Logo Villa pinedo small

Echte Oogappels# Podcast: Scheiden of blijven

Door: Villa Pinedo

0

Geplaatst op: 02-03-2020

DEEL dit mediabericht MET ANDEREN

Reacties (0)

Reageer op dit mediabericht 📝

Laat ons weten wat je ervan vindt!

Meer mediaberichten voor jou

Villa Pinedo in Jeugdjournaal

Villa Pinedo in Jeugdjournaal

Op de Dag van de Scheiding op 9 september, werd er uitgebreid aandacht besteed aan Villa Pinedo in het Jeugdjournaal. Heb je het gemist? Kijk hier het fragment terug via deze link.    

13-09-2016

Lees nieuwsbericht
Villa Pinedo in het online magazine Puber.

Villa Pinedo in het online magazine Puber.

In het online magazine Puber. worden maandelijks artikelen gepubliceerd om ouders hun puber beter te laten begrijpen. In juni-nummer komt Villa Pinedo ook met een artikel aan bod. Kritisch naar jezelf kijkenIn dit artikel doen verschillende jongeren van Villa Pinedo hun verhaal. Robin (16), Florine (22), Janina (21) en Rachel (13) geven advies over onderwerpen als 'kritisch naar jezelf kijken', 'open gesprek', 'rol van familie', 'school' en 'stiefouders'.  Tenslotte eindigt het artikel met een handjevol adviezen.Kun jij niet wachten om het artikel te lezen? Klik dan hier! Ook voor eerdere edities van het online magazines kun je op hun site terecht. 

25-06-2015

Lees nieuwsbericht
Tien jaar Villa Pinedo: duizenden jongeren met gescheiden ouders weten elkaar te vinden voor steun

Tien jaar Villa Pinedo: duizenden jongeren met gescheiden ouders weten elkaar te vinden voor steun

Buddy's Sophie en Amber vertellen bij Blok & Toine op NPO Radio 1 hoe zij de scheiding van hun ouders hebben ervaren. Beide waren nog heel jong (2 en 3) toen hun ouders uit elkaar gingen. Door hun ouders of omgeving zijn ze gestimuleerd om rond hun 10e met een psycholoog te gaan praten, dat heeft zowel Sophie als Amber veel geholpen. Al op jonge leeftijd leerden zij emoties te uiten en te praten over wat je dwars zit. Toen zij jong waren bestond Villa Pinedo en het Buddyprogramma nog niet, anders hadden zij zelf ook graag ervaringen gedeeld met een Buddy. Sophie geeft aan: Een gevoel wat overeenkomt bij veel kinderen met gescheiden is: "Ik doe het wel alleen, ik red me wel". Daarom geven wij als kinderen de boodschap mee 'Je hoeft het niet alleen te doen', praat erover.Luister het fragment hier terug.

12-10-2021

Lees nieuwsbericht