Logo Villa pinedo small
Logo Villa pinedo small
Buddy Misha met haar vader bij Radio EenVandaag

Buddy Misha met haar vader bij Radio EenVandaag

Door: Villa Pinedo

Geplaatst op: 02-11-2018

DEEL dit mediabericht MET ANDEREN

respond to letter

Meer mediaberichten voor jou

Marsha Pinedo in Jeugd en Co

Marsha Pinedo in Jeugd en Co

In de rubriek 'Wie leest wat' in het blad Jeugd en Co (voor professionals in de jeugdsector) vertelt Marsha over het boek The Magic. Je spreekt je verlangens uit en het komt vanzelf goed, ooit. Dat is de boodschap van The Magic. Net als kinderen mag je vertrouwen op de magie dat dingen gebeuren, zonder dat je weet hoe het komt.Klik op de afbeelding om het hele interview met Marsha te lezen.

03-02-2018

Lees nieuwsbericht
VP in Telegraaf: Wij willen twee ouders

VP in Telegraaf: Wij willen twee ouders

Vandaag in de Telegraaf: "Weten jullie wel hoe moeilijk het is om van jullie allebei te houden, terwijl dat soms van één van jullie niet mag?" Jongeren van stichting Villa Pinedo willen met een open brief, die 14 september op de Dag van de Scheiding verschijnt, gescheiden ouders wakker schudden.Download hier Villa Pinedo in de Telegraaf

12-09-2012

Lees nieuwsbericht
De Publieke Tribune: de schade van scheiden

De Publieke Tribune: de schade van scheiden

Wat zijn de gevolgen van scheiden, voor de ouders, de kinderen en de samenleving? In deze aflevering van De Publieke Tribune praat Coen Verbraak daarover met vier gasten: Wilbert Wouters is gescheiden en heeft een dochter van 12, die hij door conflicten met haar moeder niet meer ziet.Sophie Mulder (werkzaam bij Villa Pinedo) was 3 jaar oud toen haar ouders uit elkaar gingen. Ze maakte in totaal drie scheidingen mee.Ramona Bleyie is mediator en bemiddelt in conflicten rondom een scheiding.Susanne Tempel is kinderrechter en behandelt zaken over het ouderlijk gezag en de omgang met kinderen na een scheiding.Luister de uitzending hier terug.

27-09-2021

Lees nieuwsbericht