Logo Villa pinedo small

Villa Pinedo in het online magazine Puber.

Door: Villa Pinedo

0

Geplaatst op: 25-06-2015

DEEL dit mediabericht MET ANDEREN

Reacties (0)

Reageer op dit mediabericht 📝

Laat ons weten wat je ervan vindt!

Meer mediaberichten voor jou

Renée op LINDA.nl over het Buddyschap

Renée op LINDA.nl over het Buddyschap

Het is vandaag de Dag van de Scheiding. Renée is Buddy en werd door LINDA.nl geïnterviewd. Zo vertelt zij: “Ik vond dat ik, met mijn eigen ervaring, andere kinderen die nog wel ergens mee zitten kan helpen. En ook al heb ik de scheiding van mijn ouders zelf inmiddels een plekje kunnen geven, dit werk helpt mij ook terugblikken op mijn eigen situatie. Toen ik in hun schoenen stond, hoe voelde ík mij toen?”Het hele artikel lees je hier.

13-09-2019

Lees nieuwsbericht
Villa Pinedo op Amsterdam FM

Villa Pinedo op Amsterdam FM

Kim Solinge, één van onze jongeren, werd vandaag geïnterviewd door Amsterdam FM. Aanleiding hiervoor was onze nieuwe Open Brief, waarin wij zes tips geven aan gescheiden ouders met kinderen die onlangs geslaagd zijn voor hun examens. De open brief kun je hier vinden.Ben je benieuwd naar de opname met Kim? Klik dan hier om hem te beluisteren. 

25-06-2014

Lees nieuwsbericht
In gesprek met staatssecretaris Van Rijn & interview op Radio1

In gesprek met staatssecretaris Van Rijn & interview op Radio1

Naar aanleiding van een Tweede Kamerdebat over vechtscheidingen dat op woensdag 14 mei 2014 heeft plaatsgevonden, nodigde Staatssecretaris Van Rijn Villa Pinedo uit om te horen en te zien voor wie hij zijn uitvoeringsplan ter voorkoming van vechtscheidingen heeft geschreven. Janina Groen was één van de jongeren die vandaag duidelijk mocht maken wat de beleveniswereld van een kind van gescheiden ouders is. Samen met Dara, Marleen, Nichal en Marsha Pinedo gingen zij vol goede moed het gesprek in.Het gesprek verliep op een open en eerlijke manier en gericht op zowel de emotionele kant als de praktische kant met concrete adviezen. Het mooiste advies wat de jongeren aan dhr. Van Rijn gaven was: “Vergeet ons niet want er wordt in een scheiding veel gepraat over ons, maar niet met ons.”Na dit gesprek gingen Janina en Marsha naar de Tweede Kamer om live bij Radio1 verslag uit te brengen over het gesprek. Bijna een kwartier lang werden er door de koptelefoon vragen gesteld die zij vanuit hun eigen ervaring zo konden beantwoorden. Hopelijk is het werk van Villa Pinedo hierdoor weer iets bekender geworden en zorgen we voor een nog groter bereik om vervolgens zoveel mogelijk mensen bewust te maken. Luister hier het fragment van Radio1 terug.Luister hierhet fragment van Radio1 terug. 

07-05-2014

Lees nieuwsbericht