nlBlauw Bloed: Máxima prijst 'dappere' jongeren van gescheiden ouders - Blauw Bloed (eo.nl)
16-06-2021
