Logo Villa pinedo small
Logo Villa pinedo small
Buddy Pieter in Zembla

Buddy Pieter in Zembla

Door: Elise

Geplaatst op: 07-12-2017

DEEL dit mediabericht MET ANDEREN

respond to letter

Meer mediaberichten voor jou

Jacobine op Zondag

Jacobine op Zondag

Villa Pinedo ambassadeur Frénk van der Linden, Buddy Arne en André Rouvoet vertelden in het programma Jacobine op Zondag over hun ervaringen met scheiden en bespraken de belangrijkste punten uit het rapport van Rouvoet dat hij eerder deze week presenteerde aan de ministers. Hier kun je de uitzending terugkijken.

25-02-2018

Lees nieuwsbericht
Villa Pinedo in jongerenkrant 7Days

Villa Pinedo in jongerenkrant 7Days

In het artikel 'Gescheiden ouders: zo overleef je het' in jongerenkrant 7Days geven Villa Pinedo vlogger Yael en Marsha Pinedo 7 tips aan kinderen over hoe zij om kunnen gaan met de scheiding van hun ouders.7Days is een Nederlands nieuwsplatform voor jongeren van twaalf tot en met achttien jaar. Klik op de link hieronder om het artikel te lezen.7Days-GescheidenOuders:ZoOverleefJeHet

05-12-2017

Lees nieuwsbericht
Noodoproep kinderombudsman: blijf samen ouders

Noodoproep kinderombudsman: blijf samen ouders

Uit onderzoek van de Kinderombudsman onder 7.500 kinderen, blijkt dat kinderen van gescheiden ouders aanzienlijk negatiever zijn over de band met hun ouders. Ze missen hun liefde en aandacht meer dan kinderen van wie de ouders nog bij elkaar zijn. De Kinderombudsman maakt zich hier grote zorgen over en roept ouders op om ook na de scheiding samen ouders te blijven voor hun kinderen.Kinderombudsman Margrite Kalverboer: "Te lang hebben we als volwassenen gedacht dat het wel meevalt: de impact van een scheiding op het welzijn en de ontwikkeling van een kind. Maar kinderen vertellen ons dat ze veel last hebben van een scheiding. Ze vertellen ons dat ze vooral hun ouders missen, fysiek en/of mentaal. De afwezigheid van een goede relatie met de ouders kan een kind voor het leven tekenen. En dan hebben we het over 40.000 kinderen per jaar voor wie dat een risico is. Daarom roep ik alle ouders op om ook na een scheiding ouders te blijven voor hun kinderen. Als partners ga je uit elkaar. Als ouders blijf je samen verantwoordelijk voor het welzijn van je kinderen".Iris is vrijwilliger bij Villa Pinedo en deelde in het kader van dit onderzoek, via NOS Stories welke impact de scheiding van haar ouders op haar had én nog steeds heeft.  De publicatie van de Kinderombudsman download je hier.

16-07-2024

Lees nieuwsbericht