Logo Villa pinedo small

Dag van de Scheiding: aandacht voor contactverlies

Door: Villa Pinedo

0

Geplaatst op: 09-09-2022

DEEL dit mediabericht MET ANDEREN

Reacties (0)

Reageer op dit mediabericht 📝

Laat ons weten wat je ervan vindt!

Meer mediaberichten voor jou

Villa Pinedo wint de Paul van Vliet Award!!

Villa Pinedo wint de Paul van Vliet Award!!

Villa Pinedo heeft de Paul van Vliet Award gewonnen! Deze prijs, een initiatief van Unicef en de Efteling, werd voor de tweede keer uitgereikt en is bestemd voor organisaties die zich op een bijzondere manier inzetten voor kinderen. Villa Pinedo won dit van vier andere genomineerden. Juryvoorzitter en cabaretier Paul van Vliet reikte de award uit. De prijs bestaat uit een kunstwerk en een geldbedrag van 10.000 euro.De jury was unaniem: “We prijzen Villa Pinedo voor de positieve en actieve aanpak”. Radio FM was er ook bij en sprak met Marsha over deze bijzondere dag. De uitzending van Amsterdam FM vindt je hier. Ook De Telegraaf en AT5 schreven artikelen over de uitreiking van de Paul van Vliet Award aan Villa Pinedo. Paul van Vliet AwardDe Paul van Vliet Award bestaat sinds vorig jaar naar aanleiding van het 20-jarig jubileum van de cabaretier als ambassadeur van Unicef. De prijs sluit aan bij de oproep van de VN- kinderrechtenorganisatie om samen te bouwen aan een betere wereld voor kinderen. 

04-11-2014

Lees nieuwsbericht
Interview in STIEF m/v magazine

Interview in STIEF m/v magazine

STIEF m/v is het magazine voor stiefouders en iedereen die met stiefouders te maken heeft. Het blad is bedoeld voor het delen van ervaringen en kennis en biedt ook praktische handvatten. In het tweede nummer staat een interview met Buddy Rosalee (19) waarin zij vertelt hoe het voor haar was toen haar ouders een nieuwe relatie kregen.Het magazine is nu verkrijgbaar in de winkels.  

03-04-2018

Lees nieuwsbericht
Inzicht en erkenning: onze vrijwilliger Juliette in NEMO Kennislink
Praten over de scheiding

Inzicht en erkenning: onze vrijwilliger Juliette in NEMO Kennislink

Wat helpt kinderen écht wanneer hun ouders uit elkaar gaan? Onze vrijwilliger Juliette weet uit eigen ervaring hoe groot de impact van een scheiding kan zijn. In het artikel van NEMO Kennislink vertelt Juliette openhartig over haar jeugd, wat zij toen miste en waarom ze zich nu als vrijwilliger bij Villa Pinedo inzet om andere kinderen te steunen die hetzelfde meemaken. Haar verhaal sluit prachtig aan bij de inzichten van wetenschappers en professionals in het stuk: met begrip, erkenning en een luisterend oor kun je als volwassene echt het verschil maken.Benieuwd naar het hele artikel en Juliettes ervaring? Lees het op de website van NEMO Kennislink.

18-11-2025

Lees nieuwsbericht