Logo Villa pinedo small
Logo Villa pinedo small
Buddy Misha met haar vader bij Radio EenVandaag

Buddy Misha met haar vader bij Radio EenVandaag

Door: Villa Pinedo

0

Geplaatst op: 02-11-2018

DEEL dit mediabericht MET ANDEREN

Reacties (0)

Reageer op dit mediabericht πŸ“

Laat ons weten wat je ervan vindt!

Meer mediaberichten voor jou

Kinderpsycholoog Marga Akkerman en Buddy Isabelle over kinderen in vechtscheidingen

Kinderpsycholoog Marga Akkerman en Buddy Isabelle over kinderen in vechtscheidingen

Er is nog steeds te weinig aandacht voor de positie van het kind in een complexe scheiding zegt kinderpsycholoog Marga Akkerman. Reporter Radio van NPO Radio 1 deed dit jaar uitgebreid onderzoek naar complexe scheidingen. Daaruit bleek dat ouders die weigeren mee te werken aan een omgangsregeling vaak resultaat boeken. Ook al heeft een rechter iets anders beslist.Ondertussen raken kinderen getraumatiseerd door ouders die vastlopen in hun onderlinge strijd. Dat is een groot probleem, want jaarlijks krijgen ruim tienduizend kinderen te maken met een complexe scheiding. Marga Akkerman bespreekt de uitzendingen van Reporter Radio en geeft haar visie op het probleem. Onze Buddy Isabelle komt ook aan het woord en deelt haar verhaal. Je hoort Isabelle vanaf minuut 7.25.Luister de uitzending hier terug.

21-12-2020

Lees nieuwsbericht
Inzicht en erkenning: onze vrijwilliger Juliette in NEMO Kennislink
Praten over de scheiding

Inzicht en erkenning: onze vrijwilliger Juliette in NEMO Kennislink

Wat helpt kinderen Γ©cht wanneer hun ouders uit elkaar gaan? Onze vrijwilliger Juliette weet uit eigen ervaring hoe groot de impact van een scheiding kan zijn. In het artikel van NEMO Kennislink vertelt Juliette openhartig over haar jeugd, wat zij toen miste en waarom ze zich nu als vrijwilliger bij Villa Pinedo inzet om andere kinderen te steunen die hetzelfde meemaken. Haar verhaal sluit prachtig aan bij de inzichten van wetenschappers en professionals in het stuk: met begrip, erkenning en een luisterend oor kun je als volwassene echt het verschil maken.Benieuwd naar het hele artikel en Juliettes ervaring? Lees het op de website van NEMO Kennislink.

18-11-2025

Lees nieuwsbericht
De eerste kerst na de scheiding

De eerste kerst na de scheiding

De eerste kerst na de scheiding, altijd een van de meest pijnlijke momenten. Danielle (19) vertelt in het artikel van Het Parool hoe zij de eerste kerst na de scheiding vierde.Als ouders tijdens de feestdagen opeens niet meer samen zijn, is dat voor kinderen moeilijk genoeg. Goede afspraken en heldere communicatie kunnen helpen bij de verwerking van de echtscheiding.Β 

18-12-2012

Lees nieuwsbericht