Dag van de Scheiding: aandacht voor contactverlies
Door: Villa Pinedo
Geplaatst op: 09-09-2022
DEEL dit mediabericht MET ANDEREN
Meer mediaberichten voor jou
Villa Pinedo jongere Emilio geeft tips in NOS journaal
Emilio was samen met zijn gescheiden ouders vanavond te zien in het NOS journaal van 20.00u en gaf tips aan gescheiden ouders. Marsha Pinedo vertelde hoe belangrijk het is dat het kind centraal wordt gesteld tijdens en na de scheiding. Wil je meer tips van Emilio? Volg dan onze online training. Kijk hier de uitzending van het NOS journaal terug.Eerder vandaag schreef de NOS het artikel 'Scheiden is normaal, maar de maatschappij is er nog niet op ingericht':"Er is heel veel in de maatschappij veranderd. In 1970 moest je nog kunnen bewijzen dat een partner vreemdging om te kunnen scheiden, nu houdt bijna 40 procent van de huwelijken geen stand", somt Marsha Pinedo op. "Maar de maatschappij is nog niet ingericht op die veranderingen. Er is bijvoorbeeld meer voorlichting nodig over wat een scheiding of een nieuw gezin vormen inhoudt." Lees hier het volledige artikel van de NOS.Klik hier voor meer Villa Pinedo media fragmenten.
18-12-2017
Marsha Pinedo als stoere vrouw in Margriet
Het tijdschrift Margriet bestaat 80 jaar. Om dit te vieren heeft Margriet 80 vrouwen geselecteerd voor de expositie 'Gewoon Stoer'in het Amsterdam Museum. Ter gelegenheid van dit jubileum mag Marsha Pinedo van 1 tot en met 8 november samen met 15 andere ‘stoere vrouwen’ schitteren op het Museumplein. Deze reizende tentoonstelling is daarna te zien in Den Haag en gaat later in november nog naar Groningen en Den Bosch. Fotografe Sacha de Boer heeft de kracht van de stoere vrouwen vastgelegd in bijzondere portretten. Alle 80 vrouwen zijn hier te zien.
01-11-2018
Villa Pinedo in dagblad Trouw
Afgelopen maandag besteedde dagblad Trouw aandacht aan het feit dat de Tweede Kamer deze week gepraat heeft over het verbeteren van hulp bij vechtscheidingen. In het artikel wordt de Brabantse familierechter Cees van Leuven geïnterviewd, die ingaat over hoe emoties aangepakt moeten worden in de rechtszaal. Een enorm interessant artikel, dat zeker de moeite waard is om te lezen.Klik hier om het artikel te lezen.
12-05-2014
