Logo Villa pinedo small
Logo Villa pinedo small
Dag van de Scheiding: aandacht voor contactverlies

Dag van de Scheiding: aandacht voor contactverlies

Door: Villa Pinedo

Geplaatst op: 09-09-2022

DEEL dit mediabericht MET ANDEREN

respond to letter

Meer mediaberichten voor jou

Villa Pinedo in de krant

Villa Pinedo in de krant

Dat kinderen van gescheiden ouders het soms heel moeilijk kunnen hebben, blijkt wel uit de cijfers die het CBS elk jaar publiceert. Op dit moment gaat één op de drie gezinnen scheiden en dit aantal lijkt enkel maar op te lopen. Om ouders bewust te maken van alle rompslomp die kinderen moeten doorstaan, heeft Wegener Media er een artikel over geschreven. "De zomervakantie is voor kinderen van gescheiden ouders niet altijd even leuk. Ze moeten hun moeder drie weken missen of gaan helemaal niet op vakantie omdat hun ouders ruziemaken over geld. Villa Pinedo biedt steun."Het hele artikel kun je hieronder terug lezen. Klik op de afbeelding voor een vergroting.

18-08-2014

Lees nieuwsbericht
Kinderpsycholoog Marga Akkerman en Buddy Isabelle over kinderen in vechtscheidingen

Kinderpsycholoog Marga Akkerman en Buddy Isabelle over kinderen in vechtscheidingen

Er is nog steeds te weinig aandacht voor de positie van het kind in een complexe scheiding zegt kinderpsycholoog Marga Akkerman. Reporter Radio van NPO Radio 1 deed dit jaar uitgebreid onderzoek naar complexe scheidingen. Daaruit bleek dat ouders die weigeren mee te werken aan een omgangsregeling vaak resultaat boeken. Ook al heeft een rechter iets anders beslist.Ondertussen raken kinderen getraumatiseerd door ouders die vastlopen in hun onderlinge strijd. Dat is een groot probleem, want jaarlijks krijgen ruim tienduizend kinderen te maken met een complexe scheiding. Marga Akkerman bespreekt de uitzendingen van Reporter Radio en geeft haar visie op het probleem. Onze Buddy Isabelle komt ook aan het woord en deelt haar verhaal. Je hoort Isabelle vanaf minuut 7.25.Luister de uitzending hier terug.

21-12-2020

Lees nieuwsbericht
NPO Radio 1: Er moet wat gedaan worden aan 'ouderverstoting'

NPO Radio 1: Er moet wat gedaan worden aan 'ouderverstoting'

Tienduizenden ouders en grootouders zien hun kinderen of kleinkinderen niet meer. In politiek Den Haag willen ze wat gaan doen aan ouderverstoting, na een scheiding. Deze week ging verslaggever Roy Heerkens op pad om hier meer over te weten te komen. Vandaag in deel 2 van zijn reportage komen Marsha Pinedo en ervaringsdeskundige Esther aan het woord.Lees hier het verhaal van een volwassene die als kind ouderverstoting heeft door gemaakt.  

09-04-2019

Lees nieuwsbericht