Logo Villa pinedo small
Logo Villa pinedo small
Echte Oogappels# Podcast: Scheiden of blijven

Echte Oogappels# Podcast: Scheiden of blijven

Door: Villa Pinedo

Geplaatst op: 02-03-2020

DEEL dit mediabericht MET ANDEREN

respond to letter

Meer mediaberichten voor jou

VP in Telegraaf: Wij willen twee ouders

VP in Telegraaf: Wij willen twee ouders

Vandaag in de Telegraaf: "Weten jullie wel hoe moeilijk het is om van jullie allebei te houden, terwijl dat soms van één van jullie niet mag?" Jongeren van stichting Villa Pinedo willen met een open brief, die 14 september op de Dag van de Scheiding verschijnt, gescheiden ouders wakker schudden.Download hier Villa Pinedo in de Telegraaf

12-09-2012

Lees nieuwsbericht
NPO Radio 1: Ouders blijven na scheiding vaak bij elkaar in de buurt wonen

NPO Radio 1: Ouders blijven na scheiding vaak bij elkaar in de buurt wonen

Na een scheiding blijven ouders vaak bij elkaar in de buurt wonen, meldt het Centraal Bureau voor de Statistiek (CBS) vandaag op basis van nieuw onderzoek. CBS heeft onderzoek gedaan onder ruim 29.000 gescheiden ouders. Van ouders die in 2014 uit elkaar gingen, woonde zeker drie kwart binnen een straal van 10 kilometer bij de ex-partner vandaan in 2018. Maar ouders blijven niet altijd dicht bij elkaar wonen.Marsha Pinedo vertelt in het programma Stax & Toine op NPO Radio 1 (vanaf minuut 25:30) hoe het moeilijk het voor haar was toen haar ouders 200 kilometer uit elkaar gingen wonen en wat dit met kinderen kan doen. Buddy Demi hoort van de kinderen die zij als Buddy steunt vaak hoe lastig ze het vinden om in hun eentje van de ene naar de andere ouder te reizen en het gevoel te hebben dat zij de ene ouder achterlaten en verdriet doen.Luister het fragment hier terug.

23-01-2020

Lees nieuwsbericht
Vrijwilliger Sabine vertelt haar verhaal bij Kinderpostzegels
Praten over de scheiding Villa Pinedo ervaringsverhaal kindperspectief

Vrijwilliger Sabine vertelt haar verhaal bij Kinderpostzegels

Onze vrijwilliger Sabine weet als geen ander hoe waardevol het is om iemand te hebben die je écht begrijpt. Zelf had ze vroeger een Buddy en inmiddels is zij zelf Buddy. In het interview met Kinderpostzegels vertelt Sabine openhartig wat dit voor haar heeft betekend en waarom zij zich inzet om andere kinderen die hetzelfde meemaken te ondersteunen.Benieuwd naar het volledige interview? Lees het op de website van onze partner Kinderpostzegels.

10-11-2025

Lees nieuwsbericht