Logo Villa pinedo small
Logo Villa pinedo small
Echte Oogappels# Podcast: Scheiden of blijven

Echte Oogappels# Podcast: Scheiden of blijven

Door: Villa Pinedo

0

Geplaatst op: 02-03-2020

DEEL dit mediabericht MET ANDEREN

Reacties (0)

Reageer op dit mediabericht 📝

Laat ons weten wat je ervan vindt!

Meer mediaberichten voor jou

Jeugdjournaal

Jeugdjournaal

Oud-minister André Rouvoet overhandigde vandaag het adviesrapport ‘Scheiden…en de kinderen dan?’ aan minister Sander Dekker en Villa Pinedo jongere Kyra. Hij onderzocht als voorzitter van het platform ‘Scheiden zonder Schade’ afgelopen maanden hoe voorkomen kan worden dat kinderen het slachtoffer zijn van ouders die uit elkaar gaan. Villa Pinedo was betrokken bij de totstandkoming van dit rapport.De zusjes Manal en Amaral mochten in het Jeugdjournaal vertellen hoe zij de scheiding hebben beleefd en hoe het nu met hen gaat. Hier kun je het bekijken.

22-02-2018

Lees nieuwsbericht
Mijn gelukkige ingewikkelde familie

Mijn gelukkige ingewikkelde familie

In de documentaire Mijn Gelukkige Ingewikkelde Familie staan drie jonge meisjes centraal die opgroeien in bijzondere gezinnen met meerdere halfbroertjes, halfzusjes, extra moeders, bonus-moeders en half-moeders. De meisjes introduceren hun gezin en confronteren hun ouders voor het eerst met hun onbeantwoorde vragen, maar uiten ook hun bewondering voor hoe ze het aangepakt hebben.Isa is één van deze meiden. Isa is actief bij Villa Pinedo in de redactie en schrijft regelmatig blogs. Daarnaast beantwoordt zij vragen op het forum. Wat mooi om te zien hoe Isa hier over haar familie vertelt!Klik hier om de uitzending terug te kijken (uitgezonden op zondag 19 november om 19.25u op NPO3). 

20-11-2017

Lees nieuwsbericht
Buddy Pieter in Zembla

Buddy Pieter in Zembla

Het televisieprogramma Zembla maakte een aflevering over stiefgezinnen. Pieter, buddy bij Villa Pinedo, werd geïnterviewd voor deze aflevering die uitgezonden werd op 6 december op NPO 2. Klik hier om de uitzending 'Stiefkind van de rekening' te bekijken.   

07-12-2017

Lees nieuwsbericht