Logo Villa pinedo small

Buddy Misha met haar vader bij Radio EenVandaag

Door: Villa Pinedo

0

Geplaatst op: 02-11-2018

DEEL dit mediabericht MET ANDEREN

Reacties (0)

Reageer op dit mediabericht 📝

Laat ons weten wat je ervan vindt!

Meer mediaberichten voor jou

LINDAnieuws over de Open Brief

LINDAnieuws over de Open Brief

Gisteren besteedde LINDAnieuws aandacht aan onze nieuwe Open Brief, waarin wij zes tips geven aan gescheiden ouders met kinderen die onlangs geslaagd zijn voor hun examens. We vinden het ontzettend tof dat de media deze brief zo snel en zo goed hebben opgepakt! We hopen dat er al ouders zijn die het verschil hebben gemaakt bij de diploma-uitreikingen deze week. Natuurlijk zijn nog niet alle uitreikingen geweest, dus de waarde van deze brief is nog steeds ontzettend hoog.Klik hier om het artikel op LINDAnieuws te bekijken!

26-06-2014

Lees nieuwsbericht
Amber en Sophie over Eenoudervakanties in het Nederlands Dagblad
VakantieKinderen met gescheiden ouders vakantie en scheiding omgaan met gemis

Amber en Sophie over Eenoudervakanties in het Nederlands Dagblad

In een openhartig interview vertellen onze eigen Amber van Riessen en Sophie Mulder hoe vakanties voor kinderen met gescheiden ouders zowel mooie herinneringen als stressvolle momenten kunnen brengen. Amber deelt hoe zij als kind steun vond tijdens vakanties met eenoudergezinnen en hoe ze omging met het gemis van haar vader of moeder. Sophie benadrukt hoe belangrijk het is dat kinderen ruimte krijgen om hun gevoelens te uiten en dat ouders hun eigen emoties bij iemand anders kwijt kunnen. Samen laten zij zien hoe vakanties niet alleen ontspanning, maar ook waardevolle steun en herkenning kunnen bieden.Benieuwd naar het volledige artikel? Je leest het hier!

09-09-2025

Lees nieuwsbericht
Villa Pinedo in gesprek met Nieuwegeinse kinderen

Villa Pinedo in gesprek met Nieuwegeinse kinderen

In samenwerking met de Gemeente Nieuwegein zijn we een campagne gestart om meer Nieuwegeinse jongeren te bereiken en bewustwording te creëren over de gevolgen van een scheiding voor kinderen. Nieuwegein is één van de eerste gemeenten die op deze manier de verantwoordelijkheid neemt voor de kinderen met gescheiden ouders in hun gemeente. Een voorbeeld voor anderen!Daarom vragen we vandaag in Nieuwegein aan de jongeren op straat: “Hoe overleef jij de scheiding van je ouders?”Buddycoördinator Sophie werd hierover geïnterviewd door Radio M Utrecht. Luister het fragment terug en lees meer over de campagne in dit artikel van RTV Utrecht.

21-02-2020

Lees nieuwsbericht