Logo Villa pinedo small
Logo Villa pinedo small
Buddy Misha met haar vader bij Radio EenVandaag

Buddy Misha met haar vader bij Radio EenVandaag

Door: Villa Pinedo

Geplaatst op: 02-11-2018

DEEL dit mediabericht MET ANDEREN

respond to letter

Meer mediaberichten voor jou

Marsha Pinedo in Parool: "Het huwelijk is fucking ingewikkeld'

Marsha Pinedo in Parool: "Het huwelijk is fucking ingewikkeld'

Marsha Pinedo (50) gaat Villa Pinedo verlaten als directeur. Naar aanleiding daarvan en de lancering van het boek 'Je hoeft het niet alleen te doen', interviewde het Parool haar. Dit boek is geschreven vóór en dóór kinderen met gescheiden ouders. Kinderen kunnen verhalen lezen over hoe andere kinderen omgaan met de scheiding van hun ouders.“Ik geloof in de liefde,” zegt Marsha zonder spoortje ironie. “Ik voel het in me: ontzettend veel liefde. Ik heb het gevoel dat ik andere mensen eraan moet herinneren hoeveel liefde er ook in hen zit. Ik word me er steeds bewuster van hoe leuk mensen eigenlijk zijn. Ik geloof dat er een veel mooiere wereld kan zijn dan die waarin we nu leven.”Lees het interview hier.

15-05-2021

Lees nieuwsbericht
Terugluisteren 'Dit is de dag' van Radio 1

Terugluisteren 'Dit is de dag' van Radio 1

Afgelopen dinsdag was onze Marsha Pinedo te gast bij 'Dit is de dag' van Radio 1. Dit naar aanleiding van het debat van de Tweede Kamer op dezelfde dag over vechtscheidingen. In de uitzending vertelt Marsha over het belang van scheidingseducatie, omdat ouders vaak niet door hebben wat een scheiding met kinderen doet. 'Kinderen worden vaak verscheurd tussen beide ouders, terwijl een kind openlijk van beide ouders moet kunnen houden.' Ook mediator en advocaat Petra Slingenberg is aan het woord in het programma, evenals scheidingsonderzoeker Ed Spruijt. Klik hier om de uitzending terug te luisteren!

13-05-2014

Lees nieuwsbericht
Scheiden zonder Schade met oud-politicus Rouvoet

Scheiden zonder Schade met oud-politicus Rouvoet

Vandaag presenteert oud-politicus André Rouvoet het adviesrapport 'Scheiden...en de kinderen dan?' aan minister Sander Dekker. Hij onderzocht als voorzitter van het platform 'Scheiden zonder Schade' afgelopen maanden hoe voorkomen kan worden dat kinderen het slachtoffer zijn van ouders die uit elkaar gaan. In het platform zitten ervaringsdeskundigen, wetenschappers, de Kinderombudsman, hulpverleners en vertegenwoordigers van onder andere de Raad voor de Kinderbescherming, advocatuur, rechtspraak en maatschappelijke organisaties. En Villa Pinedo is één van deze organisaties!Zes buddy's van Villa Pinedo en Marsha Pinedo zijn meerdere keren in gesprek gegaan met Rouvoet en zijn team. We zijn er trots op dat onze ervaringsdeskundige jongeren hun verhaal hebben gedeeld en op die manier input hebben gegeven voor de aanbevelingen in het rapport! Kyra, één van de jongeren, zal het rapport in aanwezigheid van de minister overhandigd krijgen van Rouvoet. In het rapport komt het buddyproject uitgebreid aan bod als aanbeveling aan het kabinet. Een buddy voor ieder kind met gescheiden ouders die daar behoefte aan heeft, dat zou pas fantastisch zijn!

22-02-2018

Lees nieuwsbericht