Logo Villa pinedo small

Column: geraakt door een ervaringsdeskundige

Door: Villa Pinedo

0

Geplaatst op: 15-06-2020

DEEL dit mediabericht MET ANDEREN

Reacties (0)

Reageer op dit mediabericht 📝

Laat ons weten wat je ervan vindt!

Meer mediaberichten voor jou

Van papa naar mama naar papa naar mama

Van papa naar mama naar papa naar mama

Afgelopen zaterdag stond in NRC een special van 8 pagina's over co-ouderschap: 'Twintig jaar co-ouderschap, wat levert het de kinderen op?' Is co-ouderschap de beste oplossing? Buddy's Misha en Esther hebben allebei te maken (gehad) met co-ouderschap en vertellen uitgebreid hoe het voor hen is. Hier kun je de volledige special lezen.Foto: Misha op de fiets met haar spullen op weg van haar ene ouder naar de andere.    

26-02-2018

Lees nieuwsbericht
Omroep Assen - Expeditie Scheiding

Omroep Assen - Expeditie Scheiding

Met trots presenteerden wij vandaag aflevering #3 van de YouTube-serie Expeditie Scheiding!Met deze online campagne worden jongeren met gescheiden ouders ervan bewust gemaakt dat het goed is om te praten over de scheiding met iemand die zij vertrouwen. Als zij hun hart willen luchten bij een ervaringsdeskundige kunnen ze terecht bij Villa Pinedo. Villa Pinedo is hiermee de eerste die met behulp van een YouTube serie direct aansluit bij de doelgroep zelf. Door hen zelf aan hetwoord te laten bieden zij elkaar steun, tips en advies. Omroep Assen interviewde onze Coördinator Buddyprogramma Sophie Mulder over de campagne en de Buddy's. Luister het interview hier terug (vanaf minuut 45). 

11-03-2020

Lees nieuwsbericht
Reporter Jeen in het AD

Reporter Jeen in het AD

Het AD publiceerde vandaag een artikel over de campagne 'Expeditie Scheiding' die Villa Pinedo in samenwerking met de Gemeente Nieuwegein in de gemeente heeft gelanceerd deze week.Rebecca Weisz-Hertsworm, tot voor kort tien jaar scheidingsmediator in Nieuwegein, zegt in het artikel: ,,Ik heb veel met mensen uit de lagere inkomensgroepen gewerkt, voor wie hulp vaak niet bereikbaar is. Kinderen komen vaak uit bij school, maar het zou mooier zijn als kinderen zelf ergens terecht kunnen. Het mooie van het buddysysteem is dat er veel ruimte is voor herkenning, dat iemand met ze meeloopt. De drempel is laag. Ik ben een groot fan van Villa Pinedo.”Lees het volledige artikel hier.

14-03-2020

Lees nieuwsbericht