Dag van de Scheiding: aandacht voor contactverlies
Door: Villa Pinedo
Geplaatst op: 09-09-2022
DEEL dit mediabericht MET ANDEREN
Meer mediaberichten voor jou
Buddyproject op Radio EenVandaag
Op Radio EenVandaag aandacht voor ons buddyproject. Bij dit project worden kinderen met gescheiden ouders aan een student met een sociale opleiding gekoppeld die in dezelfde situatie heeft gezeten. In deze uitzending van Radio EenVandaag komt het buddykoppel Jennifer (21) en Brechtje (11) aan het woord om uitleg te geven over het project en over hun ervaringen.Klik hier om het radiofragment te beluisteren (even naar beneden scrollen)
21-11-2016
Marsha Pinedo als stoere vrouw in Margriet
Het tijdschrift Margriet bestaat 80 jaar. Om dit te vieren heeft Margriet 80 vrouwen geselecteerd voor de expositie 'Gewoon Stoer'in het Amsterdam Museum. Ter gelegenheid van dit jubileum mag Marsha Pinedo van 1 tot en met 8 november samen met 15 andere ‘stoere vrouwen’ schitteren op het Museumplein. Deze reizende tentoonstelling is daarna te zien in Den Haag en gaat later in november nog naar Groningen en Den Bosch. Fotografe Sacha de Boer heeft de kracht van de stoere vrouwen vastgelegd in bijzondere portretten. Alle 80 vrouwen zijn hier te zien.
01-11-2018
Ouderschapsplan: Villa Pinedo bij Editie NL
Familierechters in Overijssel gaan ouders die in scheiding liggen, verplichten om met hun kinderen te overleggen over toekomstige zorgtaken. Buddy Simone (19) was 16 toen haar ouders scheidden en heeft nooit zo'n gesprek gehad maar had dit best graag willen hebben. "Het was bij mijn ouders echt een vechtscheiding, daarom was het niet mogelijk voor hen om goed met elkaar te communiceren. Ik moest met mijn broer en zus veel zelf opknappen. Zo waren er geen afspraken gemaakt over waar we welke feestdagen vierden."Bij Editie NL vertelt Simone hier meer over en ook Marsha Pinedo vertelt hoe zij denkt over inspraak van kinderen bij het ouderschapsplan.Bekijk de uitzending hier (vanaf minuut 3.13).
28-03-2018
