Logo Villa pinedo small
Logo Villa pinedo small
Buddy Misha met haar vader bij Radio EenVandaag

Buddy Misha met haar vader bij Radio EenVandaag

Door: Villa Pinedo

0

Geplaatst op: 02-11-2018

DEEL dit mediabericht MET ANDEREN

Reacties (0)

Reageer op dit mediabericht 📝

Laat ons weten wat je ervan vindt!

Meer mediaberichten voor jou

Villa Pinedo in de Volkskrant Magazine

Villa Pinedo in de Volkskrant Magazine

Vandaag een artikel in het Volkskrant Magazine: ‘De kunst van het co-ouderen’. “In 2001 gold een co-ouderschap nog maar voor 5% van de scheidingskinderen- het overgrote deel woonde bij de moeder en ging om het weekend naar de vader.Tegenwoordig leeft ruim een kwart van de 70.000 thuiswonende kinderen die jaarlijks met een scheiding te maken krijgen in co-ouderschap.” Lees hier het hele artikel.

10-05-2014

Lees nieuwsbericht
NOS Radio 1 en BNR over scheiden

NOS Radio 1 en BNR over scheiden

Marsha Pinedo was vanmorgen te horen bij Radio 1 over co-ouderschap en het belang van het inrichten van de maatschappij op scheidingen en kinderen van gescheiden ouders. Zo zou het voor kinderen van gescheiden ouders fijn zijn als post van school naar beide ouders gestuurd wordt, zodat kinderen niet de boodschapper worden en de informatie zelf bij beide ouders moeten zien te krijgen.Klik hier om het fragment te beluisteren (uitzending van 18 december, 8.00-9.00u, vanaf minuut 35).Vanmiddag was Villa Pinedo blogger Malou te gast in het programma 'Ask me anything' op Radio BNR. Luisteraars konden vragen stellen over scheiden. Malou gaf als ervaringsdeskundige antwoord op de vragen. Luister het fragment hier terug (Malou komt aan het woord vanaf minuut 34).  

18-12-2017

Lees nieuwsbericht
Yannick bij Radio 1

Yannick bij Radio 1

Het CBS kwam vandaag met nieuwe cijfers naar buiten. 3 op 10 vijftienjarigen wonen niet met beide ouders. Tussen 1997 en 2017 is het percentage vijftienjarigen dat niet gezamenlijk met beide ouders op hetzelfde adres woont, gestegen van 20% naar 30%.Daarnaast lopen kinderen van ongehuwde ouders een groter risico dat hun ouders uit elkaar gaan dan kinderen van gehuwde ouders. Yannick (26), forumcoördinator bij Villa Pinedo, sprak hierover vanmiddag bij Radio 1. Je kunt het fragment hier terug luisteren, of lezen wat Yannick heeft verteld over zijn ervaringen als kind van gescheiden ouders.

01-05-2018

Lees nieuwsbericht