Logo Villa pinedo small
Logo Villa pinedo small
Buddy Pieter in Zembla

Buddy Pieter in Zembla

Door: Elise

Geplaatst op: 07-12-2017

DEEL dit mediabericht MET ANDEREN

respond to letter

Meer mediaberichten voor jou

VriendenLoterij steunt online-buddyproject

VriendenLoterij steunt online-buddyproject

Beschadiging bij kinderen door (v)echtscheidingVilla Pinedo krijgt een eenmalige schenking van € 250.000,- om beschadiging bij kinderen in (v)echtscheidingen te voorkomen of verzachten. De eenmalige schenking wordt ingezet om ons online-buddyproject landelijk uit te rollen en het aantal buddy’s te vergroten.De buddy’s zijn leeftijdgenoten met dezelfde ervaring en opgeleid om kinderen en jongeren tussen 12 en 24 jaar te begeleiden in het verwerken van de scheiding van hun ouders. Gedurende een aantal maanden worden deze kinderen en jongeren online bijgestaan door hun buddy. Klik hier voor meer informatie over ons online-buddyproject.Bron: http://www.vriendenloterij.nl/goede-doelen/goed-geld-gala-2017.htm

16-02-2017

Lees nieuwsbericht
Een brief vol stiekem verdriet

Een brief vol stiekem verdriet

Een brief vol stiekem verdriet. Dit artikel is geschreven naar aanleiding van de Open Brief aan ouders.Jaarlijks krijgen zo’n 70.000 kinderen in Nederland te maken met een scheiding. In de praktijk blijkt maar al te vaak dat er tijdens en zeker ook na dit proces te weinig aandacht bestaat voor de gedachten en gevoelens van kinderen. Om hier verandering in te brengen heeft Villa Pinedo samen met jongeren een open brief opgesteld. Deze open brief moet volwassenen bewust maken wat er in het hoofd en hart omgaat van kinderen tijdens het scheidingsproces.Het NRC schreef ook over onze Open Brief. Bron: ‘De open brief is een heel goed initiatief’ zegt pedagoog Inge van der Valk (Universiteit Utrecht) in het NRC van 29 augustus. Klik hier voor het hele artikel.Wil je de Open Brief voor ouders lezen?Klik dan hier.  

14-09-2012

Lees nieuwsbericht
EenVandaag

EenVandaag

In het programma EenVandaag op NPO 2 vertelde Genevieve hoe het is om Buddy te zijn en gaf zij tips aan ouders. De uitzending kun je hier terugkijken (vanaf minuut 9.35).Een Buddy bij Villa Pinedo is een jongere met gescheiden ouders, die een training heeft gevolgd om Buddy te worden. Met een Online-Buddy aan jouw zijde, hoef je je niet alleen te voelen en kun je ervaringen over de scheiding uitwisselen. Je kunt jouw Buddy via een speciale app vertellen wat er in je hoofd en hart omgaat.

22-02-2018

Lees nieuwsbericht